Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 1:12 am

nikson je napisao/la:
čet nov 22, 2018 1:05 am
alombardo je napisao/la:
sri nov 21, 2018 10:42 pm
Pa bolan u svim ugovorima to imate, to je stalna praksa, nije arezina izuzetak.
Stalna praksa je da ne mogu davati izjave dok su tu al daleko od stalne prakse je da ne smiju nista reci kad dobiju papire..o tome se radi...
A sam Arezina je skoro na treningu rekao likovima da ce imati svasta reci kad dobije nogu a da nema sansw da zaigra :) Ko ne vjeruje zao mi je
Ovaj mali gdje god je igrao pravio je probleme i bilo je po njegovom jbg ne moze kod nas onako kako je naucio po selima, licno su mi rekli za njega jos tek kad je presao da cemo imati problema sa njim eto pa ti vidi...
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 1:15 am

Sreća pa je Arezina sam dosao, mogao je neko najebat zbog njega sto ga je doveo :D
Ali dobro, u klubu rade volonterski, ne može im covjek zamjeriti :kafa:
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 1:40 am

kokoška je napisao/la:
čet nov 22, 2018 1:09 am
Brkoo je napisao/la:
čet nov 22, 2018 12:59 am
Samo vi brisite moje postove u vezi pickurine koja nema gram obraza i koji je jos uvijek trener Zelje..

Jesi li se naspavao tzv. legendo? Kad te ko kera otjeraju morace te sa stolicom iznijeti sa Grbavice jer si se zalijepio za stolicu..
A de mi reci bi li Amara ovako pljuvao al iskreno ko sto pljujes Odu?
Ne bih. Amar ima kvalitet, autoritet, mentalitet pobjednika, mangupluk itd, sve sto Odovic nema.

Kvalitet- strah i trepet za ligu, nema sezone u kojoj nije nesto osvojio u ovoj ligi, koljena protivnicima klecaju kad njega spomenes, jedan od rijetkih nasih trenera koji je radio za milionsku platu u inostranstvu, a da bi to radio neko je prepoznao kvalitet i placao ga u skladu sa tim.

Autoritet- Nikad se nije desilo da ga neki igrac cak i proba ali samo proba bojkotovati, pa jebavo bi ga Amar dok mu bude qrcu cejf. Zeba(tad najbolji igrac lige) pokusao sa djesi Murinjo pa ga ovaj izvadio iz igre u 20-oj minuti i rekao mu evo me, tu sam. Amar je igracima uvijek u facu sve govorio, nije iza ledja nista radio za razliku od Odovica.

Mentalitet pobjednika je povezan sa kvalitetom trenera. Odovic ce uvijek biti ziheras, da mu das Real da vodi on ce na kontre igrati a usput filozofirati o ljepoti fudbala.

Mangupluk- to su oni potezi koji pokazuju raskos njegove genijalnosti. Buki na zadnjem veznom u derbiju kad smo dobili Sarajevo 0:3 na Kosevu. Vadjenje Benje Colica(desni bek) na derbiju i uvodjenje Bekrica, nije bila ni 30-ta minuta. Izvodjenje ekipe sa terena kad su navijaci Borca utrcali na teren i gadjali nase navijace kamenjem. Finale kupa protiv Celika u Zenici kad smo dobili 0:3. Prije utakmice: "Utakmica nece poceti dok svi nasi navijaci ne udju na stadion". Suptilnim "psiholoskim ratom " skrenuo je paznju protivnika sa same utakmice i dobio utakmicu i prije nego sto je ona i pocela. Mogao bih do sutra nabrajati ali cu zavrsiti sa onim "kraj price"..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 2:03 am

kokoška je napisao/la:
čet nov 22, 2018 1:12 am
nikson je napisao/la:
čet nov 22, 2018 1:05 am
alombardo je napisao/la:
sri nov 21, 2018 10:42 pm
Pa bolan u svim ugovorima to imate, to je stalna praksa, nije arezina izuzetak.
Stalna praksa je da ne mogu davati izjave dok su tu al daleko od stalne prakse je da ne smiju nista reci kad dobiju papire..o tome se radi...
A sam Arezina je skoro na treningu rekao likovima da ce imati svasta reci kad dobije nogu a da nema sansw da zaigra :) Ko ne vjeruje zao mi je
Ovaj mali gdje god je igrao pravio je probleme i bilo je po njegovom jbg ne moze kod nas onako kako je naucio po selima, licno su mi rekli za njega jos tek kad je presao da cemo imati problema sa njim eto pa ti vidi...
I onih 100 prije njega su pravili prbleme, licno nam rekli ljudi za sve one koji nas sad mrze i jedva cekaju da nam ga zabiju....smijesni smo
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 2:17 am

Sto se tice Arezine,da takav karakter kakav jeste,t.j da nije problematican,da je uz to i profesinalac koji hoce da trci i da se zalaze maximalno i ja bih zalio za njim.Ovako mi nije ni malo zao,naprotiv j.b.g.
Doveden na nacin da se kompenzovalo za Hirosa,znaci nije ciljano pojacanje,pokusalo se nesto izvuci za Hirosa,ispalo kako je ispalo i sta.
Medjutim 'mediji' dizu frku,koriste priliku da blate Zelju,neprestalno doljevaju ulje na vatru,od kad je ova uprava tu.Pojedini medju nama padaju na te pritiske,i traze glave.Vecinom su to ljudi koji nemisle svojim glavama,kao i ovi sto misle da je ova uprava oprala 8 miliona...smijesno (mislim da nije zalosno,bilo bi smjesno).
Kad smo kod medija,koji analiziraju sve i svasta vezano za Zelju,volio bih ih pitati sta je sa Hodzicem(desni bek sarajeva),do nedavno je vazio za ponajboljeg beka lige.Najednom lik nestao.Kako,zasto,da se nije posvadso s husrefom,upravom?Nesto i nisam procitao inervjue,mediske analize,i sl. Znam necu ni procitat,ima tih primjera,sirom lige,al se ne firsira,forsira se negativa u Zelji.
I pored svega,mi jos i sami sebi skacemo u stomak, PA DAJTE LJUDI,OTVORITE OCI,RAZMISLITE MALO,PODRZIMO NASEG ZELJU,BAR OVO KAD JE NAJTEZE,KAD NAS LOME SA SVIH STRANA,UJEDINIMO SE,NEK PRORADI INAT KOJI NAS JE KRASIO OD NASTANKA.
Jos da pitam ove sto kazu da su navijaci izgradili ovo sto se izgradilo.Sta smo do sad cekali?95-te se zavrsio rat,od tad do danas smo mogli napraviti 'Bog zna sta' da smo tako vrli.
Znam da je neko vec objasnjavao,koliko su navijaci ucestvovali u akciji za europsku grbavicu,i to,da su kupili desetogodisnju ulaznicu,kupili je sebi,a ne- donirali milju...i onaj jedan reflektor(ovaj forum)...a uradjeno je mnogo vise;ciscen je sjever,kupljen je novi semafor,led panoi,teren,hibrid,klupe,ociscen korov s juga,suma iznad juga...itd
Nemogu da vjerujem da se ova prica mora stalno ponavljati.Svakih 20-30 stranica,nade se neko da pise kontra istine.
Nedajte braco da vas filuju raznim glupostima
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 5:18 am

Vezano za Arezinu....Unaprijed se radujem zimskom prelaznom roku,te dovodjenju i prizivanju ovdje(da,da vi gospodo navijaci ste jednako krivi za ovakve poput Arezine u klubu!!) novih polovnjaka. :shisha: :shisha:

Totalno smo izgubljeni u vremenu i prostoru.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 6:30 am

Bez Rame i u krupi..
pa šta mu uradiste yebem vas u diplome.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
sidro
Postovi: 27
Pridružen/a: čet feb 08, 2018 8:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 8:29 am

Cujem da na klixu onaj ultima_palabra Imsirovicev jaran proziva ovaj forum. Sta ce debil da zna ista, vec se jednom okoristio od zelje pa bi opet.
AMAR OSIM NAPOLJE!!!
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 8:36 am

Brkoo je napisao/la:
čet nov 22, 2018 1:40 am
kokoška je napisao/la:
čet nov 22, 2018 1:09 am
Brkoo je napisao/la:
čet nov 22, 2018 12:59 am
Samo vi brisite moje postove u vezi pickurine koja nema gram obraza i koji je jos uvijek trener Zelje..

Jesi li se naspavao tzv. legendo? Kad te ko kera otjeraju morace te sa stolicom iznijeti sa Grbavice jer si se zalijepio za stolicu..
A de mi reci bi li Amara ovako pljuvao al iskreno ko sto pljujes Odu?
Ne bih. Amar ima kvalitet, autoritet, mentalitet pobjednika, mangupluk itd, sve sto Odovic nema.

Kvalitet- strah i trepet za ligu, nema sezone u kojoj nije nesto osvojio u ovoj ligi, koljena protivnicima klecaju kad njega spomenes, jedan od rijetkih nasih trenera koji je radio za milionsku platu u inostranstvu, a da bi to radio neko je prepoznao kvalitet i placao ga u skladu sa tim.

Autoritet- Nikad se nije desilo da ga neki igrac cak i proba ali samo proba bojkotovati, pa jebavo bi ga Amar dok mu bude qrcu cejf. Zeba(tad najbolji igrac lige) pokusao sa djesi Murinjo pa ga ovaj izvadio iz igre u 20-oj minuti i rekao mu evo me, tu sam. Amar je igracima uvijek u facu sve govorio, nije iza ledja nista radio za razliku od Odovica.

Mentalitet pobjednika je povezan sa kvalitetom trenera. Odovic ce uvijek biti ziheras, da mu das Real da vodi on ce na kontre igrati a usput filozofirati o ljepoti fudbala.

Mangupluk- to su oni potezi koji pokazuju raskos njegove genijalnosti. Buki na zadnjem veznom u derbiju kad smo dobili Sarajevo 0:3 na Kosevu. Vadjenje Benje Colica(desni bek) na derbiju i uvodjenje Bekrica, nije bila ni 30-ta minuta. Izvodjenje ekipe sa terena kad su navijaci Borca utrcali na teren i gadjali nase navijace kamenjem. Finale kupa protiv Celika u Zenici kad smo dobili 0:3. Prije utakmice: "Utakmica nece poceti dok svi nasi navijaci ne udju na stadion". Suptilnim "psiholoskim ratom " skrenuo je paznju protivnika sa same utakmice i dobio utakmicu i prije nego sto je ona i pocela. Mogao bih do sutra nabrajati ali cu zavrsiti sa onim "kraj price"..
Svaka čast :palacgore:
Ali hajde ti objasni ovim koji su tu od 2015 godine.....
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 8:39 am

Od one ogromne većine koja je za ostanak uprave, malo ko da piše redovno kao ovih nekoliko što su protiv, baš su se aktivirali. Nisu mi jasne neke stvari, kako mi kao klub možemo uticati i natjerati nekoga da potpiše da neće davati izjave za medije nakon raskida posudbe sa nama. On je sad opet igrač Mladosti i da je htio toliko nešto reći mogao je naći način i prije samog raskida ugovora, a kamo li sada. Ne znam kakva to klauzula može biti u ugovoru da ga spriječava da priča, može biti kažnjen nešto novčano ili slično, ali ništa posebno ja vjerujem. Volio bih da priča, da kaže sve što ima pa da se to izvaga i provjeri. Samo me zanima kako Graovac nije imao problema s upravom, čak je i nove uslove prihvatio, kako tih problema nemju Rodin, Krpić, Ramović, nego se uvrijede Bekrić i Stanić "legende"", Arežina...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 8:48 am

Što se tiče anketa i ovdje a eto neko spomenu i na orgu, i javnog mišljenja(koje i nije toliko varijabilno) , sve je rečeno, raja je za ostanak Uprave, stoga su se i raspisali.
Ja sam lično ubjeđen da Uprava ostaje, sa izmjenama pojedinih struktura i pojedinaca iza Misimovića, i da dolazi pojačanje u tom famoznom sportskom segmentu( ovdje ne isključujem povratak Amara, koji je realna opcija koju pojedinci koji ne misle dobro Želji negiraju). Stoga mislim da su i Miske i Amar shvatili sve i sigurno znam da znaju za stav običnih ljudi, navijača, ali i Juga i znam da svi želimo dobro Želji, a u cilju jakog Želje mislim da će se dogovoriti.

Živi mi bili!
Zadnja izmjena: AdmirA, dana/u čet nov 22, 2018 8:51 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 8:49 am

nikson je napisao/la:
čet nov 22, 2018 1:05 am
alombardo je napisao/la:
sri nov 21, 2018 10:42 pm
Pa bolan u svim ugovorima to imate, to je stalna praksa, nije arezina izuzetak.
Stalna praksa je da ne mogu davati izjave dok su tu al daleko od stalne prakse je da ne smiju nista reci kad dobiju papire..o tome se radi...
A sam Arezina je skoro na treningu rekao likovima da ce imati svasta reci kad dobije nogu a da nema sansw da zaigra :) Ko ne vjeruje zao mi je
I to je vrlo čudno, cuj ne smije davati izjave, pa nije S.Koreja. Da ima normalnih novinara,novina,portala, pa da se pročita koji komentar o igri, o igračima, o trenerima, da se pročita intervju, da npr.cujemo Arezininu priču u ovom slučaju, ne kod nas nema nista. Ti nigdje ne mozes pročitati dobar intervju, da samo malo zavire u susjedstvo vidjeli bi kako se to radi.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 8:59 am

igla je napisao/la:
čet nov 22, 2018 12:52 am
Kad ćemo mi navijači doći sebi i postati navijači Želje i opravdati to da je Željo klub raje, radnika, bogatih i siromašnih...

Ili ćemo se dijeliti na Amarovu raju i Misketovu raju.

Muka mi je od ovakvih Željovaca.
Upravo tako.
Nije problem ni Amar,nije problem ni Senad,problem smo MI.
Totalno smo izgubili identitet.
Ako kazes sta pozitivno za upravu onda si misketovac,a ako kazes za Amara onda si amarovac....
Sramota sramota....
Onog trenutka kada prestanemo srati po drustvenim mrezamA,a pocnemo dolaziti vise na utakmice,tek tada cemo moci kazati da smo ozbiljan klub i kao takav glavni kamdidat za titulu i uspjeh.
Sve smo pitarsko pokupili......
Volite Želju radi Želje,ne volite ga radi Amara i Senada,ili nekog treceg.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

čet nov 22, 2018 9:03 am

AdmirA je napisao/la:
čet nov 22, 2018 8:48 am
Što se tiče anketa i ovdje a eto neko spomenu i na orgu, i javnog mišljenja(koje i nije toliko varijabilno) , sve je rečeno, raja je za ostanak Uprave, stoga su se i raspisali.
Ja sam lično ubjeđen da Uprava ostaje, sa izmjenama pojedinih struktura i pojedinaca iza Misimovića, i da dolazi pojačanje u tom famoznom sportskom segmentu( ovdje ne isključujem povratak Amara, koji je realna opcija koju pojedinci koji ne misle dobro Želji negiraju). Stoga mislim da su i Miske i Amar shvatili sve i sigurno znam da znaju za stav običnih ljudi, navijača, ali i Juga i znam da svi želimo dobro Želji, a u cilju jakog Želje mislim da će se dogovoriti.

Živi mi bili!
Pa od 85 do 90% navijaca Zelje, ako je suditi po forumima (org, i ovaj) je za to da ova uprava ostane. To je velika vecina, koja je kao i u svemu kod nas, najtisa. Mislim da ce ostati, ali ce se morati pojacati, bio to Amar ili ne, jer taj sportski dio mora biti bolji.

@DANAN, bas tako. Ne znam kako je doslo do tog etiketiranja, ali niti je iko normalan zbog Misimovica ili zbog Amara tu, vec zbog Zelje. Ako ih i ima nenormalnih koji su zbog ove dvojice tu, iskljucivo zbog njih, a ne zbog Zelje, onda su velika manjina. I vjerovatno je njihova najveca pobjeda sto su nas podijelili. A i mi se primili kao levati. Zavadi pa vladaj. Pitarluk.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 9:17 am

Varas se debelo se varas.....
Velika vecina je upravo tako raspolozena.
Zauzimaju se busije isto kao da je ratno stanje.
Jedni drugima kontriraju....
Izgubio se identitet navijaca Želje.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 9:18 am

Mozda se i varam, mozda odbijam da vjerujem da smo u tolikoj mjeri podjeljeni.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 9:22 am

Pa da nismo ova i slicne ankete nebi bile potrbne.
Bilo bi barem 3 milje ljudi na utakmici jer bilo je puno puno gorih situacija od ove danas pa nije bilo ovakvih podjela...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 9:26 am

Ps.
Nikada u proslosti navijac Želje nije y.e.b.a.v.a.o. mater drugom navijacu kakve god razlicite stavove i poglede imali.
Nama se to desilo,i to javno na utakmici....
Sramota sramota sramota......
Pitarsko beogradski sindrom je duboko zavladao kod nas.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 9:38 am

DANAN je napisao/la:
čet nov 22, 2018 9:26 am
Ps.
Nikada u proslosti navijac Želje nije y.e.b.a.v.a.o. mater drugom navijacu kakve god razlicite stavove i poglede imali.
Nama se to desilo,i to javno na utakmici....
Sramota sramota sramota......
Pitarsko beogradski sindrom je duboko zavladao kod nas.
Sto posto...a dusmani se nasladjuju i smiju, mogu se u potpunosti sebi posvetiti, vide da cemo se sami medjusobno poklati.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 9:51 am

Charlie Sheen je napisao/la:
sri nov 21, 2018 11:31 pm
Oda jos dva kola na klupi.
Odlična vijest ako je tačna.
Rambo_Amadeus je napisao/la:
sri nov 21, 2018 11:47 pm
Nisam mislio da cu ovo ikad u zivotu reci, ali i mi ko navijaci zasluzujemo da nas vodi Branko Karacic, ili neko tog kalibra.
Kojeg je kalibra Milomir Odović, al realno? Da stavimo na stranu njegovu dobru dušu i ljudske osobine.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 254 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija