Moderator/ica: storm_raider

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 6:29 pm

Treba zaista biti pamentan sada, ne zna covjek sta bi vise rekao ili napisao.

Iskreno se nadam da vec od sutra krece neki plan, obavjestenje - saopstenje, nesto da se desi do skupstine a pogotovo nakon iste. Takođe da se javi opozcija i kojekakvi likovi do skupstine a pogotovo na istoj pa da vidimo sta i kako dalje.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 6:30 pm

Ajzea je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:06 pm
Hocemo i dalje sutiti ko pic.ke!?
Zbog cega?! Zbog sistema kontrole ulaza? Ako su 1% ucestvovali u tome, vratite im pred zgradu !
Ocigledno hoce. Picke
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 6:30 pm

Danas Ramović je bio najbolji!
Po meni i Osmankovic jedan do boljih!
Šaban, Hajdarevic, Osmanović, Dacic, Veseli, Veca - solidno
Jazvic, Zec, Krpic, Rodic, Zilic, Pavic - očaj teški, pogotovo Pavić koji me na trenutke liči na Mehremića, ono plivanje po terenu, Zilić još puno pripreme za seniorski fudbal
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 6:32 pm

Uprava treba da ostane i da sve usmjeri ka sportskom segmentu, pokusati ovu sezonu zavrsiti treci radi evrope a iducu napasti sa svim mogucim kapitalom koji imamo, i ovdje se ne moze igrati posteno u ovoj ligi a to Amar najbolje zna a znamo i mi kako smo pojedine utakmice dobijali dok nas je Amar vodio, moramo u savezu imati prave ljude jer sad trenutno smo osteceni previse puta i to greskama koje direktno uticu na rezultat pored nase lose igre lose atmosfere kad se jos doda sudjenje koje nam direktno ide na stetu dobije se ovo stanje.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 6:35 pm

sahmat je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:30 pm
Danas Ramović je bio najbolji!
Po meni i Osmankovic jedan do boljih!
Šaban, Hajdarevic, Osmanović, Dacic, Veseli, Veca - solidno
Jazvic, Zec, Krpic, Rodic, Zilic, Pavic - očaj teški, pogotovo Pavić koji me na trenutke liči na Mehremića, ono plivanje po terenu, Zilić još puno pripreme za seniorski fudbal
Kemo odličan, samo je dodao protivnicima čistu loptu u noge i nakon toga primamo gol, nema šta na nivou.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 6:36 pm

Haha svi seru protiv upravnog odbora, pa sto to onda ekipa ta iz skupštine, opozicija jasno i glasno kaze ne valja to, nego vam je sjebao čovjek talove, kapric burazeru nema vise love i odmah ne valja... idete na sud, neko se sjetio da popravi neke stvari, stavi ih na zdrave temelje, nećete klosari nikada moci, niste mogli i necete, prosla su vaša vremena, violine i ekipe... dok bolji, perspektivniji i zdraviji ljudi ne dođu, ovi ostaju!
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 6:37 pm

kokoška je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:32 pm
Uprava treba da ostane i da sve usmjeri ka sportskom segmentu, pokusati ovu sezonu zavrsiti treci radi evrope a iducu napasti sa svim mogucim kapitalom koji imamo, i ovdje se ne moze igrati posteno u ovoj ligi a to Amar najbolje zna a znamo i mi kako smo pojedine utakmice dobijali dok nas je Amar vodio, moramo u savezu imati prave ljude jer sad trenutno smo osteceni previse puta i to greskama koje direktno uticu na rezultat pored nase lose igre lose atmosfere kad se jos doda sudjenje koje nam direktno ide na stetu dobije se ovo stanje.
Kako?
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 6:39 pm

@plavi kanarinac slazem se u potpunosti, ali kao sto sam vidis ima navijaca koji bi se vratili u ta vremena pod cjenu titule.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 6:41 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:36 pm
Haha svi seru protiv upravnog odbora, pa sto to onda ekipa ta iz skupštine, opozicija jasno i glasno kaze ne valja to, nego vam je sjebao čovjek talove, kapric burazeru nema vise love i odmah ne valja... idete na sud, neko se sjetio da popravi neke stvari, stavi ih na zdrave temelje, nećete klosari nikada moci, niste mogli i necete, prosla su vaša vremena, violine i ekipe... dok bolji, perspektivniji i zdraviji ljudi ne dođu, ovi ostaju!
:palacgore:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:06 pm

Volim te Zeljo
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:13 pm

Stvarno mi nije jasno vise zasto sute na sve ovo. Pa ako su se mogle objave pisati zbog ciscenja stolica, onda se na ove sudijske kradje mora reagovati. I to je trebalo prije 3 kola jos!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:14 pm

storm_raider je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:13 pm
Stvarno mi nije jasno vise zasto sute na sve ovo. Pa ako su se mogle objave pisati zbog ciscenja stolica, onda se na ove sudijske kradje mora reagovati. I to je trebalo prije 3 kola jos!
Ne smiju se oglasiti, nema drugog objasnjenja.
Ili dok im Begic kaze sta se smije pisati.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:14 pm

Ja se mogu kladiti da pola koju kažu (napišu) uprava napolje! ne znaju za što su to napisali..
Mislim na one u kopu, pitam neki dan frajera koji je ove sezone poceo da ide na tekme i odmah on navijac i pitam ga sto ne valja uprava i dobijem odgovor "Oni kradu pare", "Ne vole Želju" i od tad mi je jasno ko je protiv uprave i u kakvom je stanju kop
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:15 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:36 pm
Haha svi seru protiv upravnog odbora, pa sto to onda ekipa ta iz skupštine, opozicija jasno i glasno kaze ne valja to, nego vam je sjebao čovjek talove, kapric burazeru nema vise love i odmah ne valja... idete na sud, neko se sjetio da popravi neke stvari, stavi ih na zdrave temelje, nećete klosari nikada moci, niste mogli i necete, prosla su vaša vremena, violine i ekipe... dok bolji, perspektivniji i zdraviji ljudi ne dođu, ovi ostaju!
toooooooooooooooooooooooo
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:15 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:14 pm
storm_raider je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:13 pm
Stvarno mi nije jasno vise zasto sute na sve ovo. Pa ako su se mogle objave pisati zbog ciscenja stolica, onda se na ove sudijske kradje mora reagovati. I to je trebalo prije 3 kola jos!
Ne smiju se oglasiti, nema drugog objasnjenja.
Ili dok im Begic kaze sta se smije pisati.
Hajde da i taj mit provjerimo. Zasto mislis da ne smiju? Mislis da se plase Begica? U kojem smislu? Stvarno me interesuje, jer ne mogu da povezem, a mozda je do mene. Mislim, mozda si ti u pravu, samo pokusavam da nadodjem...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:16 pm

A najaca je: sta nam uradise od kluba hahahahahaha
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:18 pm

storm_raider je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:15 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:14 pm
storm_raider je napisao/la:
ned dec 02, 2018 7:13 pm
Stvarno mi nije jasno vise zasto sute na sve ovo. Pa ako su se mogle objave pisati zbog ciscenja stolica, onda se na ove sudijske kradje mora reagovati. I to je trebalo prije 3 kola jos!
Ne smiju se oglasiti, nema drugog objasnjenja.
Ili dok im Begic kaze sta se smije pisati.
Hajde da i taj mit provjerimo. Zasto mislis da ne smiju? Mislis da se plase Begica? U kojem smislu? Stvarno me interesuje, jer ne mogu da povezem, a mozda je do mene.
Ja mislim da ne smiju iz razloga sto ocekujemo pomoc od saveza za krov pa smo dobili dio sredstava za travnjak tj. od UEFA sto je islo preko saveza. Mozda i ja grijesim ali imam osjecaj da nasi nece da se zamjeraju savezu. Mozda i ja lupam ali mi ne ide u glavu da nijedom dosad nismo digli frku, jel to znaci da odobravamo sve ovo?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:19 pm

ista je prica bila prije 15 dana samo je pitanje bilo drugo; zasto se nisu zalili na odluku o suspenziji stadiona!?

samo kazem
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:20 pm

Beslija navodno izjavio da na proljece ostaje 90% ovog tima, pa samim time se postavlja pitanje da li je zaista moguce preporoditi ovu ekipu tokom pauze uz par pojacanja.

Ja mislim da vecina ovih igraca nije vrijedna naseg kluba, cast pojedinci, da nema sanse da oni proigraju na proljece/ljeto.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 7:20 pm

Zaka je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:35 pm
sahmat je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:30 pm
Danas Ramović je bio najbolji!
Po meni i Osmankovic jedan do boljih!
Šaban, Hajdarevic, Osmanović, Dacic, Veseli, Veca - solidno
Jazvic, Zec, Krpic, Rodic, Zilic, Pavic - očaj teški, pogotovo Pavić koji me na trenutke liči na Mehremića, ono plivanje po terenu, Zilić još puno pripreme za seniorski fudbal
Kemo odličan, samo je dodao protivnicima čistu loptu u noge i nakon toga primamo gol, nema šta na nivou.
Zato naš Marcelo (Pavić) odigra svaku maestralno, jesi li možda vidio koliko danas pliva po terenu, gubi lopte, bježi mu igrač, primamo gol gdje on nije u stanju da sacuva igraca (prvi gol), nije u stanju da se vrati u odbranu sa centra (drugi gol), igrač Širokog između upućuje loptu, a Pavić stoji 6m od njega (treći gol) a on je dobio prolaznu ocjenu jel tako?
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 93 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija