Moderator/ica: storm_raider

 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 12:20 pm

Pricam s jednim prijateljem,covjek inace ima vikendicu,na nekom proplanku oko Foce.
Kaze,ode tamo na 3-4 dana,malo u lov,malo setnja po sumi,nikakve specijalne aktivnosti,hranu ponese odavde (rostilj,konzerve,salame i sl.). Medjutim,kaze; ta voda i taj zrak toliko mu prociste organizam da kad se vrati ovamo,izmedjuostalog, voda sa cesme mu bude bljutava.
Zamislite sad da jedan sportista ode na takvo mjesto,10-15 dana,pored te vode i zraka,jede hranu s takvog podneblja (povrce,voce,mesne i mlijecne proizvode,djemove,med,pekmez....)a uz to trenira svakodnevno.Koliko bi njemu ojacao organizam i na koji nivo bi digli kondiciju.
Znaci,SAMO PLANINA,nista medjugorje,turska i slicno
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 12:32 pm

Budi Željo je napisao/la:
čet nov 22, 2018 9:51 am
Charlie Sheen je napisao/la:
sri nov 21, 2018 11:31 pm
Oda jos dva kola na klupi.
Odlična vijest ako je tačna.
Rambo_Amadeus je napisao/la:
sri nov 21, 2018 11:47 pm
Nisam mislio da cu ovo ikad u zivotu reci, ali i mi ko navijaci zasluzujemo da nas vodi Branko Karacic, ili neko tog kalibra.
Kojeg je kalibra Milomir Odović, al realno? Da stavimo na stranu njegovu dobru dušu i ljudske osobine.
U trenutku kad je došao, pristao bi da nas vodi ili neko ko nema pojma gdje dolazi, ili lud covjek. Evo ja na njegovom mjestu ne bih. Ali stavit cemo na stranu ljudske osobine. Trenerski, covjek barem ima filozofiju u kojoj se treba igrati lopte, pokazao je i u proslom mandatu a nekim dijelom i u ovom da ima ideju i da to izgleda lijepo. Samo što se za njega odlucimo onda kad ispucamo sve druge alternative, pa ga zapadne ekipa sa jednim spicem, 2 krila, 4 bolikur**, 7 juniora i onda se ljudi bune sto mu igraju isti igraci, sto nema promjena, sto ne pokaze autoritet. Sta treba otjerati sad i ovo malo nesto sto se krpi 3 kola prije pauze pa da mu igraju juniori ? iz juniora trenutno mozes koristit 2 igraca iole.
Nema Oda carobni stapic da napravi ekipu za 3 mjeseca, možda ne može ni za 6, 9, godinu dana, ali barem zasluzuje vrijeme, priliku i podrsku da proba. Kad nam od Oda majstore, do najgnusnijeg psovanja treba tako malo, ne znam ko bi drugi i pozelio ovdje radit', osim nekog od trenera spomenutog kalibra.
Zadnja izmjena: Rambo_Amadeus, dana/u čet nov 22, 2018 12:34 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 12:33 pm

plavi brat je napisao/la:
čet nov 22, 2018 12:20 pm
Pricam s jednim prijateljem,covjek inace ima vikendicu,na nekom proplanku oko Foce.
Kaze,ode tamo na 3-4 dana,malo u lov,malo setnja po sumi,nikakve specijalne aktivnosti,hranu ponese odavde (rostilj,konzerve,salame i sl.). Medjutim,kaze; ta voda i taj zrak toliko mu prociste organizam da kad se vrati ovamo,izmedjuostalog, voda sa cesme mu bude bljutava.
Zamislite sad da jedan sportista ode na takvo mjesto,10-15 dana,pored te vode i zraka,jede hranu s takvog podneblja (povrce,voce,mesne i mlijecne proizvode,djemove,med,pekmez....)a uz to trenira svakodnevno.Koliko bi njemu ojacao organizam i na koji nivo bi digli kondiciju.
Znaci,SAMO PLANINA,nista medjugorje,turska i slicno
Ma to je vec ispricabi, i jeste ispravno. Samo kome govoriti? BEŠLIJI? Ma daj.
Miske molim te okupi te stručne ljude za sport oko sebe, odje.i neznalice. I kreni još jače.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 12:36 pm

Kakva planina..
Prvo odmor vise od mjesec dana do prozivke, uz to ide fakher, adalya, argelini, starbaz, alkohol, fast food, trebice, insta life itd..
Pa kad se dobro odmore i vrate plucni kapacitet na pocetni level, onda ide laganica Medjugorje gdje se malo umore bebe, pa ekskurzija u Antaliju da ih Covic spremi sa onim polarima da pucaju od snage nekih 50 minuta..
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 12:48 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
čet nov 22, 2018 12:32 pm
Budi Željo je napisao/la:
čet nov 22, 2018 9:51 am
Charlie Sheen je napisao/la:
sri nov 21, 2018 11:31 pm
Oda jos dva kola na klupi.
Odlična vijest ako je tačna.
Rambo_Amadeus je napisao/la:
sri nov 21, 2018 11:47 pm
Nisam mislio da cu ovo ikad u zivotu reci, ali i mi ko navijaci zasluzujemo da nas vodi Branko Karacic, ili neko tog kalibra.
Kojeg je kalibra Milomir Odović, al realno? Da stavimo na stranu njegovu dobru dušu i ljudske osobine.
U trenutku kad je došao, pristao bi da nas vodi ili neko ko nema pojma gdje dolazi, ili lud covjek. Evo ja na njegovom mjestu ne bih. Ali stavit cemo na stranu ljudske osobine. Trenerski, covjek barem ima filozofiju u kojoj se treba igrati lopte, pokazao je i u proslom mandatu a nekim dijelom i u ovom da ima ideju i da to izgleda lijepo. Samo što se za njega odlucimo onda kad ispucamo sve druge alternative, pa ga zapadne ekipa sa jednim spicem, 2 krila, 4 bolikur**, 7 juniora i onda se ljudi bune sto mu igraju isti igraci, sto nema promjena, sto ne pokaze autoritet. Sta treba otjerati sad i ovo malo nesto sto se krpi 3 kola prije pauze pa da mu igraju juniori ? iz juniora trenutno mozes koristit 2 igraca iole.
Nema Oda carobni stapic da napravi ekipu za 3 mjeseca, možda ne može ni za 6, 9, godinu dana, ali barem zasluzuje vrijeme, priliku i podrsku da proba. Kad nam od Oda majstore, do najgnusnijeg psovanja treba tako malo, ne znam ko bi drugi i pozelio ovdje radit', osim nekog od trenera spomenutog kalibra.
Bravo. 👏👏👏👏👏👏

I vjeruj mi kad ovi nabiju Odu nogom, zamijene ga nekim anonimusom, i tom anonimusu dovedu 5 Arezina i 3 Zeca, plakace se i za Odom.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 12:54 pm

avlami97 je napisao/la:
čet nov 22, 2018 12:19 pm
kokoška je napisao/la:
čet nov 22, 2018 1:12 am
nikson je napisao/la:
čet nov 22, 2018 1:05 am


Stalna praksa je da ne mogu davati izjave dok su tu al daleko od stalne prakse je da ne smiju nista reci kad dobiju papire..o tome se radi...
A sam Arezina je skoro na treningu rekao likovima da ce imati svasta reci kad dobije nogu a da nema sansw da zaigra :) Ko ne vjeruje zao mi je
Ovaj mali gdje god je igrao pravio je probleme i bilo je po njegovom jbg ne moze kod nas onako kako je naucio po selima, licno su mi rekli za njega jos tek kad je presao da cemo imati problema sa njim eto pa ti vidi...
U slučaju Filipa Arežine Klub je maksimalno zaštićen. Pročitajte riječi Menadžera Filipa Arežine iz intervjua za gg.ba, ako su istinite.

Željo je najveći klub u BiH i mislio sam da, ako bude igrao kao što smo svi očekivali, dobit će poziv u reprezentaciju, bit će sve super. Ja sam tada pristao na sve, šta god je Mislimović stavio u ugovor i rekao. Ipak, on je i nakon toga nastavio sa pričom da je čuo svašta o Arežini. Da je nedisciplinovan, da je ovo, da je ono. Ja sam mu rekao da mu garantujem za Arežinu, a on me je pitao 'kako ti možeš garantovati?' Tada sam mu rekao 'kako god hoćete'. On mi je onda predložio da u ugovor stavimo klauzulu po kojoj oni mogu s njim raskinuti ugovor kad god požele ako bude postojala ijedna jedina klupska nedisciplina. Tada sam mu rekao 'ne da imam nešto protiv toga, nego sada ja insistiram da se to unese u ugovor, jer želim jednom za sva vremena pokazati da on nije takav igrač i da se toga ne bojim".
Ocigledno da nije postojala nedisciplina jer tek sad raslidaju ugovor a frajer ne igra tri mjeseca....al nije poenta toga svakako, poenta je da ucijenis covjeka da ne smije dati izjavu poslije odlaska iz kluba....to nigdje nema...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 1:01 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
čet nov 22, 2018 12:32 pm
Budi Željo je napisao/la:
čet nov 22, 2018 9:51 am
Charlie Sheen je napisao/la:
sri nov 21, 2018 11:31 pm
Oda jos dva kola na klupi.
Odlična vijest ako je tačna.
Rambo_Amadeus je napisao/la:
sri nov 21, 2018 11:47 pm
Nisam mislio da cu ovo ikad u zivotu reci, ali i mi ko navijaci zasluzujemo da nas vodi Branko Karacic, ili neko tog kalibra.
Kojeg je kalibra Milomir Odović, al realno? Da stavimo na stranu njegovu dobru dušu i ljudske osobine.
U trenutku kad je došao, pristao bi da nas vodi ili neko ko nema pojma gdje dolazi, ili lud covjek. Evo ja na njegovom mjestu ne bih. Ali stavit cemo na stranu ljudske osobine. Trenerski, covjek barem ima filozofiju u kojoj se treba igrati lopte, pokazao je i u proslom mandatu a nekim dijelom i u ovom da ima ideju i da to izgleda lijepo. Samo što se za njega odlucimo onda kad ispucamo sve druge alternative, pa ga zapadne ekipa sa jednim spicem, 2 krila, 4 bolikur**, 7 juniora i onda se ljudi bune sto mu igraju isti igraci, sto nema promjena, sto ne pokaze autoritet. Sta treba otjerati sad i ovo malo nesto sto se krpi 3 kola prije pauze pa da mu igraju juniori ? iz juniora trenutno mozes koristit 2 igraca iole.
Nema Oda carobni stapic da napravi ekipu za 3 mjeseca, možda ne može ni za 6, 9, godinu dana, ali barem zasluzuje vrijeme, priliku i podrsku da proba. Kad nam od Oda majstore, do najgnusnijeg psovanja treba tako malo, ne znam ko bi drugi i pozelio ovdje radit', osim nekog od trenera spomenutog kalibra.
:palacgore: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 1:04 pm

Pa ako dovodis igraca koji je napravio xy sranja za ovo malo godina karijere, ako uzmes u obzir kakva je njuska onaj menadzer, sevap bilo Misketu ili kome vec koji se sjetio da to stavi u ugovor..
Pitajte jensoatavno mostarce kakava je sifra taj Arezina, nadao sam se da ce se dohavizat kod nas nakon solidne epizode u Mladosti, ali smrdilo mi je nesto cim onaj namazani Musija pusta po njegovim rijecima “najboljeg igraca lige” na posudbu i to tako dugu.
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 1:05 pm

Greska je njegovo dovođenje i onog ko je insistirao na tome.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 1:09 pm

AdmirA je napisao/la:
čet nov 22, 2018 12:33 pm
plavi brat je napisao/la:
čet nov 22, 2018 12:20 pm
Pricam s jednim prijateljem,covjek inace ima vikendicu,na nekom proplanku oko Foce.
Kaze,ode tamo na 3-4 dana,malo u lov,malo setnja po sumi,nikakve specijalne aktivnosti,hranu ponese odavde (rostilj,konzerve,salame i sl.). Medjutim,kaze; ta voda i taj zrak toliko mu prociste organizam da kad se vrati ovamo,izmedjuostalog, voda sa cesme mu bude bljutava.
Zamislite sad da jedan sportista ode na takvo mjesto,10-15 dana,pored te vode i zraka,jede hranu s takvog podneblja (povrce,voce,mesne i mlijecne proizvode,djemove,med,pekmez....)a uz to trenira svakodnevno.Koliko bi njemu ojacao organizam i na koji nivo bi digli kondiciju.
Znaci,SAMO PLANINA,nista medjugorje,turska i slicno
Ma to je vec ispricabi, i jeste ispravno. Samo kome govoriti? BEŠLIJI? Ma daj.
Miske molim te okupi te stručne ljude za sport oko sebe, odje.i neznalice. I kreni još jače.
Ma ispricano je,sve,burazeru.Jedne te iste price se vrte danima,pa reko da ponovimo i ovu oko fizicke spreme,posto nam ubrzo dolaze pripreme.
Ako ima neko blizak upravi,nebi bilo lose da im predlozi planinu,ali uz argumentovanu prezentaciju planinskih priprema i njenih vrlina
:zeljeznicar1:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 1:13 pm

@nikson, zar zaista vjeruješ da mu je spucana taraba na davanje izjava, kako su napisali na gg.ba? :D GG.ba su medij koji je napisao mali milion neistina o Želji. Pa sloboda govora je jedno od osnovnih ljudskih prava, definisano međunarodnim propisima. Misliš, da su naši toliko glupi, da mu to zabrane. :roll: Pa, dobio bi ih na svim sudovima svijeta. Ako pokrene tužbu, a to bude navedeno u Ugovoru, onda smo ga poflautali momački. Iznimka - možeš se oglasiti u svim medijima osim u jednom - stav kluba, tačka. Prihvatam, ne prihvatam.

Neko moje mišljenje: Arežina je bio u drugom-trećem planu kod šefa struke, odnosno nije bio ni u kakvim planovima. Momak je relativno mlad i igra mu se, a možda postoji i neka bolja ponuda koju želi iskoristiti. Naši su se Ugovorom zaštitili i na kraju je došlo do sporazumnog raskida saradnje.

Znam da će se povući pitanje odgovornosti, ali niko ne može garantovati ni za Ronalda u našim uslovima. Recimo da je odgovoran Bešlija. Ko je odgovoran za Bešliju? Misimović. Ko je odgovoran za dovođenje Misimovića? Amar. Ko je odgovoran za dovođenje Amara? Žujo. I tako u nedogled.

Mora se pametnije i mudrije raditi. Ne nametati sebi imperative i napraviti funkcionalniji sistem, koji će biti dobar za većinu, jer se nikada ne može napraviti sistem u kome su svi zadovoljni.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 1:17 pm

nikson je napisao/la:
čet nov 22, 2018 12:54 pm
avlami97 je napisao/la:
čet nov 22, 2018 12:19 pm
kokoška je napisao/la:
čet nov 22, 2018 1:12 am


Ovaj mali gdje god je igrao pravio je probleme i bilo je po njegovom jbg ne moze kod nas onako kako je naucio po selima, licno su mi rekli za njega jos tek kad je presao da cemo imati problema sa njim eto pa ti vidi...
U slučaju Filipa Arežine Klub je maksimalno zaštićen. Pročitajte riječi Menadžera Filipa Arežine iz intervjua za gg.ba, ako su istinite.

Željo je najveći klub u BiH i mislio sam da, ako bude igrao kao što smo svi očekivali, dobit će poziv u reprezentaciju, bit će sve super. Ja sam tada pristao na sve, šta god je Mislimović stavio u ugovor i rekao. Ipak, on je i nakon toga nastavio sa pričom da je čuo svašta o Arežini. Da je nedisciplinovan, da je ovo, da je ono. Ja sam mu rekao da mu garantujem za Arežinu, a on me je pitao 'kako ti možeš garantovati?' Tada sam mu rekao 'kako god hoćete'. On mi je onda predložio da u ugovor stavimo klauzulu po kojoj oni mogu s njim raskinuti ugovor kad god požele ako bude postojala ijedna jedina klupska nedisciplina. Tada sam mu rekao 'ne da imam nešto protiv toga, nego sada ja insistiram da se to unese u ugovor, jer želim jednom za sva vremena pokazati da on nije takav igrač i da se toga ne bojim".
Ocigledno da nije postojala nedisciplina jer tek sad raslidaju ugovor a frajer ne igra tri mjeseca....al nije poenta toga svakako, poenta je da ucijenis covjeka da ne smije dati izjavu poslije odlaska iz kluba....to nigdje nema...
Druze Niksone
Sporazumni Ugovor o cemu god da je rijec je sporazumni
Prevod za one koji ne kontaju, dvije strane su se usaglasile da ....
Ima i druga opcija, npr neka od strana se ne slaze sa bilo cim sto stoji u ugovoru. U tom slucaju znas sta se radi. Neces vjerovati ali Ugovor se jednostavno ne potpise.
I znas sta je jos nevjerovatno. Ugovori kao takvi postoje vec nekoliko hiljada godina
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 1:25 pm

Jao prosvijetlite me ja ne znam sta je sporazumni ugovor, zivim u dzungli 30 godina....**** ga svak jel moguce da ste toliko isprani da vam svacije govno smrdi a Misimovicevo mirise....brate sam Arezina kaze poslije treninga, zaustavili ga ljudi i pitali, kaze imam u ugovoru stavku da ne smijem nista reci za medije, o cemu se ustvari radi al kad odem iz Zelje sve cu reci. ...sad odjedbom ne smije reci ni to....sad odjednom papac kaze da mu nije posao bio skautiranje i dovodjenje igraca....pa sta je onda bio posao??? Sta??? Ko je ba visw ovdje lud?
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 1:29 pm

Evo snizenje 20% na sve proizvode u fan shopu sutra.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 1:32 pm

cikazubo je napisao/la:
čet nov 22, 2018 1:29 pm
Evo snizenje 20% na sve proizvode u fan shopu sutra.
Planuće sve u roku od pola sata
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 1:37 pm

Red od 7 sati :D
Sad ozbiljno, ko vodi sada fan shop, znam da je bio konkurs prije pola godine ili cak i vise, kako god, evidentni su rezultati, sve je dosta bolje nego ranije i objekat, asortiman, reklame, nagradne igre, snizenja, prate se i svjetski trendovi kao black friday itd..
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 1:38 pm

nikson je napisao/la:
čet nov 22, 2018 1:25 pm
Jao prosvijetlite me ja ne znam sta je sporazumni ugovor, zivim u dzungli 30 godina....**** ga svak jel moguce da ste toliko isprani da vam svacije govno smrdi a Misimovicevo mirise....brate sam Arezina kaze poslije treninga, zaustavili ga ljudi i pitali, kaze imam u ugovoru stavku da ne smijem nista reci za medije, o cemu se ustvari radi al kad odem iz Zelje sve cu reci. ...sad odjedbom ne smije reci ni to....sad odjednom papac kaze da mu nije posao bio skautiranje i dovodjenje igraca....pa sta je onda bio posao??? Sta??? Ko je ba visw ovdje lud?
Bas sam se cudio sto nije niko na forumu spominjao Papca i njegovu izjavu. Kontam pametan narod, skontao da nam opet portali hoce da serviraju novu temu, da mi opet pisemo, i opet imaju povod za dalje pisanje preko medija. Nema se sta tu komentarisati kad je Papac sam izjavio kad je bio interviju sa njim, da je njegov posao izmedju ostalog da se ugovara sa tadasnjim igracima kojima istice ugovor, da skautira i dovodi igrace gdje smo bili defecitni. Moze se sad svako vaditi pa tako i Papac, ali on je sam to govorio prosle zime.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 1:44 pm

cikazubo je napisao/la:
čet nov 22, 2018 1:37 pm
Red od 7 sati :D
Sad ozbiljno, ko vodi sada fan shop, znam da je bio konkurs prije pola godine ili cak i vise, kako god, evidentni su rezultati, sve je dosta bolje nego ranije i objekat, asortiman, reklame, nagradne igre, snizenja, prate se i svjetski trendovi kao black friday itd..
B Seleskovic. U poslovnom smislu jedini napredak je to sto jos uvijek nisu nikom duzni za razliku od prosle ekipe koja nije placala nista zivo. Kvalitet i dalje upitan osim onih BK majica koje su dobre i umbro stvari
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 1:45 pm

Raznijela nas mecava...
Na tri strane,tri put...
Tri stara havera ljuta
Aaaaaaamar,Miske... i ja.....
Za Misleta sam cuo da je u Svici
Kod burazove zene iz proslog braka
Kaze nemoze bez Grbavice
Bez te vode it tog zraka...
Od Amara je stigla razglednica mala
Na njoj neboderi iz Katara....
"pise moje ime i moja adresa,pise'zbogom zohari' "
:D
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 1:47 pm

nikson je napisao/la:
čet nov 22, 2018 1:25 pm
Jao prosvijetlite me ja ne znam sta je sporazumni ugovor, zivim u dzungli 30 godina....**** ga svak jel moguce da ste toliko isprani da vam svacije govno smrdi a Misimovicevo mirise....brate sam Arezina kaze poslije treninga, zaustavili ga ljudi i pitali, kaze imam u ugovoru stavku da ne smijem nista reci za medije, o cemu se ustvari radi al kad odem iz Zelje sve cu reci. ...sad odjedbom ne smije reci ni to....sad odjednom papac kaze da mu nije posao bio skautiranje i dovodjenje igraca....pa sta je onda bio posao??? Sta??? Ko je ba visw ovdje lud?
Bogami svasta stade u ovu jednu recenicu
Od ugovora, Misimoviceve velike nuzde, sta je Filip rekao raji nakon treninga, Papca

A pitanje na kraju i jeste logicno
5. - 7. Okt 1992.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], SamoNapad i 134 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija