Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 9:43 pm

plavi brat je napisao/la:
sri nov 14, 2018 9:27 pm
@Occasionally :palacgore:
Preslusati ovo sto je covjek postavio.
Pisao sam danas nesto slicno ovome sto je Amar birvaktile,rekao.Elem,navijaci donesu klubu neku korist,pa onda naprave stetu,u najmanju ruku jednaku toj koristi.To ko ona krava sto da' 20 l mlijeka,pa nogom izvrne kantu.
Nemogu se suprostavit toj inividui sto nanosi stetu klubu koji volim...mogu se sklonit od njeg u znak revolta,i tako svi normalni,pa kad ovih ostane sakica...uradjeno je nesto za dobrobit kluba.
Idalje du mi u glavi slike baklji na terenu,tuca na tribini,nemogu da se oporavim.Ono je za mene bila takva samarcina da nemogu sebi doci
NI MILIMETAR
Zalosno je, ali da bi zastitili nasu imovinu moramo , ili moraju poceti kaznjavati prestupnike prvo u nasim redovima,pa onda i goste. Dakle svakog onog ko ubaci baklju u teren sankcionisati zbranom ulazka na stadion. Ne moze se to nikako drugacije rijesiti. Nisam ja protiv baklji nek se pale ali kad se vec pali ona NE SMIJE NIKAKO NA TEREN.
Država Željo
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 9:44 pm

Ako cemo gledati realno 99% ljudi je za ostanak uprave onaj 1% su ovi sto hoce da udju sad u klub i da se rastale i da nas pokradu do kosti cak bi i kosti pojeli eto kakvi su, ko je bio protiv tuzla citiya vidio je pravo stanje, citav stadion je bio za ostanak uprave osim par onih koji su placeni i ostatak balavaca koji nemaju svoje misljenje nego su tu samo da se snjima upravlja... mjerilo je ono sto je bilo na stadionu jer onaj ko voli Zelju je bio na utakmici jer oni pravi i iskreni su uvijek tu bez obzira na rezultat ostali su nebitni titula navijaci i evropa navijaci nikad nisu ni bili bitni niti su mogili sta da mijenjaju.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 9:48 pm

kokoška je napisao/la:
sri nov 14, 2018 9:44 pm
Ako cemo gledati realno 99% ljudi je za ostanak uprave onaj 1% su ovi sto hoce da udju sad u klub i da se rastale i da nas pokradu do kosti cak bi i kosti pojeli eto kakvi su, ko je bio protiv tuzla citiya vidio je pravo stanje, citav stadion je bio za ostanak uprave osim par onih koji su placeni i ostatak balavaca koji nemaju svoje misljenje nego su tu samo da se snjima upravlja... mjerilo je ono sto je bilo na stadionu jer onaj ko voli Zelju je bio na utakmici jer oni pravi i iskreni su uvijek tu bez obzira na rezultat ostali su nebitni titula navijaci i evropa navijaci nikad nisu ni bili bitni niti su mogili sta da mijenjaju.
Šta smo mi koji smo skandirali, a poslije toga i ostali na utakmici? Mi smo "polupravi", o vi pravi navijači!? :lol:
Minjore je napisao/la:.
Volio bih da i ti brate napišeš svoje mišljenje u vezi svega, ako čitaš.
Zadnja izmjena: shzna, dana/u sri nov 14, 2018 9:51 pm, ukupno mijenjano 1 put.
1987
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 9:51 pm

blueheart je napisao/la:
sri nov 14, 2018 9:43 pm
plavi brat je napisao/la:
sri nov 14, 2018 9:27 pm
@Occasionally :palacgore:
Preslusati ovo sto je covjek postavio.
Pisao sam danas nesto slicno ovome sto je Amar birvaktile,rekao.Elem,navijaci donesu klubu neku korist,pa onda naprave stetu,u najmanju ruku jednaku toj koristi.To ko ona krava sto da' 20 l mlijeka,pa nogom izvrne kantu.
Nemogu se suprostavit toj inividui sto nanosi stetu klubu koji volim...mogu se sklonit od njeg u znak revolta,i tako svi normalni,pa kad ovih ostane sakica...uradjeno je nesto za dobrobit kluba.
Idalje du mi u glavi slike baklji na terenu,tuca na tribini,nemogu da se oporavim.Ono je za mene bila takva samarcina da nemogu sebi doci
NI MILIMETAR
Zalosno je, ali da bi zastitili nasu imovinu moramo , ili moraju poceti kaznjavati prestupnike prvo u nasim redovima,pa onda i goste. Dakle svakog onog ko ubaci baklju u teren sankcionisati zbranom ulazka na stadion. Ne moze se to nikako drugacije rijesiti. Nisam ja protiv baklji nek se pale ali kad se vec pali ona NE SMIJE NIKAKO NA TEREN.
Nisam ni ja protiv baklji,i sam sam' nekad bio u tom fazonu,sad sam malo stariji,ozbiljniji ali nakon onog incidenta nebih imao nista protiv da se skroz zabrane,izuzev neke specijelne prilike kao sto je bilo otvaranje istoka.Mozda se to moze rijesiti s policijom/osiguranjem,video nadzor
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:01 pm

bianco blu je napisao/la:
sri nov 14, 2018 6:58 pm
Ko je u upravnom odboru našeg kluba?
Sumnjam da je samo Misimović?
Ako je ste onda je on faktički vlasnik Željezničara.
Dali ''uprava napolje'' znači tjeranje Misimovića ili čitave uprave?
???
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:03 pm

Ma sve iz supljeg u prazno, iste teme, isto sve, a nikako pameti da se dozovemo. Treba zatvoriti forum sve dok se skupstina ne zavrsi ili do prvog sluzbenog obracanja uprave medijima/navijacima...
Stvar je jasna odavno, 90% ljudi daje podrsku ovoj upravi, 100% ljudi bi da vide Amara kao trenera uz ovu upravu, 90% ljudi nije za baklje odnosno nanosenje direktne stete klubu, 90% da ovaj Jug treba mjenjati...
Sta je ostalo da nije jasno? :D

Sent from my MI 6X (CarbonROM) using Tapatalk

 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:05 pm

shzna je napisao/la:
sri nov 14, 2018 9:48 pm
kokoška je napisao/la:
sri nov 14, 2018 9:44 pm
Ako cemo gledati realno 99% ljudi je za ostanak uprave onaj 1% su ovi sto hoce da udju sad u klub i da se rastale i da nas pokradu do kosti cak bi i kosti pojeli eto kakvi su, ko je bio protiv tuzla citiya vidio je pravo stanje, citav stadion je bio za ostanak uprave osim par onih koji su placeni i ostatak balavaca koji nemaju svoje misljenje nego su tu samo da se snjima upravlja... mjerilo je ono sto je bilo na stadionu jer onaj ko voli Zelju je bio na utakmici jer oni pravi i iskreni su uvijek tu bez obzira na rezultat ostali su nebitni titula navijaci i evropa navijaci nikad nisu ni bili bitni niti su mogili sta da mijenjaju.
Šta smo mi koji smo skandirali, a poslije toga i ostali na utakmici? Mi smo "polupravi", o vi pravi navijači!? :lol:
Mislim da me nisi shvatio pod ovim "pravi" sam mislio na sve koji su tu svaku utakmicu bez obzira na rezultat nije bitno jesu li skandirali ili nisu to su navijaci koji su tu jer vole Zelju a ovi forum, fejsbuk i dijaspora navijaci nemaju pravo glasa.
Zadnja izmjena: kokoška, dana/u sri nov 14, 2018 10:06 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:05 pm

bianco blu je napisao/la:
sri nov 14, 2018 10:01 pm
bianco blu je napisao/la:
sri nov 14, 2018 6:58 pm
Ko je u upravnom odboru našeg kluba?
Sumnjam da je samo Misimović?
Ako je ste onda je on faktički vlasnik Željezničara.
Dali ''uprava napolje'' znači tjeranje Misimovića ili čitave uprave?
???
Imas zvanicnu, dva klika i eto ti liste clanova upravnig odbora.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:09 pm

Sjetio sam se.Imam i ja jednu zamjerku za Senada i ovu upravu.Naime,ko i svi zeljovci tako i ja,oduvjek sam mastao o tome kako ce se renovirati/izgraditi grbavica.Ja sam to zamisljao tako sto ce se na prijasnji istok napraviti gornji sprat,da istok bude isti kao sto je jug.Vremenom i zapad da se uradi da bude identican.Malo se ocisti donji sprat juga i istoka,izlije koji cenat betona i bombona.Natkriju se gornji spratovi istoka,zapada i juga,i to je to.
Nakon njukasla sam bio siguran da poceti da se radi nesto na taj fazon,al kurko.
Tu sliku sam stvorio u glavi i to je bio moj san koji su mi Senad i co. srusili :D al ja im to od srca halalim.
P.S volio bih kad bi neko napravio ovu sliku da se malo 'ibretim' onako,neostvarena zelja da me mine
Unaprijed hvala
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:14 pm

Ponovo pregledam izvjestaj protiv Tuzle
1. Pavić jebeno luta po terenu, ne zna gdje se nalazi.
2. Hajdarević mora više raditi sa loptom, katastrofalan je.
3. Zec mora poceti misliti glavom.
4. Odbrana se odmah mora rješavati lopte..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:15 pm

plavi brat je napisao/la:
sri nov 14, 2018 10:09 pm
Sjetio sam se.Imam i ja jednu zamjerku za Senada i ovu upravu.Naime,ko i svi zeljovci tako i ja,oduvjek sam mastao o tome kako ce se renovirati/izgraditi grbavica.Ja sam to zamisljao tako sto ce se na prijasnji istok napraviti gornji sprat,da istok bude isti kao sto je jug.Vremenom i zapad da se uradi da bude identican.Malo se ocisti donji sprat juga i istoka,izlije koji cenat betona i bombona.Natkriju se gornji spratovi istoka,zapada i juga,i to je to.
Nakon njukasla sam bio siguran da poceti da se radi nesto na taj fazon,al kurko.
Tu sliku sam stvorio u glavi i to je bio moj san koji su mi Senad i co. srusili :D al ja im to od srca halalim.
P.S volio bih kad bi neko napravio ovu sliku da se malo 'ibretim' onako,neostvarena zelja da me mine
Unaprijed hvala
Pa ti imas konkrtniji razlog za tjeranje uprave nego trenutna garnitura momaka u crnom. :D
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 448
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:18 pm

Nisam siguran da li je pogodan momenat i na kakve će reakcije naići ovo što imam namjeru da podjelim s vama. Neke stvari treba znati tempirati i kreirati ambijent za podršku koja bi bila barem u domenu satisfakcije za sve te sate crtanja, projektovanja i traženja materijala na internetu da potkrijepiš iznesene ideje. Biće i onih koji će reći da li je ovo neki novi pristup Lobotomije da saćuva Misketa a navijačima zamaže oči. Biće i onih koji će reći Miske završi ovo i gubi se. Da se ne pretjeruje i ne pomisli da će Uprava vidjevši ovo odmah pokrenuti izradu Idejnog projekta. U građevini je nepisano pravilo da d skice do prve lopate treba godinu dana. Svega sam svjestan, ali eto ja bih između ponavljanja istovjetnih fraza iz stranice u stranicu, ponudio nešto što bi sve i jedan tabor navijača želio. A to je, Dolina Ćupova, modernija i još ljepša.

slika
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:32 pm

shzna je napisao/la:
sri nov 14, 2018 9:30 pm
Jarane, brate, prijatelju cijeli dan ti se provlači vrijeđanje drugih navijača FK Željezničar. Ali, eto, sutra neka vam ne bude čudno što provociraju za "jednoumlje".
šta danas načitah o sebi, od muke sam otvorio avaz i provjerio crnu hroniku da vidim ima li me među uhapšenim..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 448
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:36 pm

 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:36 pm

cikazubo je napisao/la:
sri nov 14, 2018 10:15 pm
plavi brat je napisao/la:
sri nov 14, 2018 10:09 pm
Sjetio sam se.Imam i ja jednu zamjerku za Senada i ovu upravu.Naime,ko i svi zeljovci tako i ja,oduvjek sam mastao o tome kako ce se renovirati/izgraditi grbavica.Ja sam to zamisljao tako sto ce se na prijasnji istok napraviti gornji sprat,da istok bude isti kao sto je jug.Vremenom i zapad da se uradi da bude identican.Malo se ocisti donji sprat juga i istoka,izlije koji cenat betona i bombona.Natkriju se gornji spratovi istoka,zapada i juga,i to je to.
Nakon njukasla sam bio siguran da poceti da se radi nesto na taj fazon,al kurko.
Tu sliku sam stvorio u glavi i to je bio moj san koji su mi Senad i co. srusili :D al ja im to od srca halalim.
P.S volio bih kad bi neko napravio ovu sliku da se malo 'ibretim' onako,neostvarena zelja da me mine
Unaprijed hvala
Pa ti imas konkrtniji razlog za tjeranje uprave nego trenutna garnitura momaka u crnom. :D
Hahahahah,sve su prilike da je tako :D
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:36 pm

cikazubo je napisao/la:
sri nov 14, 2018 10:15 pm
plavi brat je napisao/la:
sri nov 14, 2018 10:09 pm
Sjetio sam se.Imam i ja jednu zamjerku za Senada i ovu upravu.Naime,ko i svi zeljovci tako i ja,oduvjek sam mastao o tome kako ce se renovirati/izgraditi grbavica.Ja sam to zamisljao tako sto ce se na prijasnji istok napraviti gornji sprat,da istok bude isti kao sto je jug.Vremenom i zapad da se uradi da bude identican.Malo se ocisti donji sprat juga i istoka,izlije koji cenat betona i bombona.Natkriju se gornji spratovi istoka,zapada i juga,i to je to.
Nakon njukasla sam bio siguran da poceti da se radi nesto na taj fazon,al kurko.
Tu sliku sam stvorio u glavi i to je bio moj san koji su mi Senad i co. srusili :D al ja im to od srca halalim.
P.S volio bih kad bi neko napravio ovu sliku da se malo 'ibretim' onako,neostvarena zelja da me mine
Unaprijed hvala
Pa ti imas konkrtniji razlog za tjeranje uprave nego trenutna garnitura momaka u crnom. :D
Hahahahah,sve su prilike da je tako :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:37 pm

Occasionally je napisao/la:
sri nov 14, 2018 10:36 pm
slika
slikaphoto hosting ebay
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
bravo majstore. :pljesak: :pljesak:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:41 pm

Kralju
Željezničar ante portas !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:41 pm

@Occasionally svaka ti dala za ovo sto si uradio, sigurno si puno vremean ulozio u ovo, svaka cast zaista predobro.

:klanjase:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:43 pm

Occasionally svaka ti cast, ovo je fenomenalno.
Funkcionalno, ekonomicno, jeftino, a sto je meni najljepse, ne odstupa od izgleda trenutnog juga, zadrzava te neke karakteristicne konture, odusevljen sam.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], ubaceni element, Ujko i 269 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija