Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:20 pm

Gdje nam je Plava Porodica?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:22 pm

e moj Željo.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:22 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:18 pm
storm_raider je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:15 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:14 pm


Ne smiju se oglasiti, nema drugog objasnjenja.
Ili dok im Begic kaze sta se smije pisati.
Hajde da i taj mit provjerimo. Zasto mislis da ne smiju? Mislis da se plase Begica? U kojem smislu? Stvarno me interesuje, jer ne mogu da povezem, a mozda je do mene.
Ja mislim da ne smiju iz razloga sto ocekujemo pomoc od saveza za krov pa smo dobili dio sredstava za travnjak tj. od UEFA sto je islo preko saveza. Mozda i ja grijesim ali imam osjecaj da nasi nece da se zamjeraju savezu. Mozda i ja lupam ali mi ne ide u glavu da nijedom dosad nismo digli frku, jel to znaci da odobravamo sve ovo?
Koliko znam, mozda grijesim, Savez se ne pita tu mnogo. UEFA daje novac, on samo prodje kroz racun Saveza da bi dosao do nas. Mora tako, njihove propozicije, mada su nasi sve dogovorili sa UEFA-om, ne sa Savezom. Ne mogu oni stopirati taj novac, jer on nama ide svakako, samo ne smije direktno na racun. Znam da je cini mi se bilo neko objasnjenje na internetu za Rijeku u Hrvatskoj, pa su ljudi objasnili da tako mora ici. Ne znam zasto se ne oglasavaju, evo i ja se pitam, ali sumnjam da je zbog nekog Begica ili Saveza. Mislim da su se oglasavali onda prije 2-3 godine, pa su nam crtali nekakve linije, gluposti izvodili, i da su jednostavno nasi vidjeli da nema fajde sa olosem se boriti. To mi je onako logicki, ali stvarno ne znam. Mislim, mozda si i ti u pravu, nemam pojma...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:23 pm

Ne moze tebe realno zaklati sudija kad vodis 3:0, znaci ima i do ekipe. Losi smo realno
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:24 pm

vinston.cercil je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:23 pm
Ne moze tebe realno zaklati sudija kad vodis 3:0, znaci ima i do ekipe. Losi smo realno
Ovo je ista ekipa koja je odigrao desetak utakmica vrhunski ove sezone i onda odjednom isto kao da ih je neko iskljucio.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:24 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:36 pm
Haha svi seru protiv upravnog odbora, pa sto to onda ekipa ta iz skupštine, opozicija jasno i glasno kaze ne valja to, nego vam je sjebao čovjek talove, kapric burazeru nema vise love i odmah ne valja... idete na sud, neko se sjetio da popravi neke stvari, stavi ih na zdrave temelje, nećete klosari nikada moci, niste mogli i necete, prosla su vaša vremena, violine i ekipe... dok bolji, perspektivniji i zdraviji ljudi ne dođu, ovi ostaju!
:palacgore:
Ni milimetra
Hajde Amare,***** mu zivot,jel vise vakat
Kad ces ako neces sad
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:29 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:24 pm
vinston.cercil je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:23 pm
Ne moze tebe realno zaklati sudija kad vodis 3:0, znaci ima i do ekipe. Losi smo realno
Ovo je ista ekipa koja je odigrao desetak utakmica vrhunski ove sezone i onda odjednom isto kao da ih je neko iskljucio.
Od utakmice sa Slobodom oni ne lice na sebe.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:29 pm

Brkoo je napisao/la:
ned dec 02, 2018 5:55 pm
Uprava napolje!

Neznalice obicne. Jos na pocetku sezone ja pisem da je Nedim Covic seoska varalica koja nam prodaje maglu a za ljude u klubu on je veliki strucnjak.

Katastrofalan odabir trenera(prosli put kad je Odovic bio trener ni evropu nismo izborili a na putu smo da to ponovimo ove sezone, ), katastrofalan odabir igraca itd. Na ovo dodas i da nemamo nikoga u savezu da stiti nase interese i dobijes ovo sto sad imamo.

Tuzno i zalosno.
Zar nismo tad sa Odovicem i sa djecom do kraja bili jedini konkurenti pitarima za titulu a posle izbacili ferencvaros?
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:31 pm

Ja i dalje stojim kraj toga da ovoj ekipi, kao i ovim iz prošlih sezona fali pravi, kvalitetan stručnjak na klupi. Ili Amar, kao eto nama najbliža sigurna opcija ili neko kvalitetan sa strane koji ima iza sebe rezultate. A opcija da ti na klupi sjedi pogubljeni Odović i da te savez jebe kako hoće može dovesti samo do ovoga. Znači Amar ili neko kvalitetan na klupi pa možemo nešto dalje planirati.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:32 pm

vinston.cercil je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:23 pm
Ne moze tebe realno zaklati sudija kad vodis 3:0, znaci ima i do ekipe. Losi smo realno
U ovoj ligi,uz ovakvo sudjenje Dinamo Zg. nemoze voditi 3:0,mozda ponekad,urijetko
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:34 pm

sahmat je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:20 pm
Zaka je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:35 pm
sahmat je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:30 pm
Danas Ramović je bio najbolji!
Po meni i Osmankovic jedan do boljih!
Šaban, Hajdarevic, Osmanović, Dacic, Veseli, Veca - solidno
Jazvic, Zec, Krpic, Rodic, Zilic, Pavic - očaj teški, pogotovo Pavić koji me na trenutke liči na Mehremića, ono plivanje po terenu, Zilić još puno pripreme za seniorski fudbal
Kemo odličan, samo je dodao protivnicima čistu loptu u noge i nakon toga primamo gol, nema šta na nivou.
Zato naš Marcelo (Pavić) odigra svaku maestralno, jesi li možda vidio koliko danas pliva po terenu, gubi lopte, bježi mu igrač, primamo gol gdje on nije u stanju da sacuva igraca (prvi gol), nije u stanju da se vrati u odbranu sa centra (drugi gol), igrač Širokog između upućuje loptu, a Pavić stoji 6m od njega (treći gol) a on je dobio prolaznu ocjenu jel tako?
pavić igra i beka i krilo
drži čitavu tu stranu, više je opasnost po protivnički gol nego 9 ostalih igrača izuzev eto krpića...a lik bek...da nije smiješno bilo bi žalosno
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:34 pm

Ode Saban na stopera, ne znam sta da mislim o tom potezu. Kad ono odigra mladic bolje nego ijedan od stopera u klubu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:35 pm

sahmat je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:20 pm
Zaka je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:35 pm
sahmat je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:30 pm
Danas Ramović je bio najbolji!
Po meni i Osmankovic jedan do boljih!
Šaban, Hajdarevic, Osmanović, Dacic, Veseli, Veca - solidno
Jazvic, Zec, Krpic, Rodic, Zilic, Pavic - očaj teški, pogotovo Pavić koji me na trenutke liči na Mehremića, ono plivanje po terenu, Zilić još puno pripreme za seniorski fudbal
Kemo odličan, samo je dodao protivnicima čistu loptu u noge i nakon toga primamo gol, nema šta na nivou.
Zato naš Marcelo (Pavić) odigra svaku maestralno, jesi li možda vidio koliko danas pliva po terenu, gubi lopte, bježi mu igrač, primamo gol gdje on nije u stanju da sacuva igraca (prvi gol), nije u stanju da se vrati u odbranu sa centra (drugi gol), igrač Širokog između upućuje loptu, a Pavić stoji 6m od njega (treći gol) a on je dobio prolaznu ocjenu jel tako?
Nije uopšte dobio, već si bio sve rekao oko njega danisam imao šta dodati, puno ispadanja odbrane, puno grešaka u čistim predajama lopte i zato mislim da su svi iz odbrane bili dosta loši. Posebno me razočarava Rodin od kojeg svi očekujemo toliko, a on je iz utakmice u utakmicu gori...
I ne bih se složio oko Jazvića da je očaj teški, ima prodornost, bori se, ali definitivno dosta slabu tehniku i na njega ne smijemo računati kao igrača u prvih 11.
Veseli je dobar, ali nema snage za više od 70. minuta i istakao bih da prema naprijed s Pavićem lijepo kombinuje. Mislim da bi trebao više pomagati Paviću u defanzivi.
Također, Krpić jako malo posla radi dok je okrenut leđima, slab prijem lopte, sporo se okreće, samo je u par navrata to malo bolje uradio i odmah smo imali priliku da nešto više uradimo.
Osim Sinana za mene posebne pohvale idu za Hajdara koji je nakon datog gola odigrao veoma dobro.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:35 pm

storm_raider je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:34 pm
Ode Saban na stopera, ne znam sta da mislim o tom potezu. Kad ono odigra mladic bolje nego ijedan od stopera u klubu.
Jel ide on sada u AEK? Iskreno ja bi volio da ode zbog njega, neka bjezi iz ovog sivila.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:36 pm

Valter je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:19 pm
Moj Miske!
Ja i ti smo u godinama kada je čovjek ili realizovan u životu ili na žalost nije uspio. Ovi prvi u određenim godinama žele učiniti i nešto društveno dobro bez namjere da to finansijski kapitaliziraju. Kako si finansijski jako dobro stituiran tebe je očito vodila ideja da od Želje napraviš priču barem onu u rangu Maribora. Da nas izdigneš iz ovog svakodnevnog sivila. U svom ljudskom ne savršenstvu naravno da si pravio i neke greške. Vjerovao si da za ovu ideju treba istrajati i gurao si stvari vjerovatno i na štetu svog privatnog života. Rezultate u ove zadnje dvije godine na uređenju stadiona ko hoće da vidi, vidi a oni drugu zlonamjerni ili oni sa kraćim pamćenjem to brzo ponište ili relativiziraju. E sad dođosmo i do tvog ne savršenstva koje se najbolje vidi u sportskom segmentu. Zadnje dvije sezone bili smo haman prvaci i jednom osvajači kupa. Mnogi će reći malo. Znajući tvoj ego znam da je i za tebe to itekako malo. Doveo si mnoge igrače koje smo i mi u snu priželjkivali ali sa malo njih se nažalost poklopilo. Igrača tipa Mire Stevanovića nije mogao dovesti ni prijeratni Željo. Ako može moja malenkost da ukaže gdje si najviše griješio to je u izboru trenera. Neko moje skromno mišljenje je da je samo Slavko trebao biti na trenerskoj poziciji a možda ni on. Jebeš igrače bez pravog trenera, vidi šta ti dobri čovjek Oda uradi od ekipe, devastira je. Ali hajd šta češ vjerujem da si želio najbolje ali sudbina, razni saboteri i lopovi iz saveza ne daše dalje.

Moj Miske,
čovječe što će ti sve ovo više. Razni neprijatelji i kluba i tebe lično zbog tvojih nastojanja da finansijski tokovi idu transparentno samo će te još više potrošiti i uništiti ti privatni život. Možda su ti nekad navijači Želje bili motiv da učiniš nešto na što ćemo svi biti ponosni i svi se sa tim uspjehom identifikovati. Navijača Želje kao takvih više nema. Ostale su dvije grupe, ona mnogo veća koja se mogu nazvati "šupci" (među kojima sam i ja) i koja je svojim ne činjenjem dozvolila da nas ova druga grupa (neka im drugi daju ime) već par godina ugnjetava a do jučer na ovom forumu nisi smio ni zucnuti protiv njih. Idi Miske kući porodici, sa rajom na kaficu, pomalo se bavi i firmom ali ne pretjeruj ni u čemu, a ako te srce povuče ponekad pogledaj i Želju ali ovo ostavi neka ide nekim svojim drugim tokom. Ko zna možda i boljim, a tebi i tvojoj porodici želim da Vam dragi Allah dž.š. podari zdravlja i svako dobro.
Joj, pusti se patetisanja. Da je htio da napravi od Zelje ozbiljan klub uredio bi sportski segment na nacin da dovede ljude koji imaju i kvalitet i znanje i koji su sposobni da naprave uspjeh. Dovodio je ili anonimuse ili trenere koji mogu trenirati samo Olimpic, Slaviju itd, cak je upitno u ovom trenutku mogu li i te klubove trenirati. Sportski dio nije samo sef strucnog staba, za jak strucni stab isim sefa, trebaju i dobri pomocnici, dobar trener golmana, dobar kondicioni trener itd.. Osim toga zna se da za ovu ligu kad hoces titulu moras imati i dobru ekipu i sudije i novinare itd. Jednostavno, postenje ostavi kuci, posteno vodi finansije kluba a sto se tice fudbala budi fleksibilan.

Sportski rezultat bi mu donio profit na svaki moguci nacin jer bi onda u miru mogli raditi i dizati klub na jos veci nivo. Umjesto toga narcisoidno je isao iz greske u gresku sto se tice fudbala. Mislio da je to lako a ispao neznalica.

Kad spominjes Miru Stevanovica, sjecas li se kako je igrao Beslija? To sto je Zeljo na niskim granama sto se tice sportskog dijela pa su nam Miro Strvanovic i Lendric izgledali ko vanzemaljci u odnosu na druge igrace je druga stvar..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:37 pm

storm_raider je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:22 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:18 pm
storm_raider je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:15 pm


Hajde da i taj mit provjerimo. Zasto mislis da ne smiju? Mislis da se plase Begica? U kojem smislu? Stvarno me interesuje, jer ne mogu da povezem, a mozda je do mene.
Ja mislim da ne smiju iz razloga sto ocekujemo pomoc od saveza za krov pa smo dobili dio sredstava za travnjak tj. od UEFA sto je islo preko saveza. Mozda i ja grijesim ali imam osjecaj da nasi nece da se zamjeraju savezu. Mozda i ja lupam ali mi ne ide u glavu da nijedom dosad nismo digli frku, jel to znaci da odobravamo sve ovo?
Koliko znam, mozda grijesim, Savez se ne pita tu mnogo. UEFA daje novac, on samo prodje kroz racun Saveza da bi dosao do nas. Mora tako, njihove propozicije, mada su nasi sve dogovorili sa UEFA-om, ne sa Savezom. Ne mogu oni stopirati taj novac, jer on nama ide svakako, samo ne smije direktno na racun. Znam da je cini mi se bilo neko objasnjenje na internetu za Rijeku u Hrvatskoj, pa su ljudi objasnili da tako mora ici. Ne znam zasto se ne oglasavaju, evo i ja se pitam, ali sumnjam da je zbog nekog Begica ili Saveza. Mislim da su se oglasavali onda prije 2-3 godine, pa su nam crtali nekakve linije, gluposti izvodili, i da su jednostavno nasi vidjeli da nema fajde sa olosem se boriti. To mi je onako logicki, ali stvarno ne znam. Mislim, mozda si i ti u pravu, nemam pojma...
evo da ja probam
Jel ima išta u životu kod njih da je neformalno, ne mora se sve odigrati po nekom scenariju, imati crno na bijelom
Ako je Misimović dobar sa Begićem, a eto kao trebao bi nakon svih ovih "zajedničkih" akcija, jel moguće da se eto kao slučajno negdje nađu ili mu se postavi pitanje "kako je moguć toliki broj grešaka na štetu Želje"...čisto neformalno
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:37 pm

Vala ako Amar sad ne dodje i izvadi nas iz govana i popravi rezultate, sto se mene licno tice, ne mora nikada. Sada nam treba kao nikada do sada...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:38 pm

Amar je najbolja moguca opcija,da nekazem bolja i od Murinja :)
Zasto?
Zato sto je NAS,
sto poznaje/prati nasu ligu,
nase i protivnicke igrace,vrlo dobro
Netreba mu nikakvo vrijeme za upoznavanje,kao ni previse vremena za uigravanje.
Ako on nece da radi sa ovim ljudima u ovim uslovima,ja mu to moram zamjeriti.
To mi nemoze u glavu
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:40 pm

To nikome nije jasno.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:40 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:35 pm
storm_raider je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:34 pm
Ode Saban na stopera, ne znam sta da mislim o tom potezu. Kad ono odigra mladic bolje nego ijedan od stopera u klubu.
Jel ide on sada u AEK? Iskreno ja bi volio da ode zbog njega, neka bjezi iz ovog sivila.
Pa rekose da ide, bilo bi dobro zbog procenata da napravi u zivotu nesto.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Blueee1921 i 180 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija