Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23651
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:42 pm

Svakakve price... i Uprave, i Amara, i navijaca, i ko zna cega, a najmanje Zelje.

Trebali bismo svi prvo Zelju gledati, a ostali su samo prolaznici. Svi redom. Ukljucujuci i navijace.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5125
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:45 pm

Ajzea je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:37 pm
Ne shvatam, mi cemo se ugasiti kad ode ova Uprava?
Kad tad ce otici, a mi cemo se momentalno ugasiti je li?
Hiljade komentara sam procitao gdje raja pise: "ugasite klub ako samo sa Amarom mozemo titulu osvojiti."
Sta onda raditi sa klubom ako mu opstanak ovisi od par ljudi?
:palacgore:

ono što ovu upravu diže iznad svih prije nje je to da su uspostavili sistem
ako nisu onda ne vidim šta ih izdvaja
ja sam mišljenja da sistem postoji, da neće sutra Marko Dmitrović postati lopov i prevarant ako ode Senad Misimović a na njegovo mjesto dođe Pero Perić, ili da Almir Hadžiosmanović neće napraviti projeka za novi jug koji će se srušiti kad padne prvi snijeg...
Sistem postoji, postoje i oni koji kontrolišu rad i ovih sad koji su tu, i koji će kontrolisati rad onih koji bi došli nakon njih. Ako su ti "kontrolori" potkupljivi i klimoglavci, onda koji će nam kur-ac sve i svi...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:45 pm

Dabogda poginuo ko god radi protiv Zeljeznicara!!!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23651
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:46 pm

fcz je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:45 pm
Dabogda poginuo ko god radi protiv Zeljeznicara!!!
:palacgore: :palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:48 pm

Al da li je moguce da se ovoliko brukamo, pa imaju li obraza, ***** im sve
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:48 pm

Da li na sjever i istok dolaze maloumnici, da li na jug u a, d sektor i jugozapad dolaze ljudi koji ne vole Želju? Kako su ti ljudi reagovali i šta misle?
Niko ne tvrdi da treba dosta stvari promijeniti, ali ono uraditi a postavljane su parole za evropske utakmice i slično, e to je dno dna i dokaz kakva je ljubav prema klubu.
Nije ljubav samo odlazak na gostovanje i skakanje uz neki ritam, a ni ne pratiš rezultat. Naravno, nisu svi takvi, ali jedan dio juga, pogotovo oni koji su u vodstvu pokazuju da nemaju svoje mišljenje i da su lako povodljivi.
Nije bitna uprava, igrači, treneri, bitna je Grbavica, bitan je Željo, a ovo ponašanje pojedinaca s juga nije Željo.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:51 pm

Izvolite vi koji imate bolje, predstavite nam tu novu garnituru ljudi koji ce nastaviti trend postojece garniture i uz to donijetii sportski rezultat, ako vidim te ljude i ako nas uvjere u takvo sto prvi cu napisati/reci uprava odlazi, do tada apsolutna podrska trenutnoj upravi jer bolje trenutno nema, ako uzmemo u obzir da ova skvadra s juga priziva bivse..
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u ned nov 11, 2018 10:48 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:52 pm

Zeljeznicar za zivot cijeli, za Zelju se ne navija, Zeljo se voli.
Da je sutra nova utakmica opet bih bio na svom mjestu na sjeveru i davao podrsku svom Klubu
Alea iacta est!
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:52 pm

fcz je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:45 pm
Dabogda poginuo ko god radi protiv Zeljeznicara!!!
Mrš svi!
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:52 pm

Ajzea je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:37 pm
Ne shvatam, mi cemo se ugasiti kad ode ova Uprava?
Kad tad ce otici, a mi cemo se momentalno ugasiti je li?
Hiljade komentara sam procitao gdje raja pise: "ugasite klub ako samo sa Amarom mozemo titulu osvojiti."
Sta onda raditi sa klubom ako mu opstanak ovisi od par ljudi?
Nećemo se odmah ugasiti ali kokošari su namirisali pare i za par godina ćemo biti dužni i bogu i narodu.
Primjer Hidrogradnje d.o.o.
Ljudi radili na autoputu imali posla kasnilo im se jedna plata i par toplih. Al stižu pare od Iraka (prijeratni dug) Kokošari nalože radnike da štrajkuju jer su to njihove pare. Izgube poslove pare pokupi neko drugi a ti isti radnici nemogu u penziju jer su bili naivni i zinula guzica.
jel sas jasnije šta se sprema.
Zaduži, uništi, rastjeraj prodaj nekretnine i katanac. To nam slijedi ako budemo naivni.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:53 pm

cikazubo je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:51 pm
Izvolite vi koji imate bolje, predstavite nam tu novu garnituru ljudi koji ce nastaviti trend postojece garniture i uz to donijetii sportski rezultat, ako vidim te ljude i ako nas uvjere u takvo sto prvi cu napisati/reci uprava odlazi, do tada apsolutna podrska trenutnoj upravi jer bolje trenutno nema, ako uzmemo u obzir da ova neobrazovana skvadra s juga priziva bivse..
Ma ne mora uprava otici, al nek pokazu da im je stalo, da hoce nesto da urade. Nista ne pokazuju, u sportskom segmentu konstantno prave greške i ne pokusavaju da ih isprave
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:55 pm

Poslije ove katastrofe najmanje sto Uprava treba da uradi je da odrzi presicu, odmah sutra, i da potanko objasne sta se dogadja. Neko mora imati objasnjenje za ovo sve. Neka vise kazu jebe mu mater, je li do vanjskih uticaja, unutrasnje sabotaze, il smo nagraisali il smo jednostavno bahsuzi. Kako god i sta god, mora.se neko obratiti navijacima i javnosti nakon.svega ovoga, koliko sutra...
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:56 pm

Zeljo je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:53 pm
cikazubo je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:51 pm
Izvolite vi koji imate bolje, predstavite nam tu novu garnituru ljudi koji ce nastaviti trend postojece garniture i uz to donijetii sportski rezultat, ako vidim te ljude i ako nas uvjere u takvo sto prvi cu napisati/reci uprava odlazi, do tada apsolutna podrska trenutnoj upravi jer bolje trenutno nema, ako uzmemo u obzir da ova neobrazovana skvadra s juga priziva bivse..
Ma ne mora uprava otici, al nek pokazu da im je stalo, da hoce nesto da urade. Nista ne pokazuju, u sportskom segmentu konstantno prave greške i ne pokusavaju da ih isprave
Gdje je i sta radi Mirsad Beslija??? Da li vec ima u glavi koga predloziti SS da se dovede na zimu. Da li ode na Kosevo kad ne igramo istim danom da pogleda malo utakmice nasih protivnika??? Hadziju njihovog smo vidjali i po grbavici i kaknju i na pecari da prati nas i ostale timove kako igraju.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:59 pm

Raptor44 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 4:23 pm
slika
Hahahaha
Kažem ja vama, nije ovo slučajnost :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23651
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:01 pm

Zvaka72 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:52 pm
Ajzea je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:37 pm
Ne shvatam, mi cemo se ugasiti kad ode ova Uprava?
Kad tad ce otici, a mi cemo se momentalno ugasiti je li?
Hiljade komentara sam procitao gdje raja pise: "ugasite klub ako samo sa Amarom mozemo titulu osvojiti."
Sta onda raditi sa klubom ako mu opstanak ovisi od par ljudi?
Nećemo se odmah ugasiti ali kokošari su namirisali pare i za par godina ćemo biti dužni i bogu i narodu.
Primjer Hidrogradnje d.o.o.
Ljudi radili na autoputu imali posla kasnilo im se jedna plata i par toplih. Al stižu pare od Iraka (prijeratni dug) Kokošari nalože radnike da štrajkuju jer su to njihove pare. Izgube poslove pare pokupi neko drugi a ti isti radnici nemogu u penziju jer su bili naivni i zinula guzica.
jel sas jasnije šta se sprema.
Zaduži, uništi, rastjeraj prodaj nekretnine i katanac. To nam slijedi ako budemo naivni.
A trenutno je klub sto se tice garantovanih prihoda (ne incidenata kao prodaja Dzeke) na nikada zdravijim nogama. Za stadion i ostalo ne moram ni govoriti.
Sada ako ikakvi kokosari dodju imace sta opuhati. Prije par godina nisu imali sta.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:05 pm

Vala i ovi su gomilu novca bacili u nepovrat.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:06 pm

Samo moze biti gore bez ove uprave, jasno ko dan.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:06 pm

MosaLjoze je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:34 pm
Ma kakav jug nema tu 3 covjeka koja vole Zelju i 20 linija spida ostalo su djeca koja dolaze zbog trebica i furke, a i generalno se osjeti ta podjeljenost na stadionu navijaci su za ili protiv uprave pa picka vam materina jel ima neko na Grbavici da je zbog Zelje? I u D Sektoru je bila jedna seljacina koja je na svaki njihov go urlala to to trpaj Misimovica, to nam samo pokazuje kakvi ljudi dolaze na utakmice, nema navijaca na stadionu ima samo publika koja je za i protiv uprave. Jug je odavno izgubio autoritet i nikada ga nece vratiti dok su odredjeni ljudi u kopu u prvim redovima.
Kako nema autoriteta prije par sezona jedan od glavnih momaka umalo da namlati jednog dedu sto snima...
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23651
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:07 pm

Jesu i to ne moze niko opravdati, ali eto imamo samoobnovljive prihode opet. Te pare ce se vratiti kako god. Necemo zavisiti od nasih igraca po Europi i procenata od procenata.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:09 pm

Ljoze_9 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:41 pm
Ajzea je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:35 pm
Ljoze_9 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:30 pm
Jos ne mogu da se smirim, ko je sad kriv!? Ko ce odgovarati za ovo?
Oda je trenercima strucnjak?
Odbrana nam je jaka, sredina dobra, napad solidan?? Vecina nas je to mislila, pa ko je kriv onda? Uprava je radila dobar posao i radi?.Bili smo glavni favoriti za titulu, pa kako u 2 mjeseca sve padne u vodu??
Sektor D jug, i stidim se ko sve navija za Zelju. Sve mogu da shvatim ali ubacivanje baklji u teren???
I prestanite pisati gluposti da su se pobili kospicari i huligani!
I zaboravio sam, ono psovanje se odnosilo na upravu, a ne na ostale tribine.
Nije tacno, psovalo se i istoku i sjeveru.
Psovalo je par klosarcica kad su izlazili.
Psovali su isti oni sto su i skandirali uprava napolje
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 44 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija