Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
MU'MIN T.M.
Postovi: 271
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 3:25 pm

Pitarske pičke, samo za goste.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 3:25 pm

Ajmo objaviti rat savezu i studijama, ajmo se mi oglasiti. Nek manijaci se oglase saopštenjem, ovo nije slučajno ovo je Planski neko je to platio .
Ajmo izaći sa imenima sudija koji su nas pokrali pa nek onda spavaju mirno ako smiju. Ajmo mi manijaci nešto objaviti.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 3:26 pm

Ne naprave li sutra sveopsti haos u svim mogucim medijima, Fifama i Uefama, za mene su prestali da postoje.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 3:27 pm

damirfile je napisao/la:
ned dec 02, 2018 3:25 pm
Ajmo objaviti rat savezu i studijama, ajmo se mi oglasiti. Nek manijaci se oglase saopštenjem, ovo nije slučajno ovo je Planski neko je to platio .
Ajmo izaći sa imenima sudija koji su nas pokrali pa nek onda spavaju mirno ako smiju. Ajmo mi manijaci nešto objaviti.
Objavice manijaci uprava napolje
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 3:27 pm

Da ima muda u klubu vec danas bi odvrnuli one brojace i istovarili ih pred zgradu pitarsko-ustaskog saveza.. Napravili smo istok, napravili bi i ostalo kad tad..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 3:27 pm

Savez je samo sredstvo.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 3:28 pm

Zilić i Kemo u prvom poluvremenu su nam mnogo otežali posao, da je Siniša spreman mi bi ove glat dobili. Ramović Sinan je klasa za sebe i nek sad odmara i dobro se pripremi za drugi dio sezone.
Begiću, Bakoviću, Proliću i Pilavu ***** vam sve lopovsko, fuj zgadi mi se i država i fudbal i sve. Kažu naš,i igrač Širokog je rekao Vedranu da nije penal, pa vidio je sudija da nije penal, ali ga je svirao da nas unakazi. To rade čitavu polusezonu, uprava ne budite uvlakači nego izbacite sve greške na našu štetu i pokažite zube.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 3:28 pm

Zadnjih 5 tekmi, 5 poraza. U tih 5 poraza 3 penala u zadnje tri tekme za protivnike. U zadnjih 5 poraza dva puta igramo sa igračem manje (crveni kartoni). Da nije žalosno bilo bi smiješno. Kradu nas iz kola u kolo.

Naš Klub treba napraviti SVE sudijske odluke koje su uticale na konačni rezultat u ovoj polusezoni i ako ništa objaviti na zvaničnoj stranici Kluba. Neka se bar vidi da smo skoro svako kolo pokradeni. Kod kona je kontra situacija. Yebem li vam mater sudijsku. I yebem mater komisiji za suđenje i svim komisijama saveza u kojoj glavnu riječ vode pitari i Beus.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 3:29 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
ned dec 02, 2018 3:27 pm
damirfile je napisao/la:
ned dec 02, 2018 3:25 pm
Ajmo objaviti rat savezu i studijama, ajmo se mi oglasiti. Nek manijaci se oglase saopštenjem, ovo nije slučajno ovo je Planski neko je to platio .
Ajmo izaći sa imenima sudija koji su nas pokrali pa nek onda spavaju mirno ako smiju. Ajmo mi manijaci nešto objaviti.
Objavice manijaci uprava napolje
Počeli su danas da prozivaju i ostale navijače, iznova me iznenade svaki put..
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 3:29 pm

fcz je napisao/la:
ned dec 02, 2018 3:26 pm
Ne naprave li sutra sveopsti haos u svim mogucim medijima, Fifama i Uefama, za mene su prestali da postoje.
Cuj sutra... Odmah danas.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 3:31 pm

Rješenje!
slika
Zadnja izmjena: AdmirA, dana/u ned dec 02, 2018 3:34 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 3:31 pm

damirfile je napisao/la:
ned dec 02, 2018 3:25 pm
Ajmo objaviti rat savezu i studijama, ajmo se mi oglasiti. Nek manijaci se oglase saopštenjem, ovo nije slučajno ovo je Planski neko je to platio .
Ajmo izaći sa imenima sudija koji su nas pokrali pa nek onda spavaju mirno ako smiju. Ajmo mi manijaci nešto objaviti.
Ma nismo mi jedinstveni za takvo nesto. Em nemamo udruzenje navijaca.
Ovi sto su kivni na upravu ce nju tjerati i sad, bit ce da su opet oni krivi. Ja stvarno ne vidim kako su krivi. Za mene ce biti krivi ako budu sutili. Jest da obavjesenje nije neko sredstvo ali odlucili smo da radimo posteno.

A u Sirokom Bjelica jedva ode iz grada, a mi picke od navijaca nista.
Cak jedan dio likuje sto smo izgubili. Eto to smo mi. I imaju idealnu atmosferu da rade sve ovo.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 3:32 pm

Zaka je napisao/la:
ned dec 02, 2018 3:29 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
ned dec 02, 2018 3:27 pm
damirfile je napisao/la:
ned dec 02, 2018 3:25 pm
Ajmo objaviti rat savezu i studijama, ajmo se mi oglasiti. Nek manijaci se oglase saopštenjem, ovo nije slučajno ovo je Planski neko je to platio .
Ajmo izaći sa imenima sudija koji su nas pokrali pa nek onda spavaju mirno ako smiju. Ajmo mi manijaci nešto objaviti.
Objavice manijaci uprava napolje
Počeli su danas da prozivaju i ostale navijače, iznova me iznenade svaki put..
Ono je dno dna. I ono bacanje stolica dole...
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 3:34 pm

Ovo sto se desava nisam sanjao ni u najgorim snovima.Mislio sam da je ovo nemoguce dozivjeti, ali nazalost dozivio sam. Prvo o "Manijacima". Ne mogu da vjerujem da sam docekao da se skupi grupa maloljetnika i da dodju na sjever i da danas prijeste raji sta je sto ne zvizdite. Mali balavci su dosli da napadnu navijace Zelje. Vi mali klosarcic niste navijaci Zelje vi ste obicna bagra. Necu Vas nazvati narkomanima jer vi to niste, nemate vi para klosari za narkotike vi ste obicni travari. Bacate petarde u teren debili a i vidio sam da je neko stlicu otkinuo i bacio. Vi ste bruka. Drugo o igracima. Najgora generacija koja je obukla plavi dres na Grbavici. Trece o Upravi, tj. Misimovicu jer mi nemamo Uprave. Sve ovo gore navedeno je 90% tvoja krivica Senade. Doveo si klub na najnize grane. Napravili ste teren, **** vas on. Sretniji smobili prije godinu sa onom kaljuzom. Oglasite se picke jedne za ove sudijske kradje iz kola u kolo. S obzirom da sutite a da nas sudije kradu i unistavaju mjesecima, sve vise sam ubijedjen da ste i vi u ovome. Ovo sto radis Misimovicu je unistavanje kluba. Ako imas obraza imalo povuci ces se. Sad ce neko reci a ko ce nam doci. Ne mora niko, svakako ovo vodi nekom vecem belaju i gasenju kluba.
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 3:35 pm

Ovoliki broj poraza nije slučajan, bolja smo mi ekipa nego sto rezultati pokazuju, ovdje nešto jako smrdi, neko debelo radi trenutno protiv kluba
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 3:36 pm

Elegant je napisao/la:
ned dec 02, 2018 3:23 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned dec 02, 2018 3:02 pm
Pa evo Miske izasao sa stadiona odmah poslije penala, sta je rec?
Pa neka im jebe mater svima redom, prvo ovim nasim igracima zbog svega sto rade a onda savezu jer nas kolju.

Da hoce konacno da se obrate povodom ovog suđenja, neka idu SIPI na vrata, ovo je kriminalno namjestanje utakmica, sudijska mafia, yebem sve najmilije savezu.
Kome ce on brate nesto, kako koji dan sve vise dokazuje da je picka. Neka se pokupi i neka ne ceka skupstinu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 3:36 pm

za pocetak napravit sliku rat savezu i svi manijaci da objave ma drustvenim mrezama
Cuva Bog Zelju svog!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 3:37 pm

Nicaragua je napisao/la:
ned dec 02, 2018 3:06 pm
Samo da pozdravim manijake. Jbga usponi padovi. Bit ce u dure. Znaju ko sam.
Ko si,i sta hoces da kazes???
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 3:37 pm

**** krov! **** reprezentaciju! Nek se napuše kurca, eto im Koševo, daBogdo sve izgubili, daBogdo vas guzili u zatvoru govna jedna lopovska!
Ne daj Miske, jebi im sve! Hajde sad ili nikad
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 02, 2018 3:38 pm

Daj anketu, gdje su vece pic.kurine? 1: Na terenu, 2: Na tribinama, 3: Na klupi, 4: U foteljama! Je.bem li vam najmilije, svima redom

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 35 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija