Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:04 pm

Je li fakat neka zavjera na državnom nivou ili smo samo baksuzi.
Sve što je moglo loše da se desi se i desilo.
slika
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:05 pm

igla je napisao/la:
ned nov 11, 2018 9:58 pm
Mislim da ni cijeli kop nije podržao ono navijanje. Adekvatno im je "odgovoreno" od ostatka stadiona. Valjda je furka reći "uprava napolje". Odavno ono nije jug, niti liče na navijače Želje. Obučeni u crninu, svrha su sami sebi, ne prate utakmicu, da malo poguraju kad treba, smiješno.

Meni je sve jasno bilo kad su protiv Doboj Kaknja počeli prozivati "dedu sa šeširićem", slat ga da gleda na Moja TV, prijetit onim koji ne navijaju. Meni uopšte ponašanjem ne liče na navijače Željezničara. Puno iskrenijih i "ŽELJINIH" faca na sjeveru, puno pametnijih ljudi, a i puno više podrške jer kad se zaori Žeeeeljo bolje je nego sve uspavanke s juga.

Tužno.
Ma sta reci kad je momak koji je mladji od 70 posto navijaca vodi navijanje i govori hajde halo ba nece nama sjever voditi navijanje...sta reci, pa valjda nam je svima u interesu ZELJO.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:08 pm

Osmanovica smo dobili i to je buducnost naseg kluba. Danas se od 70 minute nismo sastavili s loptom kvalitetno, nemamo snage. Ko ne moze da trci ne moze ni da igra. Taktika, tu i tamo nije bila losa. Medjutim, mora se priznati svaka od ekipa koje su nam uzele bodove su nas fizicki nadjacale. Odovic nek ide, radi obraza. Ova uprava mora dovesti Amara i tacka. To ce jedino vratiti navijace na stadion. Mozete govoriti sta hocete, ali se fudbal igra za navijace, a njih nema. Komentari tipa 'nas 2 milje bolesnika' su preglupi.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:10 pm

Hajdarevic i Anel su bili Iniesta i Xavi u prvim utakmicala ali vremenom sve gori i gori,treba nam neko bolji ko ce razviti tu djecu.
 
Damke
Postovi: 7
Pridružen/a: ned nov 11, 2018 9:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:12 pm

Premier je napisao/la:
ned nov 11, 2018 10:05 pm
igla je napisao/la:
ned nov 11, 2018 9:58 pm
Mislim da ni cijeli kop nije podržao ono navijanje. Adekvatno im je "odgovoreno" od ostatka stadiona. Valjda je furka reći "uprava napolje". Odavno ono nije jug, niti liče na navijače Želje. Obučeni u crninu, svrha su sami sebi, ne prate utakmicu, da malo poguraju kad treba, smiješno.

Meni je sve jasno bilo kad su protiv Doboj Kaknja počeli prozivati "dedu sa šeširićem", slat ga da gleda na Moja TV, prijetit onim koji ne navijaju. Meni uopšte ponašanjem ne liče na navijače Željezničara. Puno iskrenijih i "ŽELJINIH" faca na sjeveru, puno pametnijih ljudi, a i puno više podrške jer kad se zaori Žeeeeljo bolje je nego sve uspavanke s juga.

Tužno.
Ma sta reci kad je momak koji je mladji od 70 posto navijaca vodi navijanje i govori hajde halo ba nece nama sjever voditi navijanje...sta reci, pa valjda nam je svima u interesu ZELJO.
Situacija je takva da je jug u totalnom raspadu, ova garnitura koja sada vodi jug od kako je dosla samo ga vuce prema dole, 75% momaka koji su isli na utakmice radi zeljeznicara a ne radi necega drugog i koji su navijali su napustili taj isti jug, nijedna veca podgrupa se vise ne nalazi na jugu jer se ne slazu sa politikom koju vođe navijaca vode, bojkotuju trenutnog vođu zato što on iz utakmice u utakmicu pokazuje da on to ustvari nije, to je vec svima jasno samo nije ovoj djeci sto su zeljni dokazivanja i sto idu na utakmice samo da se pokazu, a njih je nazalost sada vec ogroman broj i to je velikim dijelom danasnji jug.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:13 pm

Svaka čast momcima koji su protiv Zvijezde09 stajali na onoj kiši. Vašu ljubav prema klubu niko ne smije dovoditi u pitanje, ali smije mješanje u vođenje kluba. Nemate podršku za mjenjanje igrača, trenera ili uprave. Da ne osvojimo titulu od sada pa u narednih 10 godina, sa ovakvim suđenjem, da završimo istok i sjever, napravimo jug... dosta. Naša djeca će zato imati stadion na kojem se gleda samo titula.
Ja samo igračima zamjeram 70 minuta protiv Zvjezde09, sve ostalo je fudbal i okrugla lopta + sudije.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:14 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
ned nov 11, 2018 10:10 pm
Hajdarevic i Anel su bili Iniesta i Xavi u prvim utakmicala ali vremenom sve gori i gori,treba nam neko bolji ko ce razviti tu djecu.
Odavno nismo imali gori stručni štab. Pod tim mislim i na šefa, pomoćnike, kondicionog, fizioterapeute, doktore i skauta.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:14 pm

Uprava! Ljudi rade fenomenalan posao! Nadam se da će bolji doći, ali neka ovih još, radi se projekat krova, pa će i juga, pa onda i kampa, pa zapad, sjever itd..

Igrači i trener! Nije ni igračima svejedno, izgubili su zadnje tri, ali njihov je problem što imaju kontra efekat, iz najbolje namjere da pobjede, desi se sto se desi. Oda je pogubio konce to svi znamo, ali pustimo i njega da odradi svoj prelazni, gore ne može biti, Oda mora da iznese i prenosi svoje ideje i zamisli na igrace! Da im ulije samopouzdanje!

Navijači! Mi smo tu što nas veže Željo, što pripadamo toj filozofiji, što pomažemo klubu, članske, godišnje, podrška itd.. Mene je srce zabolilo kad su baklje i petarde uletile na teren, kad psuju majku upravi i navijačima! Nadam se da nikad neće više kročiti na našu svetinju, klošari!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:15 pm

VOLIM TE ŽELJO!
Zadnja izmjena: sahmat, dana/u ned nov 11, 2018 10:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:16 pm

2006-2007-2008 = 6-7-9 tako smo bili plasirani. Polako ljudi, izaci ce ovo na dobro samo se mora reagovati na vrijeme.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:17 pm

igla je napisao/la:
ned nov 11, 2018 9:58 pm
Mislim da ni cijeli kop nije podržao ono navijanje. Adekvatno im je "odgovoreno" od ostatka stadiona. Valjda je furka reći "uprava napolje". Odavno ono nije jug, niti liče na navijače Želje. Obučeni u crninu, svrha su sami sebi, ne prate utakmicu, da malo poguraju kad treba, smiješno.

Meni je sve jasno bilo kad su protiv Doboj Kaknja počeli prozivati "dedu sa šeširićem", slat ga da gleda na Moja TV, prijetit onim koji ne navijaju. Meni uopšte ponašanjem ne liče na navijače Željezničara. Puno iskrenijih i "ŽELJINIH" faca na sjeveru, puno pametnijih ljudi, a i puno više podrške jer kad se zaori Žeeeeljo bolje je nego sve uspavanke s juga.

Tužno.
Sto se tice juga svaka cast pojedincuma iz kopa a ostatak normalne raje je bar po meni ono sto je kod hale i gore u cosku jugo zapada i to je to...
Naravno da nisu svi podrzali kop zato je i doslo do belaja, ali da ti iskreno kazem i sa sjeverom ih se dosta ne slaze pogotovo je zamjeralo sto nisu nastavili davat podrsku kad su ovi vec izasli (sem u pojedinim momentima) Tako da je i vise podjela nego sto mi mislimo.
Mene sto se tice bas je kurslus u glavi ja podrzavam upravu ali opet ne mogu ih ni podrzati kad sute ko picke davno su vec trebali odrzati vanrednu presicu i da kazu nesto...tako da ne krivim puno ni ove sto ih pljuju... Ono sto mi je najvise zasmetalo je namerno bacanje baklje na onu plavu travu unistavanje imovine mi je dno dna
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:17 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
ned nov 11, 2018 10:10 pm
Hajdarevic i Anel su bili Iniesta i Xavi u prvim utakmicala ali vremenom sve gori i gori,treba nam neko bolji ko ce razviti tu djecu.
Zajebo ih je onaj koji ih je i lansirao u prvi tim.
Nakon odlicnog doziranja minuta i odlicnih partija njih dvojice, Ado se prepao titule i okrenuo parmacima, pa pola sezone presjedise Hajdarevic i Saban.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:17 pm

Occasionally je napisao/la:
ned nov 11, 2018 10:04 pm
Je li fakat neka zavjera na državnom nivou ili smo samo baksuzi.
Sve što je moglo loše da se desi se i desilo.
slika
Treba pod jednu stavku dodat i nas navijače. Željin igrač jednom pogriješi u prijemu lopte odma mu cijeli stadio j... mater, uz par izuzetaka.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:18 pm

Budi Željo je napisao/la:
ned nov 11, 2018 10:14 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
ned nov 11, 2018 10:10 pm
Hajdarevic i Anel su bili Iniesta i Xavi u prvim utakmicala ali vremenom sve gori i gori,treba nam neko bolji ko ce razviti tu djecu.
Odavno nismo imali gori stručni štab. Pod tim mislim i na šefa, pomoćnike, kondicionog, fizioterapeute, doktore i skauta.
Ma brate ni glave ni repa ova ekipa nema, ocigledno smo mi svi precijenili Odovica. Jel to Zvijezda,Gosk , Sloboda ili Gradjani imaju bolju ekipu od nas? nemaju sigurno.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:19 pm

Zvaka72 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:10 pm
Imam jedno pitanje za Amara. Kako to da si ti dobar sa Salemom krmetom i redovno ručaš i sjediš s njim u Arčiju a sudije nam svake sezone jebu majku.
Očito je da smo na zemlji u uličnom fajtu i sada nas cipelare oni miševi koji čekaju da neko padne da bi ga udarili kako bi se poslije hvalili jes vidio kako sam ga.
Mame vam se svima najebem !!!!!
Ovu konstrukciju ni Čombe ne bi napravio.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
adi172
Postovi: 259
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:21 pm

Premier je napisao/la:
ned nov 11, 2018 10:05 pm
igla je napisao/la:
ned nov 11, 2018 9:58 pm
Mislim da ni cijeli kop nije podržao ono navijanje. Adekvatno im je "odgovoreno" od ostatka stadiona. Valjda je furka reći "uprava napolje". Odavno ono nije jug, niti liče na navijače Želje. Obučeni u crninu, svrha su sami sebi, ne prate utakmicu, da malo poguraju kad treba, smiješno.

Meni je sve jasno bilo kad su protiv Doboj Kaknja počeli prozivati "dedu sa šeširićem", slat ga da gleda na Moja TV, prijetit onim koji ne navijaju. Meni uopšte ponašanjem ne liče na navijače Željezničara. Puno iskrenijih i "ŽELJINIH" faca na sjeveru, puno pametnijih ljudi, a i puno više podrške jer kad se zaori Žeeeeljo bolje je nego sve uspavanke s juga.

Tužno.
Ma sta reci kad je momak koji je mladji od 70 posto navijaca vodi navijanje i govori hajde halo ba nece nama sjever voditi navijanje...sta reci, pa valjda nam je svima u interesu ZELJO.
Ma sve ti je jasno kad sam im trans vidio, ako je ko vidio sta je pisalo neka javi. Ne treba niko da mi objašnjava sta ko kako... sve ja vidim. Al hajmo bit pošteni pa reći da je ova uprava puno toga uradila i ne moze se ovako tjerati. Ma ni milimetra, samo bolesnici danas na tekmi, prekrasno mi je bilo, naprijed Željo ljubavi moja
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:21 pm

Ako može neko iz A sektora da napiše šta bi večeras u pm bio bih zahvalan.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:23 pm

Damke je napisao/la:
ned nov 11, 2018 10:12 pm
Premier je napisao/la:
ned nov 11, 2018 10:05 pm
igla je napisao/la:
ned nov 11, 2018 9:58 pm
Mislim da ni cijeli kop nije podržao ono navijanje. Adekvatno im je "odgovoreno" od ostatka stadiona. Valjda je furka reći "uprava napolje". Odavno ono nije jug, niti liče na navijače Želje. Obučeni u crninu, svrha su sami sebi, ne prate utakmicu, da malo poguraju kad treba, smiješno.

Meni je sve jasno bilo kad su protiv Doboj Kaknja počeli prozivati "dedu sa šeširićem", slat ga da gleda na Moja TV, prijetit onim koji ne navijaju. Meni uopšte ponašanjem ne liče na navijače Željezničara. Puno iskrenijih i "ŽELJINIH" faca na sjeveru, puno pametnijih ljudi, a i puno više podrške jer kad se zaori Žeeeeljo bolje je nego sve uspavanke s juga.

Tužno.
Ma sta reci kad je momak koji je mladji od 70 posto navijaca vodi navijanje i govori hajde halo ba nece nama sjever voditi navijanje...sta reci, pa valjda nam je svima u interesu ZELJO.
Situacija je takva da je jug u totalnom raspadu, ova garnitura koja sada vodi jug od kako je dosla samo ga vuce prema dole, 75% momaka koji su isli na utakmice radi zeljeznicara a ne radi necega drugog i koji su navijali su napustili taj isti jug, nijedna veca podgrupa se vise ne nalazi na jugu jer se ne slazu sa politikom koju vođe navijaca vode, bojkotuju trenutnog vođu zato što on iz utakmice u utakmicu pokazuje da on to ustvari nije, to je vec svima jasno samo nije ovoj djeci sto su zeljni dokazivanja i sto idu na utakmice samo da se pokazu, a njih je nazalost sada vec ogroman broj i to je velikim dijelom danasnji jug.
Meni samo nije jasno zasto stariji, zasto podgrupe nesto ne poduzmu, ne smjene aldu..ne znam kako je doslo do toga da bubnjar vodi navijanje, ko.je njega uopce izabrao...jbt nema koreografija, zastava, transova, parole su glupe i smijesne, pjesme su zalosne i vecinom turbofolk i onda neko brani jug..jedno je jug a jedno su ovi klosari od veceras.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:24 pm

E cuj prekrasno. 😂
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:28 pm

Nema potrebe o kopu pisati jer se sve to vise manje zna,zato ih je sve manje i manje. Senad ako ode neka ode,razumijem covjeka, dao je sve od sebe cak i napustio svoje mjesto u firmi da bi iz najbolje namjere pomogao Zelji. Siguran sam da niko sa cistijom namjerom nece doci, sada su u igri i poslovni prostori na istoku, sigurno ce biti pun ***** onih zohara koji ce izaci iz rupa da se okoriste o FKZ. Znam da je Senadu zelja da se uradi taaj krov na istoku ali nadam se da nece i da ostavlja nekim uhljuupima sve na gotovo. Mislim da cemo plakati za istim prije nego sto se misli...ako nista bar ce ti dusmani isplivati na povrsinu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Haklapuc i 47 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija