Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:26 pm

Kad vidim kako su nasi klinci odigrali veceras i kako mogu odigrati kad ih se pametno selektira i dozira,jos vise sam ubijedjen u svoju teoriju da cemo biti ozbiljan klub(igracki) kad nam okosnicu ekipe budu cinili nasi omladinci uz 3-4 PRAVA PROFESIONALCA,a ne 7-8 polovnjaka.Naravno,uz pravog trenera na klupi,a ne ovih ubleha raznih.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:27 pm

Blago onima koji hoce Bulenda, Violinu, onog sa deterđentima u klubu, daj te im neka jednu titulu plate cetveroduplo a onda jos dva puta toliko kada se dugovi budu placali.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:29 pm

Haj ba ima pozitive u svemu crnom koliko god crno bilo, a ova naša je iduća, Odstraniti sve igrače starije od 25 godina osim Krpica, Curjurica, Rodin je mlađi, Bakrača, Siniše.. eh to samo ostaviti, ovo ostalo svaku poziciju povuci iz omladinskog ili kupiti od nekog drugog tima omladinca dobrog ako je vec deficitarna pozicija ... i onda cemo tamo pred onu sezonu imati barem ko eto neku uigranu, mladu družinu momaka neiskvarenih, imati cemo Osmanovice, Zilice koji su odigrali super odlicno, dati im identicna primanja svima solidna ništa previše... Mladi ljudi društveni vjerujem da im ne bi bio problem naci istu zicu na kojoj funkcionišu, a na kraju sezone ih pojacati sa neka 3-4 kvalitetna igraca sa maksimalno 24 godine i sta Bog da tako nek nam bude... mene boli ova situacija jer klosari su tu i vidio sam da im je ljubav prema klubu *****, a ja sam tu i bio bih tu u kantonalnu da ispadnemo, ja volim Želju kakav god rezultat bio, a ovi klosari i licemjeri, njih boli ***** za svetinjom ...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:30 pm

AsharaK je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:26 pm
exbabilon je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:23 pm
@asharaK
Ne znam, nisam pametan. Meni to djeluje kao povlacenje, linija manjeg otpora. Ali mozda je najjednostavnije rjesenje ujedno i najbolje, vrijeme ce pokazati... Faca Misimovica nakon spominjanja majke od pojedinca s juge daje naslutiti da bi to moglo biti to sto se njega tice u Zelji.
Zašto bi više radio? Daš mnogo klubu, šta dobiješ nazad? Žao mi je tih ljudi, ali ovo neće prestati očigledno dok ne odu. Zamjenit će ih neko, a stvari će tada biti mnogo jasnije. Živi bili pa vidjeli.
a čekaj malo, niko nikog nije tjerao da radi nešto što neće
volim i ja Želju i šta bi sad trebalo da preuzmem neku funkciju pa da srozam to do dna...ne ide
poštujem i vjerujem u dobre namjere ali na kraju se svede na isto, onaj što zna a neće i onaj što ne zna a hoće istu korist/štetu naprave

EDIT: uprava nije samo jedan čovjek niti su svi krivi za dobro/loše urađeno
ali da treba prebrati i taj sastav, to definitivno treba
ima onih koji i dalje treba da budu tu, onih koji ne treba, onih kojima treba promjeniti nadležnosti...svega i svačega
Zadnja izmjena: salle86, dana/u ned nov 11, 2018 8:31 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:30 pm

Jos ne mogu da se smirim, ko je sad kriv!? Ko ce odgovarati za ovo?
Oda je trenercima strucnjak?
Odbrana nam je jaka, sredina dobra, napad solidan?? Vecina nas je to mislila, pa ko je kriv onda? Uprava je radila dobar posao i radi?.Bili smo glavni favoriti za titulu, pa kako u 2 mjeseca sve padne u vodu??
Sektor D jug, i stidim se ko sve navija za Zelju. Sve mogu da shvatim ali ubacivanje baklji u teren???
I prestanite pisati gluposti da su se pobili kospicari i huligani!
I zaboravio sam, ono psovanje se odnosilo na upravu, a ne na ostale tribine.
Zadnja izmjena: Ljoze_9, dana/u ned nov 11, 2018 8:34 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:31 pm

Ja sam bio u kopu i mislio sam da je prvo skandiranje ''jebemo vam mater u picku'' upucena igracima. Cim su poceli sa uprava napolje, ja sam krenuo van kopa. Poslije su se sigurno okrenuli prema istoku kad su izlazili i skandirali da i njima mater. Sramota.

Igra solidna. Opet pogresna izmjena Odovica i tu smo i pali. Hajdarevic nije igrac koji nam treba kad ganjamo gol, a to se vidjelo i puno prije ovoga. Osmanovic i Zilic odlicni, vrhunski. Samo nastavite tako!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:31 pm

salle86 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:30 pm
AsharaK je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:26 pm
exbabilon je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:23 pm
@asharaK
Ne znam, nisam pametan. Meni to djeluje kao povlacenje, linija manjeg otpora. Ali mozda je najjednostavnije rjesenje ujedno i najbolje, vrijeme ce pokazati... Faca Misimovica nakon spominjanja majke od pojedinca s juge daje naslutiti da bi to moglo biti to sto se njega tice u Zelji.
Zašto bi više radio? Daš mnogo klubu, šta dobiješ nazad? Žao mi je tih ljudi, ali ovo neće prestati očigledno dok ne odu. Zamjenit će ih neko, a stvari će tada biti mnogo jasnije. Živi bili pa vidjeli.
a čekaj malo, niko nikog nije tjerao da radi nešto što neće
volim i ja Želju i šta bi sad trebalo da preuzmem neku funkciju pa da srozam to do dna...ne ide
poštujem i vjerujem u dobre namjere ali na kraju se svede na isto, onaj što zna a neće i onaj što ne zna a hoće istu korist/štetu naprave
ja i ti očigledno imamo različit pogled na srozanje nečega.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:33 pm

odlazak uprave i smjena trenera bi bila ravna kapitulaciji pred kriminalcima, lopovima, ublehama i seoskim varalicama, kladionicarskom mafijom, debilnim igracima, potkupljivim sudijama, korumpiranim savezom i placenim ulicarima.

kapitulacija nije opcija.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:33 pm

Jel' moguce da Odovic nije podnio ostavku? Sta cekas ubleho jedna, uvijek neko drugi kriv.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:33 pm

AMA KO TO DOLAZI?
https://www.youtube.com/watch?v=qJ0sJB5E_L8
NI MILIMETRA
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:34 pm

Bila je prica necemo ici dok se projekti ne zavrse i fakat sam vjerovao da ce tako i biti. Ipak ako i podignu sidro razumijem. Ne zive ovi u upravi od Zelje, sto im treba da ih neko tjera na sve nacine, da im spominje clanove familije, a ko zna dokle bi to islo, prijetnje mozda...

A Zelje ce biti i poslije ove uprave, ne treba nista tragicno dozivljavati.
 
MosaLjoze
Postovi: 85
Pridružen/a: uto maj 23, 2017 5:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:34 pm

Ma kakav jug nema tu 3 covjeka koja vole Zelju i 20 linija spida ostalo su djeca koja dolaze zbog trebica i furke, a i generalno se osjeti ta podjeljenost na stadionu navijaci su za ili protiv uprave pa picka vam materina jel ima neko na Grbavici da je zbog Zelje? I u D Sektoru je bila jedna seljacina koja je na svaki njihov go urlala to to trpaj Misimovica, to nam samo pokazuje kakvi ljudi dolaze na utakmice, nema navijaca na stadionu ima samo publika koja je za i protiv uprave. Jug je odavno izgubio autoritet i nikada ga nece vratiti dok su odredjeni ljudi u kopu u prvim redovima.
Mi smo Željini, Željo je naš
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:35 pm

Elegant je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:27 pm
Blago onima koji hoce Bulenda, Violinu, onog sa deterđentima u klubu, daj te im neka jednu titulu plate cetveroduplo a onda jos dva puta toliko kada se dugovi budu placali.
TO JE BUDUĆI SCENARIO. Da se ugasimo na stogodišnjicu ili ne, prodajte stadion i vratite dugove pa ćemo početi igrati na novon državnom stadioni ili koševu. POZNATO ZAR NE.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:35 pm

Ljoze_9 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:30 pm
Jos ne mogu da se smirim, ko je sad kriv!? Ko ce odgovarati za ovo?
Oda je trenercima strucnjak?
Odbrana nam je jaka, sredina dobra, napad solidan?? Vecina nas je to mislila, pa ko je kriv onda? Uprava je radila dobar posao i radi?.Bili smo glavni favoriti za titulu, pa kako u 2 mjeseca sve padne u vodu??
Sektor D jug, i stidim se ko sve navija za Zelju. Sve mogu da shvatim ali ubacivanje baklji u teren???
I prestanite pisati gluposti da su se pobili kospicari i huligani!
I zaboravio sam, ono psovanje se odnosilo na upravu, a ne na ostale tribine.
Nije tacno, psovalo se i istoku i sjeveru.
 
Hare79
Postovi: 1229
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:37 pm

storm_raider je napisao/la:
ned nov 11, 2018 7:58 pm
I samo jos nesto, Osmanovic je stvarno dragulj. Ono smo mi na klupi drzali...
Ja sam nedavno pisao da mi nikako nije jasno da Oda jedne te iste igrace kritikuje a da mu ti isti igraci svaku tekmu igraju u prvih jedanaest. Tu prije svega mislim na Zajmovica, Zeca... isto kao da ih mora staviti da igraju jer je neko rekao da moraju igrati, a za to vrijeme bolji igraci sjede na klupi. Kako je moguce da Osmanovic do sada nije dobio priliku da igra. Nazalost, izgleda da smo sami sebi najveci neprijatelji i da u i oko ekipe nesto gadno smrdi.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:37 pm

Ne shvatam, mi cemo se ugasiti kad ode ova Uprava?
Kad tad ce otici, a mi cemo se momentalno ugasiti je li?
Hiljade komentara sam procitao gdje raja pise: "ugasite klub ako samo sa Amarom mozemo titulu osvojiti."
Sta onda raditi sa klubom ako mu opstanak ovisi od par ljudi?
 
MosaLjoze
Postovi: 85
Pridružen/a: uto maj 23, 2017 5:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:37 pm

I dabogda umro ko nam dao go.
Mi smo Željini, Željo je naš
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:41 pm

Ajzea je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:35 pm
Ljoze_9 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 8:30 pm
Jos ne mogu da se smirim, ko je sad kriv!? Ko ce odgovarati za ovo?
Oda je trenercima strucnjak?
Odbrana nam je jaka, sredina dobra, napad solidan?? Vecina nas je to mislila, pa ko je kriv onda? Uprava je radila dobar posao i radi?.Bili smo glavni favoriti za titulu, pa kako u 2 mjeseca sve padne u vodu??
Sektor D jug, i stidim se ko sve navija za Zelju. Sve mogu da shvatim ali ubacivanje baklji u teren???
I prestanite pisati gluposti da su se pobili kospicari i huligani!
I zaboravio sam, ono psovanje se odnosilo na upravu, a ne na ostale tribine.
Nije tacno, psovalo se i istoku i sjeveru.
Psovalo je par klosarcica kad su izlazili.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:42 pm

Postali smo ko Partizan... jug nam nema veze sa fudbalom 30 ih u kopu, bitne su pare, prodali se za sicu... cirkus smo postali djeca nam se smiju...
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:42 pm

Kako su glupi ovi klosari sa juga i misle da im je klub poslao plave koverte zbog ulijetanja..kako vam je glup razlog.Niste imali fantomke i posto vec imate dosje i u kompjuteru ste,murija vas je identifikovala.
I na derbiju ste zamalo napravili sranje kad ste udarali onu ogradu nogama i htjeli se sukobiti sa sekjuritima.I da su kornjace uletile tad sve bi nas potjerali do ciglana i ubili brasno u nama.

Pa to vam je mup uradio jer uzimaju snimke nakon svake utakmice i imaju onu kontrolnu sobicu na zapadu gdje se sve snima..takodje imaju sistem kamera koseva i tamo kontrolisu iste stvari.
Kako ce ti klub po kojem to zakonu izdati prekrsaj?Pa nismo u Englenskoj ljudi dragi.. :zid:


Katastrofa živa,ova vijest ce odjeknut i posjetu necemo imati nikakvu..nit ce porodice vise dolaziti nit djecu vise dovoditi..ako ste se htjeli pobiti sto niste izasli ispred stadiona da djeca ne gledaju..SRAMOTA STVARNO

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 152 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija