Moderator/ica: storm_raider

 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:20 pm

TheTacTica je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:01 pm
Poslje nekog vremena sam svatio da je ipak dobro sto ova uprava ide, jer ovi navijaci zasluzuju upravu bas na nivou na kojem su oni. Mislim da ce sve manje normalne raje pratiti FkZ. A ovim uprava napolje i lomljenje stolica, psovanje vlastitim navijacima i premlacivanje vlastitih navijaca, paljenje svog stadiona zelim upravu po njihovoj mjeri. Pa onda kad sve sagorite i sjeb.... Do dna i kad vam vise ne bude zanimljiv da odete svi skupa zauvjek.
Da sam moderator ovoj post bi ti obriso, bilo nas max. 1500 danas, peti poraz u nizu, šta su trebali navijati po tvome. Treba smanjivati razdor a ne povečavati.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:24 pm

Brkoo je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:12 pm
Odovic je kriv jer je i tad kao i sad sjebao sezonu. Ogroman zaostatak bio i onda cak ni sa nizom pobjeda nismo mogli da se pomjerimo na tabeli a pojacanja koja je doveo Odovic tad na pocetku sezone, sve goli odroni od igraca. Pa ako su dosli za vrijeme Odovica onda su ti igraci njegov izbor, nisu moj. Meni je neshvatljivo da neko na taj nacin moze braniti trenera.
Bio zaostatak ali i tri kiksa protiv davljenika u zadnja tri kola koja su nas kostala evrope.. Al haj nebitno.. Bitno je mijenjati trenere ko carape.. Valjda nam neki trener nekad bude valjao..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Qooler
Postovi: 1428
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:26 pm

salle86 je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:34 pm
sahmat je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:20 pm
Zaka je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:35 pm

Kemo odličan, samo je dodao protivnicima čistu loptu u noge i nakon toga primamo gol, nema šta na nivou.
Zato naš Marcelo (Pavić) odigra svaku maestralno, jesi li možda vidio koliko danas pliva po terenu, gubi lopte, bježi mu igrač, primamo gol gdje on nije u stanju da sacuva igraca (prvi gol), nije u stanju da se vrati u odbranu sa centra (drugi gol), igrač Širokog između upućuje loptu, a Pavić stoji 6m od njega (treći gol) a on je dobio prolaznu ocjenu jel tako?
pavić igra i beka i krilo
drži čitavu tu stranu, više je opasnost po protivnički gol nego 9 ostalih igrača izuzev eto krpića...a lik bek...da nije smiješno bilo bi žalosno
Potipis. Odavno nismo imali boljeg lijevog bočnog, aovaj što kritikuje je zamjenio stranu. On ne zna ni preko koje strane smo primili gol. Pavić je sve zaustavio u obrani i bio na 70% centaršuteva u napadu. Prije kritike i pljuvanja, dobro bi bilo da se se mrznete dva sata (za početak) i da svaki minut se preznojiš ili da bar u toplom domu uključiš mozak. Dosta je vas pljuvača ovde. Vrijeme je da se iznose sfvari kontretno i argumetovano, a ne da ne znaš ni koju stranu "Marcelo" igra i odakle smo primili golove. Fuj....
 
Qooler
Postovi: 1428
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:29 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:15 pm
sta imaju da kazu zastitnici manijaka na lomljenje i bacanje u teren 3-4 stolice danas na sjeveru ?
Dvije stolice. Nisam bio u toj grupi, ali nakon naših zvižduka na to, izašao je vodja i rekao da se to ne radi i "da je to naše"!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:30 pm

Qooler je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:29 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:15 pm
sta imaju da kazu zastitnici manijaka na lomljenje i bacanje u teren 3-4 stolice danas na sjeveru ?
Dvije stolice. Nisam bio u toj grupi, ali nakon naših zvižduka na to, izašao je vodja i rekao da se to ne radi i "da je to naše"!
nisam to dalje znao, hvala
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:31 pm

TheTacTica je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:01 pm
Poslje nekog vremena sam svatio da je ipak dobro sto ova uprava ide, jer ovi navijaci zasluzuju upravu bas na nivou na kojem su oni. Mislim da ce sve manje normalne raje pratiti FkZ. A ovim uprava napolje i lomljenje stolica, psovanje vlastitim navijacima i premlacivanje vlastitih navijaca, paljenje svog stadiona zelim upravu po njihovoj mjeri. Pa onda kad sve sagorite i sjeb.... Do dna i kad vam vise ne bude zanimljiv da odete svi skupa zauvjek.
Kako te bolan nije stid pisati takve gluposti? Znaci ako ode ova uprava normalna raja prestaje navijati za Zelju???? Pa da li si ti normalan. Uvijek je bilo pojedinaca sto lome stolice i sto se tuku medjusobno, to je mozda 1% navijaca ovog VELIKOG KLUBA. Tako da ne lupetaj molim te
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:31 pm

Joj tuge u pm. Ne mozes skrenuti misli ni na sta drugo. Samo tuga, ocaj, nervoza i, na kraju krajeva, nemoc. Moj Zeljo..
1987
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:32 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:24 pm
Brkoo je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:12 pm
Odovic je kriv jer je i tad kao i sad sjebao sezonu. Ogroman zaostatak bio i onda cak ni sa nizom pobjeda nismo mogli da se pomjerimo na tabeli a pojacanja koja je doveo Odovic tad na pocetku sezone, sve goli odroni od igraca. Pa ako su dosli za vrijeme Odovica onda su ti igraci njegov izbor, nisu moj. Meni je neshvatljivo da neko na taj nacin moze braniti trenera.
Bio zaostatak ali i tri kiksa protiv davljenika u zadnja tri kola koja su nas kostala evrope.. Al haj nebitno.. Bitno je mijenjati trenere ko carape.. Valjda nam neki trener nekad bude valjao..
Nije problem u mijenjanju trenera, problem je u kvaliteti tih trenera koje smo dovodili. To je osnovni problem. Ocekivati da Odovic, Krcmarevic, Kostic itd osvoje titulu mogu samo ljudi koji su ili glupi ili nemaju nikakvog dodira sa realnoscu. Bitno je dovesti jednog al da valja a ne hiljadu koji u normalnim okolnostima ne bi mogli ni prismrditi nasem klubu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:37 pm

shzna je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:31 pm
Joj tuge u pm. Ne mozes skrenuti misli ni na sta drugo. Samo tuga, ocaj, nervoza i, na kraju krajeva, nemoc. Moj Zeljo..
Kao da mi pola srca fali, vjeruj mi... Zeljo moj...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:39 pm

Brkoo je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:32 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:24 pm
Brkoo je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:12 pm
Odovic je kriv jer je i tad kao i sad sjebao sezonu. Ogroman zaostatak bio i onda cak ni sa nizom pobjeda nismo mogli da se pomjerimo na tabeli a pojacanja koja je doveo Odovic tad na pocetku sezone, sve goli odroni od igraca. Pa ako su dosli za vrijeme Odovica onda su ti igraci njegov izbor, nisu moj. Meni je neshvatljivo da neko na taj nacin moze braniti trenera.
Bio zaostatak ali i tri kiksa protiv davljenika u zadnja tri kola koja su nas kostala evrope.. Al haj nebitno.. Bitno je mijenjati trenere ko carape.. Valjda nam neki trener nekad bude valjao..
Nije problem u mijenjanju trenera, problem je u kvaliteti tih trenera koje smo dovodili. To je osnovni problem. Ocekivati da Odovic, Krcmarevic, Kostic itd osvoje titulu mogu samo ljudi koji su ili glupi ili nemaju nikakvog dodira sa realnoscu. Bitno je dovesti jednog al da valja a ne hiljadu koji u normalnim okolnostima ne bi mogli ni prismrditi nasem klubu..
Ovo je i moje misljenje. Jednostavno niti jednom nismo doveli dovoljno kvalitetnog trenera koji bi to poslozio. Da ne govorim o strucnom stabu koji se popunjavao cisto da se popuni. Kondicioni nam bude sef struke, sto nema nigdje na svijetu, pa ga onda zamijeni ovaj atleticar. Jednostavno previse fula samo u ovom segmentu.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Qooler
Postovi: 1428
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:39 pm

vinston.cercil je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:23 pm
Ne moze tebe realno zaklati sudija kad vodis 3:0, znaci ima i do ekipe. Losi smo realno
Tdeba prijatelju voditi 3:0. Danas OK. Danas je Petrović sudio vrhunski do samog penala u 85'....i danas se moglo voditi 3:0. Ali protiv Zrinjskog prošle sezone, TZ City ove itd.... NEMA ŠANSE. Ovi penali suočigledni, ali treba 90 min posmatrati kako sudija one "blage greške" pravi, kada se napravi pritisak ili sl. Tada neki nebitni faul, odnese 5 min dok se ne vrati ritam da umoriš protivnika. Treba to gledat i kontat.
Na pamet mi pada samo jedna utakmica, a to je baraž Portugal - BiH... 4:2...svaki put u prrvih 20 min kada smo prešli centar da skinemo pritisak sa obrane sudija je svirao faul u napadu i vratio nas u bunker...dok nismoprimili prvi gol. 90% takvih odluka i utakmica je sudjeno na Grbavici protiv Želje, a ovi penali su samo vrh ledenog brijega.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 8:48 pm

Danas kod gola lištice iz penala, grupa"navijača" sa istoka( prema sjeveru dio) slave gol. :cigara:
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:01 pm

Daj je Dinamo slusao navijace, sad bi bili ko Hajduk ...
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:01 pm

AdmirA je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:48 pm
Danas kod gola lištice iz penala, grupa"navijača" sa istoka( prema sjeveru dio) slave gol. :cigara:
možda škripari
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:03 pm

Budi Željo je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:39 pm
Brkoo je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:32 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:24 pm

Bio zaostatak ali i tri kiksa protiv davljenika u zadnja tri kola koja su nas kostala evrope.. Al haj nebitno.. Bitno je mijenjati trenere ko carape.. Valjda nam neki trener nekad bude valjao..
Nije problem u mijenjanju trenera, problem je u kvaliteti tih trenera koje smo dovodili. To je osnovni problem. Ocekivati da Odovic, Krcmarevic, Kostic itd osvoje titulu mogu samo ljudi koji su ili glupi ili nemaju nikakvog dodira sa realnoscu. Bitno je dovesti jednog al da valja a ne hiljadu koji u normalnim okolnostima ne bi mogli ni prismrditi nasem klubu..
Ovo je i moje misljenje. Jednostavno niti jednom nismo doveli dovoljno kvalitetnog trenera koji bi to poslozio. Da ne govorim o strucnom stabu koji se popunjavao cisto da se popuni. Kondicioni nam bude sef struke, sto nema nigdje na svijetu, pa ga onda zamijeni ovaj atleticar. Jednostavno previse fula samo u ovom segmentu.
Ako izuzmemo Amara koji bi to trener mogao biti? Koji je to trener dovoljno kvalitetan i dokazan da nama moze garantovati neki normalan sistem i uspjeh na duze staze? Ja mislim da su takvi veoma rijetki i za nas preskupi i nezainteresovani za rad u ovoj ligi.. Nemam nista protiv smjena trenera ali mislim da im se mora dati vise vremena da bi se od njih mogle zahtijevati titule i ispunjenje nekih visih ambicija, te uspostavljanje nekog sistema.. Period od dva prelazna roka su minimum koji je potreban da neki trener izgradi i uigra ekipu koja bi bila po nekoj njegovoj viziji.. Kod nas su jedni treneri dovodili igrace drugim, na pripremama se uigravalo jedno a onda drugo u sezoni.. Po meni je Petrovic trebao odraditi jos jednu sezonu pa onda noga ako ne zadovolji..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:06 pm

sahmat je napisao/la:Daj je Dinamo slusao navijace, sad bi bili ko Hajduk ...
Razlika je što je Dinamo imao Mamica, ekipu i savez na svojoj strani a mi nemamo ništa od toga

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:08 pm

sahmat je napisao/la:
ned dec 02, 2018 9:01 pm
Daj je Dinamo slusao navijace, sad bi bili ko Hajduk ...
dinamo je imao sposobne ljude u upravi, mi očigladno da nemamo. A i oni su itekako namještali utakmice u hnl-u.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:09 pm

Nema covjek snage ni da napise nesto, prokomentarise... Ne pamtim kad smo neku utakmicu poceli sa slabijih prvih 11, klupa juniori, dotaklo se dno fakat. U startu ne mozes ocekivati ama bas nista pa ono gledas rastereceno. I onda uleti sudija i ko zna koji put ove sezone nam otimaju i ono sto na terenu zasluzimo. Pa za ove lakrdije sudija ne izadje sa stadiona bez specijalaca u Mostaru i Sirokom, a nama je sve svejedno postalo.

Daj nam nesto, neke promjene, cuda.. Sta bilo, ali ovo je nepodnosljivo postalo.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:11 pm

Danas je najteže biti normalan i pošten, ko ne zna kako Bosna funkcioniše džaba se gubi vrijeme objašnjavajući. Ubiju momka na Ilidži, svi znaju ko ga je ubio, djevojka dobila "amneziju" a gledala kako ga ubijaju, policija ima dokaze ko ga je ubio a gledaju kud sunce hoda, tužilaštvo ima dokaze ko ga je ubio a fata zjale po kancelarijama, sud ima dokaze ko ga je ubio a sudili nekom nesretniku da ga je udario autom pa ga oslobodili, i onda naša raja kaže žali se na penal, kome da se žališ kad i u svojim redovima imaš najveće dušmane koji jedva gledaju da ti vide u leđa i da te lupe nogom u guzicu.
イビチャ・オシム
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 9:21 pm

Zeljo je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:31 pm
TheTacTica je napisao/la:
ned dec 02, 2018 8:01 pm
Poslje nekog vremena sam svatio da je ipak dobro sto ova uprava ide, jer ovi navijaci zasluzuju upravu bas na nivou na kojem su oni. Mislim da ce sve manje normalne raje pratiti FkZ. A ovim uprava napolje i lomljenje stolica, psovanje vlastitim navijacima i premlacivanje vlastitih navijaca, paljenje svog stadiona zelim upravu po njihovoj mjeri. Pa onda kad sve sagorite i sjeb.... Do dna i kad vam vise ne bude zanimljiv da odete svi skupa zauvjek.
Kako te bolan nije stid pisati takve gluposti? Znaci ako ode ova uprava normalna raja prestaje navijati za Zelju???? Pa da li si ti normalan. Uvijek je bilo pojedinaca sto lome stolice i sto se tuku medjusobno, to je mozda 1% navijaca ovog VELIKOG KLUBA. Tako da ne lupetaj molim te
Nek si se ti nasao u mom posto, ali nemoj stavljati svima rijeci usta i nisam rekao da nece normalne raje biti vise. Inace kad naletim na tvoj post vidim kako naivno zakljucujes stvari, uvelicavas i guras i mislim da nema potrebe da sa tobom ulazim dalje u raspravu. Imas svoje misljenje pusti meni moje i vozdra... Samo nemoj biti toliko plitak da ljudima stavljas rijeci usta

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Mirek11, MiroslavKruzik, SIMA_SIMAU, tm87alem i 247 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija