Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 5:52 pm

E čuj nek ostane Šiljak jer je Amaru rod...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 5:52 pm

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 5:53 pm

Ne znam vise, ali ovakvo stanje nije odrzivo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 5:55 pm

Zaka je napisao/la:
ned nov 25, 2018 5:51 pm
Valter je napisao/la:
ned nov 25, 2018 5:47 pm
Zaka je napisao/la:
ned nov 25, 2018 5:40 pm

Zašto uprava napolje, a Šiljak da ostane? Možeš li molim te obrazložiti.
Zbog kontinuiteta a koliko sam čuo on je u rodu sa Amarom.
Najvažnije je Misimovića otjerati u prevodu.
Ne dati mu da uđe u naselja: Hrasno, Grbavica, Pofalići, Dolac malta, Šanac pa čak i na Čengić vilu.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
SanMan
Postovi: 1222
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 5:56 pm

Greška je što se UO poistovjećuje sa SM-om. 99% navijača veze nema za ove druge niti traži njihove ostavke. Pa i ova tzv. opozicija i uvređni bivši igrači prozivaju i znaju samo SM-a. Postaviš bilo koga da je predsjednik (Hadžiahmetovića) a SM ostane član nakog odora (upravni, nadzorni ili nešto tako). Vratiš Vukotića, Gredića, što da ne i Bukija, a ima ih još tona. Otvoren razgovor tih "novih" sa Amarom. E to bi se moglo nazvati rekonstrukcijom.
Ostanakom SM-a na istoj funkciji đaba ćemo krečiti.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 6:00 pm

Valter je napisao/la:
ned nov 25, 2018 5:55 pm
Zaka je napisao/la:
ned nov 25, 2018 5:51 pm
Valter je napisao/la:
ned nov 25, 2018 5:47 pm


Zbog kontinuiteta a koliko sam čuo on je u rodu sa Amarom.
Najvažnije je Misimovića otjerati u prevodu.
Ne dati mu da uđe u naselja: Hrasno, Grbavica, Pofalići, Dolac malta, Šanac pa čak i na Čengić vilu.
Takvi kao ti su sramota za navijače Želje, prizivao si Bukija i Dželu nakon poraza, a oni su se poslije igračke karijere baš pokazali dobrim za Želju..
Tuga je što se razna imena povezuju sa Brkom, jer ne mogu sa njim nikako u istu rečenicu..
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 6:02 pm

SanMan je napisao/la:
ned nov 25, 2018 5:56 pm
Greška je što se UO poistovjećuje sa SM-om. 99% navijača veze nema za ove druge niti traži njihove ostavke. Pa i ova tzv. opozicija i uvređni bivši igrači prozivaju i znaju samo SM-a. Postaviš bilo koga da je predsjednik (Hadžiahmetovića) a SM ostane član nakog odora (upravni, nadzorni ili nešto tako). Vratiš Vukotića, Gredića, što da ne i Bukija, a ima ih još tona. Otvoren razgovor tih "novih" sa Amarom. E to bi se moglo nazvati rekonstrukcijom.
Ostanakom SM-a na istoj funkciji đaba ćemo krečiti.
Hoćemo Bukija, hoćemo Bukija ...
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 6:02 pm

Dino Coric ne igra protiv nas. Kod nas Curjuric.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 6:04 pm

@mirzza, Mnogo dobrih stvari si napisao u postu. Ne kontam samo sto prizivas Kozarica? Meni je nevjerovatno kad neko napise ne zelim Zuju a zelim Kozarica. Kakva je razlika izmedju njih dvojce? Zar smo stvarno toliko glupi da smo zaboravili kakav je bio Kozaric? Kako su igraci tad mjesecima bili bez plata? Kako je novac od ulaznica isao u privatne dzepove itd?

Ja ne zelim u klubu nikoga iz proslih struktura. Oni su svi imali sansu da naprave nesto i vecina njih je samo napravila dugove. Neki od njih su svjesno ostetili klub za milione.

Zelim u klubu "svjezu krv" koja ce nastaviti sa infrastrukturnim projektima (trening kamp, jug itd), da uspostave profesionalizam u svaku poru kluba(da ne gledam vise amaterizam u vidu Alihodzica, Pekica, ove doktore, kondicionog koji nema pojma itd) a istovremeno da se sportski dio napravi jer trenutno to ne postoji i da bude stabilan, da Zeljo na terenu bude Zeljo..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 6:06 pm

Zaka je napisao/la:
ned nov 25, 2018 6:00 pm
Valter je napisao/la:
ned nov 25, 2018 5:55 pm
Zaka je napisao/la:
ned nov 25, 2018 5:51 pm

Najvažnije je Misimovića otjerati u prevodu.
Ne dati mu da uđe u naselja: Hrasno, Grbavica, Pofalići, Dolac malta, Šanac pa čak i na Čengić vilu.
Takvi kao ti su sramota za navijače Želje, prizivao si Bukija i Dželu nakon poraza, a oni su se poslije igračke karijere baš pokazali dobrim za Želju..
Tuga je što se razna imena povezuju sa Brkom, jer ne mogu sa njim nikako u istu rečenicu..
Ja bih Misimoviću zabranio da Grbavicu gleda i preko Google maps. Ovu aktivnost bih povjerio PP, on je informatički dobro potkovan i pratio bi ga 24/7.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 6:07 pm

Fino vas trola Valter :D
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 6:12 pm

Valter je napisao/la:
ned nov 25, 2018 5:55 pm
Zaka je napisao/la:
ned nov 25, 2018 5:51 pm
Valter je napisao/la:
ned nov 25, 2018 5:47 pm


Zbog kontinuiteta a koliko sam čuo on je u rodu sa Amarom.
Najvažnije je Misimovića otjerati u prevodu.
Ne dati mu da uđe u naselja: Hrasno, Grbavica, Pofalići, Dolac malta, Šanac pa čak i na Čengić vilu.
Imas li preko 10 godina starosti?
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 6:15 pm

plavi brat je napisao/la:
ned nov 25, 2018 6:12 pm
Valter je napisao/la:
ned nov 25, 2018 5:55 pm
Zaka je napisao/la:
ned nov 25, 2018 5:51 pm

Najvažnije je Misimovića otjerati u prevodu.
Ne dati mu da uđe u naselja: Hrasno, Grbavica, Pofalići, Dolac malta, Šanac pa čak i na Čengić vilu.
Imas li preko 10 godina starosti?
Vjerovao ili ne, haman x 6.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 6:17 pm

Mozel se kako pauzirati ova tema. Svaka susa moze komentarisati i laprdati.

Zbog vas i vasih komentara vecina normalne raje ne ide na utakmice i lagano se odjavljuem sa ovog foruma.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 6:18 pm

Ovjde sve Sheldoni :D
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 6:19 pm

Ono kad iskoči osigurač u ovoj beskrajnoj raspravi.
FK Željezničar 1921
 
SarajlijaTM
Postovi: 277
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 6:19 pm

Da napomenem,ohmah na početku,gadi mi se ova podjeljenost i tabori! Izašli ste iz svih okvira koje su nekad krasili navijače Želje i sam klub! Je.bao vas kult ličnosti i šuplje priče da bez nekoga nema kluba.
Znači ovako,svadjate se danima oko ostanka uprave ili dolaska nekih novih ljudi,pa da mi neko kao običnom navijaču,simpatizeru i gledaocu svih utakmica u dolini objasni sta su to ovi ljudi,poimenično,uradili dobro za Želju ili loše.

NADZORNI ODBOR
Marko Dmitrović – Predsjednik Nadzornog odbora
Mirza Trbonja – član

UPRAVNI ODBOR
Senad Misimović – Predsjednik Upravnog odbora
Amar Spahić – član
Almir Hadžiosmanović – član
Dr. Jasmin Kapetanović – član
Selim Babić – član
Adis Oprašić – član
Dalibor Parać – član
Melisa Gazdić – član
Ismet Kapo – član
Nedim Hamzić – član

Također,nemojte zaboraviti Vedrana Vukotića,Amara Bajramovića i Dejana Nikolića,za koje lično smatram da su ljudi od kojih je ova priča oko infrastrukture i spašavanja kluba,počela,uz Senada Misimovića

Evo da ja prvi počnem:
Miske nas je spasio gov.ana uz trojicu nabrojanih,mnogo dobrog uradio za klub,zasluzuje da uziva status kao i mnoge legende kluba,sada je izgubio kormilo i vrijeme mu je da se ili oglasi po pitanju toga da nismo odigrali utakmice kako treba od avgusta i kaze koji nam je izlaz (jer nema ni njega ,poodavno) ili da prepusti nekome drugom da nas izvlaci iz krize.Ako već on neće ili mozda ne moze ili ne zeli da povlaci bilo kakve poteze. Naravno to je covjek kojegcu uvjek cijeniti,malo upućeniji ce to uspjetzi skontati po datumu pridruzivanja na ovaj forum.
Marko ili marce sa tmorg - nekad je pisao konstruktivne opservacije,nije bio pristrasan,na istoimenom forumu,sad ga nesto nema ili sturo odgovara ili ili ignorise pitanja
Spaha - Isli smo nekad u srednju zajedno,ok lik,ne mogu se sjetiti da je s nama krajam devedesetih bjezao sa casova i isao na tekme ili mozda jeste. Nisam siguran kako je i sta doprinjeo boljitku kluba
Melisa Gazdić - Valjda je ona ošmekala vedrana za vino,aferim

Ostale ne znam,nigdje nisam nista ni procitao o njima,cuo sam da je to gomila pravnika,a ono sto vidim je da mi tuzbe stalno gubimo

Pa eto,ukljucite se i ako neko zna nesto bolje od ovih oportunista sa onije strane,da nam kaze nesto vise o ljudima koje trebamo tjerati ili ostaviti. Hvala

P.S.- da se ne pravimo blesavi sa anketama Amar nece sa Misketom,vise puta su pricali,kako kaze "Neću da mu guzicu spašavam".Amar dolazi ako Miske ode i ova pobrojana ekipa. Cini mi se Telbečirević da dolazi s njim,nisam siguran. Čak je brko bio spreman da preuzme Želju zadnja dva kola "Da izvučemo makar 4 boda,da bude lakše na proljeće"
Pustite se Žuja,Violina i sličnih,niko njih ne spominje

I da po tim vašim podjelama,ja sam lično za Amara i Misketa,ali tako ne može,pa sam onda za Amara,ako već moram birati. A prvenstveno sam Željovac od glave do pete i svi vi i uprava i Amar i Miske ste ispod toga,kilometrima. ŽELJO JE VJEČAN!!!
Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 6:20 pm

Cane je napisao/la:
ned nov 25, 2018 6:17 pm
Mozel se kako pauzirati ova tema. Svaka susa moze komentarisati i laprdati.

Zbog vas i vasih komentara vecina normalne raje ne ide na utakmice i lagano se odjavljuem sa ovog foruma.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
+1 strome?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 6:23 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned nov 25, 2018 6:18 pm
Ovjde sve Sheldoni :D
:rofl:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 6:23 pm

Valter je napisao/la:
ned nov 25, 2018 6:06 pm
Zaka je napisao/la:
ned nov 25, 2018 6:00 pm
Valter je napisao/la:
ned nov 25, 2018 5:55 pm


Ne dati mu da uđe u naselja: Hrasno, Grbavica, Pofalići, Dolac malta, Šanac pa čak i na Čengić vilu.
Takvi kao ti su sramota za navijače Želje, prizivao si Bukija i Dželu nakon poraza, a oni su se poslije igračke karijere baš pokazali dobrim za Želju..
Tuga je što se razna imena povezuju sa Brkom, jer ne mogu sa njim nikako u istu rečenicu..
Ja bih Misimoviću zabranio da Grbavicu gleda i preko Google maps. Ovu aktivnost bih povjerio PP, on je informatički dobro potkovan i pratio bi ga 24/7.
Misimović će nam unositi baklje štaš :baklja: :guz:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Dzezvar, Google [Bot] i 100 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija