Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 2:01 pm

DobojskiManijak je napisao/la:
uto dec 11, 2018 1:57 pm
kao što na ss.ba skoro svi mrze Misimovića tako i ovde ima pojedinaca koji Amara mrze više nego npr. Feđu Isovića ..... neshvatljivo
Razlika je u tome sto oni tamo imaju muda pa govore da mrze Misimovica, ovdje likovi sve nesto hinjski udaraju po Amaru, lafo im drag ovo ono, a sve iz sjene pljuju po njemu. Ako ti vec neko nije drag pa reci slobodno.

Ovo sam opcenito napisao, nisam direktno na tebe mislio.
Zadnja izmjena: Zeljo, dana/u uto dec 11, 2018 2:04 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 2:04 pm

avlami97 je napisao/la:
uto dec 11, 2018 1:54 pm
Zeljo je napisao/la:
uto dec 11, 2018 1:48 pm
avlami97 je napisao/la:
uto dec 11, 2018 1:41 pm
Željo je uvijek za vrijeme Amara upadao u višemilionske dugove. To ne kažem ja, nego nadležne Inspekcije.
Haj jednom budi hrabar pa reci da mrzis Amara. A ne pises kako nemas nista protiv njega, a uvijek hinjavo govorsi kako je Amar kriv za sve. Budi musko jednom.
Nemam izlive emocija ka istom spolu. Nisam derpe. Ljude cijenim i poštujem, pa i obrnuto, nakon što se sve stavi na vagu - pozitivno/negativno i donosim zaključke svojom glavom. A hinje mogu biti samo oni koji kažu idem na godišnji odmor, a svi znaju da laže. Mrzim i lažove.
Ja sam ti samo napisao da pises onako kako mislis i da ne pises kako nemas nista protiv Amara kad ocigledno imas. Svadjate se ovdje sa forumasima koji za razliku od vas otvoreno kazu da im neko njie drag i da ga mrze. Pa budite i vi takvi, napisi Mrzim Amara i tacka.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 2:10 pm

Zeljo je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:01 pm
DobojskiManijak je napisao/la:
uto dec 11, 2018 1:57 pm
kao što na ss.ba skoro svi mrze Misimovića tako i ovde ima pojedinaca koji Amara mrze više nego npr. Feđu Isovića ..... neshvatljivo
Razlika je u tome sto oni tamo imaju muda pa govore da mrze Misimovica, ovdje likovi sve nesto hinjski udaraju po Amaru, lafo im drag ovo ono, a sve iz sjene pljuju po njemu. Ako ti vec neko nije drag pa reci slobodno.
Jel pljuvanje po Amaru, ako se kaže činjenica da su ljudi oko njega u vrijeme kad je on bio trener napravili milionska dugovanja?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 2:12 pm

Zaka je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:10 pm
Zeljo je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:01 pm
DobojskiManijak je napisao/la:
uto dec 11, 2018 1:57 pm
kao što na ss.ba skoro svi mrze Misimovića tako i ovde ima pojedinaca koji Amara mrze više nego npr. Feđu Isovića ..... neshvatljivo
Razlika je u tome sto oni tamo imaju muda pa govore da mrze Misimovica, ovdje likovi sve nesto hinjski udaraju po Amaru, lafo im drag ovo ono, a sve iz sjene pljuju po njemu. Ako ti vec neko nije drag pa reci slobodno.
Jel pljuvanje po Amaru, ako se kaže činjenica da su ljudi oko njega u vrijeme kad je on bio trener napravili milionska dugovanja?
Amar je uzrok loše atmosfere i loših rezultata, evo otvoreno da ne može otvorenije.
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 2:12 pm

Svi pričate kako vas ne interesuje ništa drugo nego Željo, samo je Željo bitan, šta vas briga ko će doći, bitni su rezultati itd. To je ta priča, nije nas ništa interesovalo kad smo titule osvajali, pa dođosmo u situaciju haman da se ugasimo. Nije šuplja priča nego smo fakat bili na pragu da se ugasimo. Šta sad, kada opet dođu rezultati neće nas interesovati ko je u upravi?? Što znači da smo sad imali rezultate niko ne bi spomenuo ni upravu i Misimovića? Što ste dvolični, ja nikad nisam ni vidio ni čuo da se jedna ekipa ljudi ovoliko sputavala, ovoliko prozivala kao ova ekipa sada što vodi klub. Pa pobogu zar moramo tražiti u svemu dlaku u jajetu i pljuvati sve. Neka idu ovi ljudi , nek dođu drugi, ako nešto ne valja, onda nek se mijenja, hajde eto neka bude tako. Ali kada dođe neko drugi, onda nastavite ponovo tražiti dlaku u jajetu, pljuvati sve redom što ne valja, kao što radite i ovoj struktiri ljudi. Imam osjećaj da je neko drugi na mjestu ovih ljudi da ovakvog sranja ne bi bilo ni blizu pa i da su rezultati još gori od ovih sada. Način poslovanja ove uprave je takav da ne žele plačati rekete, plačati sudije, plačati ljude po savezu, ne žele poslovati nelegalno, to je najveći problem ove uprave odnosno problem našeg društa. Čim radiš nešto pošteno, po pravilniku, po zakonu po procedurama, eto bošnje da kaže: ma daj kod tebe sve po PS, de malo bolan popusti da to završimo da se ne peglamo. Ovi hoće da se peglaju i ne popuštaju, ili kako treba ili nikako. Pošto nećemo kako treba onda neće nikako. Pošto smo mi navikli da je sve truhlo, da je sve u talu i daj da se to kako završi okolo i još pride da se neko negdje ugradi, imamo jedan snažan otpor prema ovom načinu poslovanja. 97 godina kluba i uvijek smo bili nekakva sredina, sa povremenim bljeskovima ka vrhu a i prema dnu. I sad smo mi sebi umislili da smo jedan Juventus, da smo mi dominacija, da mi pod moranje moramo kupiti trofeje ali svake godine. Ako to nije tako, onda goni sve u PM, ništa ne valja, goni, rastjeraj, razvali, daj da iskalimo bijes jer nemamo pametnijeg posla. Nisam optimista da ćemo ikad izaći na zelenu granu, ne zbog sastava uprave, sastava igraća, ma kakvi oni bili, mi nećemo daleko zbog mentaliteta i svijesti koju mi ovde posjedujemo. Jesil krenuo iz blata jedan korak, neko će te povući ponovo u kaljužu, bila to politika, lokalna zajednica, lični interesi tajkuna, korumpiran savez ili neosvještena masa sa tribina... Glupi smo ko K. nepismeni smo do bola, al yebes mu mater experti smo za sve i svašta.
Amar je naš TITO, najtrofejniji trener, sve što je napravio je osnovni razlog što se mi sad kurčimo da smo najtrofejniji. Ali ako on dođe opet, trebamo svi da zašutimo i smatramo ga bezgrešnim Bogom, neka radi šta hoće, neka preuzme sve, njemu je sve oprošteno? Ali ako je neko drugi u pitanju hajmo mu jebat sve, hajmo otjerat svakoga ko nije Amar, a ovamo priča najbitniji je Željo? Ovde nema Želje u priči ovde su očigledno najbitnije tri teze: da dođe Amar, da ostane miske i treća da se otjera Miske. Ja ću biti na svakoj tekmi, ko god da bio, ko god da ga vodio, i jedva ćekam da svaki put sjednem na novi istok i osjećam se kao insan. A vi tjerajte i dovodite koga god hoćete, ja ću doći da uradim ono što uvijek mogu, a to je da platim kartu i dođem na utakmicu. Odmagati ne želim.
Zadnja izmjena: Ch.Willa1986, dana/u uto dec 11, 2018 2:19 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 2:14 pm

Pretjerujete. Svako gleda iz svoje perspektive krajnje radikalno.

Ja ne mrzim Amara. Volio bih da se dogovori sa ovim. To da su dugovi nastajali dok je on bio tu i pitao se je činjenica. Činjenica je i da je bio okružen s puno karina od ljudi. Isto su činjenice i da smo najtrofejniji zbog njega.

Spominjanje ovih stvari su revolt "svemogućem" Amaru i "najdraži" epitetima, gdje Amar supermen zna sve i rješava sve. I sad ako kažeš da je ovo tačno i da nije uredu da uđe u klub sa raznoraznim žoharima - hinja si i mrziš Amara. Ustvari, razlog je više da pojedini ne mogu prihvatiti istinu, koja ne miriše uvijek, već smrdi i boli. Zato za sve traže opravdanja, ko zaljubljene djevojke... Žohari neće biti žohari ako uđu sa Amarom? Gg.ba će postati vizionari ako Amar uđe? Amila sa izvora će postati novinarka godine?
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 2:16 pm

Zaka je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:10 pm
Zeljo je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:01 pm
DobojskiManijak je napisao/la:
uto dec 11, 2018 1:57 pm
kao što na ss.ba skoro svi mrze Misimovića tako i ovde ima pojedinaca koji Amara mrze više nego npr. Feđu Isovića ..... neshvatljivo
Razlika je u tome sto oni tamo imaju muda pa govore da mrze Misimovica, ovdje likovi sve nesto hinjski udaraju po Amaru, lafo im drag ovo ono, a sve iz sjene pljuju po njemu. Ako ti vec neko nije drag pa reci slobodno.
Jel pljuvanje po Amaru, ako se kaže činjenica da su ljudi oko njega u vrijeme kad je on bio trener napravili milionska dugovanja?
To je druga stvar. Ali kad neko napise "Željo je uvijek za vrijeme Amara upadao u višemilionske dugove. To ne kažem ja, nego nadležne Inspekcije". Prvo ne spominju se ljudi oko Amara, nego se samo spominje Amar. Neko ko ne zna sta se sve desavalo ce zakljuciti da je Amar krao pare, i ovo nije prvi takav post u kojem je glavni krivac za sve Amar.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 2:26 pm

Sta pricate vi, Amar je sam prekrsio mnoge zakone i pravila kad je dao svojih 200.000 (300.000) KM. Gdje je taj novac dokumentovan i prijavljen, pa ima neki porez i na to. Itekako je kriv sto je davao plate na ruke po autobusima, sto se pitao kako i kojem igracu koliko para, pa gdje su porezi i dohotci na to, salveta ugovori, ko je dozvolio da Amar bude bio bog-otac u klubu i da se pita za sve.

Itekako jednim djelom krvi za probleme i dugove iz proslosti. Sve i jednu titulu iz njegovog vremena dan danas otplacujemo prizanli vi to ili ne, naravno ne samo radi njega nega i zbog ostalih iz uprave kojima je Zeljeznicar iskljucivo bio bankomat.

A sad se pravi problem sto mu se to ne dozvoljava da radi sta hoce za red titule i ne znam ti cega, e pa ne moze tako sad da radi. Misimovic i uprava su upravu ako mu to ne dozvoljavaju.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u uto dec 11, 2018 2:31 pm, ukupno mijenjano 3 puta.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 2:28 pm

Zeljo je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:16 pm
Zaka je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:10 pm
Zeljo je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:01 pm


Razlika je u tome sto oni tamo imaju muda pa govore da mrze Misimovica, ovdje likovi sve nesto hinjski udaraju po Amaru, lafo im drag ovo ono, a sve iz sjene pljuju po njemu. Ako ti vec neko nije drag pa reci slobodno.
Jel pljuvanje po Amaru, ako se kaže činjenica da su ljudi oko njega u vrijeme kad je on bio trener napravili milionska dugovanja?
To je druga stvar. Ali kad neko napise "Željo je uvijek za vrijeme Amara upadao u višemilionske dugove. To ne kažem ja, nego nadležne Inspekcije". Prvo ne spominju se ljudi oko Amara, nego se samo spominje Amar. Neko ko ne zna sta se sve desavalo ce zakljuciti da je Amar krao pare, i ovo nije prvi takav post u kojem je glavni krivac za sve Amar.
Kao što nije ni Misimović, a ista priča se potencira s druge strane i to puno agresivnija nego prema Amaru.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 2:31 pm

Budi Željo je napisao/la:
uto dec 11, 2018 1:36 pm
MATORI je napisao/la:
uto dec 11, 2018 1:24 pm
Budi Željo je napisao/la:
uto dec 11, 2018 12:55 pm


Daj Boze da je taj u kombinacijama...
Ako je to onaj jaJan od Zlatka L, onda daj Bože da nije.
U protivnom smo na.ebali.
U mnogo afera ima poznatog dvojca tog prezimena...ali...kod nas se u zatvor ide samo kad komšiji ukradeš vreću krompira!
Saradjivao sam sa nekim njegovim firmama, i znam da je jak i sa vezama i sa parama, to nisu milioni nego milijarde. Licno ga nisam upoznao jer do njega je doci jako tesko. Ali mi je kao Zeljinom bolesniku ostalo u glavi da je bio nas igrac pa sam pitao ove njegove direktore spominje li kad Zelju i to. Znam samo da je od sebe platio put u Plzen sa smjestajem za sve igrace jer je vecina njegovog posla smjestena u Ceskoj, i to mu je bio merak i zelja kao nekome ko je igrao za nas. Tako su mi barem rekli.
Itekako sposoban i jak covjek to garantujem. Da li ima aferima, vjerovatno ima, tesko je do milijardi doci da igras po propisima.
Ako je istina ovo za Skrbica i ako bi se on 100% posvetio klubu to bi onda bilo odlicno za klub. Klub bi onda vjerovatno jos vise napredovao. Mogao bi napraviti bas evropskog Zelju u svakom smislu.(stadion da zavrsi do kraja, trening kamp, igrace koji imaju kvalitet da izbore grupnu fazu nekog evropskog takmicenja itd..). Sve pod uslovom ako je istina da zeli da bude u upravi i da preuzme odgovornost..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 2:34 pm

Zaka je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:28 pm
Zeljo je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:16 pm
Zaka je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:10 pm

Jel pljuvanje po Amaru, ako se kaže činjenica da su ljudi oko njega u vrijeme kad je on bio trener napravili milionska dugovanja?
To je druga stvar. Ali kad neko napise "Željo je uvijek za vrijeme Amara upadao u višemilionske dugove. To ne kažem ja, nego nadležne Inspekcije". Prvo ne spominju se ljudi oko Amara, nego se samo spominje Amar. Neko ko ne zna sta se sve desavalo ce zakljuciti da je Amar krao pare, i ovo nije prvi takav post u kojem je glavni krivac za sve Amar.
Kao što nije ni Misimović, a ista priča se potencira s druge strane i to puno agresivnija nego prema Amaru.
Pa nisam ni rekao da se ne pise za Misimovica isto, ali bar forumasi koji pisu protiv Misimovica ne rade to hinjski vec otvoreno.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 2:38 pm

Pa evo Amar hoce da bude u upravi a da ne bude trener.

Ali ne znam ko ce onda bit trener i sta cemo tad.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 2:40 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:38 pm
Pa evo Amar hoce da bude u upravi a da ne bude trener.

Ali ne znam ko ce onda bit trener i sta cemo tad.
phpBB [video]
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 2:45 pm

LARSSON je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:40 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:38 pm
Pa evo Amar hoce da bude u upravi a da ne bude trener.

Ali ne znam ko ce onda bit trener i sta cemo tad.
phpBB [video]
Ma samo Amar.
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 2:47 pm

Amar neće biti trener, on ne želi to, već sportski direktor!
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 2:48 pm

LARSSON je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:40 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:38 pm
Pa evo Amar hoce da bude u upravi a da ne bude trener.

Ali ne znam ko ce onda bit trener i sta cemo tad.
phpBB [video]
Nez jel iko pisao,ali je Lalatovic izjavio da ce jos jedno kolo voditi one u Srbiji(Spartak cini mi se) i da je zavrsio s njima.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 2:49 pm

Zeljo je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:34 pm
Zaka je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:28 pm
Zeljo je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:16 pm


To je druga stvar. Ali kad neko napise "Željo je uvijek za vrijeme Amara upadao u višemilionske dugove. To ne kažem ja, nego nadležne Inspekcije". Prvo ne spominju se ljudi oko Amara, nego se samo spominje Amar. Neko ko ne zna sta se sve desavalo ce zakljuciti da je Amar krao pare, i ovo nije prvi takav post u kojem je glavni krivac za sve Amar.
Kao što nije ni Misimović, a ista priča se potencira s druge strane i to puno agresivnija nego prema Amaru.
Pa nisam ni rekao da se ne pise za Misimovica isto, ali bar forumasi koji pisu protiv Misimovica ne rade to hinjski vec otvoreno.
Kako je Amar prvi put došao na mjesto trenera?. Je li to bio legalan način? Da te podsjetim, sve se desilo na pola puta između Mostara i Sarajeva. Da se tako nešto desilo na Državnom nivou, to bi se zvalo "Državni udar". Došao je nasilnim putem. Ko se mača laća, od mača i strada. Tako je, sa rezultatskog aspekta, potpuno neopravdano i otjeran sa klupe. To svi zaboravljaju. Gdje je tu zakonitost?

Drugi put je došao potpuno legalno. Kako je otišao? Kao zadnja hinja...šatro godišnji odmor. Što bih takvom čovjeku vjerovao?. Što bih vjerovao čovjeku koji pred Kerlom kaže - eto dobili ste plate, a Kerla...šefe ne mogu da lažem Ramazan je, postim...dobili smo pola plate. Čemu laganje?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 2:50 pm

Samo da na kraju ne bude Dragan Radović :D

@Masinovodja

Pošmrko im linije u nišu sad ide vani negdje :D
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 2:50 pm

Moja dugogodisnja želja za šefa struke, na 1:19..da suradi nešto po tom pitanju, kakav Lalatović, šta će nam taj drogoš

phpBB [video]
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 2:53 pm

@Brkoo

Taj što ga spominješ je 100% posvećen samo SEBI.
Nemojte ljudi biti naivni i očekivati da će doći milioner (eto kažu i milijarder) a i još Željin bolesnik ko' Senad.
Bilo je i prije kod nas milionera u upravi - pa su samo muzli.
Ili i ti misliš da ove treba najuriti - pa šta god bilo da bilo...po onoj našoj čuvenoj: "otmeno živimo - otmeno propadamo".
Ako je tako "Izvinjajem se".

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 49 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija