Moderator/ica: storm_raider

 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 10:05 pm

Izgleda Lendrić dolazi, jel posudba ili slobodni papiri ne znam.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 10:07 pm

salle86 je napisao/la:
ned nov 25, 2018 9:27 pm
Brkoo je napisao/la:
ned nov 25, 2018 9:05 pm
storm_raider je napisao/la:
ned nov 25, 2018 8:46 pm
Da Kerla nije igrao rukom u derbiju, ili da u Krupi nismo prokockali titulu, ili cak da nije Bandic poklonio penal Zrinjskom mi uopste o ovome ne bismo danas pricali. Interesantno.
Da su babi muda, bila bi dedo..

Umjesto da se sjelo sa ljudima i dogovorilo, da su zavrsili Krupu (jer svi namjestaju u ovoj glupoj ligi, a Krupi nisu trebali bodovi) a ta utakmica je znacila nama titulu, nasi su se "pravili pametni", kao da su sa Marsa pali i htjeli posteno u ovakvoj lopovskoj i ligi i drzavi. Uz to su bili i jako bahati, pogotovo sa onim sampionskim porukama u svlacionici prije same utakmice. Eto vam sad postenje, jebalo vas postenje..
A vidi, ja sam sebe već polahko svrstao u one koji su za odlazak uprave ili nekih članova, preraspodjele funkcija...kako god.
Ali mi je isto tako drago što nisu dogovorili utakmicu tako kako bi ti to odradio.
Ono što jesu mogli je da se ne bahate, pošteno prije meča pruži protivniku ruku, poželi fer i sportsku igru i da pobjedi bolji. Da se tako uradilo umjesto "željezničar iz metropole" vjerujem da bi domaćin bio bar 30% manje našpanovan. Ovako je izazvan kontra efekat sličan onaj kad su pitari sa nama govorili "pitanje je samo koliko razlike".
Prerano smo poletili da se pišamo po svima a kita nam tolika tek da možemo sebe zapišati...
Svi namjestaju, apsolutno svi, u takvom okruzenju biti posten znaci da smo glupi ko qrac, zato sto nemamo ekipu kao sto je Amar napravio da mozes pobijediti i protivnicku ekipu i sudije, da ti protivnik samo jednom predje centar i to kad izvodi pocetni udarac..

Evo svjezih primjera Sarajevo-afera punac, uzeli titulu, imali atmosferu zbog toga, novac itd. Zrinjski- godinama se gura ovaj politicki klub od strane saveza i sudija, godinama osvajaju titule uz pomoc raznih Bandica, Mujica itd
Sloboda- pokupovao Sisoje sve tekme u federalnoj ligi u drugoj polusezoni, uveo ih u veci rang i tu nastavio. Direktno ucestvovao u aferi "punac".
Celik- ljudi igrali godinama 3 za 3, cak i na internetu vrlo lako mozes naci dokaz za ovo.
Olimpic- izasao Bandic i javno rekao, prilozio audio dokaz da mu je nudjeno da pusti.
Krupa nam prosle sezone nudila 3 boda u zamjenu za kup itd.

I u ovakvoj ligi mi smo htjeli posteno da osvojimo titulu. :zid:
To me podsjeca na onu epizodu mucki kad Boyci i Del igraju pokera i kad ga Boyci citav taj dan prije te partije na kvarno uzima i onda Del to skonta i pobijedi ga na nacin da porazis varalicu njegovom metodom. Samo mi nemamo ni gram fleksibilnosti u klubu jer bi se nakon titule razmisljalo o boljim igracima, atmosfera bi i narednu sezonu bila odlicna, mogao bi prodati neke igrace za vece iznose jer si osvojio titulu, privuci jos vise sponzora, uloziti dio novca i u infrastrukturu, omladinski pogon itd..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 10:16 pm

Ne slažem se ali eto ..
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 10:19 pm

kokoška je napisao/la:
ned nov 25, 2018 9:24 pm
BlueSide je napisao/la:
ned nov 25, 2018 9:06 pm
Adžemov Željo je nakon 18. kola bio prvi na tabeli, sa ukupno 41 bodom. Mladi stručnjak je “prezimio” i u Kupu BiH, dva puta je “dobio” Sarajevo…
:D
Vala kako su igrali draze mi je sad ovo gledati, nemoj molim te mi o Adzemu mi dobijemo utakmicu raja zvizdi ko bi ono gledo pa nemoj mi antifudbala.
Ma jašta nego draže, gdje ćeš porediti to dvoje. Sa onako "odvratnom" igrom smo skupili samo 13 bodova više nego sada, ali smo zviždali nestručnjaku. FUJ.
Gledaj sad idile, dođem na utakmicu, ne znam šta da očekujem, svako selo nam uzima bodove, šlagirani sjedimo 90 minuta, pijemo tablete za smirenje, i na kraju nas dovedu u situaciju da nas ni poraz ne boli kao nekada. Zašto? Zato što smo navikli, nažalost.
Ali **** onu Adžemovu igu i 13 bodova više ...
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 10:24 pm

AdmirA je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:05 pm
Izgleda Lendrić dolazi, jel posudba ili slobodni papiri ne znam.
Ko ce pristati da grije klupu Krpa njemu ili obrnuto hmm. Sumnjam da ce doci
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 10:25 pm

Niko je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:19 pm
kokoška je napisao/la:
ned nov 25, 2018 9:24 pm
BlueSide je napisao/la:
ned nov 25, 2018 9:06 pm
Adžemov Željo je nakon 18. kola bio prvi na tabeli, sa ukupno 41 bodom. Mladi stručnjak je “prezimio” i u Kupu BiH, dva puta je “dobio” Sarajevo…
:D
Vala kako su igrali draze mi je sad ovo gledati, nemoj molim te mi o Adzemu mi dobijemo utakmicu raja zvizdi ko bi ono gledo pa nemoj mi antifudbala.
Ma jašta nego draže, gdje ćeš porediti to dvoje. Sa onako "odvratnom" igrom smo skupili samo 13 bodova više nego sada, ali smo zviždali nestručnjaku. FUJ.
Gledaj sad idile, dođem na utakmicu, ne znam šta da očekujem, svako selo nam uzima bodove, šlagirani sjedimo 90 minuta, pijemo tablete za smirenje, i na kraju nas dovedu u situaciju da nas ni poraz ne boli kao nekada. Zašto? Zato što smo navikli, nažalost.
Ali **** onu Adžemovu igu i 13 bodova više ...
Slavkina ekipa,Slavkine pripreme...čim je Adžem pripremio ekipu desio se rezultatski fijasko
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 10:27 pm

Odovic i njegova igra su prekucali sve strucnjake sto je ova uprava dovodila. A nije bas da je slaba konkurencija. A osim toga covjek je nevidjeni maler. Svaki trener je imao barem neku dozu nafake pa kad nije bilo igre to ga je malo guralo. Ovaj nema ni igre ni nafake. Otjerat cim prije, osigurat mu penziju svakako je u tim godinama i drzat daleko od stadiona.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 10:29 pm

Morzhy je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:25 pm
Niko je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:19 pm
kokoška je napisao/la:
ned nov 25, 2018 9:24 pm


Vala kako su igrali draze mi je sad ovo gledati, nemoj molim te mi o Adzemu mi dobijemo utakmicu raja zvizdi ko bi ono gledo pa nemoj mi antifudbala.
Ma jašta nego draže, gdje ćeš porediti to dvoje. Sa onako "odvratnom" igrom smo skupili samo 13 bodova više nego sada, ali smo zviždali nestručnjaku. FUJ.
Gledaj sad idile, dođem na utakmicu, ne znam šta da očekujem, svako selo nam uzima bodove, šlagirani sjedimo 90 minuta, pijemo tablete za smirenje, i na kraju nas dovedu u situaciju da nas ni poraz ne boli kao nekada. Zašto? Zato što smo navikli, nažalost.
Ali **** onu Adžemovu igu i 13 bodova više ...
Slavkina ekipa,Slavkine pripreme...čim je Adžem pripremio ekipu desio se rezultatski fijasko
Nema veze čija je ekipa, nema veze čije su pripreme, gdje ćeš reči da ti je sada bolje.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 10:32 pm

Niko je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:29 pm
Morzhy je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:25 pm
Niko je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:19 pm


Ma jašta nego draže, gdje ćeš porediti to dvoje. Sa onako "odvratnom" igrom smo skupili samo 13 bodova više nego sada, ali smo zviždali nestručnjaku. FUJ.
Gledaj sad idile, dođem na utakmicu, ne znam šta da očekujem, svako selo nam uzima bodove, šlagirani sjedimo 90 minuta, pijemo tablete za smirenje, i na kraju nas dovedu u situaciju da nas ni poraz ne boli kao nekada. Zašto? Zato što smo navikli, nažalost.
Ali **** onu Adžemovu igu i 13 bodova više ...
Slavkina ekipa,Slavkine pripreme...čim je Adžem pripremio ekipu desio se rezultatski fijasko
Nema veze čija je ekipa, nema veze čije su pripreme, gdje ćeš reči da ti je sada bolje.
A dobro taj dio nisam ni razmatrao,normalno da nije :D
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 10:39 pm

kvalitet je napisao/la:
ned nov 25, 2018 7:55 pm
Kruške i jabuke. Jedno je biti član nečeg što je privatno (kao što su teretane) i udruženja građana. Stalno čujemo kako želimo znati ko je sve zaposlen i kolika je plaća ljudima koji rade u javnom sektoru. Jer je to naše, od građana. I Željo je naš, udruženje (učlanjenih) građana. Zato mislim da imamo pravo na te podatke. U najgorem slučaju, na kraju svake godine da čujemo i vidimo ukupne, zbirne podatke.
Zakonom o radu ne smiješ objaviti ničiji iznos plate. Sponzorski ugovori? Ako Sponzor kaže ne smiješ objaviti cifru, onda ne smiješ, jer je i on strana koja se nešto pita. Ne poznavanje pravnih činjenica te ne oslobađa krivnje.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 10:53 pm

Spomenu neko Lendrica. Dogovoreno je nacelno, ali ceka se ta skupstina. Svi transferi su stopirani. I nije istina da je iko digao ruke od kluba. Nije, niti ce dici, Zeljo se previse voli (ali bi bio red neko saopstenje da izadje!). Isto kao sto nije istina da se UO mijesao u suspenziju igraca (neko napisa ranije), a mislim da sam dobro upucen. Sve je islo po Odinim savjetima i odlukama.

Da se treba nadograditi trenutni saziv i osvjeziti krv, treba! To i najveci skeptik vidi! Svi ovdje volimo Zelju i vezani smo za Zelju na svoj nacin. Svako ga dozivljava mnogo svojim, a nikada objektivno i treba to shvatiti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 10:56 pm

storm_raider je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:53 pm

Spomenu neko Lendrica. Dogovoreno je nacelno, ali ceka se ta skupstina. Svi transferi su stopirani. I nije istina da je iko digao ruke od kluba. Nije, niti ce dici, Zeljo se previse voli (ali bi bio red neko saopstenje da izadje!). Isto kao sto nije istina da se UO mijesao u suspenziju igraca (neko napisa ranije), a mislim da sam dobro upucen. Sve je islo po Odinim savjetima i odlukama.

Da se treba nadograditi trenutni saziv i osvjeziti krv, treba! To i najveci skeptik vidi! Svi ovdje volimo Zelju i vezani smo za Zelju na svoj nacin. Svako ga dozivljava mnogo svojim, a nikada objektivno i treba to shvatiti.
Daj Boze da je tako brate. Mislim sto se tice toga da nisu digli ruke. A sto se tice Ode, ako si upucen a kazes tako, jesi li ti razocaran njegovim ponasanjem?
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 10:59 pm

UO se nije mijesao? Odovic za Vranjesa rece moze nam pomoci, ali to treba vidjeti s upravom, parafraziram. Blagojevica i Bogicevica drzi 90 minuta na terenu, dan kasnije oni suspendovani. Sumnjam da je za 24 sata dijametralno promijenio misljenje o bas ta dva igraca. Arezinu ne bih komentarisao specijalno, svasta je napricao onaj menadzer, ko ce ga vise znati. Znam da je Oda znao pohvaliti cesto Filipa na treninzima kojima sam prisustvovao, pa sumnjam da misli da nam on ne moze ama bas nikako pomoci.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 10:59 pm

mamba21 je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:24 pm
AdmirA je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:05 pm
Izgleda Lendrić dolazi, jel posudba ili slobodni papiri ne znam.
Ko ce pristati da grije klupu Krpa njemu ili obrnuto hmm. Sumnjam da ce doci
Ja bih sa obojicom igrao. Mislim da bi se dobro slagali njih dvojica, jedan dobar u zraku , a drugi jako agilan i jako dobra kretnja
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 11:01 pm

Budi Željo je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:56 pm
storm_raider je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:53 pm

Spomenu neko Lendrica. Dogovoreno je nacelno, ali ceka se ta skupstina. Svi transferi su stopirani. I nije istina da je iko digao ruke od kluba. Nije, niti ce dici, Zeljo se previse voli (ali bi bio red neko saopstenje da izadje!). Isto kao sto nije istina da se UO mijesao u suspenziju igraca (neko napisa ranije), a mislim da sam dobro upucen. Sve je islo po Odinim savjetima i odlukama.

Da se treba nadograditi trenutni saziv i osvjeziti krv, treba! To i najveci skeptik vidi! Svi ovdje volimo Zelju i vezani smo za Zelju na svoj nacin. Svako ga dozivljava mnogo svojim, a nikada objektivno i treba to shvatiti.
Daj Boze da je tako brate. Mislim sto se tice toga da nisu digli ruke. A sto se tice Ode, ako si upucen a kazes tako, jesi li ti razocaran njegovim ponasanjem?
Izgubio se on. Jednostavno, losa je atmosfera, mnogo stabilniji od njega bi se izgubili. Takva je atmosfera zadnjih godina.

A mi kao navijaci ne pomazemo, svi smo dijelom krivi. Oni sto sute, jer sute! Oni sto pricaju, jer pretjeruju! Nigdje mjere, nigdje Zelje, a ja zaista vjerujem, odnosno uvjeren sam da je Zeljo mjera, umjerenost, nevjerovatan miks svega sto se mijesa i ne mijesa, i mi kao navijaci nazalost ne doprinosimo atmosferi. Ne mislim pri tom na one decke sa Juga, i ja sam nekada tu stajao, mozda bih se u tim godinama isto i ponasao, vec mislim na sve nas, pa i ovdje na forumu. Trebamo naci mjeru, ono nesto sto nas je spojilo sa Zeljom. Ja cesto zadnjih dana se vracam u proslost, prisjecam se kako sam prvi put trenirao i kako me je moj Zeljo dobri naucio mnogim stvarima. To uvijek radim kada mi je tesko zbog kluba. Neka svako od nas napravi jedan korak nazad, vidjecemo bolju i siru sliku. Zeljo nas treba!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 11:02 pm

exbabilon je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:59 pm
UO se nije mijesao? Odovic za Vranjesa rece moze nam pomoci, ali to treba vidjeti s upravom, parafraziram. Blagojevica i Bogicevica drzi 90 minuta na terenu, dan kasnije oni suspendovani. Sumnjam da je za 24 sata dijametralno promijenio misljenje o bas ta dva igraca. Arezinu ne bih komentarisao specijalno, svasta je napricao onaj menadzer, ko ce ga vise znati. Znam da je Oda znao pohvaliti cesto Filipa na treninzima kojima sam prisustvovao, pa sumnjam da misli da nam on ne moze ama bas nikako pomoci.
Nije druze, imao je on intervju nakon toga gdje je rekao da se malo nespretno izrazio i vise puta naglasio da UO samo njega slusa i da on odlucuje. A i da nije to rekao, vjeruj mi na rijec, da ne bih sebi dopustio da izmisljam ovako nesto. Pogoto ne kada je vezano za Zelju, ne bih to sebi oprostio.

Ovi imaju hiljadu i jednu gresku sa sportskim segmentom, tu se svi slazemo i trazimo promjene. Niko to normalan nije opovrgnuo. I steta je, jer druge stvari su stvarno kako treba. I mora se tu nesto mijenjati. Nisam pametan, ne znam, ali znam da je skupstina jedino legitimno tijelo. I nadam se da ce ovaj put otvoreno pricati na skupstini, jer zadnje 2 godine je uvijek neka prica, neka frka pred skupstinu, pa se onda izgrle, izljube, niko nema muda da se usprotivi. Uglavnom oni koji bi i bili protiv ove Uprave spustaju glavu. Pa eto, neka pokazu koliko vole Zelju i neka kazu nesto. Idealno bi bilo, jer ovaj status quo samo daje plodno tlo lazima i poluistinama.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 11:04 pm

Treba onda Odoviću pisati preporuku za Jagomir.
FK Željezničar 1921
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 11:08 pm

exbabilon je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:59 pm
UO se nije mijesao? Odovic za Vranjesa rece moze nam pomoci, ali to treba vidjeti s upravom, parafraziram. Blagojevica i Bogicevica drzi 90 minuta na terenu, dan kasnije oni suspendovani. Sumnjam da je za 24 sata dijametralno promijenio misljenje o bas ta dva igraca. Arezinu ne bih komentarisao specijalno, svasta je napricao onaj menadzer, ko ce ga vise znati. Znam da je Oda znao pohvaliti cesto Filipa na treninzima kojima sam prisustvovao, pa sumnjam da misli da nam on ne moze ama bas nikako pomoci.
Šta se sjekiraš? Za sve postoji pisani trag, ali baš za sve. Ne može UO na svoju ruku ništa raditi. Napiše neko prijedlog i to UO usvaja ili ne usvaja. Hoće Oda natrag Vranješa, napiše mail UO, kao što ga napiše kada ga ne želi i UO na prijedlog donosi odluku. Neće niko iz UO da sastavlja ekipu i pravi taktiku za tekmu. Ako neko misli da to tako fercera, onda je u krivu i to žestokom.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 11:20 pm

storm_raider je napisao/la:
ned nov 25, 2018 11:02 pm
exbabilon je napisao/la:
ned nov 25, 2018 10:59 pm
UO se nije mijesao? Odovic za Vranjesa rece moze nam pomoci, ali to treba vidjeti s upravom, parafraziram. Blagojevica i Bogicevica drzi 90 minuta na terenu, dan kasnije oni suspendovani. Sumnjam da je za 24 sata dijametralno promijenio misljenje o bas ta dva igraca. Arezinu ne bih komentarisao specijalno, svasta je napricao onaj menadzer, ko ce ga vise znati. Znam da je Oda znao pohvaliti cesto Filipa na treninzima kojima sam prisustvovao, pa sumnjam da misli da nam on ne moze ama bas nikako pomoci.
Nije druze, imao je on intervju nakon toga gdje je rekao da se malo nespretno izrazio i vise puta naglasio da UO samo njega slusa i da on odlucuje. A i da nije to rekao, vjeruj mi na rijec, da ne bih sebi dopustio da izmisljam ovako nesto. Pogoto ne kada je vezano za Zelju, ne bih to sebi oprostio.

Ovi imaju hiljadu i jednu gresku sa sportskim segmentom, tu se svi slazemo i trazimo promjene. Niko to normalan nije opovrgnuo. I steta je, jer druge stvari su stvarno kako treba. I mora se tu nesto mijenjati. Nisam pametan, ne znam, ali znam da je skupstina jedino legitimno tijelo. I nadam se da ce ovaj put otvoreno pricati na skupstini, jer zadnje 2 godine je uvijek neka prica, neka frka pred skupstinu, pa se onda izgrle, izljube, niko nema muda da se usprotivi. Uglavnom oni koji bi i bili protiv ove Uprave spustaju glavu. Pa eto, neka pokazu koliko vole Zelju i neka kazu nesto. Idealno bi bilo, jer ovaj status quo samo daje plodno tlo lazima i poluistinama.
Storme, jedno pitanje nevezano za napisano...spavaš li ikad čovječe? :D
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 11:21 pm

Molio bih odgovorne ljude u klibu koji se bave transfer politikom da nadju Adnana Hadžiahmetovića (Amirov brat) da automatski potpisu ugovor s njim i da mu stave 10 na ledja. Ovaj momak je 10 puta bolji od bilo kojeg naseg igraca u vezi trenutno. Ako pripreme odradi sa klubom bice nosioc igre zajedno sa Ramovicem naredne polusezone. Dovedite ga i necete se pokajati zivotom garantujem.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 229 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija