Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:34 pm

I daj nemojte pisati da je ono grupa placenika. 90% onih starijih momaka koji i sada drze grupu su ovdje prosli sve i svasta za zeljom od borbe za opstanak do osvajanja titula. Jednostavno to je njihov takav stav. A to pisanje da su placenici je stvarno jadno.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:37 pm

daj ba popusti.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:37 pm

mamba21 je napisao/la:I daj nemojte pisati da je ono grupa placenika. 90% onih starijih momaka koji i sada drze grupu su ovdje prosli sve i svasta za zeljom od borbe za opstanak do osvajanja titula. Jednostavno to je njihov takav stav. A to pisanje da su placenici je stvarno jadno.
Majstore 90% starijih momaka su se povukli iz te grupe davno. Zna se a i vidi na sta ta grupa sad lici i sta radi.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:38 pm

8/24 osvojena boda plus ispadanje iz kupa. Za ovakvu seriju bi odgovarao neko u Zvijezdi 09, GOSK-u, Mladosti DK, a evo u Zelji niko nista...trener malo svalio na sudije i omladinu i idemo dalje
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:39 pm

Tek sad vidim koliko je onaj Čelik loš...
 
Avatar
Samo Jako
Postovi: 74
Pridružen/a: sri jul 18, 2018 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:40 pm

Samo degen moze svoju kucu rusiti. Nisu dostojni da pridju Jugu. Fute futave. Pitarske picke. Drazi su mi pitari od ovih govana veceras.
PODRŠKA!!!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:41 pm

fcz je napisao/la:
ned nov 11, 2018 9:19 pm
Hare79 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:55 pm
Poslije ove katastrofe najmanje sto Uprava treba da uradi je da odrzi presicu, odmah sutra, i da potanko objasne sta se dogadja. Neko mora imati objasnjenje za ovo sve. Neka vise kazu jebe mu mater, je li do vanjskih uticaja, unutrasnje sabotaze, il smo nagraisali il smo jednostavno bahsuzi. Kako god i sta god, mora.se neko obratiti navijacima i javnosti nakon.svega ovoga, koliko sutra...
:palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore:
+1
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:44 pm

E cuj starijih momaka. Koliko je od tih starijih momaka pisalo hvalospjeve o upravi i Misimovicu ? Najglasniji su bili, kacili slike po fbu i instagramu, onaj famozni tekst pred skupstinu prosle godine. Nemojte bgti, ovo im nije trebalo veceras, izgubili su sa ovim puno previse.
I da, ona grupica na sjeveru je rekla sta misle navijaci Zeljeznicara o svemu. Muka nam je, al nam je jarane muka od rezultata i stanja u kojem je Zeljo, zaboli me ***** za upravu, Misimovica i Amara. Nabijem i njih i njihove licne interese. Meni je Zeljo ispred toga svega, ja cu i opet protiv Krupe ocekivati pobjedu i nasikirati se kad kiksamo
Zadnja izmjena: MrkiMedo, dana/u ned nov 11, 2018 9:47 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:46 pm

Podrška Odi i Upravi. Večeras je Željo dobio mnogo više od tri boda. Dobio je igrača sa brojem 17.
PODRŠKA Upravi i Odoviću.
Promjene trenera nam nikada nije donjela dobrog. Treba nam kontinuitet.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:47 pm

Vidim Misimovica 15 do 8 u autu na skenderiji prica nesto na telefon i grana ljutito rukama... Haj bar mislim da je i on nasikiran ako nista
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:48 pm

CURVA je napisao/la:
ned nov 11, 2018 9:22 pm
Zvaka72 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:52 pm
Ajzea je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:37 pm
Ne shvatam, mi cemo se ugasiti kad ode ova Uprava?
Kad tad ce otici, a mi cemo se momentalno ugasiti je li?
Hiljade komentara sam procitao gdje raja pise: "ugasite klub ako samo sa Amarom mozemo titulu osvojiti."
Sta onda raditi sa klubom ako mu opstanak ovisi od par ljudi?
Nećemo se odmah ugasiti ali kokošari su namirisali pare i za par godina ćemo biti dužni i bogu i narodu.
Primjer Hidrogradnje d.o.o.
Ljudi radili na autoputu imali posla kasnilo im se jedna plata i par toplih. Al stižu pare od Iraka (prijeratni dug) Kokošari nalože radnike da štrajkuju jer su to njihove pare. Izgube poslove pare pokupi neko drugi a ti isti radnici nemogu u penziju jer su bili naivni i zinula guzica.
jel sas jasnije šta se sprema.
Zaduži, uništi, rastjeraj prodaj nekretnine i katanac. To nam slijedi ako budemo naivni.
Neces ti propasti puno vise od ovoga ali sigurno kamp i jug sredjeniji sjever neces nikad docekati ma ni da okrece ovo sto je do sada napravljeno
Oooo hoćeš vjeruj mi, U ovoj državi milion sličnih primjera. Ja sam mislio da Sarajevo nikad neće biti bez vode pa u 21 vijeku sipamo kanistere i grijemo šerpe na šporetu da se okupamo. Ovo je bagra i od njih samo najgore.
Ja jedino što zamjeram ovoj upravi je lutanje u sportskom dijelu. Ona je se morala zaštititi od saveza i sudija ovakvo suđenje se ne smije nikad više desiti na Grbavici po cijenu i ne dozvoljenih akcija. Od početka je bilo jasno da je sudija instruiran kako da sudi. a pi količini kartona u zadnjih 5 min siminovcima. Zna se s kim igraju slijedeću.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:49 pm

MrkiMedo je napisao/la:
ned nov 11, 2018 9:44 pm
E cuj starijih momaka. Koliko je od tih starijih momaka pisalo hvalospjeve o upravi i Misimovicu ? Najglasniji su bili, kacili slike po fbu i instagramu, onaj famozni tekst pred skupstinu prosle godine. Nemojte bgti, ovo im nije trebalo veceras, izgubili su sa ovim puno previse.
I da, ona grupica na sjeveru je rekla sta misle navijaci Zeljeznicara o svemu. Muka nam je, al nam je jarane muka od rezultata i stanja u kojem je Zeljo, zaboli me ***** za upravu, Misimovica i Amara. Nabijem i njih i njihove licne interese. Meni je Zeljo ispred toga svega, ja cu i opet protiv Krupe ocekivati pobjedu i nasikirati se kad kiksamo
Nisam ih nista branio za danasnja dijela, samo mi je smijesno kad raja pise da su placenici.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:49 pm

Budi Željo je napisao/la:
ned nov 11, 2018 9:38 pm
8/24 osvojena boda plus ispadanje iz kupa. Za ovakvu seriju bi odgovarao neko u Zvijezdi 09, GOSK-u, Mladosti DK, a evo u Zelji niko nista...trener malo svalio na sudije i omladinu i idemo dalje
Slazem se, ovdje me Oda iznenadio, trebao je barem ponuditi ostavku iz moralnih razloga pa neka uprava ako hoce odbije i nastavi voditi ekipu.
A ako iza svih desavanja stoji ta famozna opozicija ( cuo sam veceras pricu da je sve planirano ranije) a vrijeme ce pokazati, mene Grbavica nece vidjeti zadugo. Takve ljude ne mogu podrzavati ni titulu odmah da donesu ( kupe). Ni 1KM nece od mene dobiti.
A ova uprava ako i kada odstupi, treba predati sipi, policiji, sve dokumente i prijave za dugove iz prethodnog perioda a novce koje imamo ili ce doci uloziti, avansno uplatiti za krov, jug sta kod . Njima nista ne bih ostavio, neka sami obezbjede novac za svoj rad.
Tuzno je na sta smo kao ljudi spali, sve za malo trenutne slave i koristi.
BOLI SVE OVO, ŽELJO TO NIJE ZASLUŽIO.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:51 pm

yebu nas podijele, podijelili su nas u svim segmentima !
navijace na upravu i opoziciju
Jug na milion frakcija
igrace ko se s kim "može"
Osim ili Oda
Sjever vs Jug
Sadasnja uprava vs Violina i co.
Mi kad budemo svi od uprave, igraca i navijaca budemo disali kao jedan tek tada cemo popisati ovu ligu, do tada gutaj lexove i crveni se kad izadjes u grad !

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:53 pm

10 ljudi u upravnom, 2 u nadzornom odboru i 50 u skupštini.
Trebali su napraviti do sad sistem samoodrživog kluba koji neće zavisiti o jednom čovjeku. Sistem gdje će se znati ko šta radi, gdje kad jedan ode drugi samo uskoči u mašinu.
Da li je to urađeno ?
Ako jeste onda ne znam čemu brige da ćemo propasti ako neko ode.
Ako nije onda ne znam čemu brige za nekim ljudima koji očito ne rade svoj posao.
Jednostavno
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:53 pm

Mirek11 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 9:49 pm
Budi Željo je napisao/la:
ned nov 11, 2018 9:38 pm
8/24 osvojena boda plus ispadanje iz kupa. Za ovakvu seriju bi odgovarao neko u Zvijezdi 09, GOSK-u, Mladosti DK, a evo u Zelji niko nista...trener malo svalio na sudije i omladinu i idemo dalje
Slazem se, ovdje me Oda iznenadio, trebao je barem ponuditi ostavku iz moralnih razloga pa neka uprava ako hoce odbije i nastavi voditi ekipu.
A ako iza svih desavanja stoji ta famozna opozicija ( cuo sam veceras pricu da je sve planirano ranije) a vrijeme ce pokazati, mene Grbavica nece vidjeti zadugo. Takve ljude ne mogu podrzavati ni titulu odmah da donesu ( kupe). Ni 1KM nece od mene dobiti.
A ova uprava ako i kada odstupi, treba predati sipi, policiji, sve dokumente i prijave za dugove iz prethodnog perioda a novce koje imamo ili ce doci uloziti, avansno uplatiti za krov, jug sta kod . Njima nista ne bih ostavio, neka sami obezbjede novac za svoj rad.
Tuzno je na sta smo kao ljudi spali, sve za malo trenutne slave i koristi.
BOLI SVE OVO, ŽELJO TO NIJE ZASLUŽIO.
Ma svasta se prica...poslije tekme stanem ovdje stanem tamo svako ima neku svoju pricu. Ko zna vise sta je i istina. Samo znam da ispastamo mi navijaci u svemu ovome.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:53 pm

19tm87 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 9:47 pm
Vidim Misimovica 15 do 8 u autu na skenderiji prica nesto na telefon i grana ljutito rukama... Haj bar mislim da je i on nasikiran ako nista
Oni su svi od danas do sutra ali Zeljo treba da ostaje zauvijek. Mi nikada nismo losiji bili na svom terenu. Ja se samo nadam da ce sutra Oda biti bivsi ako vec nije sada, on da je trener kao sto nije ne bi im nakon svakog poraza dao slobodan dan.

ODA ODLAZI!!!
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:57 pm

Sve je ovo otislo predaleko, sve je tako konfuzno. :(

Ne znam trebamo li ocekivati nesto sada tokom reprezentativne pauze ili ce se nekako docekati pauza pa onda neka ide sve u tri ljepe ili neka ide na bolje.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:58 pm

Mislim da ni cijeli kop nije podržao ono navijanje. Adekvatno im je "odgovoreno" od ostatka stadiona. Valjda je furka reći "uprava napolje". Odavno ono nije jug, niti liče na navijače Želje. Obučeni u crninu, svrha su sami sebi, ne prate utakmicu, da malo poguraju kad treba, smiješno.

Meni je sve jasno bilo kad su protiv Doboj Kaknja počeli prozivati "dedu sa šeširićem", slat ga da gleda na Moja TV, prijetit onim koji ne navijaju. Meni uopšte ponašanjem ne liče na navijače Željezničara. Puno iskrenijih i "ŽELJINIH" faca na sjeveru, puno pametnijih ljudi, a i puno više podrške jer kad se zaori Žeeeeljo bolje je nego sve uspavanke s juga.

Tužno.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:03 pm

salle86 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 9:53 pm
10 ljudi u upravnom, 2 u nadzornom odboru i 50 u skupštini.
Trebali su napraviti do sad sistem samoodrživog kluba koji neće zavisiti o jednom čovjeku. Sistem gdje će se znati ko šta radi, gdje kad jedan ode drugi samo uskoči u mašinu.
Da li je to urađeno ?
Ako jeste onda ne znam čemu brige da ćemo propasti ako neko ode.
Ako nije onda ne znam čemu brige za nekim ljudima koji očito ne rade svoj posao.
Jednostavno
To "samoodrzivi klub" je mit.. Takav klub ne postoji.. Svaki sportski kolektiv ovisi o ljudima koji ga vode a uspjesnost tih kolektiva ovisi o nacinu i kvaliteti rada ljudi koji ga vode..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u ned nov 11, 2018 10:04 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 73 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija