Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:17 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri nov 14, 2018 12:12 pm
Znači ja sam narkoman, klošar i rušitelj kluba, jer i dan danas stojim na Jugu, u kopu?
Ja sam zlo za Želju, jer radim samo ono što najviše volim, na najljepšem mjestu na dunjaluku, na onih par stolica gdje uvijek stojim, pjevajući svojoj najvećoj ljubavi?
E pa dragi moji, niti sam narkoman, ne motam, ne crtam, niti sam u životu baklje zapalio, niti sam na ikakav način za fening oštetio Želju, čak naprotiv.
Imam i ja naći hiljadu i jednu mahanu za trenutno vodstvo grupe, ali budite sigurni, da će ovo vodstvo grupe u opet nekim boljim danima i tada biti među glavnim facama na Jugu. Ovo trenutno vodstvo grupe, je bilo među glavnim i u periodu dok smo se dičili posjetom, ne tako davno, kada smo imali konstantnu brojku i u kopu i na svim ostalim tribinama.
Tada ste ih svi vi dizali.
Stajao sam i u nedjelju u kopu, ja za drugo mjesto ne znam. Skandirao sam protiv uprave, psovao drugim tribinama nisam. Ne mogu "najrođenijem" psovati, taman da me najviše na svijetu mrzi. A meni su svi najrođeniji, pogotovo onih 1911 ljudi od prije neki dan.
Protiv Uprave sam već jako dugo, hiljadu puta sam iznio razloge. Saopštenje je napisano jako dobro i to je suština priče.
Niko vama ne brani da stanete iza ovih ljudi, ali nemojte ni sve nas osuđivati i stavljati u isti koš. Nisam ni plaćenik, ja svoja uvjerenja zasnivam na onome što vidim.
A, vama, neka je na obraz što nas sve tako etiketirate. Pa se zapitajte što je nestalo harmonije i međusobnog poštovanja i ljubavi među Željinim navijačima.
[ ] U konačnici, najviše Željo gubi, jer ako mi nismo jedno, neće ni Željo biti.
Volim te Željo više od života.
Uprava napolje!
Dovoljno mi je bilo otici na par gostovanja i da vidim ko cini "udarnu grupu" na jugu i ko se pita za nesto. Jel jedan "vođa" psuje navijacu sve zivo ako ne moze da navija, jel jedan "vođa" prijeti. Daleko je ovaj danasnji kop od ozbiljne navijacke garniture. Volio bih vas vidjeti prije 30-tak godine na gostovanjima, po Beogradu, Zagrebu, Skopju, to je bila hegemonija navijaca i tadasnji vodja Đilda je bio postovan i cijenjen i uvijek je bio autoritet i pedagog i znao je navijacke kodekse, sto vi danas nemate.
Alea iacta est!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:19 pm

dakle ako raja sa orga koji su sve Manijaci, sto stariji, sto mladji, nije protiv tjeranja uprave, cije je onda ovo saopstenje ? meni je jedino logicno da se kolovodja (a svi znaju ko je to) zakacio sa upravom, a posto njemu ne smije niko pisnuti, eto ti saopstenja

@plava porodica jeste, ima u kopu i sada starih manijaka, ali se nista ne pitaju
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:20 pm

A ja sam negdje i pročitao (iskreno nisam siguran je li ovdje ili na FB, prije ovo drugo) : sad će vam Amar u decembru, preuzima.

Znam da sam Minjoreu pisao to privatno.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:20 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
sri nov 14, 2018 12:19 pm
dakle ako raja sa orga koji su sve Manijaci, sto stariji, sto mladji, nije protiv tjeranja uprave, cije je onda ovo saopstenje ? meni je jedino logicno da se kolovodja (a svi znaju ko je to) zakacio sa upravom, a posto njemu ne smije niko pisnuti, eto ti saopstenja

@plava porodica jeste, ima u kopu i sada starih manijaka, ali se nista ne pitaju
Doticni hoce da udara reket klubu ? To se polcija zovne, svjedno ima dosije deblji jos mu to fali u njemu.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u sri nov 14, 2018 12:21 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:21 pm

kako ce ih se ozbiljno shvatati kad na utakmicu dolaze u crnom i fantomkama na glavama, jesi ti dosao ZELJU podrzavati ili sta???
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:22 pm

Vezano za reakciju kluba na one kazne... bice reakcija, nije odluka jos stigla u klub. Ne mogu reagovati dok odluka ne dodje, sta god portali pisali.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:23 pm

Elegant je napisao/la:
sri nov 14, 2018 12:20 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
sri nov 14, 2018 12:19 pm
dakle ako raja sa orga koji su sve Manijaci, sto stariji, sto mladji, nije protiv tjeranja uprave, cije je onda ovo saopstenje ? meni je jedino logicno da se kolovodja (a svi znaju ko je to) zakacio sa upravom, a posto njemu ne smije niko pisnuti, eto ti saopstenja

@plava porodica jeste, ima u kopu i sada starih manijaka, ali se nista ne pitaju
Doticni hoce da udara reket klubu ? To se polcija zovne, svjedno ima dosije deblji jos mu to fali u njemu.
pa kad bi policija dosla (sto ja u potpunosti podrzavam), odmah bi se stvorila atmosfera koja postoji izmedju Bad blue boysa i Mamica, to ti je taj isprani navijacki mozak, njima je uredu da uzimaju pare (ne znam uzimaju li) od kluba, ili sta vec traze od kluba a nesto traze cim su se zakacili (ili zakacio) sa klubom, a kad klub zovne policiju za to, e onda to nije uredu, navijacki kodeks valjda sta li
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:25 pm

Ako gledamo utakmice od one po nas kobne reprezentativne pauze dolazimo do zaključka da je slijedeće kolo derbi začelja...FK Krupa na Vrbasu-FK Željezničar na Mrvama.
U šta se pretvori najljepša priča bh klupskog fudbala u zadnje 3 godine...
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:26 pm

Eto otjerali ste ih.

SVAKA ČAST MANIJACI
Alea iacta est!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:28 pm

https://fkzeljeznicar.ba/prijava-za-nep ... uba/24296/
https://fkzeljeznicar.ba/informacija-o- ... uba/22150/

"Stav FK Željezničar je da nakon ovog saopštenja, neće davati komentare i iznositi dodatne informacije, jer će tužilaštvo u skladu sa svojim nadležnostima provoditi dalje aktivnosti, uključujući i eventualno informisanje javnosti".

Ukoliko se ova prijava ne riješi do odlaska ove Uprave, mislim da su dužni obavijestiti navijače Kluba o kakvim malverzacijama i o kojim osobama se tačno radi. U suprotnom bi svojim nečinjenjem nanijeli dodatnu štetu Želji. Ispljunite na hastal stvari, koje tište navijače Želje.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:29 pm

Cekaj, org da apsolutnu podrsku upravi, dakle forumasi koji su se do prije par godina itekako pitali za desavanja na jugu, i sad dodje neki bubuljicar i ovdjeprosipa patetiku i soli nam pamet o trenutnom vodstvu grupe.

Saopstenje kao da ga je Haracic licno sastavio, totalna glupost, a ima i ono karakteristicno “A” kao zadnje slovo imenice.
Nije u ime 30 godina stare grupe, nije u ime navijaca FK Zeljeznicar, velika ste manjina u tome i to znate, a dajete sebi za pravo sve nas da trpate u svoj prljavi kos !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:29 pm

@avlami97

To je u proceduri mislim da se ne smije izaci u javnost sa time, barem ova uprava nece ici protiv zakona sigurno.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Nebulae
Postovi: 56
Pridružen/a: pon maj 07, 2018 8:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:35 pm

igla je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:57 am
Nebulae je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:53 am
cipiripi je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:47 am
Rezultati sa org-a su 91% naspram 9 % da ova Uprava ne treba podnijeti ostavku

Ko su onda ovi sto napisase saopstenje? Pitam jer ne znam, ja samo navijam za Zelju, manijaci me nikad nisu interesovali.
tm.org je valjda zvanicna stranica manijaka, ako tamo nije potekla ideja za ovo saopstenje, ko je pisao ovo?
Na orgu je stanje isto ko i ovdje. Rekao bih preslikano. Na orgu su stariji, ne znam da ima iko od ovih novih.

cipiripi je napisao/la:
sri nov 14, 2018 12:07 pm
Nebulae je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:53 am
cipiripi je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:47 am
Rezultati sa org-a su 91% naspram 9 % da ova Uprava ne treba podnijeti ostavku

Ko su onda ovi sto napisase saopstenje? Pitam jer ne znam, ja samo navijam za Zelju, manijaci me nikad nisu interesovali.
tm.org je valjda zvanicna stranica manijaka, ako tamo nije potekla ideja za ovo saopstenje, ko je pisao ovo?
Sa org-a nije sigurno potekla ideja i isti se ograđuje od ovog saopstenja
Hvala vam obojici na odgovoru, onda je jasno da ovo saopstenje nema nikakvu snagu, ne predstavlja sve manijake, a kamoli sve Zeljovce.
Podrska Upravi, a Amar da se prestane zahebavati i nek se prikljuci ovim ljudima i pomogne. On uvijek u neku kontru i 2009. je isto radio, nece sa FarukT. a hoce sa Zujom. Nek se okani corava posla, vecina postuje ovu Upravu, nece se ovo sve lako zaboraviti, samo ce se podjele produbiti ako ova Uprava ode pod pritiskom manjine.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:37 pm

cikazubo je napisao/la:
sri nov 14, 2018 12:29 pm
Cekaj, org da apsolutnu podrsku upravi, dakle forumasi koji su se do prije par godina itekako pitali za desavanja na jugu, i sad dodje neki bubuljicar i ovdjeprosipa patetiku i soli nam pamet o trenutnom vodstvu grupe.

Saopstenje kao da ga je Haracic licno sastavio, totalna glupost, a ima i ono karakteristicno “A” kao zadnje slovo imenice.
Nije u ime 30 godina stare grupe, nije u ime navijaca FK Zeljeznicar, velika ste manjina u tome i to znate, a dajete sebi za pravo sve nas da trpate u svoj prljavi kos !
Clanovi sa org-a, su bivsi navijaci sa juga, vecina njih je ucestvovala u formiranju grupe TM 87, dosta njih je bilo u sadasnjoj Upravi, a neki su i clanovi Skupstine, i svi sa org-a su protiv saopstenja,ali to ne pije vode jer manjinom neko dobro vlada i uspio je nakon mnogobrojnih bitki dobiti i rat.

Hvala ovoj Upravi na svemu, hvala im sto su mene kao pojedinca ucinili ponosnim da moje ime i prezime kao i mnogih stoji na plavom zidu na zapadu, hvala Vam za najljepsi stadion, za najljepsi teren, hvala Vam za transparentnost, VAŠA IMENA CE BITI ZLATNIM SLOVIMA UPISANA U HISTORIJU KLUBA, JER STE VRJEDNIJI NEGO 5 TITULA.
Alea iacta est!
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:39 pm

Ajzea je napisao/la:
sri nov 14, 2018 10:58 am
Analitičar1921 je napisao/la:
sri nov 14, 2018 10:56 am
Ja jesam fakat za ostanak ove uprave, ali jesam i za Amara Osima na klupi. Ali kada malo razmišljam šta bi se desilo kada bi Misimović doveo Amara na klupu Želje (dogovore se), šta i ako sa Amarom ne osvojimo titulu šta bi onda bilo??? Mi mislimo da ako dodje Amar da je titula odmah tu.
Amar Osim dok je trenirao Želju imao je jake ljude oko sebe koji su završavali određene stvari (Cviko, Brković...), a kad je odlazio ostavio nas je u velikom belaju. To ne treba zaboraviti.
Kakve stvari su zavrsavali? Ovo je strasno sta se pise na ovom forumu.
U kakvom belaju nas je ostavio?

Gledate u Senada kao spasioca kluba a da nije Amara Osima bilo i njegovih novaca, Zeljeznicar ne bi ni dogulio do perioda Senada Misimovica ! Treba vas sramota biti !
Čuj u kakavom nas je belaju ostavio, nismo imali za kifle kad je otišao. Pitaj Gredića šta je bilo kad je otišao Amar Osim. Za sve se pitao. On je svojim parama doveo Bogdanovića iz Zvijezde, ali to se tako ne radi. On je expert za treniranje i ekipu, a za vođenje kluba nije. Ja bih ga volio vidjeti u klubu kao trenera. Puno pozitivnih stvari su uradili Cviko i Nijaz Brković u svojim manaditma. Radili su u savezu stvari za koje se neznaju navijači, a velike su stvari za klub bile u rezultatskom smislu. Ako hoće pitaj ih, sada kad nisu u Želju mogu pričati...
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:39 pm

Mi smo najodvratniji narod na planeti.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3565
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:40 pm

cipiripi je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:
sri nov 14, 2018 12:29 pm
Cekaj, org da apsolutnu podrsku upravi, dakle forumasi koji su se do prije par godina itekako pitali za desavanja na jugu, i sad dodje neki bubuljicar i ovdjeprosipa patetiku i soli nam pamet o trenutnom vodstvu grupe.

Saopstenje kao da ga je Haracic licno sastavio, totalna glupost, a ima i ono karakteristicno “A” kao zadnje slovo imenice.
Nije u ime 30 godina stare grupe, nije u ime navijaca FK Zeljeznicar, velika ste manjina u tome i to znate, a dajete sebi za pravo sve nas da trpate u svoj prljavi kos !
Clanovi sa org-a, su bivsi navijaci sa juga, vecina njih je ucestvovala u formiranju grupe TM 87, dosta njih je bilo u sadasnjoj Upravi, a neki su i clanovi Skupstine, i svi sa org-a su protiv saopstenja,ali to ne pije vode jer manjinom neko dobro vlada i uspio je nakon mnogobrojnih bitki dobiti i rat.

Hvala ovoj Upravi na svemu, hvala im sto su mene kao pojedinca ucinili ponosnim da moje ime i prezime kao i mnogih stoji na plavom zidu na zapadu, hvala Vam za najljepsi stadion, za najljepsi teren, hvala Vam za transparentnost, VAŠA IMENA CE BITI ZLATNIM SLOVIMA UPISANA U HISTORIJU KLUBA, JER STE VRJEDNIJI NEGO 5 TITULA.
Tako je!!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:40 pm

:zeljeznicar1:
Ni milimetra
Ovs uprava ako ode,donekle cu ih razumit,mada ce za mene ispasti pi*ke...jer ce klub ostaviti na milost i nemilost,vjerovatno haharima.Neznam kako bi ih drugacije nazvao,jer da oni misle dobro Zelji nebi virili iz misijih rupa vec bi se javno znalo ko su i kakvi su im planovi...a vako,sve su prilike da im je cilj da se okoriste na racun Zelje,namirisali pare,nazalost.
Sto se tice navijaca;ja sam na jugu,u kopu,jedan sam od najgrlatih kad je u pitanju pjesma,navijanje,prava i istinska podrska igracima.
Kad se skandirali protiv Ode,u proslom mandatu,nisam ucestvovao,isto ko sto nisam ucestvovao u skandiranjima protiv slavke,cenana...i td.Smatram da to nije moja briga,neko drugi o tome odlucuje.
Zbog svega nabrojanog uzet cu sebi za pravo da napisem slijedece:
Ni kop ni jug me vise nece vidjeti
dok ne odu ultransi-dok se nevrate manijaci,
dok ne ode crna-dok se ne vrati plava boja.
Dosta je vise bilo,dosta raje mi odavo govori 'sta ces tamo,nosi ih u ku*ac,haj s nama na jugoistok,jugozapad,sjever...' Odem ja i tamo,al rijetko,rad raje...Medjutim,sad je definitivno.
Kad u kopu ostane,balavurdija i curice,kad ih bude svega 30,valjda ce se zapitat sta rade,i gdje grijese.
NI MILIMETRA
VOLIM TE ZELJO
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:44 pm

Ma neminovan je odlazak bio, ponavljam po 10. put ja mislim, očekujem od dušebrižnika da budu ovako kritični, zahtjevni, sa milion ipo pitanja i da napadaju za sve živo i naredne. Nemam ništa protiv toga, ako je u interesu Želje. Ipak, mislim da tako neće biti, jer nije bilo ni do sad nikada.

P.S.

I da, manjina tjera trenutno. Većina nema tijelo koje bi javno reklo, već svi pojedinačno pišemo da ovo na ovaj način je smiješno i nema smisla.
 
Avatar
mamaSmurf
Postovi: 151
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:47 pm

U redu je misliti da neko ne obavlja svoj posao i da ti možeš bolje. Onda se pojaviš, imenom i prezimenom, ponudiš šta imaš. Mi ni jednom nismo vidjeli i čuli nekog od tih ljudi. Svoju buduću poziciju grade iza kulisa, hinjski. Sama najava da bi, nakon ovog svega, A.O. sjeo na trenersku klupu, u meni izaziva mučan osjećaj. To bi značilo da je, u najmanju ruku, odobravao način tjeranja uprave. Na kraju, ukoliko promjena uprave bude uzrokovana posljednjim dešavanjima, ozbiljno ću razmisliti da li povjeriti i jednu svoju marku ljudima koji se služe ovakvim stvarima za postizanje svojih ciljeva.
Jer stojimo, prkosimo,
U srcima te našim nosimo! <3

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 309 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija