Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 7:04 pm

kakav kiks ljudi koji su protiv misketa, dakle nisu za dobrobit Želje, nego samo protiv misketa, a to je i dokazano iznosenjem laznih podataka u vezi sa primanjima zaposlenih, ne mogu da vjerujem pod kakvim pritiscima je ova uprava
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 7:07 pm

ima li ko tu sliku plata živi bili :rofl1:
čitam komentar šabanu 6300 :lol:
pa tetku vam vašu klošarsku..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 7:14 pm

nikson je napisao/la:
čet nov 22, 2018 3:21 pm
Kad opcenito vidis pitare da se nasladjuju nama vec podugo to je znak da su nas srozali sto se fudbala tice na najnize grane...
Podugo? Zadnja dva mjeseca možda, prije toga 5 derbija bez poraza, od.toga 3 pobjede, osvojem kup i zadnje sezone uvijek ispred njih.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 7:15 pm

Plava Porodica je napisao/la:
čet nov 22, 2018 7:07 pm
ima li ko tu sliku plata živi bili :rofl1:
čitam komentar šabanu 6300 :lol:
pa tetku vam vašu klošarsku..
Mozda su mislili na godisnju 😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 7:26 pm

Misimoviću Senade, ne daj interešdžijama ni blizu, vidiš da ne biraju sredstva da blate sve. Sve tužbe pokreni. Amara isplati, i hajmo raditi svi u interesu Kluba.

Smradovi, sad je i jasnije sve.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 7:42 pm

https://fkzeljeznicar.ba/prijava-za-nep ... uba/24296/

Kako bi volio da ovo ugleda svjetlo dana, ne zna se dokle je ovo doslo na sudu ali da hoce izaci na vidilo mi bi se preporodili.

A onda sa kamatama sve naplatiti dusmanima i lopovima. Od zivota im uzeti ako je moguce.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 8:00 pm

storm_raider je napisao/la:
čet nov 22, 2018 3:36 pm
tm87alem je napisao/la:
čet nov 22, 2018 3:27 pm
Storme, ili neko ko to može znati, jedno pitanje za vas: "Je li istina da je već bivši igrač plavih sa Grbavice - Arežina, imao u ugovoru stavku po kojoj je plaćen po odigranim minutama na terenu? I da shodno tome, da je odigrao još samo jedan (ili više minuta), klub bi morao platiti veći iznos novca, pa pošto mu se to nije isplatilo, a nema svakako rezultata na terenu tri poraza protiv donjoligaških klubova, onda ide raskid?! Slijedom toga, čuo sam i da nešto slično ima i Vranješ, i mislim da neće minute do kraja prvenstva odigrati, što priznaćete, i nije neka šteta, a uštedilo bi se novca za neke druge stvari."

Što se mene tiče, ovo dvoje ću povezati, ukoliko Stojke (naš pele), ne odigra minute više za nas, što je jako izvjesno! Info sam čuo od jednog člana Skupštine, tačnije njegovog sina, koji ima desetogodišnju za istok i ide svaku tekmu da gleda svoj voljeni klub, bez obzira na rezultat.

Znam da stavke iz ugovora nisu javna stvar, ali ako se ovo iz mog drugog pasosa ostvari, e onda imamo spektakl! Kruže priče da su papiri za stojketa minimum 100 milja, da mu je to nuđeno i da je odbio! Pa vi sad skontajte ko se mogao dovesti za te pare! Zamisli daš te pare Vukotiću, odnosno Krupi i procenat od transfera narednog, bi li te i tad odbili? Jok, ti ideš sa 15-30 milja (tako se pričalo) i onda te neka Krupa šutne nogom ko najveće selo, a ne kao neki klub sa dugogodišnjom tradicijom i rezultatima iza sebe! Slično je i za Koljića moglo biti, iako koliko znam, naši nisu pregovarali s njim. i tako redom... Mnogi su u prethodnim postovima pisali o tim promašajima, a da i ne znamo tačno šta nam znače sportski direktori ili kako se već zove Bešlijina pozicija; da li su se u prethodnom periodu i za išta pitali oko dovođenja, ili su samo klimoglavci? izgleda da nećemo nikad saznati, a klub tone u rezultatskom smislu. Pa nije neka matematika da se uzimaju igrači iz manjih klubova i sredina, kao što je to radila velika četvorka iz ex yuge? Cilj je oslabiti protivnike, a i ubost ćeš sigurno sa nekim od takvih pa ćeš zaraditi puno više nego što si uložio, ali avaj..., mi nećemo tako! Mi hoćemo željezničku stanicu "igrača", pa da u novinama ne može stati u jedan članak koliko imamo dolazaka i odlazaka.
Željovci, oprostite, ali morao sam biti ovoliko dug, jer patnja traje li traje na terenu, ovo ostalo ide svojim tokom i biće sve bolje i bolje akobogda. Nadam se i uređenju segmenta rada kluba koji nam debelo kaska u odnosu na ostalo. Zbijmo svi redove i da pobjede zvjezdice ove dvije, pa da bude opet plavo proljeće iz ovih statistika jovanovih i BlwD-ovih.

Samo je Željo bitan, sve ostalo je šaša!
Ne znam iskren da ti budem, kako bih ja to mogao znati? Tu mahalsku jesam procitao, mislim ovdje na forumu prije, ali stvarno nemam pojma.
Hvala ti na odgovoru. Tako sam i mislio. Sve uzimam sa rezervom sto ne vidim svojim ocima. Zlobnicima zelim sve najgore, osobito ovim placenickim portalima koji jedva cekaju da dinastija propadne, al malo su se zeznuli u racunici: "Ovo nije dinastija Misimovic, vec dinastija Zeljo! I to treba svi da znaju i da dobiju zestok odgovor od svih istinskih navijaca Zelje na takve lazi i podmetanja! Imamo a to je vec izvjesno veliki problem sa medijima generalno a nasi protivnici gotovo da im nisu ni zanimljivi kad su u krizi. E sad je li to do platne liste kona na kojoj su i neki novinarcici ili nesto drugo me znam, ali dobar primjer nam je Ciro! On nikad ne ratuje s medijima ma sta o njemu govorili i uvijek je zanimljiv istima! To treba prekopirati i ojacati PR sluzbu izmedju ostalog.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 8:16 pm

Ja mogu i razumjeti da postoji druga strana, opozicija, skup ljudi koji su protiv trenutne uprave i koji zele doci na njihovo mjesto iz licnih koristi. Mogu i opet razumjeti te ljude da su spremni na svasta pa i na te fol platne liste. Ono sto ne mogu razumjeti je da se nazivaju navijacem Zeljeznicara, govore kako je to klub tradicije, najveci u drzavi, ima najbolje navijace i sve ostalo u superlativima pa onda imaju obraza na tu listu staviti i ekipu 1921.ba. Ekipi koja je trenutno jedina ostala dosljedna filozofiji Zelje.
Ja se nadam da njih to nije ''poljuljalo'' i da ih nece puno dotaci. Svi smo mi svjesni vase zrtve za klub i za ostale navijace. Samo nastavite tako!
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 8:21 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
čet nov 22, 2018 3:57 pm
Eric Cantona je napisao/la:
čet nov 22, 2018 3:46 pm
Sezona 97-98 Hadis Zubanović imao platu 250 KM. Mislim nebitno, ali kaže da nije znao kolika je plata ostalim igračima.
E sad kako on nije znao, a danas ove sveznalice znaju u marku koliko ko dobija na ruke.
porcija cevapa je tada bila isto tako 2,5km, a sad je 7km, sta zelis reci time?
Trebala je biti bar 300 km :kafa
@mamba21 :palacgore:
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 8:54 pm

Zaka je napisao/la:
čet nov 22, 2018 7:14 pm
nikson je napisao/la:
čet nov 22, 2018 3:21 pm
Kad opcenito vidis pitare da se nasladjuju nama vec podugo to je znak da su nas srozali sto se fudbala tice na najnize grane...
Podugo? Zadnja dva mjeseca možda, prije toga 5 derbija bez poraza, od.toga 3 pobjede, osvojem kup i zadnje sezone uvijek ispred njih.
A to sto su ti izbili titulu ne pikas??? I njima je svakako uvijek bitniji nas neuspjeh nego njihov uspjeh.....to sto smo postali predmet sprdanja ne racunas?
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 8:57 pm

Brkoo je napisao/la:
čet nov 22, 2018 1:40 am
kokoška je napisao/la:
čet nov 22, 2018 1:09 am
Brkoo je napisao/la:
čet nov 22, 2018 12:59 am
Samo vi brisite moje postove u vezi pickurine koja nema gram obraza i koji je jos uvijek trener Zelje..

Jesi li se naspavao tzv. legendo? Kad te ko kera otjeraju morace te sa stolicom iznijeti sa Grbavice jer si se zalijepio za stolicu..
A de mi reci bi li Amara ovako pljuvao al iskreno ko sto pljujes Odu?
Ne bih. Amar ima kvalitet, autoritet, mentalitet pobjednika, mangupluk itd, sve sto Odovic nema.

Kvalitet- strah i trepet za ligu, nema sezone u kojoj nije nesto osvojio u ovoj ligi, koljena protivnicima klecaju kad njega spomenes, jedan od rijetkih nasih trenera koji je radio za milionsku platu u inostranstvu, a da bi to radio neko je prepoznao kvalitet i placao ga u skladu sa tim.

Autoritet- Nikad se nije desilo da ga neki igrac cak i proba ali samo proba bojkotovati, pa jebavo bi ga Amar dok mu bude qrcu cejf. Zeba(tad najbolji igrac lige) pokusao sa djesi Murinjo pa ga ovaj izvadio iz igre u 20-oj minuti i rekao mu evo me, tu sam. Amar je igracima uvijek u facu sve govorio, nije iza ledja nista radio za razliku od Odovica.

Mentalitet pobjednika je povezan sa kvalitetom trenera. Odovic ce uvijek biti ziheras, da mu das Real da vodi on ce na kontre igrati a usput filozofirati o ljepoti fudbala.

Mangupluk- to su oni potezi koji pokazuju raskos njegove genijalnosti. Buki na zadnjem veznom u derbiju kad smo dobili Sarajevo 0:3 na Kosevu. Vadjenje Benje Colica(desni bek) na derbiju i uvodjenje Bekrica, nije bila ni 30-ta minuta. Izvodjenje ekipe sa terena kad su navijaci Borca utrcali na teren i gadjali nase navijace kamenjem. Finale kupa protiv Celika u Zenici kad smo dobili 0:3. Prije utakmice: "Utakmica nece poceti dok svi nasi navijaci ne udju na stadion". Suptilnim "psiholoskim ratom " skrenuo je paznju protivnika sa same utakmice i dobio utakmicu i prije nego sto je ona i pocela. Mogao bih do sutra nabrajati ali cu zavrsiti sa onim "kraj price"..
Hahahahahaha... nemoj ba te price meni prosipati... mangup kad se pita za sve kad je davo iz svog dzepa i kad su nam obaveze kluba bile minimalne odnosno radili na crno, sto nije bio mangup u Al Kharaitiyata...sto nikog ne trenira sada kako takva velicina i mangup nema klub ne kontam, ne postujes ti njega vise od mene nego ne mogu vise te price Amar ovo Amar ono a u stvari sad Amar ne bi nista mogao jer sad imaju ugovori i igraci su zasticeni znaju svoja prava imaju menadzeri to je moglo prije dok su ucitelji za solufe djecu vukli nema toga vise nigdje, to su price za malu djecu odnosno price da se otjeraju ljudi koji rade za dobrobit kluba a treba da nam dodju fukare koje nemaju marke u dzepu i da nas opet vrate na prosjacki stap.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 9:02 pm

mamba21 je napisao/la:
čet nov 22, 2018 7:15 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet nov 22, 2018 7:07 pm
ima li ko tu sliku plata živi bili :rofl1:
čitam komentar šabanu 6300 :lol:
pa tetku vam vašu klošarsku..
Mozda su mislili na godisnju 😁
Nisam vidio tu sliku sa platama. Ko je ima neka sabere sva primanja sa liste i pomnoži sa 12 mjeseci da znamo godišnja izdvajanja na plate. Na sve to dodati 70% doprinosa i to je to. Koliko upratih, na nekim forumima, izgleda da zarađujemo 10 miliona KM i sve to dajemo igračima na plate (na godišnjem nivou). Kamo sreće da je istina, dapače, molim Boga da je istina. :karanje:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 9:09 pm

http://sport1.oslobodjenje.ba/premijer- ... lba/138355

Evo i ovo.
Nek su reagovali.znači da su čekali zvaničan papir.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 9:16 pm

nikson je napisao/la:
čet nov 22, 2018 8:54 pm
Zaka je napisao/la:
čet nov 22, 2018 7:14 pm
nikson je napisao/la:
čet nov 22, 2018 3:21 pm
Kad opcenito vidis pitare da se nasladjuju nama vec podugo to je znak da su nas srozali sto se fudbala tice na najnize grane...
Podugo? Zadnja dva mjeseca možda, prije toga 5 derbija bez poraza, od.toga 3 pobjede, osvojem kup i zadnje sezone uvijek ispred njih.
A to sto su ti izbili titulu ne pikas??? I njima je svakako uvijek bitniji nas neuspjeh nego njihov uspjeh.....to sto smo postali predmet sprdanja ne racunas?
Najbolje je Nikola Nikić rekao, oni isplivaju na površinu samo kad Željo posrne. To što su oni takvi i bitniji im je naš neuspjeh, nego njihov uspjeh to ne treba porediti s nama. Ja govorim o činjenicama i međusobnim susretima gdje smo u prednosti nad njima i to smo postigli u prošloj sezoni. Ne možemo mi biti predmet šprdnje kao oni, ako smo baš loši 2 mjeseca, a oni bili 2 godine, ali vas više pogađaju njihove riječi nego činjenice. Da nije bilo nezasluženog crvenog kartona za Bakrača ni ovaj derbi nas ne dobili, ali hajde to je bilo i prošlo. Naš osvojen kup, dva 2. mjesta, +15 u zadnjoj sezoni u odnosu na njih je ništa, ali njihovih trenutnih +9 i prvo mjesto je fantastičan uspjeh, nebuloza..
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 9:16 pm

AdmirA je napisao/la:
čet nov 22, 2018 9:09 pm
http://sport1.oslobodjenje.ba/premijer- ... lba/138355

Evo i ovo.
Nek su reagovali.znači da su čekali zvaničan papir.
Ne bi ni reagovali da nisu ovdje procitali nadanute postove da tako treba
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 9:19 pm

Naravno da su reagovali, tek je popodne stiglo obavjestenje iz Saveza. Danas tek vjerovali ili ne.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 9:22 pm

Zna li neko koliko je Gojak bio tacno kod nas u oml pogonu da izracunamo koliko imamo % na nadoknadu za treniranje?
Sigurno ce ici za minimalno 10 milki € (pise se da je dinamo 7 m € vec odbio) pa bi moglo bit sta neplanirano.
Spoiler:
Sezona kad je navršio 12 godina: 5% (tj. 0,25% ukupnog
obeštećenja)
- Sezona kad je navršio 13 godina: 5% (tj. 0,25% ukupnog
obeštećenja)
- Sezona kad je navršio 14 godina: 5% (tj. 0,25% ukupnog
obeštećenja)
- Sezona kad je navršio 15 godina: 5% (tj. 0,25% ukupnog
obeštećenja)
- Sezona kad je navršio 16 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog
obeštećenja)
- Sezona kad je navršio 17 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog
obeštećenja)
- Sezona kad je navršio 18 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog
obeštećenja)
- Sezona kad je navršio 19 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog
obeštećenja)
- Sezona kad je navršio 20 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog
obeštećenja)
- Sezona kad je navršio 21 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog
obeštećenja)
- Sezona kad je navršio 22 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog
obeštećenja)
- Sezona kad je navršio 23 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog
obeštećenja)
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 9:22 pm

11plavih'92 je napisao/la:
čet nov 22, 2018 9:16 pm
AdmirA je napisao/la:
čet nov 22, 2018 9:09 pm
http://sport1.oslobodjenje.ba/premijer- ... lba/138355

Evo i ovo.
Nek su reagovali.znači da su čekali zvaničan papir.
Ne bi ni reagovali da nisu ovdje procitali nadanute postove da tako treba
Hahahahahahahahaahahahahahahahahaha e tobejarabi
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 9:44 pm

storm_raider je napisao/la:
čet nov 22, 2018 9:19 pm
Naravno da su reagovali, tek je popodne stiglo obavjestenje iz Saveza. Danas tek vjerovali ili ne.
Da sam ja taj ko donosi odluke, mene bi bilo stid uputiti žalbu nakon svega. Svaka tekma pirotehnika, potom utrčavanje na teren i šlag na tortu devastiranje sopstvene imovine i tuča na tribini (ugrožena fizička bezbjednost posjetilaca). Ja ne bih imao obraza izjaviti žalbu na suspenziju.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 9:45 pm

Southboy je napisao/la:
čet nov 22, 2018 9:22 pm
Zna li neko koliko je Gojak bio tacno kod nas u oml pogonu da izracunamo koliko imamo % na nadoknadu za treniranje?
Sigurno ce ici za minimalno 10 milki € (pise se da je dinamo 7 m € vec odbio) pa bi moglo bit sta neplanirano.
Spoiler:
Sezona kad je navršio 12 godina: 5% (tj. 0,25% ukupnog
obeštećenja)
- Sezona kad je navršio 13 godina: 5% (tj. 0,25% ukupnog
obeštećenja)
- Sezona kad je navršio 14 godina: 5% (tj. 0,25% ukupnog
obeštećenja)
- Sezona kad je navršio 15 godina: 5% (tj. 0,25% ukupnog
obeštećenja)
- Sezona kad je navršio 16 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog
obeštećenja)
- Sezona kad je navršio 17 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog
obeštećenja)
- Sezona kad je navršio 18 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog
obeštećenja)
- Sezona kad je navršio 19 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog
obeštećenja)
- Sezona kad je navršio 20 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog
obeštećenja)
- Sezona kad je navršio 21 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog
obeštećenja)
- Sezona kad je navršio 22 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog
obeštećenja)
- Sezona kad je navršio 23 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog
obeštećenja)
1.5 %
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 175 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija