Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 10:18 pm

Ima ljudi koji su na pogrešnim mjestima. Meni to nije nadogradnja već preraspodjela pozicija. Ljudi su dobro, odlično za neke stvari, najbolji koje možemo imati. Ali u nekim stvarima su odron mrtvi. Svojim akcijama kad ne treba odnosno ne-akcijama kad treba su doveli do ovog da ne znamo ni šta hoćemo ni kuda gonimo.
Što neko reče pored nezamislivih stvari na stadionu koje su uradili opet ih tjeramo. I ne samo "opozicionari" već i mi obični pravi navijači koji nemaju apsolutno nikakav interes sa strane već nam je samo dosta da idemo strahovito u strmopizd...jbg
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 10:21 pm

I preraspodjela pozicija je normativno nadogradnja. I slazem se dijelom, moze se i na tome poraditi. Malo da konstruktivnije pricamo, ovdje ima ljudi koji vode i koji su vodili velike timove, volio bih da oni napisu rijec-dvije.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 10:25 pm

Durgo je napisao/la:
sub nov 24, 2018 10:01 pm
Nakon danas nisam pametan. Pisam sam na orgu pa cu samo postaviti i ovdje...

Ne mozemo traziti smjenu uprave dok ne vidimo alternativu.

Ako ode ova uprava, a Amar se ne vrati, onda smo tek u sranju preko glave,a s obzirom da se Amar ne izjasnjava po pitanju stanja u klubu, nista nije iskljucivo. Kao i to da ne dodje ako ova uprava ode. A sta Miske ode, Amar ne dodje? Nema rezultata, nema jacanja kluba po pitanju stabilnosti? Za 3 mjeseca cemo traziti smjenu nove uprave i novog trenera? Igrace vec smjenjujemo. Znaci jos nam ostaje smjena navijaca, nas samih.


Opet da naglasim, promjene nam trebaju, tu nema price, ali odlazak ove uprave je mnogo veci rizik od bilo cega. Iz gore pomenutih razloga.
Bayern München, Real Madrid, Manchester United su trenutno klubovi sa krizom rezultata. Mislite da će njihove Uprave dati ostavke i otići. Ne bih rekao, prije će promijeniti trenere i igrače. To je puno lakše zbog sponzorskih ugovora i ostalih stvari vezanih za Upravu.
I zašto naše prethodne Uprave nisu bile u stanju da pronađu Generalnog sponzora?
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 10:35 pm

Eric Cantona je napisao/la:
sub nov 24, 2018 10:25 pm
Durgo je napisao/la:
sub nov 24, 2018 10:01 pm
Nakon danas nisam pametan. Pisam sam na orgu pa cu samo postaviti i ovdje...

Ne mozemo traziti smjenu uprave dok ne vidimo alternativu.

Ako ode ova uprava, a Amar se ne vrati, onda smo tek u sranju preko glave,a s obzirom da se Amar ne izjasnjava po pitanju stanja u klubu, nista nije iskljucivo. Kao i to da ne dodje ako ova uprava ode. A sta Miske ode, Amar ne dodje? Nema rezultata, nema jacanja kluba po pitanju stabilnosti? Za 3 mjeseca cemo traziti smjenu nove uprave i novog trenera? Igrace vec smjenjujemo. Znaci jos nam ostaje smjena navijaca, nas samih.


Opet da naglasim, promjene nam trebaju, tu nema price, ali odlazak ove uprave je mnogo veci rizik od bilo cega. Iz gore pomenutih razloga.
Bayern München, Real Madrid, Manchester United su trenutno klubovi sa krizom rezultata. Mislite da će njihove Uprave dati ostavke i otići. Ne bih rekao, prije će promijeniti trenere i igrače. To je puno lakše zbog sponzorskih ugovora i ostalih stvari vezanih za Upravu.
I zašto naše prethodne Uprave nisu bile u stanju da pronađu Generalnog sponzora?
Pricas o ekipama koje na celu imaju ljude koji imaju milijarde. To su ljudi koji ce lagano privuci sponzore a i sama imena tih klubova privlace investitore. I njima je lagano promijeniti trenere i igrace. Kod nas je vec drugi problem, novac se trosi u prazno ( kad ovo kazem mislim na novac koji je namijenjen sportskom segmentu). Mi ako nastavimo ovako, i sa ovim rezultatima cemo polako gubiti sponzore pa i izgubiti generalnog. Mi nismo niti Real niti United a niti Bayer, nemamo mi ljude koj ice obezbjediti milion maraka za igrace tako da nas porediti sa njima je cista glupost. Nama su promjene bitne, ne mora otici citava uprava, ali nesto se podhitno mora uraditi.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
bablaz
Postovi: 119
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 12:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 10:39 pm

Tuga je ovo.Treba nam promjena. Realno, ekipa je losija nego prosle godine, ali do strucnog staba I uprave je 50-50%. Zasto uprave? Jednostavno, nismo kontinuitet napravili u igrackom kadru. Graovac, Zakaric, Ubiparip... Prije toga Krizman, Stevanovic-, Memija... Barem pola je moralo ostati. Cenan je I doveo nesto iz nase lige , mi ga otjerasmo... Zasto? Strucni stab? Nisu izvukli is igraca ni blizu maksimuma? Zasto juniori kad debituju budu 10 puta bolji, a cim odigraju 3 utakmice pocnu padati, gubiti samopuzdanje? Nisam pametan, ali mislim da ovdje treba dobar strateski plan napraviti... Sa ovom ekipom, tesko mozemo izboriti opstanak, kakva crna evropa...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 10:43 pm

Jašta će eto Bajern koji je po prvi put u zadnjih 10 godina loš tjerati uprave :)
Ili Real koji ima milion liga prvaka.
Imaju i igrače koji će izvući opet ovo dok mi imamo nezadovoljnu bagru koja se sa upravom "prepucava" preko kluba, rezultata. Uz to nemamo više ni igrača, sve navrat nanos, nemaš bukvalno koga da te sutra čupa. Jedna greška vuče drugu.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 10:44 pm

Dugo nisam pisao i sad sve ovo citam i onako ni sam vise ne znam kako covjek ovo da komentarise, sva ova desavanja, ko je kriv...
mozda grijesim ali mislim da je sve ovo kladionicarsko maslo, moguce uplate igraca , kad vec dobiju 670 KM mjesecno stave sve na kvotu 10 (zvijezda) kvotu 8 (tuzla) kvotu 7 (gosk) i uzmu finu platu..i danas koliko sam cuo kvota je naglo pocela da raste na nas i sve je to cudnoo..odes zrinjskom dobijes ih odes u siroki dobijes..
koliko god ovo sve bilo jadno mi moramo da shvatimo da mi nemamo ekipu , nemamo igrace koji mogu iznijeti i koju mogu praviti akcije...prvi je to shvatio krcmarevic i digao je sidro jer je vidio da se pita od go... ne moze praviti..
i da sinisa je "operisao" kurije oko a pavic ne znam sta je bilo..
 
Kosevsko Hill
Postovi: 39
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 10:47 pm

Ajzea je napisao/la:
sub nov 24, 2018 10:12 pm
Zato sto su davno trebali presjeci i postaviti pravog covjeka da vodi taj sportski segment kluba a ne praviti se pametni pa dovoditi i tjerati sleper trenera i igraca.. Pa ponovo, pa ponovo..
Kostalo je to Zeljeznicar i novaca i rezultata.
Sad im odjednom kliknulo, sada su shvatili da zapravo ipak ne znaju pa bi nekome prepustili taj dio kluba?

Nazalost, mislim da nemaju vise sta ponuditi.
Ti si buraz upravu a i nisi..Upravu si za ovo da su trebali presjeci i postaviti pravog covjeka covjeka itd..Sve je to teorija prijatelju ,trebalo je ovo trebalo je ono..
S druge strane, imas stvarno pun qurac super-sposobnih,dobronamjernih,saburli ljudi koji ce se uhvatiti u kostac sa svim izazovima i problemima koje zahtjeva vođenje najveceg Kluba u drzavi.
Ja radim u privatnoj firmi koja je poprilicno uspjesna,ostvaruje solidan profit i za vece okvire od nase Drzave..e sad, kontam koja sila moze natjerati mog direktora privatnika Rahmana da on odvaja svoje vrijeme i zivce i jos stosta drugog za Zelju.. da dodje u haoticno stanje kakvo je bilo,gdje se ne zna ko sta radi,gdje moras bukvalno od mrtvog temelja poceti da radis i gradis..
Sve to tvoje stoji,nije niko slijep pored ociju , greske su se pravile..
Ja sam danas od srdbe mogao komotno zadaviti prvog ko je naletio, medjutim vrlo je nozbiljno i djetinjasto nipodastavati toliki trud koji je ulozen i kao zamjenu za sve to ponuditi NIKAKVO rjesenje,reći neka nastavi neko DRUGI.Ko su ti drugi sto se slomise ovoliko godina da pomognu svom voljenom Klubu,gdje su?Zaboli me qurac i za Žuju (poznatog kao blagodet,sta je za ozbiljnog privrednika 2 miliona i sl.),violinu kojeg ne treba ni komentarisati nego pogledati 2 min kako on prica i o cemu i sve ostale suoer talente koji se spominju,pogotovo (ne)ljudi iz prethodnih Uprava.Nije ovo nikakvo strasenje violinom i slicnima ,sto je odgovor nekih forumasa nego jebena cinjenica, pa jesmo li bili zivi i imali oci i pamet tih godina da sada u ovom trenutku mozemo reci da je to cinjenica?
Klub je i prije grcao u problemima,mnogo gore prirode od jebenih poraza, kome smo tada skidali glave?
Promjene se moraju desiti, to je evidentno,ali treba i te promjene isplanirati majku mu a ne samo govoriti smjeni,otjeraj,doci ce drugi i sl.
Storm je dobro rekao, nadograditi !
I da kazem ,da Odovic iskreno nije kapacitet trenera za Želju, koliko god mi drag bio i sve ali nije..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 10:53 pm

Nadogradnja zvuci kao najbezbolniji scenario za Zelju, suludo bi bilo odbaciti evidentan kvalitet tek tako. Nemamo mi hiljade takvih ljudi koji bi se uhvatili u kostac sa ovim, i to je ono sto ocekujem od skupstine. Kao i obicno, rjesenje je, po meni, u sredini.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 10:59 pm

storm_raider je napisao/la:
sub nov 24, 2018 10:53 pm
Nadogradnja zvuci kao najbezbolniji scenario za Zelju, suludo bi bilo odbaciti evidentan kvalitet tek tako. Nemamo mi hiljade takvih ljudi koji bi se uhvatili u kostac sa ovim, i to je ono sto ocekujem od skupstine. Kao i obicno, rjesenje je, po meni, u sredini.
Sto posto
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 11:00 pm

Kosevsko Hill je napisao/la:
sub nov 24, 2018 10:47 pm
Ajzea je napisao/la:
sub nov 24, 2018 10:12 pm
Zato sto su davno trebali presjeci i postaviti pravog covjeka da vodi taj sportski segment kluba a ne praviti se pametni pa dovoditi i tjerati sleper trenera i igraca.. Pa ponovo, pa ponovo..
Kostalo je to Zeljeznicar i novaca i rezultata.
Sad im odjednom kliknulo, sada su shvatili da zapravo ipak ne znaju pa bi nekome prepustili taj dio kluba?

Nazalost, mislim da nemaju vise sta ponuditi.
Ti si buraz upravu a i nisi..Upravu si za ovo da su trebali presjeci i postaviti pravog covjeka covjeka itd..Sve je to teorija prijatelju ,trebalo je ovo trebalo je ono..
S druge strane, imas stvarno pun qurac super-sposobnih,dobronamjernih,saburli ljudi koji ce se uhvatiti u kostac sa svim izazovima i problemima koje zahtjeva vođenje najveceg Kluba u drzavi.
Ja radim u privatnoj firmi koja je poprilicno uspjesna,ostvaruje solidan profit i za vece okvire od nase Drzave..e sad, kontam koja sila moze natjerati mog direktora privatnika Rahmana da on odvaja svoje vrijeme i zivce i jos stosta drugog za Zelju.. da dodje u haoticno stanje kakvo je bilo,gdje se ne zna ko sta radi,gdje moras bukvalno od mrtvog temelja poceti da radis i gradis..
Sve to tvoje stoji,nije niko slijep pored ociju , greske su se pravile..
Ja sam danas od srdbe mogao komotno zadaviti prvog ko je naletio, medjutim vrlo je nozbiljno i djetinjasto nipodastavati toliki trud koji je ulozen i kao zamjenu za sve to ponuditi NIKAKVO rjesenje,reći neka nastavi neko DRUGI.Ko su ti drugi sto se slomise ovoliko godina da pomognu svom voljenom Klubu,gdje su?Zaboli me qurac i za Žuju (poznatog kao blagodet,sta je za ozbiljnog privrednika 2 miliona i sl.),violinu kojeg ne treba ni komentarisati nego pogledati 2 min kako on prica i o cemu i sve ostale suoer talente koji se spominju,pogotovo (ne)ljudi iz prethodnih Uprava.Nije ovo nikakvo strasenje violinom i slicnima ,sto je odgovor nekih forumasa nego jebena cinjenica, pa jesmo li bili zivi i imali oci i pamet tih godina da sada u ovom trenutku mozemo reci da je to cinjenica?
Klub je i prije grcao u problemima,mnogo gore prirode od jebenih poraza, kome smo tada skidali glave?
Promjene se moraju desiti, to je evidentno,ali treba i te promjene isplanirati majku mu a ne samo govoriti smjeni,otjeraj,doci ce drugi i sl.
Storm je dobro rekao, nadograditi !
I da kazem ,da Odovic iskreno nije kapacitet trenera za Želju, koliko god mi drag bio i sve ali nije..
Mozda bi i pristao, nego ti fino priupitaj Rahmana :D
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 11:02 pm

Treba nam tih Rahmana, mozda i za forum da pojaca petobanku. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Kosevsko Hill
Postovi: 39
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 11:06 pm

Ima tih ljudi,samo vrlo malo..zato i napisah post.
@11plavih - ma mogu ja njega pitati ali znam i odgovor :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 11:07 pm

Kosevsko Hill je napisao/la:
sub nov 24, 2018 11:06 pm
Ima tih ljudi,samo vrlo malo..zato i napisah post.
@11plavih - ma mogu ja njega pitati ali znam i odgovor :D
Pitar 100%.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 11:08 pm

Zna li netko otkud ovoj našoj Upravi pare za trošenje? Od ulaznica?
 
Bosanski lonac
Postovi: 521
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 11:08 pm

storm_raider je napisao/la:
sub nov 24, 2018 10:53 pm
Nadogradnja zvuci kao najbezbolniji scenario za Zelju, suludo bi bilo odbaciti evidentan kvalitet tek tako. Nemamo mi hiljade takvih ljudi koji bi se uhvatili u kostac sa ovim, i to je ono sto ocekujem od skupstine. Kao i obicno, rjesenje je, po meni, u sredini.
Tako je. Oblaci su zaklonili sunce. Tama je. Depresija. Treba otpuhati oblake, a ne ugasiti sunce.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 11:10 pm

Amidza je napisao/la:
sub nov 24, 2018 9:27 pm
Eisenbahner1921 je napisao/la:
sub nov 24, 2018 9:26 pm
Neko je bacio sihire na nas.
Gdje je onaj forumas sto klanja, pa od toga halucinira i vidi neke stvari i i sl.? Koji je ono bio? Sad nam je prijeko potreban.
Postoji jedna grupa ljudi koji radi protiv kluba i sluze se svacim. Kako sam ja skontao radi se iz konkurentnog tabora.
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 11:19 pm

Svi hoce promjenu a niko sa konkretnim prijedlogom?

Ljudi rezultati ne dolaze preko noci, usponi i padovi su sastavni dio sporta i zivota.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 11:23 pm

storm_raider je napisao/la:
sub nov 24, 2018 6:52 pm
MrkiMedo je napisao/la:
sub nov 24, 2018 6:37 pm
Eno komentarise covjek, tridesetak godina, kako je uprava izmislila ozljedu Crnova i nisu mu dali da igra :D Dragi boze ko se sve naziva navijacem Zelje. Pa nek si ljudino hiljadu i jedno gostovanje prosao ne vrijedis nista vise od mene niti tvoj glas treba biti bitniji i glasniji od mog
Ne mogu ni citati te gluposti. Crnov je imao povredu koljena i prilikom pregleda mu je uocen benigni tumor na koljenu. Zbog njega je i pauzirao. I primao redovno platu.
Igrac Crnov je prošao ljekarski pregled pa potpisao,kako?
Drugi dan treninga,trcali su rute jedni oko hrasnog i vraca drugi prema alipasinom,po snijegu i ledu,i na moje oči,preskoči baru,dočeka se na led i tu se povrijedi.
Naknadnim pretragama,nadju cistu.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 11:35 pm

avlami97 je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:04 pm
@Brko,

dugujem ti izvinjenje glede Odovića. Oda me je "kupio" prije 15 godina kada je preuzeo ekipu na polusezoni na desetom mjestu i doveo nas do druge pozicije uz fascinantne rezultate i igru. Sada se potpuno pogubio. Nakon utakmice sa pitarima na Grbavici, optužio je Vranješa i Arežinu i udaljio ih od prve ekipe i startne postave. Potom je "kombinovao" najvažniji dio ekipe - stoperski par i nikad ga nije ukombinovao. Kada su igrači "štrajkovali" stao je uz igrače i podržao ih, a potom odstranio Jovana i Bogičevića. Zafalilo mu igrača, daj vraćaj Vranješa.

Tražio promjene u stručnom štabu i to mu je udovoljeno

Odović se pogubio. Težio i tražio sam kontinuitet trenera i igrača, ali je Odović zglajzo. Jug je sa jasnom namjerom skandirao "Oda majstore" i to mi se ne sviđa...Odgovornost snose svi od vrha do dna.
Prije 15 godina je preuzeo ekipu koju je Amar godinama selektirao,ta je ekipa razbila Kiprsne u gostima i bare bare sa Heartsom,slicno je bilo i sa predzsdnjom,zna se ko je selektovao.
A sad je dosao na ruište,a to za igrace i bojkote,jeste kriv ali puno manje od struktura.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 56 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija