Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:44 am

Kakvi ba ti ljudi, pa oni nisu u stanju zasaditi drvo ispred stadiona. Namirisali su poslovne prostore na istoku i rentanje istih, namirisali su dosta stvari. Pomenuti su vec bili u strukturama Kluba i doveli su nas haman do gasenja. Neka se je javno izaslo sa imenima. Obavezno stati uz ove ljudi u Upravi jer isti su nam izgradili najmoderniji stadion u drzavi i vratili milione duga koje su pomenuti napravili i ostavili.

Sada ce skupstina i te p.icke nece smjeti javno nista reci, ti ljudi nemaju plana niti vizije, znaju samo doci na gotovo i hoce da se kite tudjim perjem. Njihov glavni adut ce biti vracanje Amara, na sta se raja i lijepi a niko ne razmislja o Klubu. Nije Amar Željo. Uprava ni milimetar
Alea iacta est!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:53 am

Ja ne znam je li samo do mene, ali ono jucer je meni izgledalo kao pljacka. Mislim da nas je sudija osakatio svojim odlukama, da nam nije uopce dopustio da se razigramo, dali smo 2 gola iz fantasticnih akcija, ali ne mozemo nikako upasti u ritam jer nismo dovoljno kvalitetni da se dignemo kad smo na dnu.
Eto ako ima negdje snimak da pogledam utakmicu opet, jer s istoka mi se cinilo da je kriterij bio krajnje neposten i da je ovo odradjeno po zadatku.
Kasnije im poceo davati zute kartone ni za sta, jer se zna protiv koga igraju u sljedecoj utakmici.

Ne znam ljudi moji meni se sve ovo cini kao atak na klub i upravu sa svih strana.
Sto se nase igre tice, ona nije bila losa, Sinisa i Pavic malo losiji nego inace, malo smo previse carinili loptu, Anel, Curke i Dzeno pojeli sredinu, Dzenan me posebno odusevio, odigrao je ono sto smo ocekivali da ce Vranjes raditi, sto se mene tice nasli smo vezni red.

@Omare, gdje je anketa
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:54 am

Upravo, ako moze da se pomjerite jednu svjetlosnu godinu jer smo dotakli dno !
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:55 am

cipiripi je napisao/la:
pon nov 12, 2018 8:44 am
Kakvi ba ti ljudi, pa oni nisu u stanju zasaditi drvo ispred stadiona. Namirisali su poslovne prostore na istoku i rentanje istih, namirisali su dosta stvari. Pomenuti su vec bili u strukturama Kluba i doveli su nas haman do gasenja. Neka se je javno izaslo sa imenima. Obavezno stati uz ove ljudi u Upravi jer isti su nam izgradili najmoderniji stadion u drzavi i vratili milione duga koje su pomenuti napravili i ostavili.

Sada ce skupstina i te p.icke nece smjeti javno nista reci, ti ljudi nemaju plana niti vizije, znaju samo doci na gotovo i hoce da se kite tudjim perjem. Njihov glavni adut ce biti vracanje Amara, na sta se raja i lijepi a niko ne razmislja o Klubu. Nije Amar Željo. Uprava ni milimetar
:palacgore:
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:59 am

Znaci istina je da sportski segment kaska i tu nema price, al sa ovim ljudima za 5 godina cemo imati sto nema niko na balkanu.

Zbog nase djece, da imaju gdje doci sutra: NI MILIMETRA!!!!
Zadnja izmjena: TheBlue, dana/u pon nov 12, 2018 8:59 am, ukupno mijenjano 1 put.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 8:59 am

Ma samo polako. Ohladiti glave, spustiti loptu, šta treba sad da padne mrtva glava. Nije ba ništa u životu vrijedno ovakvih podjela i tenzija. Ova sezona je svakako gotova. Evropa ili ne, ma **** više i to.
Okrenuti se narednoj sezoni i vidjeti šta i kako. Uzrok loših rezultata su katastrofalno urađene pripreme i prelazni rokovi iz sezone u sezonu. Od Mulalića. Kostića, Petrovića, Krčme, dovođenje trenera prvi dan prvenstva ili poslija dva kola, treneri koji nisu dovodili igrače i prošli pripreme s istima, teško da mogu imati ikakav rezultat.
Prvi put kad odradimo pripreme kako treba, odradimo prelazni rok kako treba uz koliko toliko sposobnog trenara, prošetat ćemo ligom, to je jasno i dijetetu od 5 godina. As simple as that.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 9:03 am

Isti ti su poceli skandirati i protiv Cenana pa je on brzo pokupio se. Tad ih je bilo 7-8, jucer mozda pedesetak. Ne pricajze gluposti da je bilo u kopu 300 ljudi. Ni blizu.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 9:05 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon nov 12, 2018 8:29 am
Kakve plave koverte sada?
Ma vjerovatno dobili kazne zbog ulijetanja na teren. I nek znaju da im je to policija poslala, ne moze te klub kazniti.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 9:09 am

Durgo je napisao/la:
pon nov 12, 2018 8:59 am
Znaci istina je da sportski segment kaska i tu nema price, al sa ovim ljudima za 5 godina cemo imati sto nema niko na balkanu.

Zbog nase djece, da ima gdje doci sutra. NI MILIMETRA!!!!
Slazem se, podrzati ovu upravu naredni period. To je vitalno. Ako mogu dovesti koje kvalitetno pojacanje, ok, ako se nema budzet isto je ok, posto znamo da su sredstva usmjerena na prave projekte.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 9:10 am

Iz ove perspektive, to sto se jucer desilo bas ruzno izgleda.
Ulazi grupa bez transa ikakve organizacije, dosta neupucene raje stoji da navija za Zelju,kojima nije bitna ni uprava nego samo da se Tuzla dobije.
Ovi povedose uprava napolje, pa ih raja izvizda. Pa onda oni raji jebemo vam mater u picku iz nekog bijesa ubacaju desetak baklji na teren, direktno na teren, mozes misliti. Onda napadaju neke likove u sektoru A. Izgledali su kao prava rulja huligani, divljaci ono sto navijac Zeljeznicara sebi ne smije dozvoliti da bude.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 9:11 am

Od sinoc pa dalje ce se iz kopa tjerati uprava, to je jasno. Neki ce to interpretirati kao jug, neki kao najvatreniji navijaci jer im tako zvuci bolje, znacajnije. Kakav god taj kop bio i ko god u njemu stajao, nastaviti raditi normalno s tim teretom nije realno. Da se sad na svakoj tekmi skandira isto, tjeraju ovi ljudi, uskracuje podrska igracima... Sutra su sasvim realna opcija prijetnje, zasretanja po ulici... Jel to atmosfera u kojoj ovi ljudi mogu raditi jos bolje i jos jace? Sumnjam.

Ali ako nam klub padne u ruke onih koji na ovaj nacin, bezobrazno i hinjski, zele doci u upravni odbor, e onda nam se ne pise dobro. Ljudi koji ne izadju javno i kazu mi smo opozicija i mozemo bolje nego ruse Zelju na sve moguce nacine da bi onda dosli kao spasitelji...takvi nam ne trebaju.

Ali avaj, bice kako biti mora.
 
MATORI
Postovi: 1131
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 9:11 am

Nazove me Miske u dva iza ponoći i kaže "Šta ima @matori"?
Rekoh evo lego' ali se samo prevrćem ne mogu da zaspim.
Kaže: "Ni ja, osjećam se nekako ko' Vedran"!
Što ko' Vedran?
"Da nisam hadžija - sad bih otišo' kupit' flašu nečega, a i da nije tog razloga, ne rade sad ni "Bingo" ni "Konzum"!
:ganja:
PS
Ljudi, treba nam bolan pravi trener, 'nako pravo za.eban, a ne samo da popunimo prazninu kad otjeramo trenera koga baš i nismo morali tjerati.
A bila su do sad bar dvojica koje nismo trebali nogirati na prvi povik onih što se.ru čim plave koverte otanje!
TO me jedino kod ove uprave čudi - imaš rezultate koji se vide iz aviona (drona) - a stalno osluškuješ klošare i dodvoravaš se likovima koji u životu nisu okrečili špajz - a ne šta umnije uradili.
Jedino mi tu liče na amatere!
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 9:12 am

Premier je napisao/la:
ned nov 11, 2018 10:23 pm
Damke je napisao/la:
ned nov 11, 2018 10:12 pm
Premier je napisao/la:
ned nov 11, 2018 10:05 pm


Ma sta reci kad je momak koji je mladji od 70 posto navijaca vodi navijanje i govori hajde halo ba nece nama sjever voditi navijanje...sta reci, pa valjda nam je svima u interesu ZELJO.
Situacija je takva da je jug u totalnom raspadu, ova garnitura koja sada vodi jug od kako je dosla samo ga vuce prema dole, 75% momaka koji su isli na utakmice radi zeljeznicara a ne radi necega drugog i koji su navijali su napustili taj isti jug, nijedna veca podgrupa se vise ne nalazi na jugu jer se ne slazu sa politikom koju vođe navijaca vode, bojkotuju trenutnog vođu zato što on iz utakmice u utakmicu pokazuje da on to ustvari nije, to je vec svima jasno samo nije ovoj djeci sto su zeljni dokazivanja i sto idu na utakmice samo da se pokazu, a njih je nazalost sada vec ogroman broj i to je velikim dijelom danasnji jug.
Meni samo nije jasno zasto stariji, zasto podgrupe nesto ne poduzmu, ne smjene aldu..ne znam kako je doslo do toga da bubnjar vodi navijanje, ko.je njega uopce izabrao...jbt nema koreografija, zastava, transova, parole su glupe i smijesne, pjesme su zalosne i vecinom turbofolk i onda neko brani jug..jedno je jug a jedno su ovi klosari od veceras.
E kad sam ja govorio za crninu ima dviije godine pa su me pojedinci napadali sta ti znas i tako! To nije Željo, ni ovo dole na terenu nije Željo ni u ložama nije vise Željo!
Sve se pogubilo nažalost!
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 9:17 am

AmH79 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 11:47 pm
U gradu postoji grupa od 5 ljudi koji imaju plan da udju u Upravu, prodaju imovinu i Zelju presele na lokaciju u Novom gradu.
Oko njih trckara 20-ak poltrona I “gura” kako umije i zna.
Prodaja imovine, ako ce prihod ici Klubu, nije smak svijeta. Ako 80% tog prihoda zavrsi u privatnim dzepovima, Zeljo je mrtav.

Ostanak ove garniture mozda znaci igranje u Federalnoj. Ali i sigurno znaci opstanak FK Željezničar.
:placeodsmijeha:
I vidim da se dosta raje upecalo.
Kakav spin i Federer bi ti pozavidio :klanjase2:
Ja bih te banovao zbog unosenja nemira medju navijace kao sto je Vrag dobio trajni ban :kafa:
Zadnja izmjena: kremenko, dana/u pon nov 12, 2018 9:19 am, ukupno mijenjano 1 put.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23650
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 9:18 am

MATORI je napisao/la:
pon nov 12, 2018 9:11 am
Nazove me Miske u dva iza ponoći i kaže "Šta ima @matori"?
Rekoh evo lego' ali se samo prevrćem ne mogu da zaspim.
Kaže: "Ni ja, osjećam se nekako ko' Vedran"!
Što ko' Vedran?
"Da nisam hadžija - sad bih otišo' kupit' flašu nečega, a i da nije tog razloga, ne rade sad ni "Bingo" ni "Konzum"!
:ganja:
:rofl: :rofl:

Nazove me Kozo u 2 sata iza ponoci...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 9:20 am

Do kada Odovic spava :) :) :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Eksperat
Postovi: 8
Pridružen/a: pon nov 12, 2018 8:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 9:21 am

Nakon nekoliko loših rezultata u finishu sezonu 2015/16 (na kraju izmakla Evropa jedih put u zadnjih 7-8 godina) u maju 2016 poslao sam Upravi dobronamjerni mail gdje sam se osvrnuo na igru i ponašanje igrača Želje . Jedna od stavki bila je sljedeće
Fizička sprema
Smatram da ekipa nije adekvatno fizički spremna za ozbiljan fudbal. Više je razloga
1. Visinske pripreme se rade u Međugorju na 200 m n/v (kad je CZ osvajala KEŠ pripremala se na Igmanu)
2. U reprezentativnim pauzama ne odlazi se 3-4 dana na mini visinske pripreme (Bjelašnica, Jahorina,...) što se nekad praktikovalo (vidjeti pod najbolja posljeratna sezona 2011/2012)
3. Očito se ne radi na brzini, brzinskoj izdržljivosti, okretnosti, a što rezultira slabom duel igrom, posebno na gostovanjima, te globalnim dojmom da je većina naših igrača spora za profesionalni fudbal
4. Pojedine greške i dekoncetracija u igri se mogu objasniti samo lošom fizičkom spremom (nedostatak kisika u plućima i mozgu)
Upitno je da li igrači sportski žive i hrane se te da li se dovoljno posvećeni onom šta rade i od čega žive.

Na citaj taj Osvrt se osvrnuo i tadašnji trener Mulalić koji je izmedju ostalog napisao parafraziram: "nije tacno da smo nespremni, Ivica Osim je pohvalio da se dobro trčalo u derbiju" U sebi sam promrmljao: "Da i to u onih 40 minuta efektivne igre na tom derbiju sa 45+ prekrsaja."

Otad se ništa nije promjenilo i dalje se na "visinske" pripreme ide na Međugorje. i dalje se na reprezentativnim pauzama ne ide par dana na Igman ili Bjelašnicu. Čurjurić je i dan/danas jednako spreman kao što je bio u julu. Nikom ne pada na pamet da održi trening na Trebeviću (udaljen 11 km od stadiona Grbavica) ili na Igmanu/Bjelašnici (pola sata vožnje). Vidi se da ekipa pada u zadnjoj 1/4 utakmice i to se vidjelo i jučer. Niko uopše i ne razmišlja da se negdje ode u novoj rep. pauzi koja počinje danas

Zvezda se zaista pripremala na Igmanu u sezoni kad je osvojila KEŠ (kako se su fizički držali sa Bajernom, Rangersima i u finalu 120 min sa OM , Savičević i Prosinečki trčali ko nikad u životu), a onda je nakon toga, kao prvak Evrope opet došla na pripreme na Igman , pa je čak i igrala turnir sa nekim poznatim klubovima
http://www.yugopapir.com/2015/07/leto-1 ... zelje.html

Na Igmanu i Bjelašnici su se spremali i Jugoplastika (3 put prvak Evrope zaredom), ženska košarkaška repka SFRJ (nakon toga srebro u Seulu 1998)
http://mondo.rs/a47064/Sport/Kosarka/Ra ... nziju.html

Ima i film vrlo poučan (pgledati cijeli i dobro poslusati sta priča Karalejić, posebno dio oko dugih karijara bez težih provreda )
https://www.youtube.com/watch?v=ucLPxQeLobo

Pred ovu sezonu jufke su bile ja Jahorini, plemići na Kupresu, a nemojte ni sumnjati da su se pred ovu sezonu Zvezda i Dinamo spremali po planinama. Tuzla city je bila na pripremama i na Kupresu i u Čatežu

A mi lagano:
1 trening dnevno koji bi i ja mogao fizički podnijeti sa preko 40 godina, dan pred utakmicu lakši trening da budemo svježi, utakmicu odigra 12 igraču 30+ minuta, a ostali bezbeli ne treniraju taj dan, nakon utakmice dan slobodno svim igračima, ljepota od života








Na Palama i Jahorini su se ove godine spremale i muška i ženska reprezentacija Srbije u odbojci pred svjetska prvesntva u odbojci. rezultati: Muški 4 mjesto, žene prvakinje
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 9:24 am

kremenko je napisao/la:
pon nov 12, 2018 9:17 am
AmH79 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 11:47 pm
U gradu postoji grupa od 5 ljudi koji imaju plan da udju u Upravu, prodaju imovinu i Zelju presele na lokaciju u Novom gradu.
Oko njih trckara 20-ak poltrona I “gura” kako umije i zna.
Prodaja imovine, ako ce prihod ici Klubu, nije smak svijeta. Ako 80% tog prihoda zavrsi u privatnim dzepovima, Zeljo je mrtav.

Ostanak ove garniture mozda znaci igranje u Federalnoj. Ali i sigurno znaci opstanak FK Željezničar.
:placeodsmijeha:
I vidim da se dosta raje upecalo.
Kakav spin i Federer bi ti pozavidio :klanjase2:
Ja bih te banovao zbog unosenja nemira medju navijace kao sto je Vrag dobio trajni ban :kafa:
Ti ces nesto govoriti momku koji daje 100 k godisnje Zelji,nije te stid!
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 9:28 am

Masinovodja je napisao/la:
pon nov 12, 2018 9:24 am
kremenko je napisao/la:
pon nov 12, 2018 9:17 am
AmH79 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 11:47 pm
U gradu postoji grupa od 5 ljudi koji imaju plan da udju u Upravu, prodaju imovinu i Zelju presele na lokaciju u Novom gradu.
Oko njih trckara 20-ak poltrona I “gura” kako umije i zna.
Prodaja imovine, ako ce prihod ici Klubu, nije smak svijeta. Ako 80% tog prihoda zavrsi u privatnim dzepovima, Zeljo je mrtav.

Ostanak ove garniture mozda znaci igranje u Federalnoj. Ali i sigurno znaci opstanak FK Željezničar.
:placeodsmijeha:
I vidim da se dosta raje upecalo.
Kakav spin i Federer bi ti pozavidio :klanjase2:
Ja bih te banovao zbog unosenja nemira medju navijace kao sto je Vrag dobio trajni ban :kafa:
Ti ces nesto govoriti momku koji daje 100 k godisnje Zelji,nije te stid!
Hocu.
Nije ga stid ovako spinovati i skretati pricu sa pravih problema i strasiti ljude.
Ko ce to doci i prodati Zeljinu imovinu?
Landzo? Pa on je vec u skupstini.
Faruk? Pa i on je u skupstini
Amar? Pa i on je u skupstini
Ko je taj? Ko je to mitsko bice?
Violina? Zujo? Bakir Izetbegovic? Dodik?
Nemojte biti djeca, cuj doce neko i prodati nesto :lol:
Pa taj bi visio na reflektoru da opominje druge.
Od prodaje nema nista, ma ko to bio i kako se zvao
Zadnja izmjena: kremenko, dana/u pon nov 12, 2018 9:34 am, ukupno mijenjano 1 put.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 9:29 am

VRACA SE GOSPODAR !!!!!!
JEDAN JE AMAR OSIM!!!!!
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot], Minotaur i 90 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija