Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:01 am

storm_raider je napisao/la:
ned nov 25, 2018 11:58 pm
Lalatovic recimo.
bogotac!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:03 am

Durgo je napisao/la:
ned nov 25, 2018 11:59 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned nov 25, 2018 11:49 pm
P.S. Ja ovim najvise zamjerim sto nikada do sad nisu imali plan i razvoj sportkog segmenta. Islo je na ho ruk. Instant titula.
Nikada do sad nisu doveli jako trenersko ime i s njim krenuli u kontinuitet. I zamjerim im sto su tim ljudima dali odrijesene ruke maksimalno da tamburaju ekipu i dovode svoje talove i kompletan tim igraca. Jedan dodje otjera bivse, uvali svoje, bude i on dobar, boli ga kc za svoj renome jer ga i nema.
Pravi trener to nece dopustiti da se njegovo ime ukalja tako sto ce nekoga dovesti da bi se ugradio ili da taj nema kvaliteta. Samim tim steti svom imenu, pada mu rejting jer s takvim igracima samo moze i on biti donji, s takvim nema rezutata a pravom treneru je rezultat bitan.
Nisu shvatili da je najbitniji jak strucni stab, a u nasem strucnom stabu su bili da ne kazem losi strucnjaci nego strucnjaci kojima je to prvi posao takav, bukvalno su se ucili na Zelji.
Volim poredjenja pa cu opet uporediti nesto. Vujosevic kaze ( nakon niza godina neuspjeha Partizana ) da su ovi konacno shvatili da uloze u strucni stab. Dobar trener nikad nije skup, kolko god on kostao. Doveli Trinkijerija ( pomogli svi Partizanovci, kod nas to ne moze jer smo jedni drugim neprijatelji, jbg tako se podijelili, ali ovo i nije toliko bitno ), dali ugovor na 3 godine i rekli nema rezultatskog imperativa u ovoj godini, a mozda ni u sljedecoj.
Ja sam ubjedjen da bi kod nas i ta prica dosla na noz nekih ( iako tako sad pricaju i kao oni bi shvatili da su i nasi svake sezone govorili da se ne borimo zatitulu, a prava istina bi bila da bi se zalili kako to Zeljo ne bori se za titulu, mi smo veliki klub, ne moze to tako ), al boli te djon sta prica neko ako imas strategiju i imas na kome praviti kontinuitet. Trpi to i onda na kraju zacepi svima usta.
Pitari su prosle godine isto kao mi sad bili, al eto ostade Husref iako su ga tjerali iako je bil uprava napolje ( znanjem ili slucajno, nije sad ni bitno ), ekipa ostade ista, pogodili s nekim pojacanjima i sad eto prvi. Nit su oni vrhunski igracki, nit je Husref vrhunski trener, ali mali kontinuiet su imali i odmah je to bolje nego kad tamburas ekipu i trenere.
Pa nidje na svijetu nema da se toliko mjenja i da ocekujes igru i nesto dobro, ali eto kod nas se radi. Likovali smo i mi na to. Svaki prelazni svrsavanje, sami smo bili i za tjeranja i za odlaske trenera i za odredjene dolaske ( svi smo htjeli Odu i bili zadovoljni kad je dosao ). Ali jbg sad, sad je lako biti general poslije bitke, ali jednostavno moralo se uraditi ovo. Tri godine su bile sasvim dovoljne za to da sad beremo plodove.
Ja sam i prije rekao ( prozvan tad neprijateljem kluba od cvojeka koji sad tjera sve redom ) da ce sami sebi doci glave i da meni nece biti zao zbog toga. Upozoravani su, nisu uradili nista. E sad nek se vade, ako se uopce mogu izvaditi.

A mene ne zanima ko ce biti sutra i kako se on zove, samo hocu ovo sto sam napisao, hocu neku strategiju i plan i da se to potkrijepi djelima.
Za pocetak jak trener.

Dosta mi je ovih podjela, njihov, njegov, moj, kurcev palcev. Mi svi u ovim raspravama smo otisli daleko od teme a tema je Zeljo. Sujeta i ego iz nas izbija pa je bitnije nekog podjebavat, sprdat se, psovat, vrijedjat, pa su zato i vecinom ovakvi kontrasti u komentarima. Krajnosti, a onako generalno i realno mislim da je vecina tu negdje izmedju.

JA se raspisah. Sumnjam de ce ko i procitati, ali eto bar je meni lakse i halalite. :D
Generalno puno mi seremo za ljude koji su Torabiju nosi vodu u Zetru. Uvijek smo imali misljenje o svemu i sve dizali do neba.... nikada nismo bili realni ... hocemo sve.... odmah... sutra... a kurcem ne maknemo...

I sada svi imamo misljenje...svi znamo sta je ok, sta nije... a opozicije ni na mapi... sve go ku.rac... ne smije se niko uhvatiti u kostac sa problemima, a svi znamo sve...

Je.bo ti ovo Leo...

Edit: najtuznije je sto su i navijaci na 3 strane. Sve ispameceno... niko nije dobar :)
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:05 am

ps

Vidis ti ja vise ne znam ni editovati post, vec sam sebe citiram... tacno ispamecen...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:06 am

Brkoo je napisao/la:
ned nov 25, 2018 11:33 pm
mamba21 je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:24 pm
AdmirA je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:05 pm
Izgleda Lendrić dolazi, jel posudba ili slobodni papiri ne znam.
Ko ce pristati da grije klupu Krpa njemu ili obrnuto hmm. Sumnjam da ce doci
Boli me qrac ko ce grijati klupu. Ako Lendric dodje igrat ce onaj ko bude u boljoj formi. Tako treba da razmislja svaki navijac, a ne hoce li se ovaj naljutiti ako onaj drugi bude bio u prvih 11. :doktor:

I ko uopste pregovara sa Lendricem ili sa bilo kojim drugim igracem? Imamo trenera koji ce najvjerovatnije uskoro dobiti otkaz a pregovaramo sa igracima :klanjase2:
Zamislite situaciju dodje Amar a oni prije toga doveli kamion igraca i Amar kaze oni mi ne trebaju, ja zelim druge igrace? Ko ce odgovarati za tako nesto?
Tako i treba da bude. Bolje za nas da imas MEssija i Ronalda, a igrat ce onaj koji je bolji. Mozda ce i oba igrati, ali zamisli ti imas takva dva rjesenja. Dva napadaca s izrazito jakom statistikom.
Ali su upravu i ovi sto kaze, ko ce kome grijat klupu, jer je raja navikla da se igraci zale sto ne igraju, da su nezadovoljni ako nisu prva postava.
To sve treba da kontrolise trener, a mi takvog nismo imali nit ga sad imamo. Zato ljudi to i pisu.

Pravi trener je u stanju da kontrolise i dozira minute svima. Da drzi ekipu i tim, da nema nezadovoljnih, moze on biti nezadovoljan ali pravi trener ga spusti nece mu taj nezadovoljni napraviti jos vece probleme.

A eto kako Storm kaze, stopirano je to i logicno da je stopirano u ovoj situaciji.

@Omar, pa ja mislim da se to desava jer ni jedan trener nije bio nesto posebno. Nije bio neko ime, nije bio veci od igraca. Neki treneri su odmah u startu popljuvani i od strane navijaca ismijavani, a sta onda da ocekujes od igraca. Jednostavno mislim da nismo imali trenera koji je dorastao tome, koji je autoritet. Evo sad kad pogledamo, sve identicne situacije s trenerima i sve isti komentari. Mrsko mi traziti post gdje sam pohvatao otprilike sve komentare nas nakon prve tekme trenera i onda kad je trebao ici. A generalno niko od trenera nije kvalitetan bio. Oda je dobar da radi s djecom kakvom, za ovo nije. Cak ga i sad juniori ne jebu nizasta.
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:07 am

Brkoo je napisao/la:
ned nov 25, 2018 11:33 pm
mamba21 je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:24 pm
AdmirA je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:05 pm
Izgleda Lendrić dolazi, jel posudba ili slobodni papiri ne znam.
Ko ce pristati da grije klupu Krpa njemu ili obrnuto hmm. Sumnjam da ce doci
Boli me qrac ko ce grijati klupu. Ako Lendric dodje igrat ce onaj ko bude u boljoj formi. Tako treba da razmislja svaki navijac, a ne hoce li se ovaj naljutiti ako onaj drugi bude bio u prvih 11. :doktor:

I ko uopste pregovara sa Lendricem ili sa bilo kojim drugim igracem? Imamo trenera koji ce najvjerovatnije uskoro dobiti otkaz a pregovaramo sa igracima :klanjase2:
Zamislite situaciju dodje Amar a oni prije toga doveli kamion igraca i Amar kaze oni mi ne trebaju, ja zelim druge igrace? Ko ce odgovarati za tako nesto?
Pa tako uvijek i urade,i onda tvrde da ga je trener aminovao.
Ima pismeni trag hahahahahahaha
Ima li pismeni trag za provizije koje idu menadzeru?
E čuj ti "upgrejdaša"
Zar moze više iko nasjedati na spinove iz uprave,imaju li obraza.
Sram ih bilo više!
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:22 am

Zaka je napisao/la:
ned nov 25, 2018 11:28 pm
Analitičar1921 je napisao/la:
ned nov 25, 2018 11:21 pm
Molio bih odgovorne ljude u klibu koji se bave transfer politikom da nadju Adnana Hadžiahmetovića (Amirov brat) da automatski potpisu ugovor s njim i da mu stave 10 na ledja. Ovaj momak je 10 puta bolji od bilo kojeg naseg igraca u vezi trenutno. Ako pripreme odradi sa klubom bice nosioc igre zajedno sa Ramovicem naredne polusezone. Dovedite ga i necete se pokajati zivotom garantujem.
Izvini brate, ali gdje je on igrao fudbal uopšte? Ne potcjenjujem, ali nikad nisam čuo za njega, niti ima išta na internetu o njemu.
Drug, mali je Željino dijete igrao u juniorima. Bolji od svog brata dva puta. Provjerite...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:27 am

exdomorocki je napisao/la:
pon nov 26, 2018 12:07 am
Brkoo je napisao/la:
ned nov 25, 2018 11:33 pm
mamba21 je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:24 pm


Ko ce pristati da grije klupu Krpa njemu ili obrnuto hmm. Sumnjam da ce doci
Boli me qrac ko ce grijati klupu. Ako Lendric dodje igrat ce onaj ko bude u boljoj formi. Tako treba da razmislja svaki navijac, a ne hoce li se ovaj naljutiti ako onaj drugi bude bio u prvih 11. :doktor:

I ko uopste pregovara sa Lendricem ili sa bilo kojim drugim igracem? Imamo trenera koji ce najvjerovatnije uskoro dobiti otkaz a pregovaramo sa igracima :klanjase2:
Zamislite situaciju dodje Amar a oni prije toga doveli kamion igraca i Amar kaze oni mi ne trebaju, ja zelim druge igrace? Ko ce odgovarati za tako nesto?
Pa tako uvijek i urade,i onda tvrde da ga je trener aminovao.
Ima pismeni trag hahahahahahaha
Ima li pismeni trag za provizije koje idu menadzeru?
E čuj ti "upgrejdaša"
Zar moze više iko nasjedati na spinove iz uprave,imaju li obraza.
Sram ih bilo više!
Sve hocu da te pitam pa zaboravim- A kad ti promjeni svoje misljenje i ode iz krajnosti u krajnost.
Sjecas se kad si mene ( i jos nekog) proglasio neprijateljem kluba jer sam nesto kritikovao upravu prije godinu mozda. Da ja pijem kafu s Viruom, Neandertalcem i s kim ono jos.
Jesil ti sad neprijatelj kluba? Koja kafa tebe okrenu? Ili samo jednostavno toliko lutas sa svojim misljenjem, pa od zakletog branioca uprave koji sve ostale koji kritikuju ono sto i treba kritikovat proglasis neprijateljem do sad ovoga.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:28 am

Brkoo je napisao/la:
ned nov 25, 2018 11:33 pm
mamba21 je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:24 pm
AdmirA je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:05 pm
Izgleda Lendrić dolazi, jel posudba ili slobodni papiri ne znam.
Ko ce pristati da grije klupu Krpa njemu ili obrnuto hmm. Sumnjam da ce doci
Boli me qrac ko ce grijati klupu. Ako Lendric dodje igrat ce onaj ko bude u boljoj formi. Tako treba da razmislja svaki navijac, a ne hoce li se ovaj naljutiti ako onaj drugi bude bio u prvih 11. :doktor:

I ko uopste pregovara sa Lendricem ili sa bilo kojim drugim igracem? Imamo trenera koji ce najvjerovatnije uskoro dobiti otkaz a pregovaramo sa igracima :klanjase2:
Zamislite situaciju dodje Amar a oni prije toga doveli kamion igraca i Amar kaze oni mi ne trebaju, ja zelim druge igrace? Ko ce odgovarati za tako nesto?
Znaci ne moze Lendric ni u jednoj ozbiljnijoj ekipi.Sto li Boze? Nema veze sve to,nema ni veze sto je budala,daj ga nama.Valjaoi nam je-NEKAD. :rofl: :roll: :roll:

I upravu si za to dovodjenje @Brko.Nas klub "smrdi" na kilometre na amaterizam.Teski amaterizam,a ocekujemo nekakve rezultate.Sve sam blizi odluci da se "pozdravim" sa klubom,do nekih boljih vremena.Ako ih uopste bude,jer je ovdje sve upitno.Ovo su mnogo gori problemi i problemi koje niko od nas nije mogao ni sanjati da postoje.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 12:30 am

Neko spomenu Nalića i ugovor, sad sam vidio da do 31.12 ima ugovor sa Tuzlacima.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 1:01 am

kvalitet je napisao/la:
ned nov 25, 2018 11:59 pm
avlami97 je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:39 pm
kvalitet je napisao/la:
ned nov 25, 2018 7:55 pm
Kruške i jabuke. Jedno je biti član nečeg što je privatno (kao što su teretane) i udruženja građana. Stalno čujemo kako želimo znati ko je sve zaposlen i kolika je plaća ljudima koji rade u javnom sektoru. Jer je to naše, od građana. I Željo je naš, udruženje (učlanjenih) građana. Zato mislim da imamo pravo na te podatke. U najgorem slučaju, na kraju svake godine da čujemo i vidimo ukupne, zbirne podatke.
Zakonom o radu ne smiješ objaviti ničiji iznos plate. Sponzorski ugovori? Ako Sponzor kaže ne smiješ objaviti cifru, onda ne smiješ, jer je i on strana koja se nešto pita. Ne poznavanje pravnih činjenica te ne oslobađa krivnje.
Ode sve u pogrešnom pravcu. Vidi, ja nisam rekao da treba javno reći toliko i toliko dajemo tom i tom. Mislim, jesam rekao, ali sam na kraju pitao šta je sa zbirnim podacima? To mene više zanima i to je, za mene, bolje rješenje. Nisam znao za to što navodiš, jer se kod mene na poslu tačno zna koliko ko ima, a, kao što sam i ranije navodio, znamo i plate zaposlenih u javnom sektoru, državnim institucijama... Mi smo udruženje građana, pa sam mislio da slična pravila važe. Očito da ne i vjerovat ću ti i priznati svoju grešku, neznanje... Ali, to ne mijenja ono što je bitno. Busali su se u prsa kada smo bili u plusu od raskida, a onda poslije toga ništa. Pa daj da vidimo koliko smo potrošili na takve stvari. I uopće nije poenta u vezi s platama, moja greška što sam uopće na takav način naveo, nego u vezi s transparentnošću. Pogotovo ova sad situacija, ova odvratna šutnja. Transparentno nam recite šta se dešava. Ponavljam, ne mogu da vjerujem da imamo ovakve očajne odnose s javnošću. Ovo je za otkaza, iste sekunde, bez razmišljanja. Krizna komunikacija očajna. Ko se ikad bavio PR-om, zna o čemu pričam. Ili nam se i tu Miske pita kad će ko šta reći.
Ako tražiš baš takve informacije koje kao kažeš da tražiš one se nalaze u godišnjem izvještaju koji se uredno objavi svake godine, kaži fino šta te interesuje.
イビチャ・オシム
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 1:31 am

Izlija je napisao/la:
pon nov 26, 2018 1:01 am
kvalitet je napisao/la:
ned nov 25, 2018 11:59 pm
avlami97 je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:39 pm

Zakonom o radu ne smiješ objaviti ničiji iznos plate. Sponzorski ugovori? Ako Sponzor kaže ne smiješ objaviti cifru, onda ne smiješ, jer je i on strana koja se nešto pita. Ne poznavanje pravnih činjenica te ne oslobađa krivnje.
Ode sve u pogrešnom pravcu. Vidi, ja nisam rekao da treba javno reći toliko i toliko dajemo tom i tom. Mislim, jesam rekao, ali sam na kraju pitao šta je sa zbirnim podacima? To mene više zanima i to je, za mene, bolje rješenje. Nisam znao za to što navodiš, jer se kod mene na poslu tačno zna koliko ko ima, a, kao što sam i ranije navodio, znamo i plate zaposlenih u javnom sektoru, državnim institucijama... Mi smo udruženje građana, pa sam mislio da slična pravila važe. Očito da ne i vjerovat ću ti i priznati svoju grešku, neznanje... Ali, to ne mijenja ono što je bitno. Busali su se u prsa kada smo bili u plusu od raskida, a onda poslije toga ništa. Pa daj da vidimo koliko smo potrošili na takve stvari. I uopće nije poenta u vezi s platama, moja greška što sam uopće na takav način naveo, nego u vezi s transparentnošću. Pogotovo ova sad situacija, ova odvratna šutnja. Transparentno nam recite šta se dešava. Ponavljam, ne mogu da vjerujem da imamo ovakve očajne odnose s javnošću. Ovo je za otkaza, iste sekunde, bez razmišljanja. Krizna komunikacija očajna. Ko se ikad bavio PR-om, zna o čemu pričam. Ili nam se i tu Miske pita kad će ko šta reći.
Ako tražiš baš takve informacije koje kao kažeš da tražiš one se nalaze u godišnjem izvještaju koji se uredno objavi svake godine, kaži fino šta te interesuje.
Imaš pp
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 1:44 am

Imaš odgovor,

Lp
イビチャ・オシム
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 2:24 am

Niko je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:29 pm
Morzhy je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:25 pm
Niko je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:19 pm


Ma jašta nego draže, gdje ćeš porediti to dvoje. Sa onako "odvratnom" igrom smo skupili samo 13 bodova više nego sada, ali smo zviždali nestručnjaku. FUJ.
Gledaj sad idile, dođem na utakmicu, ne znam šta da očekujem, svako selo nam uzima bodove, šlagirani sjedimo 90 minuta, pijemo tablete za smirenje, i na kraju nas dovedu u situaciju da nas ni poraz ne boli kao nekada. Zašto? Zato što smo navikli, nažalost.
Ali **** onu Adžemovu igu i 13 bodova više ...
Slavkina ekipa,Slavkine pripreme...čim je Adžem pripremio ekipu desio se rezultatski fijasko
Nema veze čija je ekipa, nema veze čije su pripreme, gdje ćeš reči da ti je sada bolje.
Neznalice vole gledati antifudbal, nikad ne osvojili nista ako cemo onako igrati...kud ces dalje kad dobijemo utakmicu a raja zvizdi i nezadovoljna e zamilsi tog poraza za fudbal kad pobijedis a ljudi nezadovoljni naravno opet kazem ima i neznalica koje ne znaju ljepotu fudbala ja da gledam na taj nacin ko ti ja ne bi pratio fudbal zivotami, fudbal je igra ljepote a ne patnje ne kazem da sad igraju al za onaj fudbal ovo je tika taka.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 8:40 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned nov 25, 2018 11:24 pm
exbabilon je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:59 pm
UO se nije mijesao? Odovic za Vranjesa rece moze nam pomoci, ali to treba vidjeti s upravom, parafraziram. Blagojevica i Bogicevica drzi 90 minuta na terenu, dan kasnije oni suspendovani. Sumnjam da je za 24 sata dijametralno promijenio misljenje o bas ta dva igraca. Arezinu ne bih komentarisao specijalno, svasta je napricao onaj menadzer, ko ce ga vise znati. Znam da je Oda znao pohvaliti cesto Filipa na treninzima kojima sam prisustvovao, pa sumnjam da misli da nam on ne moze ama bas nikako pomoci.
Kako vas nije stid to stalno ponavljati i iznositi samo jedan dio price i to taj dio price izvadjen iz konteksta.
Nista s tim sto je Oda to demantovao i objasnio sta i kako je bilo?

Pa naravno, nista s tim jer se gleda ono sto se hoce da vidi a ne ono sto jest.

Jel Oda drvlje i kamenje bacao na Filipa i Vranjesa poslije Krupe i govorio kako je shvatio sta ko moze i da na njih nece racunati. Licno poslije te tekme rekao, odmah na pressu, nije mu sigurno neko nametnuo u tunelu. Jel ispravno il nije, ali Oda je sve svalio na njih dva.
Kad je poslije vidio da mu fali igraca, da je ipak pogrijesio, pa hajd eto Vranjes bi mi i valjao. Ali je bio pokrenut postupak raskida ugovora i morao se konsultovati sa UO.
Za Blagija i Bogicevica nista cudno, sam na sjednici kaze da oni ne rade ono sto se zamisli, i ponude mu da ih odstrani on kaze, pa neka ih do zime, mogu pomoci. Onda sve njih ubaci opet i pojede govno. Pa na sljedecoj sjednici de ih ipak suspenduj.

Nije to nista cudno za naseg Odu. Koji se totalno pogubio, koji ne zna gdje udara. Ovo nije atmosfera u kojoj on moze raditi ( na stranu kolko je on kvalitetan ). Njega apsolutno niko ne postuje, od juniora do ovih glavnih. Psuju mu, ne slusaju ga, deru se na njeg.
A i on je sam kriv. Igra neku duplu igru, te odrezi igracima platu a poslije pred igracima kao da ispadne fin nije to on tako mislio. Totalno se covjek izgubio u svemu ovome, a kako i ne bi, nije on takav karakter da moze ovo iznijeti.
Pa sad pred Krupu znas sigurno sta je uigravao na treninzima ( kako kazes stalno ides na treninge ), Sehic lijevo Zilic desno i tik pred mec on nesto promjeni.
Sam sebi uskace u stomak, te odlukama, te pricom. Od prve sjednice kad ih nije suspendovao, pa onda hoce, te ne treba mu Vranjes, pa treba, te prica s igracima ti si mi glavni oko tebe se sve gradi pa izvede Ivana na derbiju ovaj popizdi i zali se, pa sad opet ovaj udara reklame...

Ko god bude na proljeceu u upravi kluba, Oda mu ne treba biti trener. Jednostavno nije on za ovoga, totalno rasulo.
Jednostavno ne postuje ga niko, nije stvorio takav odnos s igracima, nema autoritet i niko se ne bori za njega, a trener to sve treba imati. Pogotovo kod nas sa svim ovim faktorima.
Pitari nisu najbolji primjer i ne volim se porediti s njima, ali Husref kakav god je oni ga oslovljavaju sa Vi, on njima jebe sve po spisku i unosi se u face. Jedan igrac kaze, da vidis samo kad se na treningu unese u facu i izdere... Oda nije takav a s ovim drugacije ne mozes.
Potpis. Oda je definitivno kontradiktoran. Pad je počeo sa Krupom na Grbavici. Željo je igrao odlično, a onda izvede dva najbolja veznjaka i stavi dva najgora. Onda popljuje ta dva najgora poslije utakmice, a ona dva najbolja ubije u pojam samom izmjenom. Tu je totalno zeznuo timski duh ekipe.
Poslije ovoga samo je išao dalje i dalje, svaki loš rezultat je neko bio kriv, dok nije ostao sam. Sve i da je neko kriv, to se ne govori na presicama poslije tekme. Sada smo sveli ekipu na juniore, što i nije loše, ali koji su pod pritiskom i to junioru najmanje treba.
Možemo pričat šta hoćemo, al Adžem je znao dozirati juniore. Po poluvrijeme i dosta.
Zanimljivo je da je Oda uništio i Hajdarevića, a u jednoj utakmici ga hvalio kako se "najmlađi najbolje pokazao". Ta kontradiktornost i to toplo hladno je rasturilo ekipu. Rasturilobi i svaku drugu, ne samo Želju.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 9:37 am

Svanu jutro. Mi još čekamo Skupštinu? :kafa:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 9:58 am

Vidjecemo ko ce na skupstini doci, jer ja mislim da ovi idu. Opet, moje misljenje. Ko bi normalan ostao da radi u takvoj atmosferi?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 10:18 am

storm_raider je napisao/la:
pon nov 26, 2018 9:58 am
Vidjecemo ko ce na skupstini doci, jer ja mislim da ovi idu. Opet, moje misljenje. Ko bi normalan ostao da radi u takvoj atmosferi?
evo umalo suzu da pustim sto jadni rade u losoj atmosferi za koju su sami odgovorni :(

Ja mislim da nece otici,da ce sacekati skupstinu.da ce njihovi roboti dici ruke da ostanu i onda ce Miske odrzati govor kako ima legitimitet i podrsku jer je dobio 80% glasova za ostanak,mi cemo onda dovesti nekog trenera u pokusaju,popraviti igru na 5-6 kola osigurati trece mjesto,napravice se krov na istoku time ce se opravdavati trece mjesto,ispast cemo u drugom pretkolu,dresovi ce nam biti lijepi,vraticemo dvojicu bivsih igraca,prodat cemo Anela za manje od milion maraka,u sezonu cemo uci sa pobjedom a trenera cemo otjerati nakon poraza u Banja Luci i sve ide ispocetka...
1921-1987-2007
 
SarajlijaTM
Postovi: 277
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 10:22 am

SarajlijaTM je napisao/la:
ned nov 25, 2018 6:19 pm
Da napomenem,ohmah na početku,gadi mi se ova podjeljenost i tabori! Izašli ste iz svih okvira koje su nekad krasili navijače Želje i sam klub! Je.bao vas kult ličnosti i šuplje priče da bez nekoga nema kluba.
Znači ovako,svadjate se danima oko ostanka uprave ili dolaska nekih novih ljudi,pa da mi neko kao običnom navijaču,simpatizeru i gledaocu svih utakmica u dolini objasni sta su to ovi ljudi,poimenično,uradili dobro za Želju ili loše.

NADZORNI ODBOR
Marko Dmitrović – Predsjednik Nadzornog odbora
Mirza Trbonja – član

UPRAVNI ODBOR
Senad Misimović – Predsjednik Upravnog odbora
Amar Spahić – član
Almir Hadžiosmanović – član
Dr. Jasmin Kapetanović – član
Selim Babić – član
Adis Oprašić – član
Dalibor Parać – član
Melisa Gazdić – član
Ismet Kapo – član
Nedim Hamzić – član

Također,nemojte zaboraviti Vedrana Vukotića,Amara Bajramovića i Dejana Nikolića,za koje lično smatram da su ljudi od kojih je ova priča oko infrastrukture i spašavanja kluba,počela,uz Senada Misimovića

Evo da ja prvi počnem:
Miske nas je spasio gov.ana uz trojicu nabrojanih,mnogo dobrog uradio za klub,zasluzuje da uziva status kao i mnoge legende kluba,sada je izgubio kormilo i vrijeme mu je da se ili oglasi po pitanju toga da nismo odigrali utakmice kako treba od avgusta i kaze koji nam je izlaz (jer nema ni njega ,poodavno) ili da prepusti nekome drugom da nas izvlaci iz krize.Ako već on neće ili mozda ne moze ili ne zeli da povlaci bilo kakve poteze. Naravno to je covjek kojegcu uvjek cijeniti,malo upućeniji ce to uspjetzi skontati po datumu pridruzivanja na ovaj forum.
Marko ili marce sa tmorg - nekad je pisao konstruktivne opservacije,nije bio pristrasan,na istoimenom forumu,sad ga nesto nema ili sturo odgovara ili ili ignorise pitanja
Spaha - Isli smo nekad u srednju zajedno,ok lik,ne mogu se sjetiti da je s nama krajam devedesetih bjezao sa casova i isao na tekme ili mozda jeste. Nisam siguran kako je i sta doprinjeo boljitku kluba
Melisa Gazdić - Valjda je ona ošmekala vedrana za vino,aferim

Ostale ne znam,nigdje nisam nista ni procitao o njima,cuo sam da je to gomila pravnika,a ono sto vidim je da mi tuzbe stalno gubimo

Pa eto,ukljucite se i ako neko zna nesto bolje od ovih oportunista sa onije strane,da nam kaze nesto vise o ljudima koje trebamo tjerati ili ostaviti. Hvala

P.S.- da se ne pravimo blesavi sa anketama Amar nece sa Misketom,vise puta su pricali,kako kaze "Neću da mu guzicu spašavam".Amar dolazi ako Miske ode i ova pobrojana ekipa. Cini mi se Telbečirević da dolazi s njim,nisam siguran. Čak je brko bio spreman da preuzme Želju zadnja dva kola "Da izvučemo makar 4 boda,da bude lakše na proljeće"
Pustite se Žuja,Violina i sličnih,niko njih ne spominje

I da po tim vašim podjelama,ja sam lično za Amara i Misketa,ali tako ne može,pa sam onda za Amara,ako već moram birati. A prvenstveno sam Željovac od glave do pete i svi vi i uprava i Amar i Miske ste ispod toga,kilometrima. ŽELJO JE VJEČAN!!!
Ma ja nek smo se podjelili na "raju" i "pljuvače" i ostale podjele,pa 300 ljudi stisnu gumb da glasa,a dvojica pokusase nesto reci. Odličan procenat

Ne morate nista dalje,aferim
Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 10:23 am

Ovako braco nama je potreban karakter, covjek sa autoritetom i to je najveci razlog nasih losih rezultata. Ekipa je ista kao i kad smo bili prvi kandidati za titulu. Oda je dobar covjek, miran, ali covjek u pogresno vrijeme,jer nams je trebao neko sa mudima koji ce ih postrojiti i reci kakav bojkot?
Amar je takav trener koji ima disciplinu.
Sto se tice uprave, ljudi dragi pa ne igraju oni. Slazem se oni su dovodili sve ove igrace, ali kako je moguce da su nam oni valjali do pocetka ove nocne more?
Rijesenje problema je jacanje strucnog staba to jeste trener golmana, kondicioni, AMAR, neko za sportskog poput Marija Stanica...
Ja sam za ostanak ove uprave, ali da se drze iskljucivo strukture kluba i financijskog dijela. Izgradnja stadiona i transparetnost treba da bude njihov opis posla izmedju ostalog.
Znam da je prica nece Amar sa Senadom, ali ljudi dragi teska je situacija. Svi smo mi Zeljovci pa brate dragi za dobrobit sviju sjedi dogovori se, vratit nam stare slave sjaj!
:zeljeznicar1:
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 26, 2018 10:23 am

storm_raider je napisao/la:
ned nov 25, 2018 11:58 pm
Lalatovic recimo.
Krampa

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... osu/312596

Online

Trenutno korisnika/ca: alombardo i 71 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija