Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 7:44 pm

Ne tjeram ja nikoga samo da bi tjerao. Ja postujem vase misljenje i diskusije.
Samo mi malo omrzla prica da bi dosli samo oni koji bi unistili zelju. Morat cemo nekad dati nekome priliku, kad tad.
Slozit cete se sa mnom da je situacija u klubu na najnizim mogucim granama, tj atmosfera.
Ja bih volio da dodje do promjene, mozda i bude bolje nego sad. Ne zagovaramo mi razne olose u klubu, nego potencijalno ljude koji bi nastavili ovako a mozda bili bolji sto se terena tice.

Jedva cekam da Grbavica bude puna zeljovaca sa svih strana, da se vratimo na staze trofeja :D
MIRZA RASCIC
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 7:45 pm

Pa ti ljudi koji su nas doveli u te dugove za mene su neprijatelji kluba. Niko ne zna gdje su otisle pare od utakmice sa New Castle-om, a zna se ko je bio tada glavni u klubu. Amar jeste prijatelj i uvijek ce biti dio Zelje, a oni su nisu. To treba jasno rasclaniti. Svi redom koji su nas doveli do dugova, do bivsih legendi koje su poklonile dio Zeljine imovine. Titule se osvajale, a oni se kitili (Amarovim) perjem.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 7:46 pm

Brkoo je napisao/la:
uto nov 20, 2018 7:17 pm
maxum1921 je napisao/la:
uto nov 20, 2018 5:03 pm
Da li ce se klub ugasiti? Nece. Da li bi neko sutra bio sposoban da nam uzme stadion na ime dugovanja? Itekako bi. Danasnje vrijeme je nemilosrdno, pare se nikom ne prastaju. Za 2-3 mil KM npr. Poreskog duga, hladno bi nam uzeli sve sto valja/zele. Ko bi to sprijecio? Navijaci, klub? Ko je sprijecio jednog najobicnijeg cinovnika u Opcini da samovoljno, mimo potpisanog sporazuma, prenese vlasnistvo sjeverne tribine sa FK na SD Zeljeznicar? Proces vracanja vlasnistava je trajao godinama. Mi "stariji" se sjecamo i titula od prije 15 godina i 7 godina, ali se sjecamo i vremena prije 20 godina. Zato i gledamo sve drugacije.
Dzaba pises, mi smo narod koji ima slabo pamcenje. U proslosti se radilo super al eto dugovi sami dosli ili sto bi rekao jedan bivsi forumas koji je to opravdavao sa rijecima tako se tad moralo raditi, razmisljalo se u fazonu neko drugi ce vratiti dugove. Ima intervju Bulenda Biscevica prije par dana sam vidio, kaze mjesecima nisu imali platu u vrijeme one nase evropske avanture i tekme sa Newcastlom(Kozaric bio predsjednik), mjesecima igrali ljudi za dzaba. Treba napomenuti da je i ogroman novac od karti(tekma sa Newcastlom) otisao tad u privatne dzepove. Ne treba ni da spominjem Landzu i ostale. Preporucio bih ljudima da pregledaju i intervju Sabahudina Zuje(u trenutku kad je bio predsjednik), da vidite u kakvim govnima je bio klub i kako je bio "uredjen" i pored titula koje smo osvajali. Zivot ti se zgadi kad vidis ko je sve bio u klubu.

I onda ima neko pa se cudi sto vecina navijaca podrzava upravu. Nismo nikad poslije rata imali postenije ljude i ljude koji rade u interesu kluba od ovih. Kad kazem ovih mislim i na Bajramovica i na Vukotica i na Misimovica i sve ostale koji su radili istinski za klub. Ako postoje ljudi bolji od ovih trenutnih, ljudi koji ce Zelju dici na jos jedan veci nivo, bujrum nek dodju, predstave plan na skupstini i imaju moju podrsku, a opet da se vracaju ljudi iz proslosti koji su zavili klub u crno, to nikad necu podrzati.
Dva odlicna posta.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 7:50 pm

Nismo mi tada imali pojma koliki su stvarno dugovi i šta se radilo. Sve smo to vidjeli i uvjerili se kad su ti postali bivši. Hajmo mi ipak sačekati i ovaj put da vidimo šta će iza ovih ostati pa tek onda da sudimo...kad god to bilo. Svaki izvještaj se da frizirati da izgleda puno bolje nego što stvarno jeste
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 7:55 pm

Tacno. O svakoj upravi treba suditi tek kad ona ode, jer tad izadje prljavstina na povrsinu.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 8:04 pm

Izlija je napisao/la:
uto nov 20, 2018 6:43 pm
Neko je namjerno okrenuo i pomješao teze oko odlaska ove uprave, neće se Željo ugasiti ako oni odu a isti ili bolju dođu ali postoji realna opasnost da se dobar dio kluba tj. njegove imovine otuđi ako dođu ljudi koji nemaju čiste namjere a vrte se oko kluba i čine sve što je u njihovoj moći da ovom sazivu skupštine i uprave oteža put koji su započeli a to je jak i stabilan Željo kojeg svi poštuju. Mnogi se toga boje jer to i direktno znači da će odgovarati za svoja zlodjela kojim su oštetili našu svetinju, mali problem koji ima ova uprava je da nemaju konkurencije, iako se čini da bi mnogi rado uskočili na njihova mjesta i nastavili bolje surova realnost je da je jako mali broj jakih a poštenih i časnih ljudi koji bi uzeli u razmatranje da sjedu u vruće klupe uprave F.K.Željezničar.
Upravo zbog buducih ljudi koji ce voditi nas klub, jako je bitno da se pozovu na odgovornost svi koji su nesavjesno, neodgovorno vodili nas klub i doveli ga do velikih dugova. A to ako ova garnitura propusti uraditi to ce im biti veci i gori poraz od gubitka titula.
Država Željo
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 8:04 pm

Izlija je napisao/la:
uto nov 20, 2018 6:43 pm
Neko je namjerno okrenuo i pomješao teze oko odlaska ove uprave, neće se Željo ugasiti ako oni odu a isti ili bolju dođu ali postoji realna opasnost da se dobar dio kluba tj. njegove imovine otuđi ako dođu ljudi koji nemaju čiste namjere a vrte se oko kluba i čine sve što je u njihovoj moći da ovom sazivu skupštine i uprave oteža put koji su započeli a to je jak i stabilan Željo kojeg svi poštuju. Mnogi se toga boje jer to i direktno znači da će odgovarati za svoja zlodjela kojim su oštetili našu svetinju, mali problem koji ima ova uprava je da nemaju konkurencije, iako se čini da bi mnogi rado uskočili na njihova mjesta i nastavili bolje surova realnost je da je jako mali broj jakih a poštenih i časnih ljudi koji bi uzeli u razmatranje da sjedu u vruće klupe uprave F.K.Željezničar.
Upravo zbog buducih ljudi koji ce voditi nas klub, jako je bitno da se pozovu na odgovornost svi koji su nesavjesno, neodgovorno vodili nas klub i doveli ga do velikih dugova. A to ako ova garnitura propusti uraditi to ce im biti veci i gori poraz od gubitka titula.
Država Željo
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 458
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 8:07 pm

Amidza je napisao/la:Tacno. O svakoj upravi treba suditi tek kad ona ode, jer tad izadje prljavstina na povrsinu.
Slazem se. Samo sto ovi imaju veci problem od prethodnih struktura. A to je drugacije koncipirana svijest u skupstini koji bi sigurno pokrenuli prijave protiv istih. Na skupstinama sam bio i u vrijeme Zuje i vrijeme Gredica, te ove strukture. Znate kako je Zujo, pa i Gredic finansijski izvjestaj objasnajavao? u 9 recenica. A ljudi u skupstini isti ni vidjeli nisu.

U Zelji se 2 puta desilo da se podnesu prijave. Protiv nekadasnjeg direktora Trklje i protiv NN koju su podnijeli imenom i prezimenom 3 covjeka u ime Kluba. Onu protiv Trklje povukla naredna struktura. Ovu nece moci. A svima je zagarantovana ista ako ispliva neka nepravilnost. I ovoj strukturi, i svakoj drugoj.
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 8:08 pm

Nije li to trenutno u procesu tj. do suda je sada, koliko znam davno je dokumentacija predata ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 8:41 pm

Sljedece godine navodno dolazi na red. Ko god je nastetio Zelji treba da bude kaznjen.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 8:47 pm

Morzhy je napisao/la:
uto nov 20, 2018 7:50 pm
Nismo mi tada imali pojma koliki su stvarno dugovi i šta se radilo. Sve smo to vidjeli i uvjerili se kad su ti postali bivši. Hajmo mi ipak sačekati i ovaj put da vidimo šta će iza ovih ostati pa tek onda da sudimo...kad god to bilo. Svaki izvještaj se da frizirati da izgleda puno bolje nego što stvarno jeste
ključ cijele priče. :palacgore:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 8:51 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 8:59 pm

1921.ba je napisao/la:
uto nov 20, 2018 8:51 pm
slika

Iz ugla | Vlado Komšić

http://1921.ba/iz-ugla-vlado-komsic-5284
:palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 9:41 pm

Najava tekme kakva mora osvanuti na zvanicnoj:


FK KRUPA - FK ZELJEZNICAR (Subota 13:00h)

U slučaju da vas zanima, liga se nastavlja u subotu. Utakmica počinje u 13 sati.



Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 9:48 pm

Elegant je napisao/la:
uto nov 20, 2018 8:08 pm
Nije li to trenutno u procesu tj. do suda je sada, koliko znam davno je dokumentacija predata ?
U tom grmu leži zec što kažu. Jasnije je puno odakle vjetar puše u rušenju ove garniture Uprave.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 10:17 pm

A jel ima iko da kaze tacno ko je ta garnitura sto zeli doci??? Imenom i prezimenom, 5, 10 ljudi koji kao trebaju doci??? Dosta vise iz supljeg u prazno, postali su mitoloska bica ti opozicionari kako ih vec nazivate
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 10:23 pm

Valja kod doktora po recept.. Taman se fino odmorio.
1987
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 10:26 pm

nikson je napisao/la:
uto nov 20, 2018 10:17 pm
A jel ima iko da kaze tacno ko je ta garnitura sto zeli doci??? Imenom i prezimenom, 5, 10 ljudi koji kao trebaju doci??? Dosta vise iz supljeg u prazno, postali su mitoloska bica ti opozicionari kako ih vec nazivate
Mislim da to ni oni jos tacno ne mogu reci. Ali uskoro ce skupstina, pa red bi bio tu da se predstave. Sva ova imena s kojim se licitira su cini mi se rekla-kazala.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 10:33 pm

Elegant je napisao/la:
uto nov 20, 2018 8:08 pm
Nije li to trenutno u procesu tj. do suda je sada, koliko znam davno je dokumentacija predata ?
storm_raider je napisao/la: Sljedece godine navodno dolazi na red. Ko god je nastetio Zelji treba da bude kaznjen.
To se u ladicama moze cuvati do sudnjeg dana. Dok nekome ne zatreba ili dok ne nastupi zastara i pojeo vuk magarca.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 20, 2018 10:33 pm

Budi Željo je napisao/la:
uto nov 20, 2018 10:26 pm
nikson je napisao/la:
uto nov 20, 2018 10:17 pm
A jel ima iko da kaze tacno ko je ta garnitura sto zeli doci??? Imenom i prezimenom, 5, 10 ljudi koji kao trebaju doci??? Dosta vise iz supljeg u prazno, postali su mitoloska bica ti opozicionari kako ih vec nazivate
Mislim da to ni oni jos tacno ne mogu reci. Ali uskoro ce skupstina, pa red bi bio tu da se predstave. Sva ova imena s kojim se licitira su cini mi se rekla-kazala.
Ma sve je rekla kazala....ovdje danima oni lafo upuceni seru da su navijaci nahuskani, potplaceni itd itd....oni pak neupuceni imaju bujnu mastu pa tu dodaju mnoge stvari....mi kao treca vrsta koji zelimo da uprava ode smo neprijatelji i na noz docekani....onaj dvvije godine pise kako su iza Gredica ostale duple knjihe a da nije bilo duplih sve bi nam para uzeli oni kojima smo dugovali...opet niko da pomene da je Gredic navukao 5 mil u Zelju i ostavio ih Misimovicu....slucajno, namjerno, u to ne ulazim....ovi opet od Misimovica napravili bozanstvo, planiraju kip da mu dignu ispred Grbavice i da se vrte oko njega kk da su na hadz otisli a ne vide banalne stvari u kojima isti grijesi....opet ovi treci sanjaju da Amaru provodaju Lutvu i koju progovore....i tako ukrug, svaki dan sve isto....FUJ!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cala, Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 155 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija