Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 4:42 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pet dec 07, 2018 4:32 pm
avlami97 je napisao/la:
pet dec 07, 2018 4:00 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
pet dec 07, 2018 3:55 pm
Vjecita pozicija.. Podsjeca me to na nesto al haj da ne granamo..
Slobodno napiši - citiraj - najvećeg književnika sa Balkana Mešu Selimovića, ali i citiraj sopstvene postove u to doba. Ne sjećam se da si prije velikog snijega kritikovao ili smjenjivao Žuju.
Nakon bitke svi generali.
Storme sve OK.
Ne sjecam se sta sam tacno pisao a nisam nesto strucan a ni horan da kopam po postovima sa onog foruma ali znam dam sam zagovarao da sami nadjemo nacin da pravimo infrastrukturu jer nam je niko drugi nece napraviti.. Znam da sam kritikovao pustanje Koldze da se obraca na nasoj proslavi titule.. Znam da sam Zuju smatrao teskom ublehom zbog njegovih najava grupa lige prvaka a mi jedva licence obezbjedjivali i zbog prica o nekim ultra arenama a nama se stadiona raspadao.. Kritikovao sam Joside, Stancevske i ostale budalastine iz tog perioda.. O dugovima se tada nije puno znalo i nesto se ne sjecam da se puno pricalo o njima.. Nije meni nikad bilo tesko kritikovati ocite greske jer meni ni Miske ni Zujo nista ne znace u zivotu.. Malo sam na Amara jedino slab jer smatram da je on jedina Zeljina poslijeratna legenda i neko ko je najzasluzniji za ocuvanje Zelje kao jakog brenda, pa mozda nisam objektivan samo kada je on u pitanju.. Ja smatram da nije ok zmiriti i ignorisati lose tsvari taman da mi je stari na celu Zelje a ne neko drugi..
Upisi da dobijes trenersku licencu ili udji u strukture kluba da ne pravimo greske.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 4:43 pm

Upisi i ti, jer ako on nije relevantan da nesto naziva greskom, nisi ni ti da impliciras da se ne grijesi.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 4:44 pm

sajo10 je napisao/la:
pet dec 07, 2018 4:41 pm
Dadoh iz pogreske glas za DA na anketi! Jesam corav, kontam ostanak.. :zid: :guz:
Nema dnevnice :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 4:46 pm

igla je napisao/la:
pet dec 07, 2018 4:44 pm
sajo10 je napisao/la:
pet dec 07, 2018 4:41 pm
Dadoh iz pogreske glas za DA na anketi! Jesam corav, kontam ostanak.. :zid: :guz:
Nema dnevnice :D
- 50 KM odmah!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 4:46 pm

mirzoni1921 je napisao/la:
pet dec 07, 2018 10:14 am
ja i sada tvrdim da su za rezultate u zadnjih 5-6 utakmica isključivi krivci IGRAČI. ne može me niko ubijediti da prije 5-6 kola smo bili prvi, čak na momente i lijepo igrali a onda se sve, preko noći, srušilo kao kula od karata.
i onda povrh svega, kažu ako Amar dođe (pogledaj nas Bože) neće se igraći moći k.určiti kao ostalim trenerima. malo mi nelogično da će proigrati pod Amarovom črstom rukom i da će odjednom postati kvalitetni, a pod vodstvom svih prethodnih trenera nisu imali kvalitet :? :?
+1

Ostavka uprave se traži samo zbog rezultata ovih nazovi "profesionalnih fudbalera" - sve ostalo super.
Bez obzira da li bio Amar ili neko drugi treba mu dozvoliti da sam jednog po jednog igrača ima pravo otjerati ili ostaviti (ni jednog mi neće biti žao) a ostalo dopunit po svome za puno manje para nego ovi dosadašni "profesionalci" (GOŠK, MDK, Zvijezda09, Sloga SH,Krupa......90% bi trčeći došli). Rezultati nam neće trpiti, 5 poraza u nizu
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 4:48 pm

Amidza je kivan na svijet zivota mi
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 4:50 pm

vinston.cercil je napisao/la:
pet dec 07, 2018 4:48 pm
Amidza je kivan na svijet zivota mi
Amidza ovdje ima samo jednog prirodnog neprijatelja. Mora tako da se odrzi ekosistem zdravim.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 4:52 pm

Ma nisam. :D Ali ako je argument da neko ne moze da procijeni da li je nesto greska jer nema trenersku licencu, onda isto tako i ovaj sto govori da nije greska mora imati trenersku licencu da bi donio relevantan sud. Logika tako nalaze, jel. Drugo je sto neke logika zaobilazi kao Eleganta update.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 4:57 pm

Amidza je napisao/la:
pet dec 07, 2018 4:43 pm
Upisi i ti, jer ako on nije relevantan da nesto naziva greskom, nisi ni ti da impliciras da se ne grijesi.
Sve je to uredu. Grijesilo se i grijesit ce se. Ali pametovanje ne podnosim.
Ne poznajem vas, ali mene je najbolje dozvala ona prica "Da sam ja mislio razmisljat ne bi radio na pumpi".
On nas ubjedjuje da je kritikovao za Stanceskog. Alo ba Stanceski u tom periodu jedan od najboljih igraa u ligi, ili kritikuje nakon bitke. Ns znam koj je gora opcija.
Ne samo on, uredu je kritkovat sto je doveden Stojanovic iz Zrinskog, ali pricat i nesto kao kritikovat npr za Vranjesa ili Zahirovica
to je smijesno.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 5:04 pm

MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ! :baklja:

slika
Zadnja izmjena: AdmirA, dana/u pet dec 07, 2018 5:14 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 5:04 pm

Ndare je napisao/la:
pet dec 07, 2018 2:09 pm
Jedan od osnovnih problema jeste u ono doba sam znao za sekretara Antu Miličevića i svemogućeg Zdenka Jelića i to ne zato što je bili meni to bitno nego se kod Ante sve završavalo od članarina, upisnina za treniranje itd a Zdenko je bio planina u to doba u Šeheru. I znao se trenerski kor Osim Bračulj Smajlović i u mlaim selekcijama ako i ko te zapadne. I to je to treniraš gledaš prvi tim na tranzistoru ako nisi otišao na gostovanje slušaš prenose iz Rijeke, Titograda, Vinkovaca, Beograda.... i saznao si iz Oslobođenja ili Večernjih Novina ko igra ko je povrjeđen. Sada uhhh sada rekla Belma Muniri koja je bila u fan šopu da je Pešto pored ograde prošao, da je Šiljak jače zalupio vratima zbog Zeca a Selma sve to potvrdila. Miske na dženazi nije mogao doći tamo.... onaj ima dijareju nije na sastanku, iz pouzdani izvora Veca pijan teturao ulicom, Osmanovića prozvali alkosom neko sa sjevera ga vidio ide povraća ulicom u neka doba noći....Pa jesmo li toliko u neku stvar otišli da svi sve i svakog znamo a 1900 nas na tribinama.HEEEEJ 1 9 0 0 komada Željinih navijača. Bijeli dim crni dim Amar Miske Ivo Lola Ribar de malo.... Igrali smo u drugom savezu PA ŠTA, igrali smo u KUPU UEFA pa šta, bili prvaci i bilo nas ko na maturskoj na proslavi PA ŠTA. Ništa sem Želje nije meni važno ni Selma ni Belma ni Pešto ni Zec jer gorili smo u ratu a sad nas dronom snimaju i jedu mnogi m.da zbog Stadiona Grbavice i jest će ih opet zbog Želje i pognute će glave sa onim istim strahopoštovanjem odlaziti sa najljepšeg NAŠEG LIČNO travnjaka na balkanu a ja ću BITI TU da ih gledam i kažem im A SAD ADIO.....ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI!!
Aaaaaaaaaaaaa :o :shock:
:klanjase:
Mozeli ovo u seharu da odmah glasam za covjeka
:pljesak:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 5:07 pm

@Hadzijalagic

Forumaš, sa bilo kojeg foruma ne može biti ni pozicija ni opozicija. To mogu biti samo one osobe koje su direktno involvirane u strukture kluba, na bilo koji način.

Ne želim da idem tako daleko, ali sam pisao da je jedna od grešaka što se nije zadržao onaj mali sa naočalama, mislim po imenu Emir, a prezime mu počinje sa M - naš PR - komunikolog. Momak je kod akcija za gradnju stadiona, svoj posao radio više nego odlično. - ja mislim da je ovo konstruktivna kritika.

Potom sam pisao da Adis ne može voditi press konferencije, ne zato što ne zna, nego zbog funkcije koju obavlja. I za ovo mislim da je konstruktivna kritika.

Pisao sam da ova Uprava mora napraviti "kavez" za gostujuće navijače, jer ako to ima jedan Hofenhajm, zašto ne bi imali i mi. Milion primjera je u svijetu.

Pisao sam da bi i Mirsad Šiljak mogao podnijeti kakv Izvještaj o svom radu, jer je on PRVI operativac Kluba po funkciji, pa čak išao i do te mjere da bi trebao i on malo "odmoriti" od Želje. On je koliko znam pozicija.

Odmah nakon imenovanja Adžema sam "uvrijedio" čovjeka, jer sam rekao da je ubleha od trenera, a sve na osnovu prethodnog mandata u Želji. Također mislim da je ovo kritika, iako neumjesna, upućena direktno onima koji su ga imenovali. Bio sam i protiv smjene Kostića, a potom i Petrovića, ako ovo nisu kritike Upravi, ja onda ne znam šta je to kritika, a pogotovo ne, konstruktivna kritika.

...sad ispade, da se nešto pravdam, a nije mi namjera, niti to činim. Nabrojao sam neke od stvari koje mi se ne sviđaju kod trenutne garniture u Klubu, a da i ne spominjem svoje pisanje o tome da se jednom mora stati sa smjenama trenera, prvenstveno kontinuiteta radi. Nisam od onih koji hraču, a valjda tako treba da bi bio zapamćen.

Najlakše je biti "forumaš-opozicionar"...promijeni se ova Uprava ili se dovede novi trener, ma ko to bio, te postavim potpis "Uprava napolje, trener ubleha". Kad-tad će doći do odlaska takvih i onda kažem, e kada sam vam ja govorio da su ovi bezveze, a vi mi niste vjerovali. Itd.

U ovom postu ni jednom nisam pomislio na tvoje pisanje, niti imam neko mišljenje o istom. Pišem onako, kako mislim da treba i kako jeste u datom periodu.

I da se ne ponavljam - bitke i generali.

P.S. Neki kritikom smatraju samo ako se uz Misimovića prilijepi kakav neobičan epitet ili se direktno popljuje. Željo je mnogo više od Misimovića, Amara, Švabe, Meše, Pašića, Domorockog, Hajrudina Čengića, Žuje, Jelića, Violine...
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u pet dec 07, 2018 5:32 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 5:08 pm

plavi brat je napisao/la:
pet dec 07, 2018 5:04 pm
Ndare je napisao/la:
pet dec 07, 2018 2:09 pm
Jedan od osnovnih problema jeste u ono doba sam znao za sekretara Antu Miličevića i svemogućeg Zdenka Jelića i to ne zato što je bili meni to bitno nego se kod Ante sve završavalo od članarina, upisnina za treniranje itd a Zdenko je bio planina u to doba u Šeheru. I znao se trenerski kor Osim Bračulj Smajlović i u mlaim selekcijama ako i ko te zapadne. I to je to treniraš gledaš prvi tim na tranzistoru ako nisi otišao na gostovanje slušaš prenose iz Rijeke, Titograda, Vinkovaca, Beograda.... i saznao si iz Oslobođenja ili Večernjih Novina ko igra ko je povrjeđen. Sada uhhh sada rekla Belma Muniri koja je bila u fan šopu da je Pešto pored ograde prošao, da je Šiljak jače zalupio vratima zbog Zeca a Selma sve to potvrdila. Miske na dženazi nije mogao doći tamo.... onaj ima dijareju nije na sastanku, iz pouzdani izvora Veca pijan teturao ulicom, Osmanovića prozvali alkosom neko sa sjevera ga vidio ide povraća ulicom u neka doba noći....Pa jesmo li toliko u neku stvar otišli da svi sve i svakog znamo a 1900 nas na tribinama.HEEEEJ 1 9 0 0 komada Željinih navijača. Bijeli dim crni dim Amar Miske Ivo Lola Ribar de malo.... Igrali smo u drugom savezu PA ŠTA, igrali smo u KUPU UEFA pa šta, bili prvaci i bilo nas ko na maturskoj na proslavi PA ŠTA. Ništa sem Želje nije meni važno ni Selma ni Belma ni Pešto ni Zec jer gorili smo u ratu a sad nas dronom snimaju i jedu mnogi m.da zbog Stadiona Grbavice i jest će ih opet zbog Želje i pognute će glave sa onim istim strahopoštovanjem odlaziti sa najljepšeg NAŠEG LIČNO travnjaka na balkanu a ja ću BITI TU da ih gledam i kažem im A SAD ADIO.....ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI!!
Aaaaaaaaaaaaa :o :shock:
:klanjase:
Mozeli ovo u seharu da odmah glasam za covjeka
:pljesak:
Ne brini, moci ces glasati za @Ndare, vec je u onih 16 koji su nominirani preko postova iz plave sehare. :D
A i da nije, mogao bi ga nominirati jer trenutno traje izbor kandidata za forumasa godine! Tako da ko nije glasao, ima jos uvijek priliku.

viewtopic.php?f=51&t=830
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 5:28 pm

vopla je napisao/la:
pet dec 07, 2018 4:21 pm
u moru svih rasprava samo je jedna istina !

ni države, ni vlasti sve, nisu mogle da te ugase ...

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
NI DRZAVE :pljesak: :pljesak:

NI VLASTI SVE :pljesak: :pljesak:

NISU MOGLE DA TE UGASE

JER STOJIMOOOOOO
PRKOSIMOOOOO
U SRCIMA TE NASIM NOSIMOOOOOO
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 5:34 pm

Zatisje pred buru...?
Curva,ode i ti u insajd-sluzbu lagano
Baci nam sta
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 5:57 pm

:shisha: Imal danas sastanka?
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 6:03 pm

Ja cekam da odbroji ova stoperica od larsa i gavrana,pa cemo da vidimo
Hajdeeeeeee
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 6:09 pm

plavi brat je napisao/la:
pet dec 07, 2018 6:03 pm
Ja cekam da odbroji ova stoperica od larsa i gavrana,pa cemo da vidimo
Hajdeeeeeee
Ušutili se
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 6:09 pm

Amar preuzima u nekoj formi sve, miske se povlaci zvanicno
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 6:17 pm

vinston.cercil je napisao/la:
pet dec 07, 2018 6:09 pm
Amar preuzima u nekoj formi sve, miske se povlaci zvanicno
Odakle info? Sastanak ili?

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 144 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija