Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 2:04 pm

@11 plavih - nista je ovo sta sve moze stati....a ko je lud vidjet cemo na kraju :) al koliko znam Papac je dosad bio "gospodin", vidjet cemo sta ce biti ubuduce...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 2:12 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
čet nov 22, 2018 12:32 pm
Budi Željo je napisao/la:
čet nov 22, 2018 9:51 am
Charlie Sheen je napisao/la:
sri nov 21, 2018 11:31 pm
Oda jos dva kola na klupi.
Odlična vijest ako je tačna.
Rambo_Amadeus je napisao/la:
sri nov 21, 2018 11:47 pm
Nisam mislio da cu ovo ikad u zivotu reci, ali i mi ko navijaci zasluzujemo da nas vodi Branko Karacic, ili neko tog kalibra.
Kojeg je kalibra Milomir Odović, al realno? Da stavimo na stranu njegovu dobru dušu i ljudske osobine.
U trenutku kad je došao, pristao bi da nas vodi ili neko ko nema pojma gdje dolazi, ili lud covjek. Evo ja na njegovom mjestu ne bih. Ali stavit cemo na stranu ljudske osobine. Trenerski, covjek barem ima filozofiju u kojoj se treba igrati lopte, pokazao je i u proslom mandatu a nekim dijelom i u ovom da ima ideju i da to izgleda lijepo. Samo što se za njega odlucimo onda kad ispucamo sve druge alternative, pa ga zapadne ekipa sa jednim spicem, 2 krila, 4 bolikur**, 7 juniora i onda se ljudi bune sto mu igraju isti igraci, sto nema promjena, sto ne pokaze autoritet. Sta treba otjerati sad i ovo malo nesto sto se krpi 3 kola prije pauze pa da mu igraju juniori ? iz juniora trenutno mozes koristit 2 igraca iole.
Nema Oda carobni stapic da napravi ekipu za 3 mjeseca, možda ne može ni za 6, 9, godinu dana, ali barem zasluzuje vrijeme, priliku i podrsku da proba. Kad nam od Oda majstore, do najgnusnijeg psovanja treba tako malo, ne znam ko bi drugi i pozelio ovdje radit', osim nekog od trenera spomenutog kalibra.
Pitanja kad je on postavljen za šefa, u kakvim uslovima i zašto treba adresirati na upravu. To sve ulazi u njihovo lutanje sa trenerima i igračima u posljednjih par godina. Ja govorim o Milomiru Odoviću i njegovim kvalitetama. Ti reče da zaslužujemo Karačića i njemu slične, a ne reče mi gdje je tu Milomir Odović. Ako uzmemo njih dvojicu i uporedimo ih, mislim da je po svim parametrima, Branko Karačić napravio bolju karijeru. Šta je Milomir Odović pokazao do sad? Par utakmica solidne igre gdje smo uspjeli uzeti nekih bodova i onda kako je koja pauza išla a Odović svoju filozofiju prenosio na igrače mi sve gori i gori. Za omjer na domaćem terenu tri pobjede, tri remija i tri poraza, gdje su porazi od GOŠK-a, Zvijezde 09 i Tuzla Ctija dobija se otkaz u gotovo svakom premijerligašu a kamo li u Željezničaru. Da ne govorim o njegovoj pogubljenosti, izjavama, pa onda situaciji gdje pljuje igrače a onda stane uz njih kad je došlo do štrajka. I ja nisam niti skandirao Oda majstore niti ću mu ikad gnusno psovati. Samo mu želim da se oprosti na vrijeme i ne zaglibljuje se u dodatne probleme, kako on, tako i naš klub.
Po meni dvije su opcije za našeg šefa struke. Ili neko Odovićevih godina, koji ima nešto napravljeno iza sebe u karijeri ili neko mlađi, koji je obrazovan, stručan, obećava i vrijedi mu pružiti šansu. Ako me pitaš ko bi to mogao biti ja ću to opet adresirati na upravu, da li ovu koja je sada ili neku drugu koja je možda zamijeni sad na zimu. Njihovo je da pronađu pravo rješenje i poslože sportski segment kako treba.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 2:16 pm

Danas sve nekakvo sivilo
Dan-nikakav,atmosfera na forumu-nikakva,sve nesto tmurno
SAMO DOLINA SIJA LI SIJA
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Miske hvala ti...prc
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 2:19 pm

LeBlue je napisao/la:
čet nov 22, 2018 1:38 pm
nikson je napisao/la:
čet nov 22, 2018 1:25 pm
Jao prosvijetlite me ja ne znam sta je sporazumni ugovor, zivim u dzungli 30 godina....**** ga svak jel moguce da ste toliko isprani da vam svacije govno smrdi a Misimovicevo mirise....brate sam Arezina kaze poslije treninga, zaustavili ga ljudi i pitali, kaze imam u ugovoru stavku da ne smijem nista reci za medije, o cemu se ustvari radi al kad odem iz Zelje sve cu reci. ...sad odjedbom ne smije reci ni to....sad odjednom papac kaze da mu nije posao bio skautiranje i dovodjenje igraca....pa sta je onda bio posao??? Sta??? Ko je ba visw ovdje lud?
Bas sam se cudio sto nije niko na forumu spominjao Papca i njegovu izjavu. Kontam pametan narod, skontao da nam opet portali hoce da serviraju novu temu, da mi opet pisemo, i opet imaju povod za dalje pisanje preko medija. Nema se sta tu komentarisati kad je Papac sam izjavio kad je bio interviju sa njim, da je njegov posao izmedju ostalog da se ugovara sa tadasnjim igracima kojima istice ugovor, da skautira i dovodi igrace gdje smo bili defecitni. Moze se sad svako vaditi pa tako i Papac, ali on je sam to govorio prosle zime.
https://www.hitc.com/en-gb/2018/11/19/s ... uting-job/

Vi pročitali vijesti kod Sinana i na ssba i kontate to je to.

“Nikola Katic and Borna Barisic came over and, of course, Eros Grezda signed from Osijek.
“Scouting and watching players is not my job but in future who knows? I have no job right now and I am waiting.”


Nigdje nije pomenuo Željezničar. Pa ni reprezentaciju u kojem mu je zvanična pozicija bila skaut. Jednostavno kaže trenutno mi to nije posao ali ko zna. Nego naši poletili pa Željezničar stavili u naslov i lagano. Zna se ko nabija klikove na portalima.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
igla
Postovi: 3645
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 2:21 pm

Nevjerovatno ko se bavi novinarstvom.
Ovo je gore od bombastičnog naslova, jer je laž...
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 2:33 pm

Sramota, sta drugo reci kad ti koji su napisali tako nesto lazu. Ovo je kriminalno.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 2:47 pm

plavi brat je napisao/la:
čet nov 22, 2018 1:45 pm
Raznijela nas mecava...
Na tri strane,tri put...
Tri stara havera ljuta
Aaaaaaamar,Miske... i ja.....
Za Misleta sam cuo da je u Svici
Kod burazove zene iz proslog braka
Kaze nemoze bez Grbavice
Bez te vode it tog zraka...
Od Amara je stigla razglednica mala
Na njoj neboderi iz Katara....
"pise moje ime i moja adresa,pise'zbogom zohari' "
:D
hahahhahahahahah dobra dobra, ma ***** dobra odlicna...sto bi se ono reklo popularno "kradem"
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 2:49 pm

Budi Željo je napisao/la:
čet nov 22, 2018 2:19 pm
LeBlue je napisao/la:
čet nov 22, 2018 1:38 pm
nikson je napisao/la:
čet nov 22, 2018 1:25 pm
Jao prosvijetlite me ja ne znam sta je sporazumni ugovor, zivim u dzungli 30 godina....**** ga svak jel moguce da ste toliko isprani da vam svacije govno smrdi a Misimovicevo mirise....brate sam Arezina kaze poslije treninga, zaustavili ga ljudi i pitali, kaze imam u ugovoru stavku da ne smijem nista reci za medije, o cemu se ustvari radi al kad odem iz Zelje sve cu reci. ...sad odjedbom ne smije reci ni to....sad odjednom papac kaze da mu nije posao bio skautiranje i dovodjenje igraca....pa sta je onda bio posao??? Sta??? Ko je ba visw ovdje lud?
Bas sam se cudio sto nije niko na forumu spominjao Papca i njegovu izjavu. Kontam pametan narod, skontao da nam opet portali hoce da serviraju novu temu, da mi opet pisemo, i opet imaju povod za dalje pisanje preko medija. Nema se sta tu komentarisati kad je Papac sam izjavio kad je bio interviju sa njim, da je njegov posao izmedju ostalog da se ugovara sa tadasnjim igracima kojima istice ugovor, da skautira i dovodi igrace gdje smo bili defecitni. Moze se sad svako vaditi pa tako i Papac, ali on je sam to govorio prosle zime.
https://www.hitc.com/en-gb/2018/11/19/s ... uting-job/

Vi pročitali vijesti kod Sinana i na ssba i kontate to je to.

“Nikola Katic and Borna Barisic came over and, of course, Eros Grezda signed from Osijek.
“Scouting and watching players is not my job but in future who knows? I have no job right now and I am waiting.”


Nigdje nije pomenuo Željezničar. Pa ni reprezentaciju u kojem mu je zvanična pozicija bila skaut. Jednostavno kaže trenutno mi to nije posao ali ko zna. Nego naši poletili pa Željezničar stavili u naslov i lagano. Zna se ko nabija klikove na portalima.
Tu pise da su preuzeli sa Scottish Sun-a, gdje isto pise "is not my job".
https://www.thescottishsun.co.uk/sport/ ... -scouting/


Dok su ovi nasi novinari vjerovatno prenijeli sa dailyrecord-a gdje pise "was not my job (at Zeljeznicar)"

https://www.dailyrecord.co.uk/sport/foo ... s-13608863

Ne znam koji portal im je relevantniji, ali opet nigdje ne pise da je rekao da u Zeljeznicaru nije imao taj posao. Ovo u zagradi je vjerovatno pretpostavka portala, a ne njegove rijeci.


Ne zelim pravdati nikog, ali ne mogu da vjerujem da padamo na sve sto se napise.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 2:54 pm

Jao jao...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 3:01 pm

BlwD je napisao/la:
čet nov 22, 2018 2:49 pm
Budi Željo je napisao/la:
čet nov 22, 2018 2:19 pm
LeBlue je napisao/la:
čet nov 22, 2018 1:38 pm

Bas sam se cudio sto nije niko na forumu spominjao Papca i njegovu izjavu. Kontam pametan narod, skontao da nam opet portali hoce da serviraju novu temu, da mi opet pisemo, i opet imaju povod za dalje pisanje preko medija. Nema se sta tu komentarisati kad je Papac sam izjavio kad je bio interviju sa njim, da je njegov posao izmedju ostalog da se ugovara sa tadasnjim igracima kojima istice ugovor, da skautira i dovodi igrace gdje smo bili defecitni. Moze se sad svako vaditi pa tako i Papac, ali on je sam to govorio prosle zime.
https://www.hitc.com/en-gb/2018/11/19/s ... uting-job/

Vi pročitali vijesti kod Sinana i na ssba i kontate to je to.

“Nikola Katic and Borna Barisic came over and, of course, Eros Grezda signed from Osijek.
“Scouting and watching players is not my job but in future who knows? I have no job right now and I am waiting.”


Nigdje nije pomenuo Željezničar. Pa ni reprezentaciju u kojem mu je zvanična pozicija bila skaut. Jednostavno kaže trenutno mi to nije posao ali ko zna. Nego naši poletili pa Željezničar stavili u naslov i lagano. Zna se ko nabija klikove na portalima.
Tu pise da su preuzeli sa Scottish Sun-a, gdje isto pise "is not my job".
https://www.thescottishsun.co.uk/sport/ ... -scouting/


Dok su ovi nasi novinari vjerovatno prenijeli sa dailyrecord-a gdje pise "was not my job (at Zeljeznicar)"

https://www.dailyrecord.co.uk/sport/foo ... s-13608863

Ne znam koji portal im je relevantniji, ali opet nigdje ne pise da je rekao da u Zeljeznicaru nije imao taj posao. Ovo u zagradi je vjerovatno pretpostavka portala, a ne njegove rijeci.


Ne zelim pravdati nikog, ali ne mogu da vjerujem da padamo na sve sto se napise.
Uvijek ima ljudi koje ne mogu ili ne zele da shvate stvari. Pisu da bi napisali i napadali upravu.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
igla
Postovi: 3645
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 3:15 pm

Jok ba, to su spasioci.

Kaže prepadamo ljude Violinom.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 3:18 pm

Ma kad opcenito vidis pitare da jedva cekaju da miske ode, to je znak da je uradio dosta dobrog posla...
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 3:20 pm

× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 3:21 pm

Kad opcenito vidis pitare da se nasladjuju nama vec podugo to je znak da su nas srozali sto se fudbala tice na najnize grane...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
tm87alem
Postovi: 522
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 3:27 pm

Storme, ili neko ko to može znati, jedno pitanje za vas: "Je li istina da je već bivši igrač plavih sa Grbavice - Arežina, imao u ugovoru stavku po kojoj je plaćen po odigranim minutama na terenu? I da shodno tome, da je odigrao još samo jedan (ili više minuta), klub bi morao platiti veći iznos novca, pa pošto mu se to nije isplatilo, a nema svakako rezultata na terenu tri poraza protiv donjoligaških klubova, onda ide raskid?! Slijedom toga, čuo sam i da nešto slično ima i Vranješ, i mislim da neće minute do kraja prvenstva odigrati, što priznaćete, i nije neka šteta, a uštedilo bi se novca za neke druge stvari."

Što se mene tiče, ovo dvoje ću povezati, ukoliko Stojke (naš pele), ne odigra minute više za nas, što je jako izvjesno! Info sam čuo od jednog člana Skupštine, tačnije njegovog sina, koji ima desetogodišnju za istok i ide svaku tekmu da gleda svoj voljeni klub, bez obzira na rezultat.

Znam da stavke iz ugovora nisu javna stvar, ali ako se ovo iz mog drugog pasosa ostvari, e onda imamo spektakl! Kruže priče da su papiri za stojketa minimum 100 milja, da mu je to nuđeno i da je odbio! Pa vi sad skontajte ko se mogao dovesti za te pare! Zamisli daš te pare Vukotiću, odnosno Krupi i procenat od transfera narednog, bi li te i tad odbili? Jok, ti ideš sa 15-30 milja (tako se pričalo) i onda te neka Krupa šutne nogom ko najveće selo, a ne kao neki klub sa dugogodišnjom tradicijom i rezultatima iza sebe! Slično je i za Koljića moglo biti, iako koliko znam, naši nisu pregovarali s njim. i tako redom... Mnogi su u prethodnim postovima pisali o tim promašajima, a da i ne znamo tačno šta nam znače sportski direktori ili kako se već zove Bešlijina pozicija; da li su se u prethodnom periodu i za išta pitali oko dovođenja, ili su samo klimoglavci? izgleda da nećemo nikad saznati, a klub tone u rezultatskom smislu. Pa nije neka matematika da se uzimaju igrači iz manjih klubova i sredina, kao što je to radila velika četvorka iz ex yuge? Cilj je oslabiti protivnike, a i ubost ćeš sigurno sa nekim od takvih pa ćeš zaraditi puno više nego što si uložio, ali avaj..., mi nećemo tako! Mi hoćemo željezničku stanicu "igrača", pa da u novinama ne može stati u jedan članak koliko imamo dolazaka i odlazaka.
Željovci, oprostite, ali morao sam biti ovoliko dug, jer patnja traje li traje na terenu, ovo ostalo ide svojim tokom i biće sve bolje i bolje akobogda. Nadam se i uređenju segmenta rada kluba koji nam debelo kaska u odnosu na ostalo. Zbijmo svi redove i da pobjede zvjezdice ove dvije, pa da bude opet plavo proljeće iz ovih statistika jovanovih i BlwD-ovih.

Samo je Željo bitan, sve ostalo je šaša!
 
Avatar
igla
Postovi: 3645
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 3:28 pm

Isti Pitari su tjerali i Husrefa i upravu, ljudi im postavili rampu, a makedonac rekao da zna kome polaže račune. Bojkotovali, nema šta nisu.

Sad su prvi s finom bodovnom razlikom.

I ovo ne znači da im uprava valja, ni u ovakvom stanju se ne bih mijenjao s njima, govorim da poslušati navijače nije uvijek dobro i realno da navijači, pogotovo ovi ultra furke, veze nemaju.

Pa ja sam znao momke koji su se gurali u prve redove, a koji nisu nabrojati znali igrače naše.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 3:36 pm

tm87alem je napisao/la:
čet nov 22, 2018 3:27 pm
Storme, ili neko ko to može znati, jedno pitanje za vas: "Je li istina da je već bivši igrač plavih sa Grbavice - Arežina, imao u ugovoru stavku po kojoj je plaćen po odigranim minutama na terenu? I da shodno tome, da je odigrao još samo jedan (ili više minuta), klub bi morao platiti veći iznos novca, pa pošto mu se to nije isplatilo, a nema svakako rezultata na terenu tri poraza protiv donjoligaških klubova, onda ide raskid?! Slijedom toga, čuo sam i da nešto slično ima i Vranješ, i mislim da neće minute do kraja prvenstva odigrati, što priznaćete, i nije neka šteta, a uštedilo bi se novca za neke druge stvari."

Što se mene tiče, ovo dvoje ću povezati, ukoliko Stojke (naš pele), ne odigra minute više za nas, što je jako izvjesno! Info sam čuo od jednog člana Skupštine, tačnije njegovog sina, koji ima desetogodišnju za istok i ide svaku tekmu da gleda svoj voljeni klub, bez obzira na rezultat.

Znam da stavke iz ugovora nisu javna stvar, ali ako se ovo iz mog drugog pasosa ostvari, e onda imamo spektakl! Kruže priče da su papiri za stojketa minimum 100 milja, da mu je to nuđeno i da je odbio! Pa vi sad skontajte ko se mogao dovesti za te pare! Zamisli daš te pare Vukotiću, odnosno Krupi i procenat od transfera narednog, bi li te i tad odbili? Jok, ti ideš sa 15-30 milja (tako se pričalo) i onda te neka Krupa šutne nogom ko najveće selo, a ne kao neki klub sa dugogodišnjom tradicijom i rezultatima iza sebe! Slično je i za Koljića moglo biti, iako koliko znam, naši nisu pregovarali s njim. i tako redom... Mnogi su u prethodnim postovima pisali o tim promašajima, a da i ne znamo tačno šta nam znače sportski direktori ili kako se već zove Bešlijina pozicija; da li su se u prethodnom periodu i za išta pitali oko dovođenja, ili su samo klimoglavci? izgleda da nećemo nikad saznati, a klub tone u rezultatskom smislu. Pa nije neka matematika da se uzimaju igrači iz manjih klubova i sredina, kao što je to radila velika četvorka iz ex yuge? Cilj je oslabiti protivnike, a i ubost ćeš sigurno sa nekim od takvih pa ćeš zaraditi puno više nego što si uložio, ali avaj..., mi nećemo tako! Mi hoćemo željezničku stanicu "igrača", pa da u novinama ne može stati u jedan članak koliko imamo dolazaka i odlazaka.
Željovci, oprostite, ali morao sam biti ovoliko dug, jer patnja traje li traje na terenu, ovo ostalo ide svojim tokom i biće sve bolje i bolje akobogda. Nadam se i uređenju segmenta rada kluba koji nam debelo kaska u odnosu na ostalo. Zbijmo svi redove i da pobjede zvjezdice ove dvije, pa da bude opet plavo proljeće iz ovih statistika jovanovih i BlwD-ovih.

Samo je Željo bitan, sve ostalo je šaša!
Ne znam iskren da ti budem, kako bih ja to mogao znati? Tu mahalsku jesam procitao, mislim ovdje na forumu prije, ali stvarno nemam pojma.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 3:42 pm

Manite se tih prozivanja navijaca sa drugih foruma, koji se ovdje ne mogu odbraniti. Kome smeta neka ne cita. Ovaj put je obrisano...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 3:46 pm

Sezona 97-98 Hadis Zubanović imao platu 250 KM. Mislim nebitno, ali kaže da nije znao kolika je plata ostalim igračima.
E sad kako on nije znao, a danas ove sveznalice znaju u marku koliko ko dobija na ruke.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 3:57 pm

Eric Cantona je napisao/la:
čet nov 22, 2018 3:46 pm
Sezona 97-98 Hadis Zubanović imao platu 250 KM. Mislim nebitno, ali kaže da nije znao kolika je plata ostalim igračima.
E sad kako on nije znao, a danas ove sveznalice znaju u marku koliko ko dobija na ruke.
porcija cevapa je tada bila isto tako 2,5km, a sad je 7km, sta zelis reci time?
100/94/37/34 - i to je to!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, ghamaz, Google [Bot], SIMA_SIMAU, svabo i 121 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija