Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 8:22 am

sahmat je napisao/la:
sub dec 08, 2018 11:02 pm
gavran je napisao/la:
sub dec 08, 2018 10:53 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
sub dec 08, 2018 10:47 pm


Standardno glume neke insajdere, a veze nemaju..
Posmatram te ,cuj glume
Gavrane sta imas reci u svoju odbranu?
Ja sam zrtva zavjere slovenacke mafije koja se udruzila sa hercegovcima protiv mene.Meni su i prijetili pravili sacekuse.Dva puta su me pretekli na putu i vozili ispred mene.Mozete mislim kakav je to sok bio za mene.Prisluskuju mi i telefon, meni dolaze otvoreni mail-ovi jer ih neko presrece i cita.Ja znam da Model stoji iza svega toga ali vam to ne smijem reci.Samo cu im poruciti nije slino nego hase.
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 8:31 am

DANAN je napisao/la:
ned dec 09, 2018 8:19 am
I sta ti to govori.
Navijaci=problemi, manje navijaca=manje problema...logicno... Sad, kad bolje skontam, ovih pet poraza u nizu su dobra stvar za klub jer su otjerali dosta poblema..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 8:48 am

Hajde sada ovako posto vidim da nemas konkretan odgovor.
Jesmo li postali navijaci senada i amara?
Jesmo li postali navijaci ovih nasih nazovi legendi od igraca zarad dresa,kafe i ustipaka?
Pa smo u stanju olajati svega svakoga samo da bi kao nesto dokazali kolilo smo upravu ili je ovaj drugi u krivu.
To se u narodu zove ciji je veci....
Definicija navijaca je susta suprotnost od onoga sto smo mi danas.
Yebo takvog navijaca koji dolazi ili ne dolazi radi senada.
Yebo takvog navijaca koji dolazi ili ne dolazi radi amara.
Nismo to mi.
Navijaci su ti koji prave dobru ili losu atmosferu na utakmicama,samum tim u i oko kluba.
Kroz istoriju se pokazalo da kada su navijaci u qrcu i klub nam je u qrcu.
Kada su igraci na nivou onda nam je i klub na istom tom nivou....
Pogledaj malo klipove pa ce ti se mozda sve samo kazati,da ne bude kako nesto pametujem.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 8:56 am

DANAN je napisao/la:
ned dec 09, 2018 8:48 am
Hajde sada ovako posto vidim da nemas konkretan odgovor.
Jesmo li postali navijaci senada i amara?
Jesmo li postali navijaci ovih nasih nazovi legendi od igraca zarad dresa,kafe i ustipaka?
Pa smo u stanju olajati svega svakoga samo da bi kao nesto dokazali kolilo smo upravu ili je ovaj drugi u krivu.
To se u narodu zove ciji je veci....
Definicija navijaca je susta suprotnost od onoga sto smo mi danas.
Yebo takvog navijaca koji dolazi ili ne dolazi radi senada.
Yebo takvog navijaca koji dolazi ili ne dolazi radi amara.
Nismo to mi.
Navijaci su ti koji prave dobru ili losu atmosferu na utakmicama,samum tim u i oko kluba.
Kroz istoriju se pokazalo da kada su navijaci u qrcu i klub nam je u qrcu.
Kada su igraci na nivou onda nam je i klub na istom tom nivou....
Pogledaj malo klipove pa ce ti se mozda sve samo kazati,da ne bude kako nesto pametujem.
Jos ako su ustipci sa kajmakom
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 9:04 am

Joj gavrane... :ganja:

Volim te Zeljo!

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:


phpBB [video]
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 9:18 am

DANAN je napisao/la:
ned dec 09, 2018 8:48 am
Hajde sada ovako posto vidim da nemas konkretan odgovor.
Jesmo li postali navijaci senada i amara?
Jesmo li postali navijaci ovih nasih nazovi legendi od igraca zarad dresa,kafe i ustipaka?
Pa smo u stanju olajati svega svakoga samo da bi kao nesto dokazali kolilo smo upravu ili je ovaj drugi u krivu.
To se u narodu zove ciji je veci....
Definicija navijaca je susta suprotnost od onoga sto smo mi danas.
Yebo takvog navijaca koji dolazi ili ne dolazi radi senada.
Yebo takvog navijaca koji dolazi ili ne dolazi radi amara.
Nismo to mi.
Navijaci su ti koji prave dobru ili losu atmosferu na utakmicama,samum tim u i oko kluba.
Kroz istoriju se pokazalo da kada su navijaci u qrcu i klub nam je u qrcu.
Kada su igraci na nivou onda nam je i klub na istom tom nivou....
Pogledaj malo klipove pa ce ti se mozda sve samo kazati,da ne bude kako nesto pametujem.
Ne znam druze.. Ja ti mogu pricati u svoje ime i u ime ljudi koje ja poznajem a koji se probude i zaspu sa Zeljom u mislima i pored milion licnih problema koje imamo.. I znam da nas za te jedne, druge, trece zaboli neka stvar.. Najiskrenije ti govorim da ne poznajem nikog ko dolazi radi Amara ili Senada.. Ovdje se ponajvise iskonstruisala ta podjela.. Svi smo mi i ovdje i na stadionu radi Zelje, dolazimo da gledamo fudbal.. U zadnje vrijeme mozemo samo pariti oci terenom, tribinom i ledovima.. Vjeruj da sam svaku na Grbavici, da mi je svaki put srce ko Trebevic kada prodjem kroz ulaz i vidim na sta lici nas stadion... Ali onda krene tekma i ono sto vidim me dovede u situaciju da se pitam sto meni ovo u zivotu treba..

Nama je posjeta zadnjih godina medju najboljim u regiji.. Nije to malo.. Pogledaj prosjeke i vidjeces da mi mozda i nismo toliko losi navijaci.. Pogledaj odziv kada se renovirao zapad, kada su se prodavale desetogodisnje.. Ciji navijaci, osim mozda Hajdukovih, su spremni bukvalno od usta odvojiti da podrze klub.. Znas da je bilo djece koja su svoju ustedjevinu davala, penzionera koji su odvajali.. Ne mora se sve mjeriti kroz brojnost, a i ona je na nasoj strani ako pogledamo ove nase okvire..

Ne znam sto je toliko tesko shvatiti frustraciju i nezadovoljstvo nakon svih rezultatskih sokova koje smo prozivili u zadnje dvije i po godine.. Navijaci nisu uopste krivi za to.. Nasi navijaci su poprilicno strpljivi ali ovih pet uzastopnih poraza su nekima granica preko koje ne zele tolerisati.. Ne znam, mislim da nije u redu prozivati navijace za bilo sta, kada problemi poticu iz drugih kanala koji veze sa navijacima nemaju..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
sidro
Postovi: 27
Pridružen/a: čet feb 08, 2018 8:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 9:36 am

Gledam kako hrasno , nick mu je Bezideja na govnagovna.ba pise seku **** i onu brkatu macku .

Ne vjerujte tim njihovim novinarima i ostalim govnima na tom forumu .

Ma ne bi me iznenadilo nakon skupstine da vam aco i ekipa ponovo udju u klub .
AMAR OSIM NAPOLJE!!!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 10:11 am

Hadzijalagic je napisao/la:
ned dec 09, 2018 7:19 am
Naravno za sve su krivi navijaci.. Ko bi drugi bio..
Uvijek ista prica. Naravno, provuce se tu da je i Amar kriv, iako nije ni bio ovdje. Svi su krivi osim onih u upravljackim strukturama, apsolutno svi. Kaze navijaci se podijelili, zbog koga, je li zbog mene!?
1987
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 10:20 am

Krivi su svi, kriv je Misimovic, kriv je Amar, kriva je pozocija za greske, opozicija za destruktivno djelovanje, krivi su treneri, fudbaleri, doktori, kriv je i savez, a krivi smo i mi navijaci, svako nosi svoj dio krivice za ovo stanje.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 10:24 am

Pa svi su krivi, od UO, pa na dalje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 10:24 am

Malo bih se dotakao navijaca evo konkretno zadnju tekmu na Grbavici. Nije lijepo bilo na sjeveru al nikako. Barem meni. Ova grupica najvjernijih je psovala sve i svasta pa navijala za Zelju pa prozivala sjever kao da su trazili kakvu reakciju od nas starijih navijaca na srecu to se nije dogodilo. Gledao sa te momke i na njihovim licima je bio nekakav zluradi osmjeh koji nekako nije pripadao navijacima Zelje. Najtuznije je bilo kad su pojedinci bacili stolicu preko ograde zamislio sam se i pitao da li u kuci za ruckom uzmu majci stolicu i
bace je kroz prozor jer i ovo je Nasa kuca. Nije vrijedan Misimovic da se psuje nama ostalim, da se cupaju stolice od Nas samih. Nije vrijedan NIKO u Zelji kao jedinka da se prema Zelji kao svojoj porodici tako ponasamo u svojoj avliji na svome pragu. Jedini svijetli tenutak pojavio se u vidu Plavog andjela, prelijepe djevojke koja je trazila od djecaka da joj dohvate bacenu stolicu i onako ponosno je usla medju ove jedinke koje su to uradile i tu stolicu vratila na mjesto, na tribinu, u kucu, za porodicni hastal. E to je Zeljo, to je pripadnost, to je odgoj prema svome. Tako se Zivi i dise u nasem Zelji u nasoj kuci u nasoj porodici!! A meni su onako malo oci ovlazile i bio sam ponosan sto nas Ima...a ima nas vjerujte.... ima nas!!!
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 10:43 am

Kretena je uvijek bilo i bice ih.. To su pojedinci i nije posteno citav jedan pokret koji stoji iza Zelje poistovjecivati sa tim pojedincima i gledati sve kroz njih..

@storme Zasto su navijaci konkretno krivi za trenutnu situaciju? Sta navijaci mogu promijeniti na bolje ili na gore?
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u ned dec 09, 2018 10:46 am, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 10:46 am

Ndare je napisao/la:
ned dec 09, 2018 10:24 am
Malo bih se dotakao navijaca evo konkretno zadnju tekmu na Grbavici. Nije lijepo bilo na sjeveru al nikako. Barem meni. Ova grupica najvjernijih je psovala sve i svasta pa navijala za Zelju pa prozivala sjever kao da su trazili kakvu reakciju od nas starijih navijaca na srecu to se nije dogodilo. Gledao sa te momke i na njihovim licima je bio nekakav zluradi osmjeh koji nekako nije pripadao navijacima Zelje. Najtuznije je bilo kad su pojedinci bacili stolicu preko ograde zamislio sam se i pitao da li u kuci za ruckom uzmu majci stolicu i
bace je kroz prozor jer i ovo je Nasa kuca. Nije vrijedan Misimovic da se psuje nama ostalim, da se cupaju stolice od Nas samih. Nije vrijedan NIKO u Zelji kao jedinka da se prema Zelji kao svojoj porodici tako ponasamo u svojoj avliji na svome pragu. Jedini svijetli tenutak pojavio se u vidu Plavog andjela, prelijepe djevojke koja je trazila od djecaka da joj dohvate bacenu stolicu i onako ponosno je usla medju ove jedinke koje su to uradile i tu stolicu vratila na mjesto, na tribinu, u kucu, za porodicni hastal. E to je Zeljo, to je pripadnost, to je odgoj prema svome. Tako se Zivi i dise u nasem Zelji u nasoj kuci u nasoj porodici!! A meni su onako malo oci ovlazile i bio sam ponosan sto nas Ima...a ima nas vjerujte.... ima nas!!!
To je dokaz da smo se podijelili, nije ovaj forum ili nešto nas podijelilo, nego očigledno razmišljanje u dva različita pravca. Nije problem razmišljati drugačije, ali problem je držanje jedne strane isključivo, to jeste pljuvanje po drugoj.
Oni koji kažu hoćemo Misketa, ne trebaju misliti na to kao osobu, nego ono što on i ljudi oko njega donose, to je prilično stabilan klub, uređenje našeg doma i naravno da se sve radi po zakonu. Oni koji kažu hoću Amara, trebaju da misle da žele titule, duplu krunu, iskorak u Evropi...
Ja želim obojicu, to jeste želim sve ovo što sam nabrojao, tako svi trebamo razmišljati, a prije svega tako bi trebali i njoh dvojica i svi ostali koji se vrte oko kluba razmišljati. I Amara i Misketa poštujem i oni voli Želju, ali ne vole ga dovoljno, ako ovako ne razmišljaju. Jer Željo je iznad svakoga od nas, naših ega. Željezničar iznad svega!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 10:50 am

Naravno da su formumi i drustvene mreze poprilicno kumovale tim podjelama.. Preko medija se danas kreira misljenje sirih narodnih masa koje se prenose na ulicu.. To je zalosna cinjenica ali je tako..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 10:55 am

Navijaci toliko ulozili, digli Grbavicu, imali smo najveci prosjek posjecenosti i nakon razocarenja za razocarenjem, vec nekoliko godina, neko dodje i napise pa i navijaci su krivi. Malo. Malkice. Samo nek Senad i co. nisu sami u tom.
1987
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 10:56 am

sidro je napisao/la:
ned dec 09, 2018 9:36 am
Gledam kako hrasno , nick mu je Bezideja na govnagovna.ba pise seku **** i onu brkatu macku .

Ne vjerujte tim njihovim novinarima i ostalim govnima na tom forumu .

Ma ne bi me iznenadilo nakon skupstine da vam aco i ekipa ponovo udju u klub .
Taj portal od kraja 2014. godine nije napisao ni jedan afirmativan članak o Želji, a za to je bilo itekako valjanih razloga. U 2015. godini smo igrali sa Ferncom i Standardom, a nigdje ništa pozitivno, bar neki osvrt ili slično. Ferencvaroš je jedan od najvećih evropskih klubova (među 20), koji je podario svjetskom fudbalu nevjerovatne fudbalske veličine. Jedan takav klub smo izbacili. To je najveće ime koje je jedan klub iz BiH eliminisao iz daljnjeg takmičenja. Umjesto priče o uspjehu, taj portal je izmišljao tekstove iblatio Želju, a preko svog foruma i redakcijskih nikova spinovao sve što se moglo spinovati. Nabijao negativnu atmosferu. Navijači su izdržali tu presiju cijelu 2015., da bi se početkom naredne godine mahom prebacili na ovaj i 1921 forum.

Zašto je to učinjeno? Pa valjda zbog redakcijskih nikova. Kada sam pokušao staviti "običnog" forumaša na listu gnjavatora, samo bi mi izbacilo - moderator i adminstrator ne može biti na toj listi. Napravili greške u koracima. I sada je ista situacija ne tom portalu i forumu. Priča im je preslikana, pune četiri godine.

Željo ima svoje medijske partnere i jedini medij koji nema saradnju sa Željom, odnosno Željo sa njima je taj portal. Svima ostalim su vrata naše kuće širom otvorena.

Naši zvanični medijski partneri su:
BIH.ba, Anadoliu Agency, Hayat HD, Antena Sarajevo, Sport1, Klix i Dnevni avaz.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 10:58 am

shzna je napisao/la:
ned dec 09, 2018 10:55 am
Navijaci toliko ulozili, digli Grbavicu, imali smo najveci prosjek posjecenosti i nakon razocarenja za razocarenjem, vec nekoliko godina, neko dodje i napise pa i navijaci su krivi. Malo. Malkice. Samo nek Senad i co. nisu sami u tom.
Ovaj put se ide na izjednacavanje krivice.. Ne znam samo jel se svjesno ili nesvjesno koristi ta dobro poznata matrica.. Navijaci se mogu kriviti ili hvaliti za svasta nesto ali ne i za trenutnu situaciju..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 11:04 am

shzna je napisao/la:
ned dec 09, 2018 10:55 am
Navijaci toliko ulozili, digli Grbavicu, imali smo najveci prosjek posjecenosti i nakon razocarenja za razocarenjem, vec nekoliko godina, neko dodje i napise pa i navijaci su krivi. Malo. Malkice. Samo nek Senad i co. nisu sami u tom.
Navijači su uložili, ali budimo realni ko je najzaslužniji za to? Kako se godinama prije toga nije ulagalo ni na jedan način? Kriva je uprava normalno za neke stvari, ne želim uopšte da ih branim, jer samo se prepucavamo oko toga i to je ono zbog čega ja nas kao navijače krivim, ni za šta drugo. Nijedna ličnost, pa ni sam Amar kao naš najtrofejniji trener ne smije biti uzrok podjela i uziman kao ličnost koja je veća od Želje, a to isto vrijedi i za Senada. Zašto ne možemo stvoriti ambijent u kojem čemo podržati obojicu u zajedničkom radu i zašto oni ne urade nešto možda na svoju štetu, ali u korist Želje? Mi kao navijači Želje često radimo na štetu sebe, svojih porodica, ali sve to zbog ljubavi prema Želji. Idemo na utakmicu pred ispite, potrošimo neradni dan na Želju umjesto uz porodicu, mrznemo se u ovim hladnim mjesecima... To je Željo, to su Manijaci, a ne prvo ja, pa onda Željo, to nikada nije i neće donijeti dobro.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 11:05 am

Hadzijalagic je napisao/la:
ned dec 09, 2018 10:58 am
shzna je napisao/la:
ned dec 09, 2018 10:55 am
Navijaci toliko ulozili, digli Grbavicu, imali smo najveci prosjek posjecenosti i nakon razocarenja za razocarenjem, vec nekoliko godina, neko dodje i napise pa i navijaci su krivi. Malo. Malkice. Samo nek Senad i co. nisu sami u tom.
Ovaj put se ide na izjednacavanje krivice.. Ne znam samo jel se svjesno ili nesvjesno koristi ta dobro poznata matrica.. Navijaci se mogu kriviti ili hvaliti za svasta nesto ali ne i za trenutnu situaciju..
Navijaci su krivi samo iz razloga sto smo ih razmazili, pustili ih da se razmasu i da naprave milion gresaka!

Ne slazem se ni ja sa nekim postupcima, nekim skandiranjima, ali i ljudima je svega preko glave (konkretno jug).

I, jos nesto, pokusava se i Amar uvuci u pricu sa nekom krivicom. Sta je covjek kriv? Je li duznost njegova da, pod svaku cijenu, vadi iz govana ovu garnituru ljudi?
1987
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 09, 2018 11:15 am

shzna je napisao/la:
ned dec 09, 2018 10:55 am
Navijaci toliko ulozili, digli Grbavicu, imali smo najveci prosjek posjecenosti i nakon razocarenja za razocarenjem, vec nekoliko godina, neko dodje i napise pa i navijaci su krivi. Malo. Malkice. Samo nek Senad i co. nisu sami u tom.
Meni stvarno nije jasno kako su uvijek svi krivi osim Senada i uprave. Ne ide mi to u glavu. Kazu krivi treneri, igraci, pitari, Zrinjski, Savez, svi krivi samo oni nisu. Valjda su ti igraci i treneri dosli sami u klub.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 48 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija