Moderator/ica: storm_raider

 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 21, 2018 10:13 pm

E jesi kulturan, bravo.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 21, 2018 10:36 pm

Joj kad bi Amar došao.
phpBB [video]
Zadnja izmjena: Eric Cantona, dana/u sri nov 21, 2018 10:39 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 21, 2018 10:37 pm

Jos jedna greska nepogresivih! Idemo dalje, kopajte sebi jamu u koju cete upasti! Aferim vam!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 21, 2018 10:38 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 21, 2018 10:11 pm
Ne smije se komentarisati ništa povodom raskida, ali je izgleda ključna tačka (boldirana) prilikom svakog dolaska prinove(igračke, trenerske, skautske) da su se dogovorili u dvije minute, da Željo ima velike planove, i da je gospodin Misimović veliki čovjek i biznismen.
Pa ti isti što su ga morali dizati, dva mjeseca poslije prilikom raskida kažu za neki portal u kolikom smo ustvari ku.rcu.
Je li zato zabrana "hadžija"?
Eto Misimovic odlucio da bude zabrana, kao da on sam sjedi u UO. I sto ce ti navodni znaci? Ono kao 'lazni hadzija'?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 21, 2018 10:42 pm

Pa bolan u svim ugovorima to imate, to je stalna praksa, nije arezina izuzetak.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 21, 2018 10:52 pm

Joj cirkusa pa najbolja stvar je sto su otjerali ovog Arezinu nek ide tamo gdje moze svoju kurcobolju prosipati a to je jedino Mladost izgleda jedina greska je sto je uopste doveden... normalno da ce mu tarabu spucati pa zna se da bi klosar isti ko i menadzer popljuvao sve zivo u klubu od cistacice do vrha...
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 21, 2018 10:55 pm

Samo naprijed ZELJO nece moci lesinari u klub jos dugo aBd izdrzati ove hiinjske napade sa svih strana i ne dati hijenama da opet udju u klub i od nas naprave da nemamo da platimo vodu.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 21, 2018 11:16 pm

Koji li je stvarno razlog svega ovog u vezi Arezine. Moze on bit lijen, hu ha al na terenu u ovih nekoliko zadnjih utakmica bi vjerujem mogao biti od koristi. Lik je nestao posle gola u Ugljeviku.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 21, 2018 11:20 pm

Ali sta sam procitao sve na fb za Arezinu...ja bih da ne znam rekao pustili Pjanica da ode... A prije mjesec jebavali majku ko ga dovede... Jedino se slazem da nije dobio priliku neku...
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 21, 2018 11:31 pm

Oda jos dva kola na klupi.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 21, 2018 11:35 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
sri nov 21, 2018 11:31 pm
Oda jos dva kola na klupi.
I to mu je puno
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 21, 2018 11:47 pm

Nisam mislio da cu ovo ikad u zivotu reci, ali i mi ko navijaci zasluzujemo da nas vodi Branko Karacic, ili neko tog kalibra.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1267
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 21, 2018 11:57 pm

Ja ne mogu da vjerujem da jedan flop poput arezine dize ovoliku prasinu. Lik doveden jee mislilo se da moze pomocci ali ne moze i nikada onakvi tipovi igraca vise nece moci pomagati , pa ni kod nas. Lik kojem je mrsko trcati nam ne treba u ekipi pa tamam da je Robert Prosinecki. Jos nek se rjese Stojana i Zeca uz Bogija i otpisanog Celu tmam je i nek ne dovode nikoga preko 25 god. Novce od Sabanove prodaje iskljucivo bi trebali uloziti u strucni kadar i omladinski pogon.
Država Željo
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 12:03 am

19tm87 je napisao/la:
sri nov 21, 2018 11:20 pm
Ali sta sam procitao sve na fb za Arezinu...ja bih da ne znam rekao pustili Pjanica da ode... A prije mjesec jebavali majku ko ga dovede... Jedino se slazem da nije dobio priliku neku...
Najmanji problem je Arezina. Ovakav igrac se nikad nije ni trebao dovoditi u klub. Problem je sto nemamo nikakav plan i viziju, problem je sto se dovede kamioni ovakvih igraca, lafo najbolji igrac lige a lik nabio statistiku u ligi za opstanak, jedino protiv nas u Kaknju bas poginuo na terenu . Uz to se znalo da je problematican i da nigdje nije ostavio neki trag zbog svoje glave.

I onda nakupimo takvih igraca i za par mjeseci se cudimo sto nema rezultata i onda idu raskidi ugovora. I tako stalno, iz greske u gresku.

Evo sad Cabraja govori da smo ga kontaktirali.Jel bio tesko povrijedjen? Jeste. Jel odigrao samo jednu polusezonu dobru? Jeste. Jel problematican i bomba za svlacionicu? Jeste.
Idealan za nas, ispunjava sve uvjete.. :doktor: :zid:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 12:05 am

blueheart je napisao/la:
sri nov 21, 2018 11:57 pm
Ja ne mogu da vjerujem da jedan flop poput arezine dize ovoliku prasinu. Lik doveden jee mislilo se da moze pomocci ali ne moze i nikada onakvi tipovi igraca vise nece moci pomagati , pa ni kod nas. Lik kojem je mrsko trcati nam ne treba u ekipi pa tamam da je Robert Prosinecki. Jos nek se rjese Stojana i Zeca uz Bogija i otpisanog Celu tmam je i nek ne dovode nikoga preko 25 god. Novce od Sabanove prodaje iskljucivo bi trebali uloziti u strucni kadar i omladinski pogon.
Nije fazon u Arezini, fol je sto se nastavlja tradicija radkidanja ugovora poslije par utakmica i sto svake sezone imamo neku farsu . U tome je problem.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1267
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 12:19 am

Zato kazem da klub vise love obezbjedi za struku, da i u op nadju bolje trenere, pa i na ustrb ovih trenutnih nekoliko prvotimaca.
Država Željo
 
Avatar
igla
Postovi: 3637
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 12:52 am

Kad ćemo mi navijači doći sebi i postati navijači Želje i opravdati to da je Željo klub raje, radnika, bogatih i siromašnih...

Ili ćemo se dijeliti na Amarovu raju i Misketovu raju.

Muka mi je od ovakvih Željovaca.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 12:59 am

Samo vi brisite moje postove u vezi pickurine koja nema gram obraza i koji je jos uvijek trener Zelje..

Jesi li se naspavao tzv. legendo? Kad te ko kera otjeraju morace te sa stolicom iznijeti sa Grbavice jer si se zalijepio za stolicu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 1:05 am

alombardo je napisao/la:
sri nov 21, 2018 10:42 pm
Pa bolan u svim ugovorima to imate, to je stalna praksa, nije arezina izuzetak.
Stalna praksa je da ne mogu davati izjave dok su tu al daleko od stalne prakse je da ne smiju nista reci kad dobiju papire..o tome se radi...
A sam Arezina je skoro na treningu rekao likovima da ce imati svasta reci kad dobije nogu a da nema sansw da zaigra :) Ko ne vjeruje zao mi je
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 22, 2018 1:09 am

Brkoo je napisao/la:
čet nov 22, 2018 12:59 am
Samo vi brisite moje postove u vezi pickurine koja nema gram obraza i koji je jos uvijek trener Zelje..

Jesi li se naspavao tzv. legendo? Kad te ko kera otjeraju morace te sa stolicom iznijeti sa Grbavice jer si se zalijepio za stolicu..
A de mi reci bi li Amara ovako pljuvao al iskreno ko sto pljujes Odu?

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Maestro_1921, SIMA_SIMAU, SkenderijaTM87 i 42 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija