Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 3:18 pm

exdomorocki je napisao/la:
pet dec 07, 2018 2:02 pm
Ko radi taj i griješi,al ova sotona ne želi da ispravlja greške,pustis jednu godinu,pustis drugu ,treću a on uporan a Ne Zna,iz respekta i zasluga sto i atmosfere ljudi sutili,i što bi Amar dizao ruka,on je doveo ovog klub,medjutim,nakon odlaska ovog u Katar,sotona poklopi sve,niko mu nije smio protivrjeciti,izuzev Dogana(hej Dogana otjerati) i još par ljudi,"ja ću pokazati da mogu bez Amara uzeti titulu",al karanfilcic,pa blati ovog,blati onog e pa ne može bato.
Koliko je skrsio Zeljini para na igrače i struku mogli smo dva porezna duga vratiti.
Sto je gore nemamo E od ekipe,sve vrijednosti jednog fudbalskog kluba je poremetio,potrošio bruku ljudi,Željovaca,i tom treba stati u kraj.
Meni licno najvise smeta sto je krenulo blacenje i povlacenje price najvise na ovom forumu, moramo uzeti titulu bez Amara samo da se nesto dokaze, jer kao sto se pricalo yebo klub ako ovisi o jednom covjeku.
Nikad se u istoriji Zeljo nije razjedinjavao do unazad 2,3 godine.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 3:19 pm

politika, sta se uopste cudite?

a ne stvarno, trebamo raditi na tome da se atmosfera oko kluba popravi. nije sve senad kriv, ja bih volio da ode samo zbog toga sto bi se navijaci malo smirili. mogli bi organizovat kakve akcije za povratak raje na stadion, ovako jok.
u svakoj porodici ima tenzija pa tako i u nasoj. jedan covjek je istaknut kao alfa i omega kluba i zbog toga se njega tjera.
MIRZA RASCIC
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 3:27 pm

AdmirA je napisao/la:
pet dec 07, 2018 1:49 pm
Na anketi sam glasao za NE, ali promjena MORA biti, sportski dio(koji je glavni) moraju dati nekome ko zna, a želja većine nas je Amar Osim. Uprava se mora pojačati sa još kvalitetnih ljudi.
Dosao Amar ili ne ova uprava ce ostati da se ne ponavljamo zasto. Obavezno pojacanje kadrova i sposbnih ljudi, a moraju kako znaju u umiju da srede sportski segment.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 3:31 pm

Elegant je napisao/la:
pet dec 07, 2018 3:27 pm
AdmirA je napisao/la:
pet dec 07, 2018 1:49 pm
Na anketi sam glasao za NE, ali promjena MORA biti, sportski dio(koji je glavni) moraju dati nekome ko zna, a želja većine nas je Amar Osim. Uprava se mora pojačati sa još kvalitetnih ljudi.
Dosao Amar ili ne ova uprava ce ostati da se ne ponavljamo zasto. Obavezno pojacanje kadrova i sposbnih ljudi, a moraju kako znaju u umiju da srede sportski segment.
😍😍😍
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 3:33 pm

:placeodsmijeha:

Amidza, bio je apdejt!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 3:34 pm

Nije se primio izgleda. 😤😤 Ovo je stara fraza.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 3:35 pm

Amidza je napisao/la:
pet dec 07, 2018 3:34 pm
Nije se primio izgleda. 😤😤 Ovo je stara fraza.
Moramo merdzati sa masterom.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 3:36 pm

Pod hitno.
Spoiler:
Vidis od kad je "kako znaju i umiju.." komanda...
slika
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 3:37 pm

Sad pregledah postove klixovaca kada je Gredić obznanio soluciju gradnje sa Mađarima. Nama stadion, Mađarima pomoćni teren. Sada ti isti forumaši koji su podržavali ideju prodaje/zamjene pomoćnog terena za novi stadion se protive prodaji i prenamjeni zelene površine u građevinsko zemljište. Isto razmišljanje su primjenili i oni sa onog foruma. Interesantno. :D

I onda takvi, navijače sa ovog foruma nazivaju lobotomcima. :ganja:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 3:41 pm

avlami, nemoj da prozivamo ljude koji ne pisu ovdje. Ima tu velikih Zeljovaca. Niti je fer, niti zelimo bez veze da se dijelimo, molim te. Ovakvi postovi nicemu ne doprinose, samo smetaju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 3:42 pm

@avlami97
Pa i ti si podrzavao garnituru predvodjenu Zujom koja je kriva za dugove a sad ih kritikujes.. Yebeno je ostati dosljedan..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 3:54 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pet dec 07, 2018 3:42 pm
@avlami97
Pa i ti si podrzavao garnituru predvodjenu Zujom koja je kriva za dugove a sad ih kritikujes.. Yebeno je ostati dosljedan..
Podržavao, kada su ga svi podržavali, pa i oni koje sam spomenuo u prethodnom postu.
Moja greška sa "prozivanjem", ali kada to oni rade konstantno, a znamo da svi sve čitaju, onda je to OK. Najlakše izvaditi iz konteksta ili nakon bitke biti pametan. Sada sam pokušao biti "oni".
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 3:55 pm

Vjecita pozicija.. Podsjeca me to na nesto al haj da ne granamo..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 4:00 pm

avlami97 je napisao/la:
pet dec 07, 2018 3:54 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
pet dec 07, 2018 3:42 pm
@avlami97
Pa i ti si podrzavao garnituru predvodjenu Zujom koja je kriva za dugove a sad ih kritikujes.. Yebeno je ostati dosljedan..
Podržavao, kada su ga svi podržavali, pa i oni koje sam spomenuo u prethodnom postu.
Moja greška sa "prozivanjem", ali kada to oni rade konstantno, a znamo da svi sve čitaju, onda je to OK. Najlakše izvaditi iz konteksta ili nakon bitke biti pametan. Sada sam pokušao biti "oni".
Ma neka prozivaju ko zeli gdje hoce (osim ovdje), ali ja mogu uticati na ovaj forum, ne na druge. Pa neka nasa kuca bude cista, to je obaveza svih nas.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 4:00 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pet dec 07, 2018 3:55 pm
Vjecita pozicija.. Podsjeca me to na nesto al haj da ne granamo..
Slobodno napiši - citiraj - najvećeg književnika sa Balkana Mešu Selimovića, ali i citiraj sopstvene postove u to doba. Ne sjećam se da si prije velikog snijega kritikovao ili smjenjivao Žuju.
Nakon bitke svi generali.
Storme sve OK.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 4:10 pm

@gavrane jel vakat za kakvu insajdersku. Evo ja već mezu pristavio, i čekam bremenite ishode.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 4:14 pm

Janje spremno, a zec u sumi...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 4:21 pm

u moru svih rasprava samo je jedna istina !

ni države, ni vlasti sve, nisu mogle da te ugase ...

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 4:32 pm

avlami97 je napisao/la:
pet dec 07, 2018 4:00 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
pet dec 07, 2018 3:55 pm
Vjecita pozicija.. Podsjeca me to na nesto al haj da ne granamo..
Slobodno napiši - citiraj - najvećeg književnika sa Balkana Mešu Selimovića, ali i citiraj sopstvene postove u to doba. Ne sjećam se da si prije velikog snijega kritikovao ili smjenjivao Žuju.
Nakon bitke svi generali.
Storme sve OK.
Ne sjecam se sta sam tacno pisao a nisam nesto strucan a ni horan da kopam po postovima sa onog foruma ali znam dam sam zagovarao da sami nadjemo nacin da pravimo infrastrukturu jer nam je niko drugi nece napraviti.. Znam da sam kritikovao pustanje Koldze da se obraca na nasoj proslavi titule.. Znam da sam Zuju smatrao teskom ublehom zbog njegovih najava grupa lige prvaka a mi jedva licence obezbjedjivali i zbog prica o nekim ultra arenama a nama se stadiona raspadao.. Kritikovao sam Joside, Stancevske i ostale budalastine iz tog perioda.. O dugovima se tada nije puno znalo i nesto se ne sjecam da se puno pricalo o njima.. Nije meni nikad bilo tesko kritikovati ocite greske jer meni ni Miske ni Zujo nista ne znace u zivotu.. Malo sam na Amara jedino slab jer smatram da je on jedina Zeljina poslijeratna legenda i neko ko je najzasluzniji za ocuvanje Zelje kao jakog brenda, pa mozda nisam objektivan samo kada je on u pitanju.. Ja smatram da nije ok zmiriti i ignorisati lose tsvari taman da mi je stari na celu Zelje a ne neko drugi..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 4:41 pm

Dadoh iz pogreske glas za DA na anketi! Jesam corav, kontam ostanak.. :zid: :guz:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot], pintol_TM87 i 83 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija