Moderator/ica: storm_raider

 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 5:54 pm

Šta se dešava na Grbavici?
Insajderi? :kafa:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 5:56 pm

AdmirA je napisao/la:
uto nov 13, 2018 5:54 pm
Šta se dešava na Grbavici?
Insajderi? :kafa:
Ceka se bijeli dim bahaha
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 5:58 pm

Svaka cast moderaciji,nek vam je Bog na pomoci,da se mozete nositi s ovim.
Mogu mislit koliko je potrebno strpljenja i zivaca za ovi sve.
Sto neko napisa,'mozemo li zamislit s cime se nosi uprava Zelje'.Mislim da nemozemo ni zamisliti.
NI MILIMETRA
Nek crknu dusmani.
Glsao sam za ostanak Ode.Dosta je promjena na klupi,previse trenera se potrosilo,nemoguce da niko nevalja...
Sto se tice posljednjeg prelaznog roka,svi dovedeni igraci su dobri,tu se nema sta zamjeriti,osim sto nije doveden rezeva za lijevog beka,spica je imao ko zamjenit,al eto nek je i to greskica sto nije doveden zamjenski.Da nas povrede i suzpenzije nisu ovoliko sakatile,cjelu polusezonu i rezultati bi bili sigurno bolji...ako tome dodamo sudijske kradje...moglo je i moralo bolje,al...Boze moj sta je tu je...
Nije jos nista gotovo,moramo zbiti redove, neprijatelj ne spava
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 6:00 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto nov 13, 2018 5:56 pm
AdmirA je napisao/la:
uto nov 13, 2018 5:54 pm
Šta se dešava na Grbavici?
Insajderi? :kafa:
Ceka se bijeli dim bahaha
Ne desava se nista.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 6:01 pm

:zid:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
roger_bannister4
Postovi: 110
Pridružen/a: ned jul 24, 2016 1:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 6:10 pm

Samo da mahnem ovima što brane 'navijački kodeks' i želim da im kazne zbog njegovanja istog na adresu stižu.
1921
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 6:11 pm

Cuvajte zdravlje sve ce ovo proci, jos ova dva kola onda cemo vidjeti sta i kako, sad se trenutno nista ne moze i nece desiti.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 6:14 pm

slika

jel bila ova? slika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 6:16 pm

Željezničar - 6.500 KM (bakljada na derbiju + loša organizacija utakmice i neodgovorno ponašanje domaćih navijača)
Zrinjski - 5.500 KM (loša organizacija utakmice i neodgovorno ponašanje domaćih navijača, ubacivanje tvrdih predmeta u teren, pirotehnika)

Ma ovo nije normalno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
nemojbabopujdu
Postovi: 55
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 8:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 6:21 pm

Pozdrav ljudi,
Zna li iko sto se iz kluba jos niko ne oglasava i sta se dogadja. Meni ovo lici kao da se je napravila neka velika urota protiv kluba i ljudi u klubu. Mislim da neka grupa ljudi utice na jedan broj navijaca da se okrenu protiv uprave, na pojedine igrace da sabotiraju klub kao i na savez (dokaz sudjenje na zadnjoj utakmici i komentar na sudjenje "strucnog komentatora"). Ova uprava uz sve svoje mane ipak mozda i najbolja posljeratna i jedino sto im zamjeram sto ostro ne reaguju na sudijske kradje. Vidlili smo kako pitari, koje sudije guraju cijelo prvenstvo, prave pritisak nakon jedne greske u utakmici u kojoj je zrinjski vise ostecen nego oni.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 6:30 pm

Ne dogadja se doslovno nista drugacije. Rade se standardni poslovi, zavrsni izvjestaji - ide kraj godine, dogovaraju neka sponzorstva.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 6:31 pm

Hvala vam navijači koji volite više klub od mene i ostalih.
Spoiler:
stoko klošarska
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 6:32 pm

storm_raider je napisao/la:
uto nov 13, 2018 6:16 pm
Željezničar - 6.500 KM (bakljada na derbiju + loša organizacija utakmice i neodgovorno ponašanje domaćih navijača)
Zrinjski - 5.500 KM (loša organizacija utakmice i neodgovorno ponašanje domaćih navijača, ubacivanje tvrdih predmeta u teren, pirotehnika)

Ma ovo nije normalno.
Bakljada na derbiju? Valjda za to domacin treba biti kaznje,zbog lose organizacije utakmice?
Zadnja izmjena: plavi brat, dana/u uto nov 13, 2018 6:34 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 6:33 pm

plavi brat je napisao/la:
uto nov 13, 2018 6:32 pm
storm_raider je napisao/la:
uto nov 13, 2018 6:16 pm
Željezničar - 6.500 KM (bakljada na derbiju + loša organizacija utakmice i neodgovorno ponašanje domaćih navijača)
Zrinjski - 5.500 KM (loša organizacija utakmice i neodgovorno ponašanje domaćih navijača, ubacivanje tvrdih predmeta u teren, pirotehnika)

Ma ovo nije normalno.
Baljada na derbiju? Valjda za to domacin treba biti kaznje,zbog lose organizacije utakmice?
Ne znam legendo vjeruj.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 6:34 pm

Previše niske, neadekvatne i zakašnjele kazne Saveza samo otežavaju klubovima da se riješe "divljaka" na stadionima. Kaznu suspenzije stadiona smo zaslužili nakon utrčavanja na teren. Nažalost, ta zakašnjelost nas je sada mnogo više koštala, a koštat će i u budućnosti, ukoliko Klub ne poduzme njere, smjernice i pravce djelovanja kojima će spriječiti "divljacima" ulazak na Grbavicu.

Moj klub, kao najveći u Državi, treba biti primjer ostalima. Baklje se pale godinama i ništa se ne poduzima. Ko je odgovoran za bezbjednost? Ko je direktor stadiona? Ko je direktor Kluba? Ko je predsjednik Kluba? Po vertikali "narediti" i srediti stanje, jer će u suprotnom biti još teže i gore. Prvo novčano kazniti naše neradnike odgovorne za propuste, a potom (imamo video nadzor) podnijeti prijave protiv "neodgovornih navijača", koji nam osim štete koju plaćamo Savezu, nanose štetu i na novom hibridnom travnjaku i "plavoj travi". Englezi su imali milion puta veći problem, pa su ga riješili. Englezi su imali i Margaret Tačer, a ja želim da i u našem klubu neko bude Tačerovka.

Za gostujuće navijače treba napraviti "kavez". To je jedan od prioritetnih infrastrukturnih projekata, koji ne koštaju mnogo. Kada se gosti nakon par dolazaka naviknu na isti, zaboravit će da je stadion ikada bio bez "kaveza". Naravno, sve u skladu sa propisima Saveza, UEFA I FIFA.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 6:35 pm

storm_raider je napisao/la:
uto nov 13, 2018 6:33 pm
plavi brat je napisao/la:
uto nov 13, 2018 6:32 pm
storm_raider je napisao/la:
uto nov 13, 2018 6:16 pm
Željezničar - 6.500 KM (bakljada na derbiju + loša organizacija utakmice i neodgovorno ponašanje domaćih navijača)
Zrinjski - 5.500 KM (loša organizacija utakmice i neodgovorno ponašanje domaćih navijača, ubacivanje tvrdih predmeta u teren, pirotehnika)

Ma ovo nije normalno.
Baljada na derbiju? Valjda za to domacin treba biti kaznje,zbog lose organizacije utakmice?
Ne znam legendo vjeruj.
Mislim,ako se misli na derbi na lavoru.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 6:35 pm

J.ebe Savez ne vadi, joj jos samo taj krov da se montira i treba ih onda od.jebat u svim segmentima
Alea iacta est!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 6:37 pm

Taman da odmorim jednu a debili na terenu su i zasluzili prazne tribine a ove kazne cemo platiti zaradom od raskida ugovora zimus..

A savezu uskratiti gostoprimstvo na Grbavici ako imamo imalo karaktera i zbog ovog i zbog sudijskih lakrdija..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk


Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 6:47 pm

Uvijek su isle kazne za obje strane u derbijima, ali malo veca domacinu jer je organizator.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 6:49 pm

Ono što je mene lično zabrinulo više od saveza koji je sve samo ne pravedan jeste način na koji se odvijaju stvari na Grbavici ovih dana. Kako neko reče, sve se može desiti, ali da se razjedine Željovci, to se ne bi smjelo desiti. Evo nažalost, desilo se je. O razlozima ne bih govorio nisu ni bitni, više je bitno da naredne godine opet svi skupa i još jači uđemo u drugi dio sezone. Iskreno se nadam dobrom prelaznom roku, i solidnim rješenjima. Neću puno pisati oko uprave i toga, jer sebe smatram nekompetentnim da o tome raspravljam, ali imaju ljudi koji su daleko kompetentni. Ono što želim svom klubu, željeti ću sutra i svojoj djeci. Ne razumijem udaranja u prsa i pravljenje sebe većim Željovcem od nekog drugog. To nije Željo, to je pitarluk. Nije Željo da dođeš na tribini i okolo sebe sve ponižavaš govoriš kako ti ljudi ne znaju ili kako su glupi. Željo je porodica, Željo je kad odeš na utakmicu i onom čovjeku kojeg ga ne znaš uputiš osmijeh, zaželiš mu dobro u sebi, jer znaš da ti i on nosite isto breme. Pa ona cifra od 1911 osobe, pa ti ljudi su Željo. Nije bolan Željo onaj što je ubacio na naš dom baklju zarad nečijeg odlaska, ima i boljih i efikasnijih načina za tjeranje. Evo ubacio si baklju oni nisu otišli, šta sad planiraš ? Opet ubaciti ? Ubaci brate ko ti brani, ali vidiš da oni neće odstupiti, probaj na drugi način. Bolan neki ljudi su od usta svojih odvajali da sagrade ovaj dom, pa hej možda si i ti od usta svojih odvajao i davao za svoj klub, zašto ga onda sada rušiš?!
Prije nego što napišete nešto bilo na forum ili negdje drugo, prije nego što kažete nešto na utakmici, zapitajte se je li ta rečenica Želji dobro donijela? Kritikuj, kritikuj svaki put kad vidiš loše? Pet godina već ne možemo da osvojimo titulu ? Loši smo na zelenom terenu? Kritikujemo svi skupa, ništa tvoja rečenica nije jača od moje, osim ako nisi pripadnik skupštine ili glede neka utjecajna ličnost u našem društvu. Kad postavimo Željezničar na prvo mjesto prioriteta nećemo se bojati da će neko doći i "odnijeti sve sa Grbavice" da će nam Blagodet biti, ako se uruši pola istoka ovaj put. Željezničar uber Alles, uber Misimović, uber Osim, uber Alles. Danima se priča ista priča i prenosi se 1000 verzija različitih. Da vas pitam nešto kako vam ne dosadi?
E ljudi igramo protiv Krupe, vidiš zadnji bodovi koje je ekipa osvojila su bili na Grbavici baš, idemo na "težak" teren, zašto ne pričamo ko će nam istrčati u Krupi na teren. Zašto ne pričamo o načinu igre pomoću koje ćemo uspjeti doći do bodova? Neko je lijepo napisao, ove armije misketovaca i osimovaca samo dati mač i štit nek se pokolju pa da Željovci mogu malo više doći do izražaja.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], South i 215 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija