Moderator/ica: storm_raider

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 4:45 pm

Zeljo je napisao/la:
sri nov 14, 2018 4:40 pm
Elegant je napisao/la:
sri nov 14, 2018 4:33 pm
Nemam nista protiv Amara ali mi je puna kapa price da nam nema uspjeha bez Amara. Do kada vise to da ide, sto puta receno i objasnjeno, bili sastanci nisu se dogvorili - doviđenja i prijatno. Nece mu se niko sklanjati, nece niko pare da obezbjeđuje a on da trosi kako hoce i na sta hoce. Ovo je klub, svako radi svoj posao, uprava jedno, sportski segment drugo.

Toga nema u Bayernu, Realu, iako imaju para da ne znaju sta ce od njih. Ne pita se jebeni Kovac za sve u i oko ekipe, iako ima doslovno sve sta pozeli za istu, pa opet ima probelma.

Evo smijem se kladiti da cete vi pojedini glave da trazite novoj upravi koja dođe nakon ove ako Amara ne dovedu. Jer ce opet krenuti prica da samo on zna dovesti igrace u Zelju i samo on zna trenirati i disciplinirati iste.
E vidis, iz istog razloga mene nervira prica oko odlaska ove uprave, jer eto sve ce propasti ako odu. Opet se ponavljam, ali stvarno nemam nista protiv ljudi u upravi, niti mislim da je Amar nas spasitelj, ali zelim neke promjene, zelim da vidim kakvi su njihovi planovi sto se tice sportskog segmenta. Trebali su iodrzati neku presicu ili neko saopstenje a ne se ovako povuci i sutiti.
Slazem se i isto mislim.

Ali opet ne mogu se oteti dojmu da je ova uprava zaista sve omogucila i dala sportskom segmentu. Petorivicu, Ađemu, Sablji a pogoovo igrcima, pa kako da pusimo titule zadnja dva kola na iste nacine, od maltene istih ekipa, i da nas danas tuku selendre i granicni prelazi. Treba i to malo analizirati da li je moguce da su igraci treneri tako podbacili, imamo mi milion primjera tako nejasnih poraza, poteza igraca, zalaganja istih da je to za ne povjerovati.

Bilo kako bilo sad na zimu ova uprava ako ostane, kako znaju i umiju da srede sprotski segment. Doveli Amara ili petog desetog, moraju da se dese pormjene !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 4:49 pm

Ma bjezi tamo Admidza... :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 4:51 pm

Ma šta jedete govna svi do jednog više..Pa zadnje dvije titule smo ispušili zbog lopovluka iz saveza..Svi znamo kakvi su se penali svirali Zrinjskom zadnje dvije sezone..Na sred Grbavice na očigled čitavog stadiona ti igrač direktnog konkurenta uštopa loptu rukom nakon čega primimo gol i kriv sportski segment..Naravno da ima grešaka i da se loše radi ali drastično veći je ovaj prvi faktor..Manite se i Krupe i Sarajeva i morali smo dobiti..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 5:06 pm

@okolele a ko je kriv za ovu sezonu?
bio je Željo i po 4.godine bez pobjede u gostima, od modriče, laktaša, leotara, zvijezde iz gradačca, jedinstva iz bihaća..
ali ja još ne doživih da te u posljednje 4.utakmice domaće pobjede 3 od 4 najlošije ekipe.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 5:08 pm

LeBlue je napisao/la:
sri nov 14, 2018 4:14 pm
MrRiccoli je napisao/la:
sri nov 14, 2018 4:01 pm
Dovoljno je reci da oni prije nisu u stanju bili reflektor ofarbati. Sta mi ulijeva jedinu nadu to je da ako Brko dodje nece sigurno ovaj put dozvoliti sav onaj javasluk kao prvi put kad je bio jer trebamo znati da je zapravo on zacetnik restarta kluba i pocetka nekih novih procesa i Brko voli da se pokrije istok, da se napravi jug da se napravi kamp sve ce to i Brki biti cilj samo da se okruzi pravim ljudima.
Normalno da je Amar Osim veliki zagovornik poboljsanja infrastrukture. Evo npr klip iz 2012. godine gdje upravo prica o svemu ovome sto je gospoda u savezu tek sad kao skontala: https://www.youtube.com/watch?v=Yzlau44VXyQ. Prica od 1.40 min.
Licno on je u jednom intervju rekao kako je najveca greska sto se pokusalo na nacin daj da ulozino sve u ekipu i napravimo rezultat i tako dodjemo do para pa cemo onda uloziti i u infrastrukturu i da bi sad uradio drugačije, to je zapravo isto ono sto je jedne prilile i Ivica rekao greska je praviti kucu od krova kuca se pravi od temelja i to je ono sto su ovi ljudi pokusali da naprave jake temelje klubu da njegova samoodrzivost nikad ne dodje u pitanje nažalost imali su veliki imperativ rezultata i tu im nije poslo za rukom. Ipak neki temelji su postavljeni u odnosu na prije i za to trebamo svi biti zahvalni jer treba steci povjerenje da ti neko da 1.000 maraka za nesto sto jos nije izaslo iz zemlje, a valjalo je povrh svega sa opstinom izaci na kraj sa svim. Brki je Željo svetinja, Brki je Željo zivot i Brko sigurno nece dozvoliti da se ponovi ono szo nam se desavalo jer Brko je mangup Brko je babo.
 
Forzazeljo123
Postovi: 37
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 3:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 5:11 pm

Ko od pocetka prati tjeranje uprave znati ce da neosvajanje trofeja nije razlog sto se oni trenutno tjeraju. Od pocetka se prave kontrukcije i lazi protiv uprave na svim poljima. Medjutim sve sto su poceli i obecali ljudi iz uprave su i zavrsili. Jedino sto nedostaje su trofeji lige. I tu je sustina svih ovih napada jer im je jedino to i ostalo da napadaju. Pa mislite li da se osvoji titula da ce prestati da napadaju upravu. Pa ne budite naivni. Naci ce se neki novi razlog za to. Kako je tek njima bilo prethodne dvije sezone kada je titula bila gotovo u rukama i koliko su navijali da se ne osvoji. Sa ovakvim radom uprave titula ce doci sigurno. Dosla bi i do sada da nije bilo raznih opstrukcija i rada protiv kluba. Ja zaista ne mogu da razumijem nekoga ko je protiv ove uprave i zeli da ide a da nema neki licni interes u tome.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 5:14 pm

zalosno je dokle smo dosli. place mi se od nemoci.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 5:15 pm

Elegant je napisao/la:
sri nov 14, 2018 4:45 pm
Zeljo je napisao/la:
sri nov 14, 2018 4:40 pm
Elegant je napisao/la:
sri nov 14, 2018 4:33 pm
Nemam nista protiv Amara ali mi je puna kapa price da nam nema uspjeha bez Amara. Do kada vise to da ide, sto puta receno i objasnjeno, bili sastanci nisu se dogvorili - doviđenja i prijatno. Nece mu se niko sklanjati, nece niko pare da obezbjeđuje a on da trosi kako hoce i na sta hoce. Ovo je klub, svako radi svoj posao, uprava jedno, sportski segment drugo.

Toga nema u Bayernu, Realu, iako imaju para da ne znaju sta ce od njih. Ne pita se jebeni Kovac za sve u i oko ekipe, iako ima doslovno sve sta pozeli za istu, pa opet ima probelma.

Evo smijem se kladiti da cete vi pojedini glave da trazite novoj upravi koja dođe nakon ove ako Amara ne dovedu. Jer ce opet krenuti prica da samo on zna dovesti igrace u Zelju i samo on zna trenirati i disciplinirati iste.
E vidis, iz istog razloga mene nervira prica oko odlaska ove uprave, jer eto sve ce propasti ako odu. Opet se ponavljam, ali stvarno nemam nista protiv ljudi u upravi, niti mislim da je Amar nas spasitelj, ali zelim neke promjene, zelim da vidim kakvi su njihovi planovi sto se tice sportskog segmenta. Trebali su iodrzati neku presicu ili neko saopstenje a ne se ovako povuci i sutiti.
Slazem se i isto mislim.

Ali opet ne mogu se oteti dojmu da je ova uprava zaista sve omogucila i dala sportskom segmentu. Petorivicu, Ađemu, Sablji a pogoovo igrcima, pa kako da pusimo titule zadnja dva kola na iste nacine, od maltene istih ekipa, i da nas danas tuku selendre i granicni prelazi. Treba i to malo analizirati da li je moguce da su igraci treneri tako podbacili, imamo mi milion primjera tako nejasnih poraza, poteza igraca, zalaganja istih da je to za ne povjerovati.

Bilo kako bilo sad na zimu ova uprava ako ostane, kako znaju i umiju da srede sprotski segment. Doveli Amara ili petog desetog, moraju da se dese pormjene !
slika
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 5:16 pm

Ma bjezi tamo...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 5:17 pm

Amidza je napisao/la:
sri nov 14, 2018 5:15 pm

slika
hhahahahahahahahahahahhaahahaahahahhaahahahahhaahahahahahahhahaha
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 5:18 pm

Ne mogu da vjerujem...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 5:20 pm

"Broj clanova kluba sa placenom clanarinom za ovu godinu je ispod 400". - konstatacija jednog delegata sa Željine teme na Klixovom forumu :roll:

Sezonsku može kupiti samo AKTIVAN ČLAN kluba. https://fkzeljeznicar.ba/zeljo-ponovo-i ... car/33264/

Hebote ko se sve dočepao interneta. Sve sami spin i laž. Dobro insan može ostati iole normalan. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 5:20 pm

Oni koji seru da su navijaci napravili stadion niti su dali prilog za stolice, reflektore, niti imaju veze sa istokom niti su u najmanjoj mjeri pomogli izgradnju kluba u bilo kom pogledu, toliko o njima i njihovoj ljubavi...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 5:21 pm

ovo je bilo prije samo sest godina, odnosno, tri godine prije nego su ovi ljudi usli u klub.
ako je neko zaboravio, neka se dobro podsjeti i razlisli o svemu. ovdje nije namjera nikoga blatiti nego iz price prvog covjeka kluba iz tog vremena podsjetiti se na stanje u kakvom smo bili i pored silnih trofeja koje nam NIKO NE MOZE GARANTOVATI bilo kakvim promjena.

phpBB [video]
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 5:22 pm

Amidza je napisao/la:
sri nov 14, 2018 5:15 pm
Elegant je napisao/la:
sri nov 14, 2018 4:45 pm
Zeljo je napisao/la:
sri nov 14, 2018 4:40 pm


E vidis, iz istog razloga mene nervira prica oko odlaska ove uprave, jer eto sve ce propasti ako odu. Opet se ponavljam, ali stvarno nemam nista protiv ljudi u upravi, niti mislim da je Amar nas spasitelj, ali zelim neke promjene, zelim da vidim kakvi su njihovi planovi sto se tice sportskog segmenta. Trebali su iodrzati neku presicu ili neko saopstenje a ne se ovako povuci i sutiti.
Slazem se i isto mislim.

Ali opet ne mogu se oteti dojmu da je ova uprava zaista sve omogucila i dala sportskom segmentu. Petorivicu, Ađemu, Sablji a pogoovo igrcima, pa kako da pusimo titule zadnja dva kola na iste nacine, od maltene istih ekipa, i da nas danas tuku selendre i granicni prelazi. Treba i to malo analizirati da li je moguce da su igraci treneri tako podbacili, imamo mi milion primjera tako nejasnih poraza, poteza igraca, zalaganja istih da je to za ne povjerovati.

Bilo kako bilo sad na zimu ova uprava ako ostane, kako znaju i umiju da srede sprotski segment. Doveli Amara ili petog desetog, moraju da se dese pormjene !
slika
AHAHHAHAHAHAHHAHAAh
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 5:29 pm

Okolele je napisao/la:
sri nov 14, 2018 4:51 pm
Ma šta jedete govna svi do jednog više..Pa zadnje dvije titule smo ispušili zbog lopovluka iz saveza..Svi znamo kakvi su se penali svirali Zrinjskom zadnje dvije sezone..Na sred Grbavice na očigled čitavog stadiona ti igrač direktnog konkurenta uštopa loptu rukom nakon čega primimo gol i kriv sportski segment..Naravno da ima grešaka i da se loše radi ali drastično veći je ovaj prvi faktor..Manite se i Krupe i Sarajeva i morali smo dobiti..
:palacgore:
Raja je kratkog pamcenja, priznali ili ne mi tri godine imamo dusmana sa svih stranastr vise nego iko.
Zasto? Zato sto su vidjeli opasnost da bi mogli biti PRVI ozbiljan i organizovan klub.
Ove godine ovi "nasi" su se posebno potrudili nakon osvojenog KUPa da ne idemo prema titulu, vrijeme ce pokazati i nista se ne moze sakriti.
Zaboravlja se da su ovi ljudi uspjeli klubu podici vrijednost za cca 5 miliona! To ostaje generacijama koje dolaze i koje ce to moci koristi, ubirati prihode.
Niko od njih to ne nosi sa sobom.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 5:46 pm

Jel istina da vec postoje podjele na jugu?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 5:52 pm

Jel se Amar vratio sa godišnjeg odmora, kad je Zelju u ruke bacio Dini ??
Nije ni Senad cvjecka, al ne moze Zeljo bit jednako Amar Osim
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 5:56 pm

Cane je napisao/la:
sri nov 14, 2018 5:46 pm
Jel istina da vec postoje podjele na jugu?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Podjele na jugu postoje zadnje cetiri godine.. Zato je u kopu 200 ljudi..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 5:58 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
sri nov 14, 2018 5:21 pm
ovo je bilo prije samo sest godina, odnosno, tri godine prije nego su ovi ljudi usli u klub.
ako je neko zaboravio, neka se dobro podsjeti i razlisli o svemu. ovdje nije namjera nikoga blatiti nego iz price prvog covjeka kluba iz tog vremena podsjetiti se na stanje u kakvom smo bili i pored silnih trofeja koje nam NIKO NE MOZE GARANTOVATI bilo kakvim promjena.

phpBB [video]
Ono o cemu su prethodne uprave mogle samo sanjati i bacati drkice svih ovih godina, ova je na korak da ostvari sa vlastitim naporima, kontaktima, zalaganjem. I neko ima obraza da ih tjera... opet kazem, ko ih tjera taj Zelji dobro ne misli.
... Godine života svoga tebi dao sam...

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 259 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija