Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 5:47 pm

Nebulae je napisao/la:
ned dec 02, 2018 5:42 pm
kvalitet je napisao/la:
ned dec 02, 2018 5:29 pm
Od omiljenog kluba u bivšoj i sadašnjoj državi, postali smo najomraženiji. Od kluba "iz raje" postali smo "nazor-elitni" klub. Izgubilo se ono naše "Mi smo Željini, Željo je naš". Sve zato što su ljudi iz kluba pokušali od Želje napraviti ono što on nije.
Sta sve covjek nece procitati :roll: Kad Klub osvaja trofeje, taj klub svi mrze, niko ne mrzi prosjecan klub. Zelju niko ne voli od kako je postao najtrofejniji Klub, prije rata je svima bio simpatican jer nista nije osvajao. Ako neces da ti Klub mrze, onda ne prizivaj Amara, zbog njega ti Zelju mrzi cijela BiH. Ovu Upravu mrze svi jer se usudila graditi Zelji stadion. Sad Grbavica nije kokosinjac i golubarnik kako su je dusmani zvali i za to je najvise odgovorna ova Uprava.
Prvo, nemoj mi sakatiti post i uzimati samo dijelove i citirati ih.

Drugo, kad je bio Amar tu, riječ je bila o strahopoštovanju. Možda su nas i mrzili neki, ali su znali ko smo i šta smo i imali su veliko poštovanje prema nama, bukvalno strahopoštovanje. Kad te zbog toga mrze, osjećaš se ponosno. Danas nas niko ne poštuje, a svi nas mrze. Ogromna razlika.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 5:48 pm

Nebulae je napisao/la:
ned dec 02, 2018 5:42 pm
kvalitet je napisao/la:
ned dec 02, 2018 5:29 pm
Od omiljenog kluba u bivšoj i sadašnjoj državi, postali smo najomraženiji. Od kluba "iz raje" postali smo "nazor-elitni" klub. Izgubilo se ono naše "Mi smo Željini, Željo je naš". Sve zato što su ljudi iz kluba pokušali od Želje napraviti ono što on nije.
Sta sve covjek nece procitati :roll: Kad Klub osvaja trofeje, taj klub svi mrze, niko ne mrzi prosjecan klub. Zelju niko ne voli od kako je postao najtrofejniji Klub, prije rata je svima bio simpatican jer nista nije osvajao. Ako neces da ti Klub mrze, onda ne prizivaj Amara, zbog njega ti Zelju mrzi cijela BiH. Ovu Upravu mrze svi jer se usudila graditi Zelji stadion. Sad Grbavica nije kokosinjac i golubarnik kako su je dusmani zvali i za to je najvise odgovorna ova Uprava.
Samo da dodam...
...i krupa je bila simpaticna svima dok nije pocela ozbiljo otkidat bodove,pa je onda omrzla,posebno nama
Pardon,fali smajl :D
Zadnja izmjena: plavi brat, dana/u ned dec 02, 2018 5:50 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 5:48 pm

storm_raider je napisao/la:
ned dec 02, 2018 5:42 pm
http://sport1.oslobodjenje.ba/premijer- ... ali/139426

Da ih i pohvalim jednom, uglavnom sam nezadovoljan njima bio. Dobar tekst na naslovnoj medijskog partnera.
Prvo je Grbić na Grbavici dosudio penal u utakmici Željezničara i Tuzle Cityja. Snimak iz drugog ugla je pokazao da penala nije bilo, no Grbić je prošao nekažnjen. U prethodnom kolu Paradžik je svirao kazneni udarac za Krupu, a predsjednik komiteta za suđenje N/FS BiH Dragan Banjac je u emisiji BHT Sport rekao da penala nije bilo, ali nismo saznali da li je Paradžik kažnjen zbog toga. Petrović je samo 'uokvirio' ovaj niz, a ostaje da se vidi šta će reći nadležni u savezu.

Odluka kakvu je donio na današnjem susretu nije potrebna nikome. Niti njemu kao sudiji koji želi da gradi internacionalnu karijeru, niti sudijskoj organizaciji NFS BiH iz koje dolazi i koju predstavlja, na koju je bačena mrlja. Ne trebaju ovakve odluke niti klubovima, jer će se danas-sutra sve okrenuti protiv njih, a najmanje treba šačicama ljudi na tribinama, koji još uvijek prate bh. premijerligaški fudbal. Ili je cilj da i oni odu i dignu ruke od svega?
Nakon dugo vremena da i oni nesto pametno kazu.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 5:51 pm

Ako smo od saveza jedan saraf dobili, vratiti im u roku od odmah yebem im sve zivo i mrtvo.
Yebala im Liga nacija pleme, sve izgubili dabogda !!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 5:54 pm

https://kvaka.ba/video-iz-drugog-ugla-z ... la-cityja/
Željo drastično oštećen protiv Tuzla City

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/spo ... rac-412133
Željo oštećen protiv Krupe

Željo oštećen protiv Širokog.
https://www.klix.ba/sport/nogomet/sirok ... /181202058

Bakrač na derbiju nakon samo dva faula dobija crveni i Željo igra 70 minuta sa igračem manje.
http://1921.ba/video-foto-fk-sarajevo-f ... ar-21-5227

Simptomatično. :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 5:55 pm

Uprava napolje!

Neznalice obicne. Jos na pocetku sezone ja pisem da je Nedim Covic seoska varalica koja nam prodaje maglu a za ljude u klubu on je veliki strucnjak.

Katastrofalan odabir trenera(prosli put kad je Odovic bio trener ni evropu nismo izborili a na putu smo da to ponovimo ove sezone, ), katastrofalan odabir igraca itd. Na ovo dodas i da nemamo nikoga u savezu da stiti nase interese i dobijes ovo sto sad imamo.

Tuzno i zalosno.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 5:58 pm

Polusezona je i kod omladinskih kategorija.

JUNIORI

slika


KADETI

slika


PIONIRI

slika



Titulu u juniorima moramo osvojiti, a mislim da je realna i u kadetima. Valjda će past ovaj mrtvi široki
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1148
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 5:58 pm

exdomorocki je napisao/la:
ned dec 02, 2018 4:32 pm
Mirek11 je napisao/la:
pet nov 30, 2018 9:53 pm
exdomorocki je napisao/la:
pet nov 30, 2018 9:36 pm
Napravise i od Source.ba neprijatelje,bog vas ubio.
Nikad niko nije veću promociju kluba uradio.
Ublehe napolje!
Ne provaljuj se, najvecu promociju ikad je napravila izgradnja ISTOKA!
Idi umi se dijete drago.
:pljesak: nek si mi rekao, svaka cast.
Ne znam kako da te oslovi ali da znas dijete nisam, Zelju preko 35 god. pratim na Grbavici godinaxima i vise, rijetke su utakmice koje sam propustio a hodalo se i po gostovanjima.
A ako ces o promociji pricati, mozemo argumentima ne da mi se ovako pisati a ti trolati.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 5:59 pm

Treba skupstinu ove sedmice odrzati, ovako vise ne ide. Nabijem ih na ***** sve redon.

Klub nam je postao sprdnja stroga.

Zivo me interesuje sta veliki predsjednik misli o svemu ovome.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Nebulae
Postovi: 56
Pridružen/a: pon maj 07, 2018 8:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 6:00 pm

kvalitet je napisao/la:
ned dec 02, 2018 5:47 pm
Nebulae je napisao/la:
ned dec 02, 2018 5:42 pm
kvalitet je napisao/la:
ned dec 02, 2018 5:29 pm
Od omiljenog kluba u bivšoj i sadašnjoj državi, postali smo najomraženiji. Od kluba "iz raje" postali smo "nazor-elitni" klub. Izgubilo se ono naše "Mi smo Željini, Željo je naš". Sve zato što su ljudi iz kluba pokušali od Želje napraviti ono što on nije.
Sta sve covjek nece procitati :roll: Kad Klub osvaja trofeje, taj klub svi mrze, niko ne mrzi prosjecan klub. Zelju niko ne voli od kako je postao najtrofejniji Klub, prije rata je svima bio simpatican jer nista nije osvajao. Ako neces da ti Klub mrze, onda ne prizivaj Amara, zbog njega ti Zelju mrzi cijela BiH. Ovu Upravu mrze svi jer se usudila graditi Zelji stadion. Sad Grbavica nije kokosinjac i golubarnik kako su je dusmani zvali i za to je najvise odgovorna ova Uprava.
Prvo, nemoj mi sakatiti post i uzimati samo dijelove i citirati ih.

Drugo, kad je bio Amar tu, riječ je bila o strahopoštovanju. Možda su nas i mrzili neki, ali su znali ko smo i šta smo i imali su veliko poštovanje prema nama, bukvalno strahopoštovanje. Kad te zbog toga mrze, osjećaš se ponosno. Danas nas niko ne poštuje, a svi nas mrze. Ogromna razlika.
Citiram sta hocu.

O kakvom je strahopostovanju rijec, dovoljno govori kako se nogometni savez popisao na Amara i njegovu kandidaturu za selektora BiH i kako je skoro cijela BiH klicala tome. Hajd' sto popisase Amara, nego mu isto uradise ocu, opet na opce odusevljenje cijele BiH.
Zadnja izmjena: Nebulae, dana/u ned dec 02, 2018 6:13 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
sidro
Postovi: 27
Pridružen/a: čet feb 08, 2018 8:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 6:02 pm

Miske je izgleda tuzio gg.ba portal i dobio presudu zbog teksta o propasti dinastije Misimovic .

Morace oni uskoro napisati neko izvinjenje, pa se nemojte cuditi sto su pojacali kampanju na forumu, kobnkretno nick Bezideja. Vjerovatno njihov novinarcic.

Ovo je sranje sta vam sudije rade od kluba. Ostetili su vas u svih poslednjih 5 meceva. Sry na upadu
AMAR OSIM NAPOLJE!!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5142
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 6:03 pm

Ne znam, možda je do mene ali mi ni glave ni repa nemamo. Ko da nemaju uopšte treninga već se samo sastave pola sata prije utakmice. Ne vidi se ta kohezija, ta "ekipa", igra kojua bi se trebala trenirati na treningu a da ovih 90+ minuta bude samo "formalnost". Nemamo vođe na terenu, nemamo nekog da vuče kad svi stanu, nemamo onog ko udara itd.
I takvi, ponavljam I TAKVI DANAS NISMO TREBALI IZGUBITI ... NE SAMO DANAS VEĆ OVIH 5 UTAKMICA SIGURNO BAR 3 SMO DIREKTNO OŠTEĆENI. Zato i jesmo tu gdje jesmo, četvrti ali jer su ostali još gori, znaju ovi igrači igrati, nisu toliki levati kakvi rezultati govore ali nakupilo se svega negativnog i nije ni čudo što je ovako završilo. Pa bar za 50% je ovo bolji tim nego što je prikazivao u zadnje vrijeme, zbog raznoraznih "popratnih sadržaja".
ZAŠTITITE IME ŽELJEZNIČAR(a) KOJE SE GRADILO 97 GODINA. KAD SE VIDI DA TE NEKO KOLJE DUŽAN SI DA TO "RUKOM" SPRIJEČIŠ, AKO NE MOŽEŠ TAKO ONDA MOŽEŠ "JEZIKOM". ALI ŠUTITI NE SMIJEŠ, POMIRITI SE SA TIM NE SMIJEŠ !!! - KRATKO JASNO
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 6:06 pm

Hocemo i dalje sutiti ko pic.ke!?
Zbog cega?! Zbog sistema kontrole ulaza? Ako su 1% ucestvovali u tome, vratite im pred zgradu !
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1148
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 6:10 pm

sidro je napisao/la:
ned dec 02, 2018 6:02 pm
Miske je izgleda tuzio gg.ba portal i dobio presudu zbog teksta o propasti dinastije Misimovic .

Morace oni uskoro napisati neko izvinjenje, pa se nemojte cuditi sto su pojacali kampanju na forumu, kobnkretno nick Bezideja. Vjerovatno njihov novinarcic.

Ovo je sranje sta vam sudije rade od kluba. Ostetili su vas u svih poslednjih 5 meceva. Sry na upadu
I ja sam cuo da je dobio gg.ba i da ce morati pisati izvinjenje.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 6:12 pm

Senad ce ih nakon izlaska iz kluba zgaziti
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 6:13 pm

Da hoce to javno objaviti.

Pored toga jedva cekam da ugleda svjetlo dana ovo sto je na sudu za poslovanje iz proslosti.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Valter
Postovi: 1319
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 6:19 pm

Moj Miske!
Ja i ti smo u godinama kada je čovjek ili realizovan u životu ili na žalost nije uspio. Ovi prvi u određenim godinama žele učiniti i nešto društveno dobro bez namjere da to finansijski kapitaliziraju. Kako si finansijski jako dobro stituiran tebe je očito vodila ideja da od Želje napraviš priču barem onu u rangu Maribora. Da nas izdigneš iz ovog svakodnevnog sivila. U svom ljudskom ne savršenstvu naravno da si pravio i neke greške. Vjerovao si da za ovu ideju treba istrajati i gurao si stvari vjerovatno i na štetu svog privatnog života. Rezultate u ove zadnje dvije godine na uređenju stadiona ko hoće da vidi, vidi a oni drugu zlonamjerni ili oni sa kraćim pamćenjem to brzo ponište ili relativiziraju. E sad dođosmo i do tvog ne savršenstva koje se najbolje vidi u sportskom segmentu. Zadnje dvije sezone bili smo haman prvaci i jednom osvajači kupa. Mnogi će reći malo. Znajući tvoj ego znam da je i za tebe to itekako malo. Doveo si mnoge igrače koje smo i mi u snu priželjkivali ali sa malo njih se nažalost poklopilo. Igrača tipa Mire Stevanovića nije mogao dovesti ni prijeratni Željo. Ako može moja malenkost da ukaže gdje si najviše griješio to je u izboru trenera. Neko moje skromno mišljenje je da je samo Slavko trebao biti na trenerskoj poziciji a možda ni on. Jebeš igrače bez pravog trenera, vidi šta ti dobri čovjek Oda uradi od ekipe, devastira je. Ali hajd šta češ vjerujem da si želio najbolje ali sudbina, razni saboteri i lopovi iz saveza ne daše dalje.

Moj Miske,
čovječe što će ti sve ovo više. Razni neprijatelji i kluba i tebe lično zbog tvojih nastojanja da finansijski tokovi idu transparentno samo će te još više potrošiti i uništiti ti privatni život. Možda su ti nekad navijači Želje bili motiv da učiniš nešto na što ćemo svi biti ponosni i svi se sa tim uspjehom identifikovati. Navijača Želje kao takvih više nema. Ostale su dvije grupe, ona mnogo veća koja se mogu nazvati "šupci" (među kojima sam i ja) i koja je svojim ne činjenjem dozvolila da nas ova druga grupa (neka im drugi daju ime) već par godina ugnjetava a do jučer na ovom forumu nisi smio ni zucnuti protiv njih. Idi Miske kući porodici, sa rajom na kaficu, pomalo se bavi i firmom ali ne pretjeruj ni u čemu, a ako te srce povuče ponekad pogledaj i Želju ali ovo ostavi neka ide nekim svojim drugim tokom. Ko zna možda i boljim, a tebi i tvojoj porodici želim da Vam dragi Allah dž.š. podari zdravlja i svako dobro.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 6:24 pm

Prejadno.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 6:24 pm

avlami97 je napisao/la:
ned dec 02, 2018 5:41 pm
Šaban svim našim silnim stoperima objasnio kako se igra ta pozicija. Svaka čast majstore. Šaban i Rama ubjedljivo najbolji. Momci imaju mozak, za razliku od mnogih.
Ja bas imam mišljenje da Saban kurcu nije valjao danas, jedan od najslabijih na terenu...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 6:25 pm

Pa ko tjera ovu upravu? Ovdje nista nije slucajno..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], SamoNapad i 122 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija