Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 4:58 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
sri dec 05, 2018 4:54 pm
storm_raider je napisao/la:
sri dec 05, 2018 4:40 pm
Pa u 5 utakmica, 3 penala i 2 crvena ne moze biti da je slucajno nikako. 5 utakmica za redom.
jedan crveni je poptuno zasluzen. da budemo posteni prema sebi.
onaj samar Bakraca se ne tolerise.
Pa realno 1 crveni i jedan penal se mogao skupiti. Ali 3 penala i 2 crvena...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 5:03 pm

"Željezničar je moj klub, ali teško je sada reći je li realno da se vratim ili ne. S predsjednikom kluba Misimovićem imam vrlo dobar odnos i znam šta mi je činiti ako se budem želio vratiti, ali isto tako u klubu razumiju moju situaciju. Bilo bi nefer da me mole da se vratim, jer bih to teško mogao odbiti, a uz to teško mi mogu ponuditi novac koji me zadovoljava. Mada, ne isključujem ni povratak. Ko zna, možda i Željina ponuda bude najveća koju ću imati", javio se Lendrić za gg.ba
 
Avatar
SupremeGucci
Postovi: 106
Pridružen/a: uto dec 04, 2018 8:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 5:07 pm

Ja nikad u zivotu od kako znam za sebe i dok pratim i gledam fudbalske utakmice nisam vidio da Uprava igra. Naravno odredjeni dio krivice preuzima uprava jbg ali igraci su oni koji ostvaruju rezultate i titule, mislim moze i uprava titulu osvojit (kupit) ali nije to to, Željo je posten i nece nepravdu. Svaki tim ponekad upadne u krizu jbg, upao je i Real i Bayern, bio je i Celzi ali svi su se oporavili i nisu tjerali upravu nego su podrzavali svoje momke. Ovo je kriza braco izaci cemo mi iz nje sto jacii, doci ce vedriji dani kao sto je doslo sunce poslije guste magle u Sarajevu. Pored krize ipak ovu smijesnu ligu vodi smijesni savez ali sta ce ako im je do rusenja onoga sto imaju, neka ruse. SAVEZ NAPOLJE!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 5:14 pm

SupremeGucci je napisao/la:
sri dec 05, 2018 5:07 pm
Ja nikad u zivotu od kako znam za sebe i dok pratim i gledam fudbalske utakmice nisam vidio da Uprava igra. Naravno odredjeni dio krivice preuzima uprava jbg ali igraci su oni koji ostvaruju rezultate i titule, mislim moze i uprava titulu osvojit (kupit) ali nije to to, Željo je posten i nece nepravdu. Svaki tim ponekad upadne u krizu jbg, upao je i Real i Bayern, bio je i Celzi ali svi su se oporavili i nisu tjerali upravu nego su podrzavali svoje momke. Ovo je kriza braco izaci cemo mi iz nje sto jacii, doci ce vedriji dani kao sto je doslo sunce poslije guste magle u Sarajevu. Pored krize ipak ovu smijesnu ligu vodi smijesni savez ali sta ce ako im je do rusenja onoga sto imaju, neka ruse. SAVEZ NAPOLJE!
Dobrodosao na forum! :)

Ma Savez interesuje uglavnom samo reprezentacija.. ovo ostalo ti je anarhija.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 5:17 pm

SupremeGucci je napisao/la:
sri dec 05, 2018 5:07 pm
Ja nikad u zivotu od kako znam za sebe i dok pratim i gledam fudbalske utakmice nisam vidio da Uprava igra. Naravno odredjeni dio krivice preuzima uprava jbg ali igraci su oni koji ostvaruju rezultate i titule, mislim moze i uprava titulu osvojit (kupit) ali nije to to, Željo je posten i nece nepravdu. Svaki tim ponekad upadne u krizu jbg, upao je i Real i Bayern, bio je i Celzi ali svi su se oporavili i nisu tjerali upravu nego su podrzavali svoje momke. Ovo je kriza braco izaci cemo mi iz nje sto jacii, doci ce vedriji dani kao sto je doslo sunce poslije guste magle u Sarajevu. Pored krize ipak ovu smijesnu ligu vodi smijesni savez ali sta ce ako im je do rusenja onoga sto imaju, neka ruse. SAVEZ NAPOLJE!
Ne mozwmo bas tako. Moraju imati odgovornost, ko je doveo igrace? Ako je trener? Ko jw doveo trenera? Ako je trenera doveoSD, ko je SD doveo? Zasto bas Beslija...
Mora neko objasniti navijacima..
Sto se saveza tice, da nije bilo sudjenja kakvog jeate Pitari ne bi bili prvi, orve cetri ekipe bi bile u par bodova.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 5:21 pm

igla je napisao/la:
sri dec 05, 2018 12:03 pm
S obzirom da ZVANIČNO nema šta i kako se razgovaralo i pričalo, moj stav je ovakav.
Ako je problem to da se Senad hoće da miješa Amaru u posao oko terena - KRIV JE SENAD. Pojma nema o fudbalu i tu mu nije mjesto.
Ako je problem to što Amar hoće da uvede svoje ljude u upravu - KRIV JE AMAR. Nije posao trenera da vodi računa o tim stvarima.

Ako je problem dug, tu se treba naći zajednička riječ, na legalan način.

Dakle, krajnje jasno. Svako ko opravdava Senadovo potencijalno "I ja se pitam za teren" ili Amarovo "Ako hoćeš mene, sa mnom idu i Kasim i Mustafa" nema veze sa životom.
A otkud tebi to da bi Amarov posao trebao biti trenerski? Meni nema logike da on ima motiv da bude trener ovdje više ikad...osvojio čovjek SVE...više puta...a ne vjerujem da je poželio da ga pljuju s tribina,gađaju flašama,skandiraju i sl.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 5:23 pm

Pa neka se skloni u tunel
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 5:36 pm

Pa sta hoce da bude?
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 5:38 pm

Sta ce mi ako nece da bude trener? Da ima menadzersku ulogu, trener i SD i to u isto vrijeme, to ok. Potpuna sloboda u radu se podrazumijeva. A da se pita za sve ostalo, on ili bilo ko - ne hvala. Vidjeli smo u proslosti, a i upravo gledamo, kako zavrsavaju scenariji gdje jedan covjek misli da je pametniji od svih ostalih zajedno.

To sto i on i Senad hoce da se pitaju za sve, od sisanja trave i igraca do sponzorskih ugovora i upravljanja klubom je njihov problem, ali problem koji oni prenose na nas. Zato i ne mogu da se dogovore i nece se nikad ni dogovoriti jer obojica bi da se pitaju za sve u Zelji, od vrha do dna. Zato je najbolje da osnuju po jedan klub u kojem ce se samo njihove rijeci pikati. Onda nek Misimovic donosi "poslovne odluke" nek bude i trener-igrac ako hoce, a nek Amar u svom klubu isto tako radi sve sto pozeli. Zelje nek se ostave. Pun mi ih je *****.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 5:48 pm

igla je napisao/la:
sri dec 05, 2018 5:36 pm
Pa sta hoce da bude?
Nemam pojma,bio je alfa i omega u klubu neko vrijeme između godišnjeg odmora i odlaska u Katar,vjerovatno postoji nešto što misli da nije odradio u skladu s očekivanjima pa bi volio da dokaže i sebi i drugima da on to može. Na terenu je dokazao sve,nema više šta dokazivati,samim tim ga to apsolutno ne interesuje. Moje mišljenje
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 5:52 pm

Morzhy je napisao/la:
sri dec 05, 2018 5:48 pm
igla je napisao/la:
sri dec 05, 2018 5:36 pm
Pa sta hoce da bude?
Nemam pojma,bio je alfa i omega u klubu neko vrijeme između godišnjeg odmora i odlaska u Katar,vjerovatno postoji nešto što misli da nije odradio u skladu s očekivanjima pa bi volio da dokaže i sebi i drugima da on to može. Na terenu je dokazao sve,nema više šta dokazivati,samim tim ga to apsolutno ne interesuje. Moje mišljenje
Sto se evropskih tekmi tice nije pokazao nista.. Eto mu izazova.. Ne vjerujem ja da njega toliko zadovoljavaju uspjesi u ovoj ligi.. On je trener i tu je dokazan i tu nam moze pomoci.. Sto se ostalog tice ne vidim kako nam moze donijeti neku aman korist..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 5:52 pm

Neka hvala za to ostalo.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:05 pm

Iskreno mene je iznenadio da je uopste i ozbiljno pregovarao u vezi trenerskog angazmana. Sve je osvojio sto moze u tom domenu. Jedino neki iskorak u Evropi, ali to je tesko, jer trenutno poslovanje kluba njemu sigurno ne moze dovesti taj kvalitet igraca koji se moze da bori za EL. To jedino moze neki privatni kapital, gdje imas na jednu stranu novac, a na drugu stranu neko kao Amar Osim da kaze ovaj i ovaj igrac mi treba, ove imamo iz omladinskog pogona, ove iz domace lige koji bi mogli imati kvalitet i to ukomponovati.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:09 pm

Gdje ce mu veci izazov nego iskorak u Evropi? Jest osvojio sta se moze osvojiti u ovoj buraniji ligi, ali iskorak u Evropi bi potpunijo taj neki krug sto se tice Zelje. Ja iskreno bi volio da mislim da postoji zelja kod Amara da popravi "evropski skor" jer kao sto mnogi rekose ovdje, u kvalifikacijama nije pokazao absolutno nista. Cak sta vise, bili smo kanta za napucavanje u vecini slucajeva i dozivljeli neke od najvece poraze u euro takmicenjima.
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u sri dec 05, 2018 6:10 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Samo Jako
Postovi: 74
Pridružen/a: sri jul 18, 2018 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:10 pm

Ako mu nije zanimljiv trenerski posao u Zelji, moze npr ici raditi u Italiju, Francusku, Njemacku.
PODRŠKA!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:12 pm

A sta bi Amar radio ako bi dosao sa tom opozicijom?
Željezničar ante portas !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:14 pm

On ako dođe sa tom opozicijom, ma o kome se radilo, to i o njemu dosta govori.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:17 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sri dec 05, 2018 5:52 pm
Morzhy je napisao/la:
sri dec 05, 2018 5:48 pm
igla je napisao/la:
sri dec 05, 2018 5:36 pm
Pa sta hoce da bude?
Nemam pojma,bio je alfa i omega u klubu neko vrijeme između godišnjeg odmora i odlaska u Katar,vjerovatno postoji nešto što misli da nije odradio u skladu s očekivanjima pa bi volio da dokaže i sebi i drugima da on to može. Na terenu je dokazao sve,nema više šta dokazivati,samim tim ga to apsolutno ne interesuje. Moje mišljenje
Sto se evropskih tekmi tice nije pokazao nista.. Eto mu izazova.. Ne vjerujem ja da njega toliko zadovoljavaju uspjesi u ovoj ligi.. On je trener i tu je dokazan i tu nam moze pomoci.. Sto se ostalog tice ne vidim kako nam moze donijeti neku aman korist..
Kakve je ekipe imao i nije pokazao ništa, kako misli sad? Liga triput slabija nego kada je on harao,samim tim i izbor igrača. Onda ekipe koje su tada dolazile u play off-u sada dolaze u drugom pretkolu,još malo i u prvom...
Ali ako se gleda teren upravu si,to jedino i može biti motiv,mada mislim da je on svjestan kašnjenja za Evropom,sve da mu je prvi asistent Guardiola
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:22 pm

Za taj iskorak u Evropi ce biti sve teze. Jer klubovi s kojima bi trebali da konkurisemo imaju dosta vise na raspolaganju. Mozda mi napredujemo, ali timovi iz drugih liga vise. Tu i jeste problem, i zato mislim da bez nekog privatnog kapital da je tesko nesto napraviti. Fakticki treba ti investitor kojem nije veliki problem izgubiti vise miliona, uz to dobar trener kao Amar koji jasno zna sta mu treba, iskoristi svaki potenijal od tih igraca, i ukomponuje sa nekim mladim igracima.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:25 pm

Da je lahko ne bi bio izazov..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], neroazzuro i 49 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija