Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:30 pm

Sad sam vidio Nalića kod Revolucije s nakom trebom, priča na fontele i stalno se osvrće... Sve su indicije da je naš :rofl1:
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:31 pm

Miske, Amare , opozicijo, pozicijo, lobotomci, sjever, jug , istok, zapad, plačenici , narkomani, casual, ultrasi, KAKO VAM NIJE ŽAO ŽELJE?
KAKO vam nije ŽAO gledati kako nas ČITAVA DRŽAVA šprda, kako nas SVI prozivaju.Ako imate/imamo imalo OBRAZA, PODUZET ĆETE/ĆEMO nešto .

Vakat je.Dosta vas je više.i Previše.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:35 pm

Elegant je napisao/la:
pon nov 12, 2018 1:29 pm
Jedan jedini problem je svlacionica i pojedinci u njoj !

Neka Odovic izadje u javnost i kaze kako jeste, sta nas vise sve drzi taocima kada znamo odakle je sve ovo pocelo.
Odovic je takav covjek. Jednostavno ne zeli nikome da se zamjera. U svom tom svom pokusavanju da svima udovolji on postaje dupli igrac nesvjesno. Pa vamo bojkotuje sa igracima, onda sa upravom prica drugacije. Covjek je mekusac i nije za ovog posla. Opet greska je sto su nasi iz uprave uopste ga postavili na njegovo mjesto, ali zbog svog obraza bi trebao dati ostavku neopozivu, jer se sa ovim ne moze nositi. Sad je vec kasno, treba odraditi ova dva kola, izgubicemo svakako obje tekme ko god bude trener i onda krenuti u ozbiljnu rekonstrukciju.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:37 pm

Da chwillu nije srce strefilo nakon ovih desavanja ? Ne javlja se danima, sad nesto kontam valjala bi koja njegova pametna
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:42 pm

Faket će biti neozbiljno i netransparentno od Uprave kluba da ne održe presicu zbog vanredne situacije. Kada kući gubiš od GOŠKa, Zvijezde, Cityja onda je krajnje vrijeme da se upali alarm za uzbunu. Mislim da bi Uprava, iz poštovanja prema navijačima (pravim navijačima, a ne balavurdiji koja baca baklje na novi teren) morala danas održati presicu i objasniti o čemu se radi: jesmo li samo baksuzi ili ima nešto što mi ne znamo.
I Bayern je u sličnim govnima pa Rumennige, Hoennes i Salihamidžić fino izađu pred novinare i obrate se javnosti. Ako ćemo se praviti da je sve uredu i gurati stvari pod tepih, onda ništa nije uredu i mora se napraviti neki rez u svim segmentima. Kao član Kluba molim članove Uprave da se oglase povodom ove situacije.
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:42 pm

cipiripi je napisao/la:
pon nov 12, 2018 1:21 pm
Nalic je Slobodu nabio fizickom spremom za tri utakmice a nasi ne mogu vise od 60 minute ( ovo sam zadnji puta gledao 96/97 godine kada su igrali, Kurt, Fatic, Burek i ostali).
Nama treba kondicioni po d hitno jer ako nema kondicije nema ni koncentracije, ako nema koncentracije nema ni igre
Nije ih Nalić fizički spremio. Oni su se ako se ne varam spremali na Kupresu. Sam Nalić je izjavio da ga je dočekala fizički prespremna ekipa, što ga je iznenadilo. S Nalićem su oni ispuhali fizički, jer je kontsantno igrao taj presing, a rotirao 12,13 igrača, što im se sada i obilo u glavu.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:43 pm

storm_raider je napisao/la:
pon nov 12, 2018 9:35 am
Eksperat je napisao/la:
pon nov 12, 2018 9:21 am
Nakon nekoliko loših rezultata u finishu sezonu 2015/16 (na kraju izmakla Evropa jedih put u zadnjih 7-8 godina) u maju 2016 poslao sam Upravi dobronamjerni mail gdje sam se osvrnuo na igru i ponašanje igrača Želje . Jedna od stavki bila je sljedeće
Fizička sprema
Smatram da ekipa nije adekvatno fizički spremna za ozbiljan fudbal. Više je razloga
1. Visinske pripreme se rade u Međugorju na 200 m n/v (kad je CZ osvajala KEŠ pripremala se na Igmanu)
2. U reprezentativnim pauzama ne odlazi se 3-4 dana na mini visinske pripreme (Bjelašnica, Jahorina,...) što se nekad praktikovalo (vidjeti pod najbolja posljeratna sezona 2011/2012)
3. Očito se ne radi na brzini, brzinskoj izdržljivosti, okretnosti, a što rezultira slabom duel igrom, posebno na gostovanjima, te globalnim dojmom da je većina naših igrača spora za profesionalni fudbal
4. Pojedine greške i dekoncetracija u igri se mogu objasniti samo lošom fizičkom spremom (nedostatak kisika u plućima i mozgu)
Upitno je da li igrači sportski žive i hrane se te da li se dovoljno posvećeni onom šta rade i od čega žive.

Na citaj taj Osvrt se osvrnuo i tadašnji trener Mulalić koji je izmedju ostalog napisao parafraziram: "nije tacno da smo nespremni, Ivica Osim je pohvalio da se dobro trčalo u derbiju" U sebi sam promrmljao: "Da i to u onih 40 minuta efektivne igre na tom derbiju sa 45+ prekrsaja."

Otad se ništa nije promjenilo i dalje se na "visinske" pripreme ide na Međugorje. i dalje se na reprezentativnim pauzama ne ide par dana na Igman ili Bjelašnicu. Čurjurić je i dan/danas jednako spreman kao što je bio u julu. Nikom ne pada na pamet da održi trening na Trebeviću (udaljen 11 km od stadiona Grbavica) ili na Igmanu/Bjelašnici (pola sata vožnje). Vidi se da ekipa pada u zadnjoj 1/4 utakmice i to se vidjelo i jučer. Niko uopše i ne razmišlja da se negdje ode u novoj rep. pauzi koja počinje danas

Zvezda se zaista pripremala na Igmanu u sezoni kad je osvojila KEŠ (kako se su fizički držali sa Bajernom, Rangersima i u finalu 120 min sa OM , Savičević i Prosinečki trčali ko nikad u životu), a onda je nakon toga, kao prvak Evrope opet došla na pripreme na Igman , pa je čak i igrala turnir sa nekim poznatim klubovima
http://www.yugopapir.com/2015/07/leto-1 ... zelje.html

Na Igmanu i Bjelašnici su se spremali i Jugoplastika (3 put prvak Evrope zaredom), ženska košarkaška repka SFRJ (nakon toga srebro u Seulu 1998)
http://mondo.rs/a47064/Sport/Kosarka/Ra ... nziju.html

Ima i film vrlo poučan (pgledati cijeli i dobro poslusati sta priča Karalejić, posebno dio oko dugih karijara bez težih provreda )
https://www.youtube.com/watch?v=ucLPxQeLobo

Pred ovu sezonu jufke su bile ja Jahorini, plemići na Kupresu, a nemojte ni sumnjati da su se pred ovu sezonu Zvezda i Dinamo spremali po planinama. Tuzla city je bila na pripremama i na Kupresu i u Čatežu

A mi lagano:
1 trening dnevno koji bi i ja mogao fizički podnijeti sa preko 40 godina, dan pred utakmicu lakši trening da budemo svježi, utakmicu odigra 12 igraču 30+ minuta, a ostali bezbeli ne treniraju taj dan, nakon utakmice dan slobodno svim igračima, ljepota od života








Na Palama i Jahorini su se ove godine spremale i muška i ženska reprezentacija Srbije u odbojci pred svjetska prvesntva u odbojci. rezultati: Muški 4 mjesto, žene prvakinje
:palacgore: :palacgore:

Dobrodosao na forum!
Nek i vas malo ovdje pegla. Valjda će poputiti na tekmama. Valja meni još 8,5 godina sjediti sa njim :psujem:
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:46 pm

nevjerivatno da oni klosari sa juga tjeraju upravu, a uprava je uradila svaki potez koji su oni trazili, tjeranje petrovica, cenana, adzema, sve su to navijaci trazili, krcmarevic se tjerao i prije utakmice, oda se prizivao kao da je bog, onda se i stitio kao da je bog i sad se usudi neki klosar tjerati upravu, pa uradili su ljudi sve sto su navijaci trazili od njih
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:53 pm

Nije problem tjerati Upravu.
Svako ima pravo na svoje, ali namjerno bacati baklje na teren, e to je dno dna.

Sjetimo se komentara o gurbetima kada su razvaljivali nas dom.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:54 pm

Ja se isto nadam da nije tacno za Nalica. Ne vidim ga kao dobar izbor da vodi prvi tim Zeljeznicara.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:57 pm

Ako daju Odovicu otkaz, valjda ce imati obraza pa i sami otici. Kao sto su neki prije njih otišli.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:58 pm

Krenem da napišem malo duži post al' fakat ne mogu. Nek nam je Bog na pomoći. Nešto sam evo sklepao...
Nisu bili dovoljni toliki neprijatelji, pa im se i jug pridružio. Strašno. Uništavati vlastiti dom, za koji je neko sve dao, stidite se jadovi. Vi niste Željezničar! Dotakli ste dno u svakom smislu!
Da Bog da se ruka osušila ko god je bacio one baklje, makar mi rod bio!

Davno sam ja rekao (još kad je Krčma otišao) da je jug protiv uprave i da se samo čeka trenutak da krenu u akciju. Poginuli da Bog da svi koji rade protiv Željezničara!

Što se igre tiče, u prvom poluvremenu nakon penala je meni to izgledalo dobro. Napokon smo igrali lopte, naziralo se malo ono što bih ja da gledam na terenu. Drugo poluvrijeme nula. Čurjurić, Osmanović i Zilić odlični. Jazvić dobar. Rodin me razočarao, kao i Hajdarević.

Sjever je svoje rekao i neka je. Koliko god razočarani bili, mi ćemo i dalje biti tu. I momci sa sjeverozapada :palacgore:

Jug nek se zapita. Sram treba da ih bude. Nadam se da vas neće biti u Krupi i protiv Širokog. Samo stvarate negativnu atmosferu, kao da nije dovoljno.
Kad prestanete gledati sebe i svoj interes onda možete reći ŽIVIMO ŽELJEZNIČAR. Do tada, vi ste sramota Željezničara, šta god drugi govorili i mislili.
Gore mi je bilo ono sinoć vidjeti, nego kada su pitari uništavali. Bruke jedne maloumne!

MA JA SAM TU
I KAD SVI TE OSTAVE
MA JA SAM TU
I KADA TI NE IDE
MA JA SAM TU DA SE BRINEM ZA TEBE
SAMO ZBOG TEBE SAM TU - DA TI KAŽEM VOLIM TE!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 1:59 pm

kremenko je napisao/la:
pon nov 12, 2018 1:57 pm
Ako daju Odovicu otkaz, valjda ce imati obraza pa i sami otici. Kao sto su neki prije njih otišli.
Sto bi to uradili kad imaju podrsku i skupstine a i velikom vecinom navijaca?
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 2:02 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned nov 11, 2018 11:16 pm
Posto vidim vec po fb vec srceparajuce komentare, kao raja vas ne podrzava.
Normalna raja vas ne podrzava jer:
1.Svaku utakmicu bespotrebno palite i nabijate kazne nasem klubu.Ako je to ljubav prestanite da volite.
2.Izvinite na trudu ali navijanje nam je obican *****, zbog onog koji vodi navijanje.
3.Svaka grupa nas "nadglasa", jer vodja se sjeti drzati govor.
4.Ostali ljudi na tribinama su Zeljovci i Manijaci, vole plavo a ne crno, ultra furka ih ne zanima
5.Ne zalijecite se na svoju "bracu" veceras je sektor A napadnut, ponekad po neko dijete ili deda sto snima atmosferu
6.Ne pratite utakmice, a kao sto znamo mi svi dolazimo prvenstveno jer zelimo dobro Zeljeznicaru, a ne sebi koncert da pravimo
7.Shvatite niko se normalan ne slaze sa vama. Do prije tri godine pljuvali ste po titulama jer su kao namjestene, i sad od jednom zelite to namjestanje.
8.Vasa utrka sa Pitarima oko tjeranja uprava nas ne zanima. Iskljucivo nas zanima napredak FK ZELJEZNICARA
9.Kad ostatak vidi da je uprava losa, ne brinite se raja ce vas podrzati kao sto je i u proslosti.
10.To da niste placenici, cast izuzetcima znamo mi svi kako se lako manipulise grupama po svim stadionima na Balkanu, tako da cisto sumnjam da i vi niste pod necijim utjecajem.
11.Shvatite vasi odlasci na gostovanja, na utakmice su vasa licna stvar. Nas to ne zanima, ljubav je kad nesto dajes a ne ocekujes nista za uzvrat. Vi zelitr da nesto krojite, to vam ne daje zapravo.
objektivan i realan post bez ikakve uvrede, ovo treba kopirati na svakoj sljedecoj stranici
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 2:09 pm

avlami97 je napisao/la:
pon nov 12, 2018 1:29 pm
CURVA je napisao/la:
pon nov 12, 2018 1:00 pm
Pobjegnem u sumu da ne razmisljam o Zelji i onda dodje Rodin puca selfije sa trebom :zid: :zid: i opet u glavi sto cistu loptu izbaci u korner bez potrebe primismo go i kola krenu nizbrdo
A, sjećaš li se kako dođe do situacije da Rodin čistu loptu izbije u korner? Neko od naših je gurno i prazan prostor loptu Čirjuriću na njihovoj polovini. Igrač Tuzle ga povlači i obara. Sudija ništa ne svira. Mislim da je u toj situaciji napravljen dupli faul nad Čurjurićem. :D

Na Grbavici se sudi kao na Nou Kampu Barci, ali u našem slučaju protivnicima.
Prvi nije bio faul, ali drugi kontakt je cisti jebeni faul, Prije gola faul nad sinisom. Kad je Veselinovic pao na ivici sesnaesterca i to je bio faul koji nije sviran i ovi krenu u kontru.
Pa jebote jesam li ja lud, sta treba biti Napoli da se borimo protiv ovog svega???
Prica koja ne pije vode, sta ce nam koji k. Nalic, sta je on bolji od Odovica, sve naopako.
Jucer Dzenan Osmanovic i Anel Sabanadzovic odigrali fantasticne utakmice, niko to ne spominje. Zilic mali napravio samo nekoliko gresaka, ostatak igrao predobro, opet niko ne spominje.
Dodje Nalic, bude pozitivni sok, na ljeto opet isti k, a mozda neces imati Osmanovica ili Dacica ili bilo koga od djece koji su sada na klupi.
Nema logike.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 2:12 pm

kremenko je napisao/la:
pon nov 12, 2018 1:57 pm
Ako daju Odovicu otkaz, valjda ce imati obraza pa i sami otici. Kao sto su neki prije njih otišli.
Cekaj da naprave dug, pa ce onda otici, kao sto su neki prije njih.
obraz
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 2:13 pm

Ma jok ba kakav Nalic nista od toga.

Odovicu jel' vrijeme?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 2:15 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon nov 12, 2018 2:13 pm
Ma jok ba kakav Nalic nista od toga.

Odovicu jel' vrijeme?
Peres kralju.
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 2:18 pm

LeBlue je napisao/la:
pon nov 12, 2018 1:59 pm
kremenko je napisao/la:
pon nov 12, 2018 1:57 pm
Ako daju Odovicu otkaz, valjda ce imati obraza pa i sami otici. Kao sto su neki prije njih otišli.
Sto bi to uradili kad imaju podrsku i skupstine a i velikom vecinom navijaca?
Sta je to oda dobro uradio cak sta vise razocarao me kao covjek i kao trener kao covjek kad su bojkotovali a drugo kao trener realno covjek nije za vođenje velike ekipe jednostavno nit ima karakter a bgm ni znanje adzem za njega murinjo.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 2:27 pm

Realno Odovic ne moze ostati... nije dobar ni za sadasnjost ni za buducnost.
I pustite pricu dusa od covjeka, blage naravi, voli Zelju. Voli qrac moj, da voli sam bi otisao kao gospodin poput Krcmarevica. Ovako ce otici poput posljednjeg fakina, drzeci se za stolicu do zadnjeg trenutka
Zadnja izmjena: Kospa, dana/u pon nov 12, 2018 2:29 pm, ukupno mijenjano 1 put.
... Godine života svoga tebi dao sam...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], MiroslavKruzik i 236 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija