Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 12:12 pm

MATORI je napisao/la:
čet nov 29, 2018 12:03 pm
Hoćel' Amar - nećel' Amar ne znam.
A da ova garnitura ide, imam informacije od ljudi kojima zaista vjerujem.
Oni koji su žarko željeli da ovi odu, pa makar došao i kurta i murta - došli su na svoje!
Oni (među kojima sam i sam) koji su se IPAK nadali dvojcu Senad-Amar mogu reći ništa od toga.
Žarko bih želio da su moje informacije netačne.
Zbog toga sam i tužan i zabrinut.
Ko nije aferim mu bilo.
Ja isto koliko znam a čuo sam direktno i od nekih članova uprave, samo još Senad Misimović nije odlučio da ide. Ostalima je svega preko glave i nemaju ni snage ni volje za dalje. Brzo će valjda i skupština pa ćemo sve saznati. Nije problem da svi sad odu, problem je što niko normalan nije zainteresovan za ulazak u klub. Barem za sad.
Edit. I Amar hoće, to je definitivno, ali i on zna da je ovo drugačija situacija i da mu treba neko jači i sposobniji od Žuje i ostalih, da bi mu držao ledja i klub stabilnim. Zato se nadam da će ego popustiti na obje strane i da će doći do dogovora. Na radost svih nas.
Zadnja izmjena: Budi Željo, dana/u čet nov 29, 2018 12:15 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5135
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 12:14 pm

vinston.cercil je napisao/la:
čet nov 29, 2018 11:50 am
Meni ide na zivce realno prica 'zvali ga tri puta'. Cuj zvali ga tri puta i sad ispade on jede govna. Ako oni nisu svjesni kakva je velicina Amar za nase uslove onda ne trebaju da vode klub uopce u sportskom segmentu. Govorimo o istim ljudima koji su doveli Kostica Powerpoint prezentacija. Nek se uozbilje stisnu muda i daju Amaru sta trazi, inace RAUS.
ma jah, ako hoće 5 miliona daj mu
samo da uzmemo titulu, smirimo navijače i malo se qrčimo među rajom
pa ćemo opet vraćati dugove tamo 2025-e
što da ne...

garant svi vi tako iz svojih džepova dajete šakom i kapom, ne gledate da prođete jeftinije ako ikako može
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 12:14 pm

Opet ce biti "sto se nisu svi sklonili, sto mu nisu sve dali, sto mu ne vrate pare, sto ovo - ono, on je bozasnstvo ..." ma mrš vise. Niko, aposlutno niko ne zna razloge (NE)saradnje, Amara i ove uprave, samo se ide iz krajnosti u krajnost, začarani krug šuplje price, lazi, teorija zavjere, unosenja negativnosti...itd.

I onda ona prica sto ubija u pojam "on 1000% dolazi, ako ovi odu", pa neka odu u vraziju mater, neka dođe.sa tim nekim ma ko bio.

Yebe mi se vise, neka ode ova uprava sad u decembru, a bas bi volio da ode ova uprava da ih nasljedi bilo ko, pa da se ispostavi da za njima Amar ne dolazi, pa vi pojedini bi poceli da ubijate ljude radi toga, pjenili bi, Bog vam ne bi pomogao.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
salle86
Postovi: 5135
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 12:17 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
čet nov 29, 2018 11:56 am
Lalatovic preuzima Vojvodinu,cini mi se da sam negdje procitao.
Mi trebamo popraviti atmosferu oko kluba pod hitno, meni se cini da smo u tunelu kojem nema kraj i da se ova uprava skroz istrosila.Mislim i da je Senadu dokurcili, sto ce njemu ovo u zivotu.
Ko god da dodje a nije Amar bice docekan na noz, cini mi se da je ovo sah mat pozicija.
Ono sto ja vidim kao prednost, ko god bude trener nece imati pritisak od titule i bice prostora za ove mladje ali u zdravijoj atmosferi bice i oni bolji.Definitivno rasati se od bagre, rasteretiti budzet i sklapati ekipu za sljedecu sezonu.
A i ove priče mi je na vrh glave. Niko nikog nije puškom natjerao niti ga drži vezanog i da ovaj mora biti tu. Valjda su svi oni tu koji misle da mogu, hoće i znaju pomoći klubu da se pomakne "milimetar".
Ja kontam što nama navijačima treba to, navijačima koji nemaju apsolutno nikakvu korist od toga da su uz Želju...takvih mi je žao
je-be mi se i za Senada i za Amara iskreno
Zadnja izmjena: salle86, dana/u čet nov 29, 2018 12:20 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 12:20 pm

Dajte vise da se okrenemo buducnosti, od decembra stara ili nova uprava, Amar ili neko drugi za trenera, pa neka rade vidjet cemo sta ce biti.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 12:21 pm

I što se tiče Dudića, naravno da za poziciju šefa struke nije dorastao. Ali eventualno kao član struke ili nešto ne bi bilo loše. Mlad je, pokazao je neke kvalitete, poznaje svaku grbu na terenu u ovoj ligi. Nema skoro igrača da nije igrao s njim ili makar protiv njega. Kao jedan od asistenata, što da ne.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 12:24 pm

Dajte ljudi možemo li ikako prestati s jednom te istom temom, bar dok ne čujemo šta Amar Osim ima da kaže. Valjda će po prvi put nakon par godina mahalskih priča i teorija zavjere Amar stvarno reči šta ima da kaže pa da znamo na čemu smo. Meni muka više od silnih prepucavanja oko jedne te iste teme. Sačekajmo prave i tačne informacije, samo bezveze širimo nervozu i negaitvu koja je i onako prešla svaku mjeru. Očigledno je da je sve stavljeno na čekanje do te famozne skupštine, pa dajte onda da i mi mahalu i neprovjerene informacije stavimo na čekanje.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 12:24 pm

salle86 je napisao/la:
čet nov 29, 2018 12:14 pm
vinston.cercil je napisao/la:
čet nov 29, 2018 11:50 am
Meni ide na zivce realno prica 'zvali ga tri puta'. Cuj zvali ga tri puta i sad ispade on jede govna. Ako oni nisu svjesni kakva je velicina Amar za nase uslove onda ne trebaju da vode klub uopce u sportskom segmentu. Govorimo o istim ljudima koji su doveli Kostica Powerpoint prezentacija. Nek se uozbilje stisnu muda i daju Amaru sta trazi, inace RAUS.
ma jah, ako hoće 5 miliona daj mu
samo da uzmemo titulu, smirimo navijače i malo se qrčimo među rajom
pa ćemo opet vraćati dugove tamo 2025-e
što da ne...

garant svi vi tako iz svojih džepova dajete šakom i kapom, ne gledate da prođete jeftinije ako ikako može
Izvlacis stvari iz konteksta. Realno niko nije radio ovdje nikad za neke vele pare, vec se ulagalo pa izvlacilo na neki nacin. Zbog titula i sportskih uspjeha se igra, lijepo je sto imamo konacno neku infrastrukturu, ali nema rezultata sportskog. Senad se uhvatio u kostac sa jednim projektom koji je trebao da zivi od sportskog uspjega, tek onda bi ulaganja imala smisla. Ovako, ne vidim poentu ako ce stadion zjapiti prazan, navijaci biti podijeljeni, treneri smijenjeni, igraci suspendovani. Kad ce nas neko nabijati na grbavici i sudije klati.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 12:27 pm

Budi Željo je napisao/la:
čet nov 29, 2018 12:12 pm
Ostalima je svega preko glave i nemaju ni snage ni volje za dalje.
Njima svega preko glave? A nama?
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 12:28 pm

vinston.cercil je napisao/la:
čet nov 29, 2018 12:24 pm
salle86 je napisao/la:
čet nov 29, 2018 12:14 pm
vinston.cercil je napisao/la:
čet nov 29, 2018 11:50 am
Meni ide na zivce realno prica 'zvali ga tri puta'. Cuj zvali ga tri puta i sad ispade on jede govna. Ako oni nisu svjesni kakva je velicina Amar za nase uslove onda ne trebaju da vode klub uopce u sportskom segmentu. Govorimo o istim ljudima koji su doveli Kostica Powerpoint prezentacija. Nek se uozbilje stisnu muda i daju Amaru sta trazi, inace RAUS.
ma jah, ako hoće 5 miliona daj mu
samo da uzmemo titulu, smirimo navijače i malo se qrčimo među rajom
pa ćemo opet vraćati dugove tamo 2025-e
što da ne...

garant svi vi tako iz svojih džepova dajete šakom i kapom, ne gledate da prođete jeftinije ako ikako može
Izvlacis stvari iz konteksta. Realno niko nije radio ovdje nikad za neke vele pare, vec se ulagalo pa izvlacilo na neki nacin. Zbog titula i sportskih uspjeha se igra, lijepo je sto imamo konacno neku infrastrukturu, ali nema rezultata sportskog. Senad se uhvatio u kostac sa jednim projektom koji je trebao da zivi od sportskog uspjega, tek onda bi ulaganja imala smisla. Ovako, ne vidim poentu ako ce stadion zjapiti prazan, navijaci biti podijeljeni, treneri smijenjeni, igraci suspendovani. Kad ce nas neko nabijati na grbavici i sudije klati.
A jedini čovjek koji može sve riješiti, je Amar Osim, ma nemoj, ima Amar svog asa u rukavu kojeg želi uvući u klub, ali oprostite, ne mogu doći i sve popisati.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 12:32 pm

Budi Željo je napisao/la:
čet nov 29, 2018 12:21 pm
I što se tiče Dudića, naravno da za poziciju šefa struke nije dorastao. Ali eventualno kao član struke ili nešto ne bi bilo loše. Mlad je, pokazao je neke kvalitete, poznaje svaku grbu na terenu u ovoj ligi. Nema skoro igrača da nije igrao s njim ili makar protiv njega. Kao jedan od asistenata, što da ne.
Ima perspektivu da, uz pravog mentora (Amar Osim), postane itekako uspjesan trener.
Zadnja izmjena: shzna, dana/u čet nov 29, 2018 12:33 pm, ukupno mijenjano 1 put.
1987
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 12:33 pm

Ajzea je napisao/la:
čet nov 29, 2018 12:27 pm
Budi Željo je napisao/la:
čet nov 29, 2018 12:12 pm
Ostalima je svega preko glave i nemaju ni snage ni volje za dalje.
Njima svega preko glave? A nama?
Mi smo brate hodajući mrtvaci :)
Šalu na stranu, znam koliko vole ljudi Želju, i da ih ova situacija boli, pogotovo jer su joj i sami doprinijeli. Zato se nadati da će se poslije ove skupštine stvari posložiti i da će u svakom sektoru kluba biti oni najbolji u toj struci. Sa ili bez Senada i Amara, svejedno mi je, samo da sve bude kako treba.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 12:35 pm

Svi će biti dočekani na nož osim Amara, ali ne moraju završiti kao svi predhodnici, a za to treba malo više klikerati, mućkati glavom..pa ne dopustiti da nemaš rezervnog LB, rezervnog napadača, da su ti prvi izbori na krilu Zec i Zaim i da ne ponudiš mjesto tom nekom treneru dan pred sezonu...Samo malo više raditi, analizirati, a manje improvizirati i nadati se čudu..nije to neka filozofija
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 12:35 pm

Budi Željo je napisao/la:
čet nov 29, 2018 12:12 pm
Ja isto koliko znam a čuo sam direktno i od nekih članova uprave, samo još Senad Misimović nije odlučio da ide. Ostalima je svega preko glave i nemaju ni snage ni volje za dalje. Brzo će valjda i skupština pa ćemo sve saznati. Nije problem da svi sad odu, problem je što niko normalan nije zainteresovan za ulazak u klub. Barem za sad.
Edit. I Amar hoće, to je definitivno, ali i on zna da je ovo drugačija situacija i da mu treba neko jači i sposobniji od Žuje i ostalih, da bi mu držao ledja i klub stabilnim. Zato se nadam da će ego popustiti na obje strane i da će doći do dogovora. Na radost svih nas.
Sto se tice Senada ja znam po pricama starijih osoba, njegovih godina, ne vezano za klub da je on kao covjek gromada. Kao radnik od mladnosti, danas biznismen besprejkoran, tako vas ne cudi sto covjek hoce da ostane. Rekao je jednom da nece ostaviti klub bilo kome, imaju projekti da se zavrse. Na to sve on volontira, nervira se, ide mu sve ovo na zdravlje kao svima nama.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 12:37 pm

Zabraniti da se spominje "volontiranje"!

De, naplatite, molim vas, ali samo da krenemo naprijed!
1987
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 12:39 pm

Budi Željo je napisao/la:
čet nov 29, 2018 12:33 pm
Ajzea je napisao/la:
čet nov 29, 2018 12:27 pm
Budi Željo je napisao/la:
čet nov 29, 2018 12:12 pm
Ostalima je svega preko glave i nemaju ni snage ni volje za dalje.
Njima svega preko glave? A nama?
Mi smo brate hodajući mrtvaci :)
Šalu na stranu, znam koliko vole ljudi Želju, i da ih ova situacija boli, pogotovo jer su joj i sami doprinijeli. Zato se nadati da će se poslije ove skupštine stvari posložiti i da će u svakom sektoru kluba biti oni najbolji u toj struci. Sa ili bez Senada i Amara, svejedno mi je, samo da sve bude kako treba.
Ma smo ba bezobrazan narod, mnogi od tih ljudi kojima se pritisak diže su radili iz svojih najboljih namjera, sponzorirali klub iz svojih firmi i privukli svoje prijatelje iz drugih firmi kako bi se klub oporavio....niko nije zadovoljan trenutnom situacijom i bojim se ako se ovako nastavi, da će klub izgubiti mnoge sponzore a samim tim i značajna financijska sredstva
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 12:41 pm

Simply Blue je napisao/la:
čet nov 29, 2018 12:35 pm
Svi će biti dočekani na nož osim Amara, ali ne moraju završiti kao svi predhodnici, a za to treba malo više klikerati, mućkati glavom..pa ne dopustiti da nemaš rezervnog LB, rezervnog napadača, da su ti prvi izbori na krilu Zec i Zaim i da ne ponudiš mjesto tom nekom treneru dan pred sezonu...Samo malo više raditi, analizirati, a manje improvizirati i nadati se čudu..nije to neka filozofija
Da je ijedan od ovih deset ostvario ono cemu smo se nadali i sta smo ocekivali danas niko ne bi morao spominjati Amara Osima.
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 12:42 pm

Evo ga, opet se počelo sa spinovima ''poslije nas propast''. Tačno ćete ogaditi klub svakom normalnom navijaču i vi i oni na gg.ba, ista mantra samo druga strana.
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 12:47 pm

Elegant je napisao/la:
čet nov 29, 2018 12:35 pm
Budi Željo je napisao/la:
čet nov 29, 2018 12:12 pm
Ja isto koliko znam a čuo sam direktno i od nekih članova uprave, samo još Senad Misimović nije odlučio da ide. Ostalima je svega preko glave i nemaju ni snage ni volje za dalje. Brzo će valjda i skupština pa ćemo sve saznati. Nije problem da svi sad odu, problem je što niko normalan nije zainteresovan za ulazak u klub. Barem za sad.
Edit. I Amar hoće, to je definitivno, ali i on zna da je ovo drugačija situacija i da mu treba neko jači i sposobniji od Žuje i ostalih, da bi mu držao ledja i klub stabilnim. Zato se nadam da će ego popustiti na obje strane i da će doći do dogovora. Na radost svih nas.
Sto se tice Senada ja znam po pricama starijih osoba, njegovih godina, ne vezano za klub da je on kao covjek gromada. Kao radnik od mladnosti, danas biznismen besprejkoran, tako vas ne cudi sto covjek hoce da ostane. Rekao je jednom da nece ostaviti klub bilo kome, imaju projekti da se zavrse. Na to sve on volontira, nervira se, ide mu sve ovo na zdravlje kao svima nama.
A on to ko vlasnik kluba,pa odlučuje ti možeš a ti ne?
Ma sikter
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 29, 2018 12:48 pm

Bar za milimetar!
1987

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 277 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija