Moderator/ica: storm_raider

 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 17, 2018 11:34 am

storm_raider je napisao/la:
pet nov 16, 2018 9:25 pm
Durgo je napisao/la:
pet nov 16, 2018 9:11 pm
Trebamo organizovati gledanje tekme negdje, al u pp da nam ne bace bombu sa natpisom LOBOTOMIJA :)
Vala moze, sto se mene tice onaj kafic pored Varadera ili Varadero.
Varadero Caffe Bar je prikupio i predao ukupno 4.310,00 KM za evropsku Grbavicu!
Samo stolica,a tek destogodisnjih!
Sram i stid da vas bude!
To vam iz štaba naredba?
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 17, 2018 11:35 am

E ybg brate, taman se smiri situacija i ti opet zakuhaš. :D
1987
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 17, 2018 11:41 am

exdomorocki je napisao/la:
sub nov 17, 2018 11:34 am
storm_raider je napisao/la:
pet nov 16, 2018 9:25 pm
Durgo je napisao/la:
pet nov 16, 2018 9:11 pm
Trebamo organizovati gledanje tekme negdje, al u pp da nam ne bace bombu sa natpisom LOBOTOMIJA :)
Vala moze, sto se mene tice onaj kafic pored Varadera ili Varadero.
Varadero Caffe Bar je prikupio i predao ukupno 4.310,00 KM za evropsku Grbavicu!
Samo stolica,a tek destogodisnjih!
Sram i stid da vas bude!
To vam iz štaba naredba?
Kakvog Staba? Pa ja sam sudjelovao u toj akciji prijatelju dragi, kao i uvijek do sada.
Meni je Varadero 100 metara od mjesta gdje sam odrastao, prva stanica bio uvijek.
Zar zaista i dalje ima neko ko misli da ima ikakvog "Staba" i ikakvih naredbi?
Zar mislis da bih ja trpio ikakve naredbe, a da to ne bih javno objavio ovdje?
Zar mislis da je iko od nas dobar sa Upravom privatno i da prima instrukcije od ikoga?
Boga mi niko, niti ce iko.

Vidis da se Durgo zeza sa `lobotomijom`, ko jos normalan uzima ozbiljno te natpise marginaliziranih likova o ikakvoj lobotomiji? Takvi koji to pisu su nas i podijelili, i oni koji to shvataju ozbiljno. Podijelili su nas likovi na marginama, a tebe ne smatram takvim. Svaka rijec se vaga i sve se shvata na vise nacina. Jesmo li takvi postali?

Nemojte takve bitke voditi ovdje zivota vam, pokusavamo da unesemo sale koliko je kod moguce u ove tmurne dane.

Prestanite vise sa tim glupostima i nekakvim Stabovima, stranama, pozicijama i opozicijama. Ne mora ni biti foruma ako ce ga biti na taj nacin.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 17, 2018 11:49 am

storm_raider je napisao/la:
sub nov 17, 2018 11:41 am
exdomorocki je napisao/la:
sub nov 17, 2018 11:34 am
storm_raider je napisao/la:
pet nov 16, 2018 9:25 pm


Vala moze, sto se mene tice onaj kafic pored Varadera ili Varadero.
Varadero Caffe Bar je prikupio i predao ukupno 4.310,00 KM za evropsku Grbavicu!
Samo stolica,a tek destogodisnjih!
Sram i stid da vas bude!
To vam iz štaba naredba?
Kakvog Staba? Pa ja sam sudjelovao u toj akciji prijatelju dragi, kao i uvijek do sada.
Meni je Varadero 100 metara od mjesta gdje sam odrastao, prva stanica bio uvijek.
Zar zaista i dalje ima neko ko misli da ima ikakvog Staba i ikakvih naredbi?
Zar mislis da bih ja trpio ikakve naredbe, a da to ne bih javno objavio ovdje?
Zar mislis da je iko od nas dobar sa Upravom privatno?
Nikada.

Vidis da se Durgo zeza sa `lobotomijom`, ko jos normalan uzima ozbiljno te natpise marginaliziranih likova o ikakvoj lobotomiji? Takvi koji to pisu su nas i podijelili, i oni koji to shvataju ozbiljno. Podijelili su nas likovi na marginama, a tebe ne smatram takvim. Svaka rijec se vaga i sve se shvata na vise nacina. Jesmo li takvi postali?

Nemojte takve bitke voditi ovdje zivota vam, pokusavamo da unesemo sale koliko je kod moguce u ove tmurne dane.

Prestanite vise sa tim glupostima i nekakvim Stabovima, stranama, pozicijama i opozicijama. Ne mora ni biti foruma ako ce ga biti na taj nacin.
Uzimate neciji poslovni objekat,neciji hljeb u usta,upozorit cu te.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 17, 2018 11:50 am

Hahaha e jel moguce dan te **** hahaha
Željezničar ante portas !
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 17, 2018 11:51 am

AsharaK je napisao/la:
sub nov 17, 2018 11:50 am
Hahaha e jel moguce dan te **** hahaha
Ne vjerujem ocima...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 17, 2018 11:52 am

Nista, halali.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 17, 2018 11:52 am

nookey je napisao/la:
sub nov 17, 2018 11:51 am
AsharaK je napisao/la:
sub nov 17, 2018 11:50 am
Hahaha e jel moguce dan te **** hahaha
Ne vjerujem ocima...
a subota, ubilo se za popit braco
Željezničar ante portas !
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 17, 2018 12:03 pm

AsharaK je napisao/la:
sub nov 17, 2018 11:52 am
nookey je napisao/la:
sub nov 17, 2018 11:51 am
AsharaK je napisao/la:
sub nov 17, 2018 11:50 am
Hahaha e jel moguce dan te **** hahaha
Ne vjerujem ocima...
a subota, ubilo se za popit braco
Ma moram kola oprati braco slatki
 
neroazzuro
Postovi: 1911
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 17, 2018 12:22 pm

Znači gledam, a ne čujem :)
Koji si ti burazer...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 17, 2018 12:30 pm

Opusteno, nesporazum je bio, desava se.

Volim te Zeljo! Valja docekati mart, kriza me trese. Kako ne otici na Grbavicu...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 17, 2018 12:33 pm

storm_raider je napisao/la:
sub nov 17, 2018 12:30 pm
Opusteno, nesporazum je bio, desava se.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 17, 2018 1:04 pm

Nisam bas siguran da je nesporazum, bilo ih je onda mnogo...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 17, 2018 1:17 pm

Ako nam ista treba to je zajednistvo. Zato molim sve da pokazemo zajedednistvo. ZELJO!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 447
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 17, 2018 2:09 pm

Qooler je napisao/la:
sub nov 17, 2018 2:07 am
kremenko je napisao/la:
čet nov 15, 2018 7:22 pm
Bosanski lonac je napisao/la:
čet nov 15, 2018 7:15 pm


Ovo je nešto najljepše što nam se u zadnje vrijeme dogodilo.
Bravo, majstore.
Svaka čast na trudu, ali ne valja kako izgleda. Ovalna tribina :oops:
Zna se kako Kop treba da izgleda :kafa:
Ovo je užas od projektovanja.Pravite ruglo. Ne mora biti "lučna tribina zbog podnošenja sila sa tranzita" Neka bude lučni dio temelja koji se odnosi na stabilizaciju zemljišta i dio u zemlji, ali može se napraviti i drugi, manji temelj koji nosi tribinu i da bude u skladu sa ostalim tribinama. Razdvojiti lučni temelj koji stabilizuje zemljiste i drugi manji je koji samo nosi ravnu tribinu. Ako će biti ruglo, bolje ga ne praviti. Ne stabilizira tribina zemljište već temelji. Imati dva temelja, jedan nosivi za tribinu i drugi koji se odnosi na sanaciju klizišta. Ovo je ovako ruglo.
Otvorena je podtema za ovo. Kada smo već ovdje, evo i replike.
Volio bih da se i @zubanovic89 oglasi. Jedne prilike je angažovao tim projektanata ako se ne varam. Ovo tvoje "Razdvojiti lučni temelj koji stabilizuje zemljiste i drugi manji je koji samo nosi ravnu tribinu",stoji. Ali.. Bit i srž posta koji sam objavio je da se vodi računa o klizištu i da se smanje troškovi. Što veći potencijal uz što manja ulaganja. Skica je za natkrivenu tribinu od 4.200 mjesta, koja košta 2,7 miliona KM, nasuprot projekta natkrivene tribine od 5000 mjesta, sa 914 m2 prostora i "zaduženjem" od 3,7 miliona KM.
"Ruglo". Ima li iko ovdje da napravi animaciju s AutoCAD? @BlwD, pomagaj :doktor: Ne pada mi na pamet da branim ovaj post. Ali ti, budi ljubazan i koristan pa doradi/objavi. Ako ne želiš, objaviću ja. Shvatam u potpunosti tvoj prijedlog i mislim da ga mogu brzo realizovati.

Cijena. Svaki dodatni kvadrat projekta i dodatni kubni metar betona je trošak. Očajnički gledamo u igračka pojačanja tako da bi Želji svaki dinar bio luksuz.
Prvo ovo..
slikaprivate image upload
Doslovno ni lopatu ne zakopati iza crvene linije.
Pasaž ispod Juga mi treba za Ulaze. Može i kako ti zamišljaš s tim da se sa pasaža penje na Jug a zatim sa starog Juga stepeništem na tribinu.
Predložio sam najpragmatičniji ULAZ na tribinu.
slika
slika
Dizajn i konačni izgled? Ovo je skica. Niko ne kaže da je jedina opcija. Možda Uprava nikad i neće odustati od tribine sa poslovnim prostorima. Njihova odluka.

Na kraju krajeva, kolega. Pokrenula se anketa i odnos ZA UPRAVU i PROTIV UPRAVE je 20:1. Stvar jasna ko hoće da prihvati.
Objavim post i dobijem 20 :palacgore: , par :prst: i JEDAN :ne: I opet stvar jasna ko hoće da prihvati.
 
Kosevsko Hill
Postovi: 39
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 17, 2018 2:41 pm

storm_raider je napisao/la:
sub nov 17, 2018 1:17 pm
Ako nam ista treba to je zajednistvo. Zato molim sve da pokazemo zajedednistvo. ZELJO!
Pa ako se malo bolje analizira sa distance sva ova mucna rasprava,mislim da smo ipak pokazali zajednistvo.
Od prvih povika sa juga 'uprava napolje' ,odmah je stigla adekvatna reakcija sa drugih tribina, ne zato sto neko voli Senada ,nego sto smo osjetili potrebu da tako reagujemo.Tu potrebu su ovdje ljudi obrazlozili sa dosta kvalitetnih postova.Također, evo i ovaj 'referendum' o ostavkama je prosao kako je prosao, znaci i taj procenat dokazuje zajednistvo.
To sto par ljudi svako malo napise 'uprava napolje'( plava porodica,bistrik,zeljo,kremenko..) i time opet zakuha situaciju,nije relevantno , ne zato sto ne postujem njihovo misljenje,nego sto su u debeloj manjini i mislim da nema potrebe verglati tu istu pricu.Ti storme sto imas 'konjske' zivce to je druga prica,zato i jesi moderator :)
I da pohvalim postove @Ndare i @Ocassionally, aferim obojci.Zbog @Amidze probudih komsije u 3 nocas ,baraba :)
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 17, 2018 2:47 pm

Kosevsko Hill je napisao/la:
sub nov 17, 2018 2:41 pm
storm_raider je napisao/la:
sub nov 17, 2018 1:17 pm
Ako nam ista treba to je zajednistvo. Zato molim sve da pokazemo zajedednistvo. ZELJO!
Pa ako se malo bolje analizira sa distance sva ova mucna rasprava,mislim da smo ipak pokazali zajednistvo.
Od prvih povika sa juga 'uprava napolje' ,odmah je stigla adekvatna reakcija sa drugih tribina, ne zato sto neko voli Senada ,nego sto smo osjetili potrebu da tako reagujemo.Tu potrebu su ovdje ljudi obrazlozili sa dosta kvalitetnih postova.Također, evo i ovaj 'referendum' o ostavkama je prosao kako je prosao, znaci i taj procenat dokazuje zajednistvo.
To sto par ljudi svako malo napise 'uprava napolje'( plava porodica,bistrik,zeljo,kremenko..) i time opet zakuha situaciju,nije relevantno , ne zato sto ne postujem njihovo misljenje,nego sto su u debeloj manjini i mislim da nema potrebe verglati tu istu pricu.Ti storme sto imas 'konjske' zivce to je druga prica,zato i jesi moderator :)
I da pohvalim postove @Ndare i @Ocassionally, aferim obojci.Zbog @Amidze probudih komsije u 3 nocas ,baraba :)
:)

Znas li ti stagod napisati na temu ovog izgleda tribine? Post od Qoolera, iako napisan u pogresnom tonu, me jeste dodatno zainteresovao.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Kosevsko Hill
Postovi: 39
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 17, 2018 3:06 pm

storm_raider je napisao/la:
sub nov 17, 2018 2:47 pm
Kosevsko Hill je napisao/la:
sub nov 17, 2018 2:41 pm
storm_raider je napisao/la:
sub nov 17, 2018 1:17 pm
Ako nam ista treba to je zajednistvo. Zato molim sve da pokazemo zajedednistvo. ZELJO!
Pa ako se malo bolje analizira sa distance sva ova mucna rasprava,mislim da smo ipak pokazali zajednistvo.
Od prvih povika sa juga 'uprava napolje' ,odmah je stigla adekvatna reakcija sa drugih tribina, ne zato sto neko voli Senada ,nego sto smo osjetili potrebu da tako reagujemo.Tu potrebu su ovdje ljudi obrazlozili sa dosta kvalitetnih postova.Također, evo i ovaj 'referendum' o ostavkama je prosao kako je prosao, znaci i taj procenat dokazuje zajednistvo.
To sto par ljudi svako malo napise 'uprava napolje'( plava porodica,bistrik,zeljo,kremenko..) i time opet zakuha situaciju,nije relevantno , ne zato sto ne postujem njihovo misljenje,nego sto su u debeloj manjini i mislim da nema potrebe verglati tu istu pricu.Ti storme sto imas 'konjske' zivce to je druga prica,zato i jesi moderator :)
I da pohvalim postove @Ndare i @Ocassionally, aferim obojci.Zbog @Amidze probudih komsije u 3 nocas ,baraba :)
:)

Znas li ti stagod napisati na temu ovog izgleda tribine? Post od Qoolera, iako napisan u pogresnom tonu, me jeste dodatno zainteresovao.
Pa dosad su ideje bile vecinom da i jug bude istog dizajna kao i ostale tribine,tako da je ovo za mene novina sto se tice izgleda.Ja sam ekonomista,tako da nisam upucen u arhitektonsko/gradjevinska rjesenja i koje su tu opcije posto je sama tribina na 'nezgodnom' mjestu .Sa ekonomske strane,treba gledati da se ne izlaze prevelikim zaduzenjima svakako sto je i logicno, a ovaj ovalni izgled meni nije los ,ako bude takav.( Da sto prije bude aBd).Dosad se je sve odradilo lijepo sto se tice izgradnje stadiona tako da ne sumnjam da ce i rjesenje juga biti uredu.
Inace , Ocassionally je i naveo koliko ljudi se svidja sta je napisao,koliko ne, a koliko ih ne zna komunicirati...
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 17, 2018 3:37 pm

...a moja ideja :prst: mislim,koja je i dalje samo u mojoj glavi?Niko da ga nacrta,a ja fino zamolio cjenjene dizajnere,ljudi me isqulirase :D
Znam da je kasno za ono,evo vec par godina,al ja bih volio vidjeti sliku kad bi neko bio ljubazan :prst:
Ono,istok i zapad da budu isti ko i jug,uglavnom. Nemora imati krov :D
Halalite,al u meni jos uvjek cuci taj dio djetinstva
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3557
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 17, 2018 5:04 pm

Naravno samo zajednistvo! ZELJO I NISTA DRUGO!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Jacksparrow, salle86 i 213 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija