Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 10:21 am

Plava Porodica je napisao/la:
uto dec 11, 2018 10:17 am
Amare ne pristaj dok ne dođu novi..
Koji novi? Nikog nisam vidio da se javlja i da pise ko bi mogao biti nova uprava.

Amar i Miske :baklja:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 10:25 am

mamba21 je napisao/la:
uto dec 11, 2018 10:14 am
bistrikboy je napisao/la:
uto dec 11, 2018 10:11 am
AdmirA je napisao/la:
uto dec 11, 2018 8:33 am
Današnja štampa :ganja:
slika
Dobar placen clanak,bravo propagando!

Molimo goste iz Gabele,Siminog Hana,Etno sela Stanisici i ostali da se ubuduce prepadnu kad budu gostovali :palacgore:
Jesu li neke lazi napisane u clanku?
slika
1921-1987-2007
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 10:25 am

cikazubo je napisao/la:
uto dec 11, 2018 10:20 am
mamba21 je napisao/la:
uto dec 11, 2018 10:14 am
bistrikboy je napisao/la:
uto dec 11, 2018 10:11 am

Dobar placen clanak,bravo propagando!

Molimo goste iz Gabele,Siminog Hana,Etno sela Stanisici i ostali da se ubuduce prepadnu kad budu gostovali :palacgore:
Jesu li neke lazi napisane u clanku?
Nisu, al tako razmisljaju ti i takvi, imaju samo parakonstrukcije u glavama, pa kad ima nesto crno na bijelo a njemu ne odgovara u tom momentu onda ispali takvu laz..
Ne znam sto se palite ako je u clanku napisano sve istitnito Svi smo svjesni da je vrijednost podignuta i da smo pali pravo sa sporskim segmentom kojeg moramo popraviti. Ti znas kako ja razmisljam?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 10:26 am

bistrikboy je napisao/la:
uto dec 11, 2018 10:20 am
Plava Porodica je napisao/la:
uto dec 11, 2018 10:17 am
Amare ne pristaj dok ne dođu novi..
I nece,skuplja svoje neke ljude da pokusaju na skupstini uraditi nesto...
Pa nije budala za razliku od prijašnjih potrčka..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 10:28 am

Itekako je uvecana vrijednost Grbavice i ko god da dodje morace biti jako pazljiv, jer navijaci danas su mnogo mudriji nego prije.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 10:32 am

Plava Porodica je napisao/la:
uto dec 11, 2018 10:26 am
bistrikboy je napisao/la:
uto dec 11, 2018 10:20 am
Plava Porodica je napisao/la:
uto dec 11, 2018 10:17 am
Amare ne pristaj dok ne dođu novi..
I nece,skuplja svoje neke ljude da pokusaju na skupstini uraditi nesto...
Pa nije budala za razliku od prijašnjih potrčka..
Znas li bar jedno ime novog Amarovog covjeka?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2993
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 10:33 am

Navijaci danas znaju dosta pojedinosti vezanih za klub. Znamo orjentaciono vrijednost imovine, znamo sa cime raspolazemo, znamo koliko novca posjedujemo i svaki vid destrukcije o pomenutim stvarima ce izazvati revolt i bunt protiv ljudi koji ce mozda doci.

Ovaj sto proziva upravu ja bih ga zamolio da ne dolazi na stadion jer on nije tu da podrzi svoj klub, vec iskljucivo dolazi da navija protiv Uprave.

Mi smo najvrjedniji eksponat (ako nekad dodje do privatizacije), oni koji to ne razumiju su osobe koje samo gledaju jednosmjerno i ne gledaju dugorocno sta nam ovo sve moze donijeti.
Alea iacta est!
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 10:38 am

samo vi idalje kopajte rovove Amarovci i Misketovci, samo su ova dvojica bitni a Željo je kao nešto sporedno.Što se tiče mene ne moraju ni jedan više nikada prići klubu blizi ako će ovaka atmosfera podijeljenosti biti.

Otišao je Domorocki pa je Željo opstao ,otišao je Ivica pa je Željo opstao....Željo je vječan
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 10:46 am

DobojskiManijak je napisao/la:
uto dec 11, 2018 10:38 am
samo vi idalje kopajte rovove Amarovci i Misketovci, samo su ova dvojica bitni a Željo je kao nešto sporedno.Što se tiče mene ne moraju ni jedan više nikada prići klubu blizi ako će ovaka atmosfera podijeljenosti biti.

Otišao je Domorocki pa je Željo opstao ,otišao je Ivica pa je Željo opstao....Željo je vječan
To su uradili protivnici uprave koji se pozivaju na Amara.

Mislim da bi svaki pravi, normalni navijac bio najsretniji kada bi dosla nova uprava koja bi nadjacala ovu, koja ima iskustvo rada negdje...
Forza 1921!

Oda majstore!
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 10:47 am

Na zapadu nista novo :ganja:
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 10:49 am

Selam velikim prijateljima i savjetnicima Amara Osima. Nadam se da vas ima u planu za "novu" upravu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 10:52 am

@bistrikboy brate na tebi se tacno vidi da si dugo bio moderator na ss.ba
A ne mogu i da se ne osvrnem na ovo oko ovog clanka i tvojeg odgovora rezultatima.
To je isto razmisljanje kad babo pravi kucu ,kupuje stan,a sin mu nezadovoljan,jer on nema nista od toga,jer njemu daje manje,jer njemu nije kupio dobro auto,bar nekog malog audija,i sto nema bar s8 i jedno 300-400 dzeparca. I kad mu stari kaze,da on misli za njegovu buducnost,i da ce sve to njemu ostati,i da ce imati sve na gotovo. Ma **** to stari daj da ja sad uzivam.
A ja recimo imam obrnutu situaciju,imam starog koji je para i para procardao,davao mi,zivio ko hadzija a bio je obican radnik. A mogao je da on ima kucu,ja i brat po kucu,stan na moru....
A meni nista nije falilo,imao sam sve sto sam pozelio ko momak.
A sad imam karinu,placam kiriju,on zivi od penzije i kuka i vazda mu fali para.
Jel ti sad malo jasnije. Sta znaci ovaj "placeni "clanak.
Kako plitko razmisljate. Ne branim ja upravu boli me ***** za njih,nek sad odu svi.Procijena realnih stvari vam je zabrinjavajuca. Realni ste ko moj k u r a c. Kontate da mozete jebat svaku dobru macku u gradu,a niste svijesni da nemate bas toliku "sirinu i velicinu".
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 10:56 am

mamba21 je napisao/la:
uto dec 11, 2018 10:46 am
DobojskiManijak je napisao/la:
uto dec 11, 2018 10:38 am
samo vi idalje kopajte rovove Amarovci i Misketovci, samo su ova dvojica bitni a Željo je kao nešto sporedno.Što se tiče mene ne moraju ni jedan više nikada prići klubu blizi ako će ovaka atmosfera podijeljenosti biti.

Otišao je Domorocki pa je Željo opstao ,otišao je Ivica pa je Željo opstao....Željo je vječan
To su uradili protivnici uprave koji se pozivaju na Amara.

Mislim da bi svaki pravi, normalni navijac bio najsretniji kada bi dosla nova uprava koja bi nadjacala ovu, koja ima iskustvo rada negdje...
99 % likova koji pišu o forumima pa tako i ovom sve znaju jer kao povezani su sa Amarom,Misimovićem,Žujom... Znaju ko je kad koliko ukrao ,zaradio i još bezbroj gluposti i samo siju razdor strah itd. Lično ja sam spreman za sve što sam napisao to potvrditi svojim imenom i prezimenom za razliku od ovih botova koji ne znaju odakle su šuplji. Ne dozvoljavam da se pljuje po Amaru , ne dozvoljavam da se pljuje po Mismimoviću jer to su ljudi koji će ostati zlatnim slovima upisani u historiju Želje.

Vi samo jedno znate a to je da ništa ne znate. Željo će postojati i poslije 23. decembra
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 10:58 am

barbarez je napisao/la:
uto dec 11, 2018 10:52 am
@bistrikboy brate na tebi se tacno vidi da si dugo bio moderator na ss.ba
A ne mogu i da se ne osvrnem na ovo oko ovog clanka i tvojeg odgovora rezultatima.
To je isto razmisljanje kad babo pravi kucu ,kupuje stan,a sin mu nezadovoljan,jer on nema nista od toga,jer njemu daje manje,jer njemu nije kupio dobro auto,bar nekog malog audija,i sto nema bar s8 i jedno 300-400 dzeparca. I kad mu stari kaze,da on misli za njegovu buducnost,i da ce sve to njemu ostati,i da ce imati sve na gotovo. Ma **** to stari daj da ja sad uzivam.
A ja recimo imam obrnutu situaciju,imam starog koji je para i para procardao,davao mi,zivio ko hadzija a bio je obican radnik. A mogao je da on ima kucu,ja i brat po kucu,stan na moru....
A meni nista nije falilo,imao sam sve sto sam pozelio ko momak.
A sad imam karinu,placam kiriju,on zivi od penzije i kuka i vazda mu fali para.
Jel ti sad malo jasnije. Sta znaci ovaj "placeni "clanak.
Kako plitko razmisljate. Ne branim ja upravu boli me ***** za njih,nek sad odu svi.Procijena realnih stvari vam je zabrinjavajuca. Realni ste ko moj k u r a c. Kontate da mozete jebat svaku dobru macku u gradu,a niste svijesni da nemate bas toliku "sirinu i velicinu".
Objašnjenje vrijedno Plave sehare. Ne može jednostavnije od ovoga.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 11:02 am

mamba21 je napisao/la:
uto dec 11, 2018 10:25 am
cikazubo je napisao/la:
uto dec 11, 2018 10:20 am
mamba21 je napisao/la:
uto dec 11, 2018 10:14 am


Jesu li neke lazi napisane u clanku?
Nisu, al tako razmisljaju ti i takvi, imaju samo parakonstrukcije u glavama, pa kad ima nesto crno na bijelo a njemu ne odgovara u tom momentu onda ispali takvu laz..
Ne znam sto se palite ako je u clanku napisano sve istitnito Svi smo svjesni da je vrijednost podignuta i da smo pali pravo sa sporskim segmentom kojeg moramo popraviti. Ti znas kako ja razmisljam?
Ne mislim na tebe, pogresno sam se izrazio..
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 11:08 am

Problem je taj sto je clanak "pozitivan", sto nije crnjacenje. Vec 2 mjeseca se samo crnjaci, ono sto donekle valja se ne prica, ne komentarise, evo sad i ismijava.
Kako vise ne dosadi zivjeti u tom tonu.
Mada i ne cudi, jer kao narod opcenito najvise citamo Crnu hroniku.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 11:18 am

Opciju Amar i Miske jednostavno trebamo zaboraviti. Delegati iz skupstine ce izabrati sta ce biti, da li ce se pruziti podrska ovoj upravi ili ce doci neki novi ljudi uz koje ce doci Amar. Jednostavno tako je.
Ono sto ja kao navijac mogu pozeliti je to da ako se izabere prva opcija, nova uprava dovede kvalitetnog trenera i sportskog direktora koji ce popraviti ovaj uzas koji gledamo i s druge strane da ukoliko bude ova druga opcija dodju neki novi sposobni ljudi koji ce nastaviti sa projektima infrastrukture, a u Amarovu sposobnost u svom polju ne treba ni sumnjati.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 11:23 am

Budi Željo je napisao/la:
uto dec 11, 2018 11:18 am
Opciju Amar i Miske jednostavno trebamo zaboraviti. Delegati iz skupstine ce izabrati sta ce biti, da li ce se pruziti podrska ovoj upravi ili ce doci neki novi ljudi uz koje ce doci Amar. Jednostavno tako je.
Ono sto ja kao navijac mogu pozeliti je to da ako se izabere prva opcija, nova uprava dovede kvalitetnog trenera i sportskog direktora koji ce popraviti ovaj uzas koji gledamo i s druge strane da ukoliko bude ova druga opcija dodju neki novi sposobni ljudi koji ce nastaviti sa projektima infrastrukture, a u Amarovu sposobnost u svom polju ne treba ni sumnjati.
Respect
jedino ispravno razmišljanje pravog navijača Želje !!
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 11:27 am

slika
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 11:34 am

Valjda se osjecaju kul kad kazu “svoje ljude”, malo misticno ovo ono..

Online

Trenutno korisnika/ca: Blueee1921, g 1, Google [Bot] i 59 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija