Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:03 pm

Ja tebe pitam jel'moguće da je uvijek trener kriv, baš uvijek.
Moje mišljenje je da su krivi svi oni koji se nešto pitaju. Kriva uprava što je napravljena ovakva atmosfera u klubu gdje se igrači svete njima neigrom, ovi njima rezanjima plata a sve po ustaljenim procedurama preko mejlova. Dođe šef i vidi mjesečni bilans, "aha 5 od 15 bodova, reži 30%". Jeste to jedan način rješavanja problema ali nije jedini. I ne može uvijek šablonski. Ne možeš odrezati i kad se trude ali neće da Bog kaže i kad se namjerno vuku po terenu. Ovo je živa materija, nije sve u brojevima. Pa onda imaš to što imaš kako rekoh, da bivši igrači GOTOVO svi imaju loše mišljenje (ima i onih koji se ne izjašnjavaju a ubrajamo ih eto da misle dobro) a i ovi koji igraju misle isto s tim što oni imaju tu opciju da i uzvrate udarac klubu. Odoh naširoko, uglavnom htjedoh reći da smo dovoljno trenera promijenili i da ne može biti sve do njih. Ili ako misliš da može hajmo onda fakat svaka 2-3 mjeseca mijenjati trenere i šampioni smo

I igrači ne igraju za trenere već za ŽELJU
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:05 pm

nookey je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:52 am
Ja samo zelim da ovi ljudi odu, da Amar ne dodje i da konacno ode sve u pm jer bolje ne zasluzujemo...
Ako Bogda insalah.

@SAhmat, nikom od njih Zeljo nije na prvom mjestu. Da jest, davno bi to bilo rijeseno, davno bi se nasao kompromis. Ali nasa posla, ego najbitniji.
Sigurno je Hejnkes rekao doci cu u Bayern ako se Braco skloni, ako pravni tim dobije nogu i ako ja dovedem svoje ljude.
To nidje nema, samo kod nas da trener uslovljava na taj nacin klub, a kobajagi voli taj klub. Volis ti kc moj.
A atmosfera se planski napravila da samo taj trener donosi rezultat, ni jedan drugi na planeti zemlji. Bilo koji da dodje popljuvan ce biti, sigruno. Nek dodje u priliku za trofej nece ga osvojiti.

Ali eto, ja bi volio da i ovi odu pa da na kraju ne dodje svemoguci. Bas bi bilo zanimljivo da vidim dje bi tad ko otisao, na koje bi se strane podijelili.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:05 pm

Edit by BAN-Bot: 3 puta ponavljas obrisan post. Pisi konstruktivno iil nemoj nikako!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:11 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:05 pm
Edit by BAN-Bot: 3 puta ponavljas obrisan post. Pisi konstruktivno iil nemoj nikako!
ni mm :placeodsmijeha:
konstruktivno
ni mm :placeodsmijeha:
:guz:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:14 pm

salle86 je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:03 pm
Ja tebe pitam jel'moguće da je uvijek trener kriv, baš uvijek.
Moje mišljenje je da su krivi svi oni koji se nešto pitaju. Kriva uprava što je napravljena ovakva atmosfera u klubu gdje se igrači svete njima neigrom, ovi njima rezanjima plata a sve po ustaljenim procedurama preko mejlova. Dođe šef i vidi mjesečni bilans, "aha 5 od 15 bodova, reži 30%". Jeste to jedan način rješavanja problema ali nije jedini. I ne može uvijek šablonski. Ne možeš odrezati i kad se trude ali neće da Bog kaže i kad se namjerno vuku po terenu. Ovo je živa materija, nije sve u brojevima. Pa onda imaš to što imaš kako rekoh, da bivši igrači GOTOVO svi imaju loše mišljenje (ima i onih koji se ne izjašnjavaju a ubrajamo ih eto da misle dobro) a i ovi koji igraju misle isto s tim što oni imaju tu opciju da i uzvrate udarac klubu. Odoh naširoko, uglavnom htjedoh reći da smo dovoljno trenera promijenili i da ne može biti sve do njih. Ili ako misliš da može hajmo onda fakat svaka 2-3 mjeseca mijenjati trenere i šampioni smo

I igrači ne igraju za trenere već za ŽELJU
Ovo boldirano SAle treba da bude tako, al i sam znas da nije tako. Ja i ti bi igrali za Zelju, al sam znas kakav je to olos.

Nisam ja apsolutno sve stavio na trenera. Ja samo kazem da je trener gubio ove stvari i nije se mogao iznijeti s njima. Ja sam i rekao da ovim zamjeram sto nisu doveli jakog trenera i sto nisu ulozili u strucni stab i s takvim strucnim stabom krenuli u neki projekat.
Meni je logicno da ama bas 10 njih ne valja u ovoj atmosferi jer tih 10 nije doraslo ovom zadatku, ovoj atmosferi. Od tih 10 ne moze se izvuc jedan dobar. I najvise ovim zamjerim sto su dovodili takve trenere u skladu s nekim budzetom, a na kraju nas pobjedjivale 4 puta jeftinije ekipe, a da su vise ulozili u strucni stab nego u igrace vjerujem da bi i bolje bilo. Pa bar na pocetku jednu sezonu imas jakog trenera a jeftiniju ekipu pa ces sljedece pojacat ekipu, pa opet sljedeci prelazni obogatiti ekipa a opet imas tog jakog trenera.
Ali eto odo i ja predaleko i ponavljam se od sinoc.

A ako cemo oko ovih kazni, mozda nije najbolji nacin al i Amar je slicno radio. Odbijao od plate jer je neko umislio da je igrac. A tad je to funkcionisalo. MAlo zbog takvog vremena, a malo vise jer je on bio trener i takva osoba pa je to moglo proci za razliku sad.
Fino smo se raspravili. Drago mi je.
 
Avatar
savatihotece
Postovi: 77
Pridružen/a: čet okt 20, 2016 10:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:16 pm

Što se mene tiče ja ništa ne bih mijenjao. Ostaviti Odu neka u zimskoj pauzi složi ekipu kako mu odgovara i odradi pripreme. Nastaviti sa rekonstrukcijom stadiona i pripemama za
gradnju južne tribine.

Šta ste umislili. Na utakmicama nas u najbolja vremena prosjek 6.000. Šta bi trebalo da urade navijači Reala, Mančester junajteda ili Bajerna. Da zapale Madrid, Mančester i Minhen, Ne proseravajte se džaba ovdje sa suptilnim idejama kada smo svi zajedno šuplji i mali smo lokalni klub, koji je uspio da se sa dobrom unutrašnjom organizovanošću bar na trenutak izdigne iznad ovog sivila u kojem se nalazi, kako naš fudbal tako i čitava država. Čim smo promolili glavu iznad vode, odmah se digla i kuka i motika počevši od ebenih portala koji su prizivali našu propast, konkurentskih ekipa koje još igraju na oranicama ili uopšte nemaju svog stadiona i dežurne politike da nas ponovo gurnu u močvaru zakulisnih igara i nepoštenja.
Ovdje se uspjeh ne trpi. Zašto bi Željo vlastitim radom i zalaganjem bio uspješan kada svi drugi zarađuju na neradu. Zašto da mi budemo pozitivan primjer kada je u ovoj ebenoj državi sve negativno.
Ne treba ovom društvu transparentnost, disciplina, red i rad koji preferira Miske, Bolji je za ovo društvo Amar (koliko god dobar trener bio), ne zato što je dobar trener već zato što posluje na principima na kojima posluje čitava država: iz ruke u ruku.

Ne može Željo biti uspješan klub i ako u narednih 5 godina osvoji 5 titula, a iz toga izađe u dubiozi sa nekoliko miliona KM. Je li to za vas uspješnost? Za mene nije.
Za mene i ovakav kakav je, Željo je uspješniji nego u vrijeme kamenog doba kada smo imali 5 različitih tribina, srušen krov na zapadu i 3 titule.
Brčko brčacima, Željo manijacima
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:16 pm

preduhitrio me bot a htjedoh reci da postajes iritantan sa tom seljackom ironijom.
razumijem da imas drugaciji stav, i to je potpuno ok. ali branit ga konstantnim doskocicama i nekakvom djecijom ironijom je u najmanju ruku uvreda za sve nas.

ako mislis nastaviti tako eno brate ss pa tamo sa njim(a) nabijaj postove i ispadaj "simpatican".
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:20 pm

savatihotece je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:16 pm
Što se mene tiče ja ništa ne bih mijenjao. Ostaviti Odu neka u zimskoj pauzi složi ekipu kako mu odgovara i odradi pripreme. Nastaviti sa rekonstrukcijom stadiona i pripemama za
gradnju južne tribine.

Šta ste umislili. Na utakmicama nas u najbolja vremena prosjek 6.000. Šta bi trebalo da urade navijači Reala, Mančester junajteda ili Bajerna. Da zapale Madrid, Mančester i Minhen, Ne proseravajte se džaba ovdje sa suptilnim idejama kada smo svi zajedno šuplji i mali smo lokalni klub, koji je uspio da se sa dobrom unutrašnjom organizovanošću bar na trenutak izdigne iznad ovog sivila u kojem se nalazi, kako naš fudbal tako i čitava država. Čim smo promolili glavu iznad vode, odmah se digla i kuka i motika počevši od ebenih portala koji su prizivali našu propast, konkurentskih ekipa koje još igraju na oranicama ili uopšte nemaju svog stadiona i dežurne politike da nas ponovo gurnu u močvaru zakulisnih igara i nepoštenja.
Ovdje se uspjeh ne trpi. Zašto bi Željo vlastitim radom i zalaganjem bio uspješan kada svi drugi zarađuju na neradu. Zašto da mi budemo pozitivan primjer kada je u ovoj ebenoj državi sve negativno.
Ne treba ovom društvu transparentnost, disciplina, red i rad koji preferira Miske, Bolji je za ovo društvo Amar (koliko god dobar trener bio), ne zato što je dobar trener već zato što posluje na principima na kojima posluje čitava država: iz ruke u ruku.

Ne može Željo biti uspješan klub i ako u narednih 5 godina osvoji 5 titula, a iz toga izađe u dubiozi sa nekoliko miliona KM. Je li to za vas uspješnost? Za mene nije.
Za mene i ovakav kakav je, Željo je uspješniji nego u vrijeme kamenog doba kada smo imali 5 različitih tribina, srušen krov na zapadu i 3 titule.
:zeljeznicar1:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:21 pm

mamba21 je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:50 am
Elegant je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:44 am
Mene uzasno nervira ovo nametanje i to strasno nametanje da Amar milion posto dolazi ako ode Misimovic a onda sve med i mlijeko. I ova besmislena prica u neudogled kako oni ne mogu raditi zajedno, ovaj kao ima neke svoje ljude za koje niko ziv ne zna.

A sta ako ne dođe nakon odlaska Misimovica ? Ima li neko na to odgovor, ili cete jebati sve zivo i mrtvo ovima sto nasljede Misimovica a Amara ne dovedu ili on ne dođe za njima, ko ce vam tada biti kriv ?
Amar bi sigurno dosao kada bi mu Misimovic vratio njegove ulozene pare oko 300.000 se spominje, a mozda i malo vise. Posto miske to nece ocigledno jer Amar nema dokaze za to tj papire, od povrata Amara zasad nista nema.

E da gledamo ovako onda, ako ova uprava ode i Amar se vrati. To bi trebalo znaciti da ce Amar sebi prvo vracati "svoj" novac, sto znaci da ce se zapostaviti placanje neki obaveza, poreza itd.

Ovo je misljenje, samo nagadjem jer mi je logicno. Pustimo suplju da nisu u dobrim odnosima, sigurno bi mogli raditi samo eto ima taj jedan belaj koji koci.
Te pozajmice su vrlo kompleksne i ne može Željo bez validne dokumentacije to vratiti tek tako. Ako bi to uradio, onda bi to bilo protuzakonito.

Što se tiče pozajmica osim gospodina Osima i gospodin Šiljak i gospodin Delimustafić imaju isti problem. To su potraživanja. Istraživao sam kompletan slučaj Amara Osima jer se radi o velikom iznosu. Kada sagledate kontekst i tokove novca onda je teško povjerovati da su se takve stvari mogle događati u klubu. Ne postoji nijedan zakonski okvir da se to riješi bez suda. Na adresu kluba je stigla opomena pred tužbu od Amara Osima i klub će morati reagovati na to. To je jedini način da on može ustanoviti stanje svog duga. Kada gledamo širu sliku finansijskog poslovanja onda se pojavljuje i potraživanje kluba prema gospodinu Osimu. Ne bih želio da se opomena pred tužbu od strane advokatske kancelarije Amara Osima pogrešno tumači jer je to u odsustvu dokumentacije jedini validan način dokazivanja. - Senad Misimović
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Ban-BOT
Ban bot foruma sport1.ba
Postovi: 45
Pridružen/a: ned jan 28, 2018 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:22 pm

@PlavaPorodica je banovan na 2 sedmice. Ponavljanje istoga, koje nije konstruktivno, vec, cak, sta vise destruktivno nije nesto sto smijemo sebi priustiti. Slobodno pisite protiv javih licnosti (clanovi UO to jesu), ali unistavanje konverzacije nije nesto sto ce biti dopusteno. Moderacija se zaista trudi da omoguci svima najbolji ekosistem za diskusiju, ali nekome je ocigledno dzaba davati i drugu i trecu sansu. Sljedeci ovakav prekrsaj je stalni ban.

Hvala i ugodan produzeni vikend.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:23 pm

savatihotece je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:16 pm
Svaka cast za napisano od rijeci do rijeci.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:23 pm

Razmišljam naglas... Zašto bi Amar dolazio sada, u ovakvoj situaciji, pa da mu sutra jedan Misimović daje otkaz, tjera da piše mailove, određuje budžet, određuje koliku će platu kome dati, koga će kako kazniti...?

Svi ljudi iz kluba trebaju da shvate da je sve što su do sada radili u sportskom segmentu POGREŠNO. Eh, kada prihvate tu činjenicu, onda se možda i može s Amarom pričati. Ponavljam, samo razmišljam naglas...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:26 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:16 pm
preduhitrio me bot a htjedoh reci da postajes iritantan sa tom seljackom ironijom.
razumijem da imas drugaciji stav, i to je potpuno ok. ali branit ga konstantnim doskocicama i nekakvom djecijom ironijom je u najmanju ruku uvreda za sve nas.

ako mislis nastaviti tako eno brate ss pa tamo sa njim(a) nabijaj postove i ispadaj "simpatican".
Neka pise tako. Svaka mu cast. Evo od mene jedan naklon :klanjase2:

Prvo ga banuju na 14 dana i onda se on za par dana javi. Znaci nije banovan, lazu se ostali forumasi.
Pa onda kao opet nakon tog banuju i dodaju jos 7 dana, a on se opet vrlo brzo pojavi.

Boje se da ne odes na drugi forum i ne budes pisao da je ovdje lobotomija. :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:29 pm

bistrikboy je napisao/la:
pon nov 26, 2018 10:18 am
storm_raider je napisao/la:
pon nov 26, 2018 9:58 am
Vidjecemo ko ce na skupstini doci, jer ja mislim da ovi idu. Opet, moje misljenje. Ko bi normalan ostao da radi u takvoj atmosferi?
evo umalo suzu da pustim sto jadni rade u losoj atmosferi za koju su sami odgovorni :(

Ja mislim da nece otici,da ce sacekati skupstinu.da ce njihovi roboti dici ruke da ostanu i onda ce Miske odrzati govor kako ima legitimitet i podrsku jer je dobio 80% glasova za ostanak,mi cemo onda dovesti nekog trenera u pokusaju,popraviti igru na 5-6 kola osigurati trece mjesto,napravice se krov na istoku time ce se opravdavati trece mjesto,ispast cemo u drugom pretkolu,dresovi ce nam biti lijepi,vraticemo dvojicu bivsih igraca,prodat cemo Anela za manje od milion maraka,u sezonu cemo uci sa pobjedom a trenera cemo otjerati nakon poraza u Banja Luci i sve ide ispocetka...
Amin :ganja:
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:30 pm

Kad dovedes trenera sa strane treba mu najmanje 2 godine da postane dio familije i da donese pozeljne rezultate. To je generalno pravilo u fudbalu. Sa domacim trenerom je period kraci. Svaka smijena trenera kosta dosta vremena i resursa. I to je nas glavni problem, sto nemamo te pratece funkcije u sportskom dijelu. Mozda je Adzem bio najbolji trener u zadnjem periodu, ali covjek nije nikad bio ni prihavcen kako treba. I kad smo rezultatski zakazli, mislim da je on tu najmanje zakazao vec te pratece funkcije u sportskom dijelu. Trener je samo tu da motivise igrace, da je harmoniju medju igracima kako treba, i da poslozi taktiku. I dosta toga je stimalo kod njega, ali pratece funkcije koje su zaduzene za dovodjenje igraca, treneri koji su zaduzeni za fizicku spremu, sportski direktor itd oni su zakazli, i ciljevi nisu realno bili postavljeni.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:34 pm

barbarez je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:57 am
Meni je toliko tesko gledati ovog Zelju da boli. Ne znam da mi se ikad desilo da sam izgubio i volju i zelju da ih pratim.
Tacno je da smo dobro izgubili kompas i ne znamo gdje udaramo.
Ali mi malo idu na neku stvar ovi sto su navalili tjeraj upravu i slicno.
Kratka nam je pamet a jos krace postovanje. Nije problem da ljudi odu. Ali ko je alternativa sto rece @ storm.
Evo svi ko mutavi hocemo Amara.
Kojeg Amara,onog kojem cemo dosadit nqkon 2 sezone,jer se isprazni instant rezultatima,i onda kuka kako sve radi sam i nema iza sebe infrastrukturu,uslove i ljude koji ce se baviti parama,a on sportskim segmenotom.
Pa kad sad ima takvog lika iza sebe,on nece da radi. Duzni mu pare. Ok to mogu da razumijem.
Sta otice Misimovic,i doce Amar da uzme svoje pare i nastavi po starom,samo nq puno boljim uslovima za rad i na boljem stadionu.
Mi cemo biti sampioni 2 godine i tu ce sav nas **** biti,da se potrosimo na to,jer za dalje ,ne moze sve jedan covjek sam da radi.
Voljm Amara neizmjerno ali moramo malo ega spustiti.
Evo nek odu ovi ljudi. Ko su ti sto ce doci.
Ovi ljudi nisu osvojili nista do jednog kupa,ali su klubu donjeli vise koristi i vrijednosti,kako trenutne ,tako i za ubuduce,nego sve one titule prije.
Od titula smo imali dugove ,i ispalo da zavisimo od jednog covjeka. A sad se prica kako smo drustvo jednog lica.
Ne branim ja upravumnisu mi niko i nista,boli me za njima. Ali nismo realni.
A sad malo o igracima. Sad sam 100 % siguran,da ovo rade mnogi ciljano,da bi se ovi ljudi otjerali. Niko me ubijedit ne moze da ti 5-6 najlosijih ekipa u ligi,napravi minus od 15 bodova 6-7 kola. Nek sad ode komplet uprava i dodje Amar,ova ista ekipa bi naprasno proigrala.
Nas najveci problem su ovi igraci,ili bar velika vecina njih.
Ali evo slozicu se sa vecinom,nek ide ova uprava,da nam procveta cvijece na hibridu i da ponovo uzivamo,jer najiskrenije,poserem se ja u usta svakom Zeljinom navijacu,kojeg ovo ne boli i stavlja svoj ego iznad kluba. Kad svi znamo cime se sluzi Zrinjski i kakav aparat ima iza sebe ,i kakve su ti komsije i koji su ti dusmani.
Pa zvali se oni ja,forum,Amar ili Senad.
Znači idemo s ovima "dok nas smrt ne rastavi"...ok mi je i to hajde, biće 300-400 ljudi na Sjeveru i šprdati se međusobno,nije da nismo već to vidjeli.
Evo igrači to rade ciljano...ok,tribina svima prije utakmice sa etno selom i pusti juniore,niko im ne bi prigovorio. Ovako odstranili dvojicu neperspektivnih i nastavili po istom. Kako misliš biti ozbiljan,a Vedran ti na golu,kako? Hoćeš da ga prodaš,guraš ga u reprezentaciju,a nema ništa od toga. Pogaziš sve principe da bi ga prodao,a sve mu jarani oni što skandiraju "uprava napolje" i "yebemo vam mater u pičqu".
Čurjurić diše na škrge i čuva energiju da lomi reklame,Bakrač prevara k'o Hilmo Gutić kod pitara,onaj bio odbojkaš,ovaj bokser. Siniša ode na rutinsku operaciju na poluvremenu,Zajmović isto itd.
Ja garantujem da ne bi imali ovakvu frku da su gurnuli sve same juniore nakon štrajka...nisu jer nemaju muda i tako bez muda će nas odvesti u cvajtu,ali ne sa prosperitetnim juniorima koji trenutno daju maksimum za dres i grb,nego sa polovnjacima koji mogu uzeti titulu da žele...ali ne žele i nema te sile u klubu koja ih trenutno može natjerati na bilo kakav pokušaj želje za boljim rezultatom...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:36 pm

Mene boli to što i mi navijači lutamo, ne znamo više šta bi, kako bi mislili.
I prije dolaska Ode sve najbolje o njemu, kad je došao još bolje riječi, naš Oda.
Zareda 4 poraza je-be-mo mu sve. Dno dna. Ja sam mišljenja da u ovom stanju i ligi i trenutnoj konkurenciji mi imamo odličnog trenera. Boljeg nema niti jedan protivnik u ligi. Za europski iskorak to ne bih ali mi smo toliko daleko od toga da ja ne bih sad o tome mislio sve dok ne počistimo trenutno ispred vrata.
Druga stvar, došao je na tuđu ekipu gdje fali igrača po svim pozicijama da jedva tim sklopimo. Imaš nekih 13-14 igrača samo od kojih bar pola igra neke svoje igre, kako na terenu tako i u glavama. Ja lično mislim da ne bojkotuju trenera već veći nivo. Opravdano ili ne zaista ne bih se usudio izvagati jer nije sve crno a ni bijelo. Kako god okreneš samo Željo ispašta.
Niko me živ ne može ubijediti da je do trenera što gube duele kako u zraku tako i na zemlji, što ih nadtrčavaju, driblaju, što "ne zna" niko ubaciti loptu u 16. To su stvari za koje ti ne treba trener. Protivnici su takvi da ti kao iskusan igrač koji je imao i neku internacionalnu karijeru moraš nešto pokazati. Kao igrač koji na koncu ima platu ko pola protivničkog tima. Znači nećeš. Ni kod Mulalića, Adžema, Petrovića, Kostića, Krčmarevića, Odovića.
Uredu bi bilo da ti kao profesionalac daš sve od sebe pa ne ide. Ali ti za 2-3 milje nećeš ni da trčiš. Šetaš se. I kriv trener. Nemoguće. Kriv trener što uporno pokušavaš nešto lafo atraktivno a ne znaš ni dupli razmijeniti, što si krilo a nisi centrirao punu godinu, što si zadnji vezni a igrač Mladosti te nosi na leđima 30 metara ne možeš mu loptu uzeti. Trener ti brani da radiš na sebi mimo glavnog treninga? Ma daj
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:37 pm

storm_raider je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:02 pm
AdmirA je napisao/la:
pon nov 26, 2018 11:54 am
Ja sam i dalje ubjeđen da MORAJU na silu sjesti Miske i Amar, opozicija i pozicija i dogovoriti.
Želje mi niste normalni NIKO. Halalili ste do kraja sve, Krupu, Široki, kasnit cemo 15 bodova.Hajte samo da se izgura do polusezone.
Slazem se. Briga me za obojicu, ne smije Zeljo da trpi ni zbog cega. Dogovorite se zbog Zelje pa da krenemo kako treba naprijed. To bi bilo optimalno.
Moj Storme, dosta nas dijeli to mišljenje. Treba nam jedinstva više nego ikad. Svi, ali bukvalno svi moramo raditi na ujedinjenju svih kvalitetnih ljudi oko Želje. Ako padnemo padamo svi, jer svi smo mi ŽELJO. Ne znam Senade, ne znam Amare kako vam se da gledati ova patnja i cirkuzanje sa Klubom od strane ovih koji su beskučnici, i od kojih Amare ti sam imaš više trofeja. MoLIM VAS SVE, znam da se čita ovaj forum, znam da ste ljuti, ali Željo nas treba, svakog od nas, vjerujte, svakog bukvalno.


VOLIM TE ŽELJO!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:37 pm

LeBlue je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:30 pm
Kad dovedes trenera sa strane treba mu najmanje 2 godine da postane dio familije i da donese pozeljne rezultate. To je generalno pravilo u fudbalu. Sa domacim trenerom je period kraci. Svaka smijena trenera kosta dosta vremena i resursa. I to je nas glavni problem, sto nemamo te pratece funkcije u sportskom dijelu. Mozda je Adzem bio najbolji trener u zadnjem periodu, ali covjek nije nikad bio ni prihavcen kako treba. I kad smo rezultatski zakazli, mislim da je on tu najmanje zakazao vec te pratece funkcije u sportskom dijelu. Trener je samo tu da motivise igrace, da je harmoniju medju igracima kako treba, i da poslozi taktiku. I dosta toga je stimalo kod njega, ali pratece funkcije koje su zaduzene za dovodjenje igraca, treneri koji su zaduzeni za fizicku spremu, sportski direktor itd oni su zakazli, i ciljevi nisu realno bili postavljeni.
E Adzem je poslagao takitiku nismo mogli dva pasa da sastavimo nemoj molim te da mi hvalis antifudbal, kakav crni Adzem i Mulalic pa ono je odron igra i naravno Petrovic kad se samo sjetim one patnje...
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:37 pm

Neki dan prozva mene jedan pitar vrli sa pitanjem, jeli se to vraća Amar? Rekoh ma neće, još je na godišnjem odmoru. Kaže on (vrli pitar), ma i bolje za vas, uvaliće vas opet u dugove. :o

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 203 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija