Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:24 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:15 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:13 pm
AsharaK je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:03 pm


Koga je utrpo? Ako nije tajna
I mene zanima koji su njegovi igraci koje nam je utrpao.
On ke Krcmarevica doveo.
Jeste i zvanicno je Lendricu menadzera...a bilo je igraca koje je on preporucio.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:24 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:20 pm
A pljuvacine s druge strane nema je li?
Kad pocne ta pljuvacina.
Ocito nemaju vecinu na skupstini pa izadje Arezinin menadjer i tako vazda neki clanci.

Daj ba dosta vas je vise, jedan svetac jedan kurcina.
Mora li se ici u takve krajnosti.
Dijete drago, znam da si mlad, al' haj' malo ohani. Je l' tebi treba da se poredimo sa onim govnastim forumom @irfom, @aldinom, @hrasno1921??? Ako vam je to cilj, slobodno izvolite. Otjerajte svakog normalnog, neka botovi drkaju. Nego pun mi kyrac više, jedan valja, drugi ništa ne valja. Jesi kada pročitao kakvu kritiku na račun Senada od dežurnih pljuvača Amara ovdje? Čitaj sa razumjevanjem kada me citiraš ubuduće.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:29 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:13 pm
AsharaK je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:03 pm
Koga je utrpo? Ako nije tajna
I mene zanima koji su njegovi igraci koje nam je utrpao.
On ke Krcmarevica doveo.
A taj Krcmarevic nas je kao ukopao? Sasvim ok trener bio, i odavno nama
nije problem sa fudbalskim znanjem nasih trenera. Jedino sto bi nam dobro dosao trener mangup zbog svlacionice i vanjskog utjecaja na tu svlacionicu. Zbog toga bi Amar bio savrsen. Inace, poslije Amara su bili treneri koji su rezultatski bili uspjesniji od Amara ali nisu mogli uzeti titulu jer bi u zadnjim kolima igraci odlucili da nam ne treba titula.

Mislim da je jedini igrac koji je dosao preko Zorana bio Lendric. Isti taj Lendric je bio jako korektan prema Zelji i donio pare klubu. Isto je i Krcmarevic bio korektan kod odlaska.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:31 pm

Ma evo ja kritikujem Senada zbog vise stvari. Prvenstveno zbog nekakvih sportskih promasaja. Smatram da se moralo to pametnije raditi, ali na kraju krajeva ja sam navijac. Ko me pita ista? Hvalim kada treba, kudim kada treba. Takodjer smatram da se lavovski posao uradio na mnogobrojnim poljima i slozio bih se da je ovo mozda i najproduktivnija Uprava bila do sada, kada se gleda vrijeme i ulozeno za to kratko vrijeme. A. vezano za menadzerska pljuvanja, i od onog Arezininog, a i od Zoke, oboje je pljuvanje. Samo sto se to pljuvanje na Misimovica tada smatralo "normalnijim", nego ovo. A realno i jedno i drugo je pljuvanje. Ne valja praviti kultove licnosti, svi grijese.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:33 pm

voltron30 je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:24 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:20 pm
A pljuvacine s druge strane nema je li?
Kad pocne ta pljuvacina.
Ocito nemaju vecinu na skupstini pa izadje Arezinin menadjer i tako vazda neki clanci.

Daj ba dosta vas je vise, jedan svetac jedan kurcina.
Mora li se ici u takve krajnosti.
Dijete drago, znam da si mlad, al' haj' malo ohani. Je l' tebi treba da se poredimo sa onim govnastim forumom @irfom, @aldinom, @hrasno1921??? Ako vam je to cilj, slobodno izvolite. Otjerajte svakog normalnog, neka botovi drkaju. Nego pun mi kyrac više, jedan valja, drugi ništa ne valja. Jesi kada pročitao kakvu kritiku na račun Senada od dežurnih pljuvača Amara ovdje? Čitaj sa razumjevanjem kada me citiraš ubuduće.
Jesi li dizao ovu halabuku kad je srao Arezinin menadjer?
Kad je bilo " Propast dinastije Misimovic"
Kad je bilo " Misimovicu zahvali se Zakaricu" -..
Da ne nabrajam dalje kakve su sve pljuvacine bile na racun sadasnje uprave tj. Senada prvenstveno.

Pusti me te patetike i tog poredjenja. Mene boli briga i za jednog i za drugog al ne mogu nepravdu. Po ovim se redovno sere, zadnjih 2 mjeseca konstantno svaki dan, a prije toga bas u pravo vrijeme pa od clanaka, do "legendi", ... A sad odjednom jedan svetac drugi nidje veze.
Tako je i u kontra smjeru, Misimovic je svetac ovaj nije.

Samo se lose iz toga radja. Na neku stvar se nakaci sve okolo samo da bi se popljuvao suparnik. Skroz pogresan nacin dizanja svog zastupnika.
Obojica su dio naseg kluba i ako lazes i nakacis Misimovicu onda si i Zelju oblatio, nisi ti tako Amara digao sigurno. Naravno da je isto i sa druge strane.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:34 pm

storm_raider je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:31 pm
Ma evo ja kritikujem Senada zbog vise stvari. Prvenstveno zbog nekakvih sportskih promasaja. Smatram da se moralo to pametnije raditi, ali na kraju krajeva ja sam navijac. Ko me pita ista? Hvalim kada treba, kudim kada treba. Takodjer smatram da se lavovski posao uradio na mnogobrojnim poljima i slozio bih se da je ovo mozda i najproduktivnija Uprava bila do sada, kada se gleda vrijeme i ulozeno za to kratko vrijeme. A. vezano za menadzerska pljuvanja, i od onog Arezininog, a i od Zoke, oboje je pljuvanje. Samo sto se to pljuvanje na Misimovica tada smatralo "normalnijim", nego ovo. A realno i jedno i drugo je pljuvanje. Ne valja praviti kultove licnosti, svi grijese.
To je to.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:34 pm

storm_raider je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:31 pm
Ma evo ja kritikujem Senada zbog vise stvari. Prvenstveno zbog nekakvih sportskih promasaja. Smatram da se moralo to pametnije raditi, ali na kraju krajeva ja sam navijac. Ko me pita ista? Hvalim kada treba, kudim kada treba. Takodjer smatram da se lavovski posao uradio na mnogobrojnim poljima i slozio bih se da je ovo mozda i najproduktivnija Uprava bila do sada, kada se gleda vrijeme i ulozeno za to kratko vrijeme. A. vezano za menadzerska pljuvanja, i od onog Arezininog, a i od Zoke, oboje je pljuvanje. Samo sto se to pljuvanje na Misimovica tada smatralo "normalnijim", nego ovo. A realno i jedno i drugo je pljuvanje. Ne valja praviti kultove licnosti, svi grijese.
O tome @Storme i pričam. Ne možeš jednog pljuvati, drugog veličati i obrnuto. Meni se iskreno povraća kada vidim kako neko podmuklo pravi atmosferu linča. Uvijek sam razmišljao svojom glavom, ne trebaju mi instrukcije. I na ovaj forum sam prešao jer sam vidio svojim očima šta se radi tamo, a ne da mi je neko slao pp.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:35 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:24 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:15 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:13 pm


I mene zanima koji su njegovi igraci koje nam je utrpao.
On ke Krcmarevica doveo.
Jeste i zvanicno je Lendricu menadzera...a bilo je igraca koje je on preporucio.
Kojih igraca?
 
Avatar
amelaga
Postovi: 232
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:40 pm

Ma ni MILIMETRA!!!
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:41 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:33 pm
voltron30 je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:24 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:20 pm
A pljuvacine s druge strane nema je li?
Kad pocne ta pljuvacina.
Ocito nemaju vecinu na skupstini pa izadje Arezinin menadjer i tako vazda neki clanci.

Daj ba dosta vas je vise, jedan svetac jedan kurcina.
Mora li se ici u takve krajnosti.
Dijete drago, znam da si mlad, al' haj' malo ohani. Je l' tebi treba da se poredimo sa onim govnastim forumom @irfom, @aldinom, @hrasno1921??? Ako vam je to cilj, slobodno izvolite. Otjerajte svakog normalnog, neka botovi drkaju. Nego pun mi kyrac više, jedan valja, drugi ništa ne valja. Jesi kada pročitao kakvu kritiku na račun Senada od dežurnih pljuvača Amara ovdje? Čitaj sa razumjevanjem kada me citiraš ubuduće.
Jesi li dizao ovu halabuku kad je srao Arezinin menadjer?
Kad je bilo " Propast dinastije Misimovic"
Kad je bilo " Misimovicu zahvali se Zakaricu" -..
Da ne nabrajam dalje kakve su sve pljuvacine bile na racun sadasnje uprave tj. Senada prvenstveno.

Pusti me te patetike i tog poredjenja. Mene boli briga i za jednog i za drugog al ne mogu nepravdu. Po ovim se redovno sere, zadnjih 2 mjeseca konstantno svaki dan, a prije toga bas u pravo vrijeme pa od clanaka, do "legendi", ... A sad odjednom jedan svetac drugi nidje veze.
Tako je i u kontra smjeru, Misimovic je svetac ovaj nije.

Samo se lose iz toga radja. Na neku stvar se nakaci sve okolo samo da bi se popljuvao suparnik. Skroz pogresan nacin dizanja svog zastupnika.
Obojica su dio naseg kluba i ako lazes i nakacis Misimovicu onda si i Zelju oblatio, nisi ti tako Amara digao sigurno. Naravno da je isto i sa druge strane.
Ako mi misliš nešto inputirati onda budi muško i nazovi me onako kako misliš, pa ću ti onda odgovoriti. Ova dječija pitanja ostavi za svoj uzrast, ono, ja ću tebi odgovarati kakva je moja reakcija na plaćene članke, mislim?! Iako sam ih iskomentarisao koliko se sjećam. Al' totalno nebitno u ovoj priči. Znači stisni, pa reci koji su moji interesi iz Srebrenika u obračunu Senada i Amara? Ako hoćeš dat' ću ti ime i prezime i sliku članske.

Tim pozivima na linč samo tjerate raju, ti i slični kao ti. Da pišem na onom govnastom forumu, stao bih u odbranu Misketa, jer isto kao što ovdje prosipaju verbalnu diareju po Amaru, isto to rade tamo po Senadu. Al' pošto ovdje (još) pišem, neću im prećutati na podmukle insinuacije, jer se Amar i Senad nisu dogovorili. Pa haj'mo sada oplesti po Amaru. Koja je razlika između takvih i onih što viču ''Uprava napolje'' pa pale vještačku travu?
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:42 pm

- Amar kupovao titule, nije radio posteno
- Misimovic nema titule jer nece da je kupi, jer je posten

To je, da se ne lazemo, narativ koji se gura jako cesto, potogovo ovdje.

A sad smo, navodno, u situaciji da posteni Misimovic zove nepostenog Amara da bude trener. Cak i Senadovi navijaci ga prizivaju. Kako je to moguce? Krsi sve logike ovoga svijeta. Kako pomirujete sve ove kontradikcije u svojim glavama vi koji to pisete?

Naravno, pitanja su retoricka. Amara se pljuje i implicira se ili direktno tvrdi da je kriminalac, ali ga se u isto vrijeme kao priziva. I onda kad on kaze "necu," a reci ce, bice: "Mi ga zvali, nije do nas."

E onda ce isti ovaj Samardzija i njemu slicni da nam "preporuci" nekog trenera, mozda i par igraca.

I kad sve to propadne, jer je svake sezone do sad propalo, reci cemo da je "sportskom segmentu" dato sve, da je do trenera i igraca (inace, oni padaju s neba i niko ih ne dovodi, ponekad neki sportski direktor eventualno), a u medjuvremenu ce se u kriznim momentima prizivati Amar.

I sve tako u krug.

Odvratno.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:43 pm

voltron30 je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:34 pm
storm_raider je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:31 pm
Ma evo ja kritikujem Senada zbog vise stvari. Prvenstveno zbog nekakvih sportskih promasaja. Smatram da se moralo to pametnije raditi, ali na kraju krajeva ja sam navijac. Ko me pita ista? Hvalim kada treba, kudim kada treba. Takodjer smatram da se lavovski posao uradio na mnogobrojnim poljima i slozio bih se da je ovo mozda i najproduktivnija Uprava bila do sada, kada se gleda vrijeme i ulozeno za to kratko vrijeme. A. vezano za menadzerska pljuvanja, i od onog Arezininog, a i od Zoke, oboje je pljuvanje. Samo sto se to pljuvanje na Misimovica tada smatralo "normalnijim", nego ovo. A realno i jedno i drugo je pljuvanje. Ne valja praviti kultove licnosti, svi grijese.
O tome @Storme i pričam. Ne možeš jednog pljuvati, drugog veličati i obrnuto. Meni se iskreno povraća kada vidim kako neko podmuklo pravi atmosferu linča. Uvijek sam razmišljao svojom glavom, ne trebaju mi instrukcije. I na ovaj forum sam prešao jer sam vidio svojim očima šta se radi tamo, a ne da mi je neko slao pp.
Ma druze nase je da podrzimo sve pozitivno i imamo moralnu obavezu da kudimo kada smatramo da nesto nije u redu. Mozda je do mene, ali stvarno smatram da od rata pa na ovamo nijedna Uprava nije imala vecu lupu za sve akcije koje su uradili. A, prvenstveno je tako zbog toga sto titulu nisu uzeli. I, ok, sa time se zivi i nauci ziviti. Pazi, da vidimo ironiju ove nase situacije i da je svedemo na najnizi moguci nivo - da nismo 3:0 prokockali, da ona bomba u Krupi nije usla za 1:1, da Kerla nije igrao rukom, da onaj debil Bandic nije izmislio penal u 95. minuti, da nam tri penala nisu svirana u zadnjih 5 utakmica, i tako dalje..., mi ne bismo o ovome ni pricali danas, vec bismo svi bili (vecinom) zadovoljni. Eto tako ti je to. Trenuci...

I manite se zivota vam (ne govorim tebi), nekih medjusobnih prozivanja. Sumnjam da iko ovdje gleda interes Senada ili Amara, vec Zelje. Svako ima neko svoje misljenje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:55 pm

Hoce li Senad, u ime kluba, prekinuti saradnju sa Samardzijom nakon sto je javno rekao da smo kriminalna organizacija koja krade i kupuje trofeje? Mislim da bi bio red, zar ne.

Ako ne prekine, onda znamo da se slaze s njegovim misljenjem, i mislim da bi bilo fer da se ne dici i ne hvali ukradenim trofejima. :palacgore:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 6:01 pm

Velahalve je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:12 pm

Amar je uzrok loše atmosfere i loših rezultata, evo otvoreno da ne može otvorenije.
avlami97 je napisao/la:
uto dec 11, 2018 1:41 pm
Željo je uvijek za vrijeme Amara upadao u višemilionske dugove. To ne kažem ja, nego nadležne Inspekcije.
Elegant je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:26 pm
Sta pricate vi, Amar je sam prekrsio mnoge zakone i pravila kad je dao svojih 200.000 (300.000) KM. Gdje je taj novac dokumentovan i prijavljen, pa ima neki porez i na to. Itekako je kriv sto je davao plate na ruke po autobusima, sto se pitao kako i kojem igracu koliko para, pa gdje su porezi i dohotci na to, salveta ugovori, ko je dozvolio da Amar bude bio bog-otac u klubu i da se pita za sve.

Itekako jednim djelom krvi za probleme i dugove iz proslosti. Sve i jednu titulu iz njegovog vremena dan danas otplacujemo prizanli vi to ili ne, naravno ne samo radi njega nega i zbog ostalih iz uprave kojima je Zeljeznicar iskljucivo bio bankomat.

A sad se pravi problem sto mu se to ne dozvoljava da radi sta hoce za red titule i ne znam ti cega, e pa ne moze tako sad da radi. Misimovic i uprava su upravu ako mu to ne dozvoljavaju.
Elegant je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:26 pm
Sta pricate vi, Amar je sam prekrsio mnoge zakone i pravila kad je dao svojih 200.000 (300.000) KM. Gdje je taj novac dokumentovan i prijavljen, pa ima neki porez i na to. Itekako je kriv sto je davao plate na ruke po autobusima, sto se pitao kako i kojem igracu koliko para, pa gdje su porezi i dohotci na to, salveta ugovori, ko je dozvolio da Amar bude bio bog-otac u klubu i da se pita za sve.

Itekako jednim djelom krvi za probleme i dugove iz proslosti. Sve i jednu titulu iz njegovog vremena dan danas otplacujemo prizanli vi to ili ne, naravno ne samo radi njega nega i zbog ostalih iz uprave kojima je Zeljeznicar iskljucivo bio bankomat.

A sad se pravi problem sto mu se to ne dozvoljava da radi sta hoce za red titule i ne znam ti cega, e pa ne moze tako sad da radi. Misimovic i uprava su upravu ako mu to ne dozvoljavaju.

Dobro neko rece, ja ofanzive sta je ovo. :rofl:
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 6:02 pm

Ker menadzerski. Cim procitas menadzersku izjavu znaj da samo sebe gleda. Kako onaj Arezinin jazavac tako i ovaj.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 6:09 pm

Ovo je strasno sta je Samardzija izjavio.
Stid me..
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 6:11 pm

Ajzea je napisao/la:
uto dec 11, 2018 6:09 pm
Ovo je strasno sta je Samardzija izjavio.
Stid me..
Siguran sam da mu Miske nece dati da pridje klubu nakon ovoga. :karanje:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 6:11 pm

Nemoj da se sikirate... imat cete titule narednih godina... za stanje u klubu se necete sikirati jer necete znati sta se desava... velika je vjerovatnoca da Amar nece biti trener nego SD...tek nakon 5 godina ili 6 cete znati sta smo uradili...
Zadnja izmjena: TheBlue, dana/u sri dec 12, 2018 12:55 am, ukupno mijenjano 1 put.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 6:12 pm

Ja cu pitat Samardziju da mi kaze.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 6:16 pm

AsharaK je napisao/la:
uto dec 11, 2018 4:38 pm
Sima jarane ohladi. Amar je davao plate na ruke, jel to posten nacin rada? Fakat pretjerujete i fakat mislite uvijek na najgore stvari. Cuj ko je on
Covjek davao pare iz svog dzepa i jos porez trebao placati na to da bi navijaci Zelje bili zadovoljni. Pa ovo je sjajno.. :rofl:
Evo ja cu pitati, ko je Zoran Samardzija i ko je bilo ko da ovako hrakne, ne po titulama i Amaru, nego po nasem klubu?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 29 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija