Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:32 pm

**** vas nedo turkovic,blokirajte to izvbrisite,koji ga ***** pratite eto kao on neka bitna lcnost i njegovo misljenje.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:33 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned nov 11, 2018 7:24 pm
Brkoo je napisao/la:
ned nov 11, 2018 7:20 pm
IlProfessore je napisao/la:
ned nov 11, 2018 7:05 pm
Strah me da balave pubertetlije ne budu vođene psihologijom mase, pa pošto je adžo krenuo tjerati upravu nakon kašnjenja plate oni budu najkorisniji idioti u cijelom ovom procesu. Treba nekako staviti do znanja da se vjeruje Misketu i Upravi, nekom cyber kampanjom posebno jer se tu najviše kreiraju mišljenja. Nećemo valjda dopustiti da nam odu najbolji ljudi ikad koji su vodili našeg Želju. A masu je teško obuzdati...
Za ovo gore sto si napisao je kriva uprava. Za konstantno reketiranje kluba ubacivanjem baklji je kriva uprava. Da su oni napravili zabranu ulaska na stadion svakome ko je zapalio baklju, baklji na stadionu ne bi bilo. Imas kamere na stadionu i umjesto da reaguju oni sute, dok se svaku utakmicu izbijaju pare klubu zbog baklji. Djilda se okrece u grobu zbog balavaca koji unistavaju svoj stadion.

Uprava ako se se ne dogovori sa Amarom, nek i oni idu, kratko i jasno. Stalno izmisljali toplu vodu, dovodili trenere koji ni u snovima ne bi mogli trenirati Zelju i onda se cude ovakvim rezultatima. Dovedes Amara, imas rezultat, rezultat proizvodi novac, novac mozes uloziti u jos bolje igrace i infrastrukturu, jos veci iskorak kluba itd. Ako to ne konta ova uprava onda hvala vam od srca za sve sto ste uradili za klub ali dalje vise ne ide..
Sve se slazemo,pa i ovo za Amara,ali pod jednim uvjetom:Da je on spreman raditi postujuci hijerarhiju u klubu.Da li je on spreman na to?Ako nije,on onda nije odgovor.Mene kao navijaca ne zanimaju kratkorocni uspjesi i eventualna titula u ovoj jadnoj ligi,ako se ne pokaze napredak i priblizavanje EVROSPKOM funkcionisanju kluba.To treba i mora biti cilj!!
Sta znaci postovati hijerarhiju sada u Zeljeznicaru?
Hoce li mu dati sportski segment pa da on odgovara za sve u njemu ili da bude marioneta kao Odovic koji ce na presicama govoriti moram vidjeti sa upravom moze li igrati?
Sta je hijerarhija? Kome treba Amar, Vinko ili neki novi trener odgovarati? Ko je zasluzan/kriv sto vec 2 mjeseca nema rezultata na sportskom planu?
Ko ce odgovarati za to u sistemu? U hijerarhiji?
Ko je iznad Odovica u hierarhiji?
Zasto Arezina ne moze igrati ni minute u Zeljeznicaru? Jel zbog hijerarhije?
Ko je zabranio ulaz danas na stadionu, nakon belaja na jugu?
Hoce li to biti transparentno?
Umjesto da daju slobodan ulaz danas i do kraja jeseni pa da vidimo mozemo li se skupiti jer nam je potreban svaki glas na tribini ide se kontra, zatvara se krug.
Kako ih ne boli ovo sto se desava sa klubom? Ovo govorim i za jednu i za drugu struju jer su je oni tako napravili?
Kako vam je vlastiti ego iznad kluba? Vi ne volite Zeljeznicar nego sami sebe, Egomanijaci i vi niste Zeljeznicar. I jedni i drugi, ili se veceras sjedite i dogovorite ili idite u 100 lijepih pm, Zeljo je ostao 92 i 93 a da nece danas.
Preskakao sam ograda i ograda da bih gledao ovaj klub da bi mi danas neki jazavac puko tarabu rijecima da imas stogodisnju neces uci.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:33 pm

Klošari jedni, stidite se, uništavate ono za šta smo se borili, ono što mi plaćamo. FUJJJJ!
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:34 pm

Tryg je napisao/la:
ned nov 11, 2018 7:31 pm
Kamere na jug Miske molim te!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kamere su odavno tu...zbog ulaska u teren protiv Zvijezde je bio poprilican broj plavih koverti na adresu.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:34 pm

Ma kakav Turkovic, ne znam sto njega pratite.

Bilo je finih perioda igre, ali od sezdesete minute smo se totalno pogubili. Ovi mladji sto su se pokazali, pogotovo Osmanovic pali, Cuka gubi lopte, pocelo se nekontrolisano nabijati. Da ne spominjem i sudijsku lakrdiju na po Grbavice, nevjerovatno. Ali ne treba se vaditi, svakako...Ovo je bruka samo takva. Sto je najgore, ekipa je fino igrala i borila se, ali je doslo do raspada igre.
Ruzno je ono sto je dio juga uradio, ali eto barem su rekli sta misle, a rekao je i ostatak stadiona isto svoje.

Igracki, Osmanovic kapa do poda, momcina igra nevjerovatno, bez doze straha, juri naprijed. I Zilicu pohvale. Veseli i Jazvic puno konkretniji i opasniji od Zajmovica i Zeca.
Hajdarevic je propao zadnjih mjeseci, bukvalno momak nista ne moze uraditi. Oda koliko god da mi je drag, ove njegove izvlakuse mi idu na zivce. Mada ne bih mu bio u kozi, jer je atmosfera katastrofa. Mozda je Vranjes trebao dobiti priliku umjesto Hajdara, ali tesko da bi se sta promijenilo. Zao mi omladine, i Dacic kad udje, tesko sta moze pokazati kada je svaki kontakt docekan na noz jer se ocekuje preokret. Normalno da ce se momak uplasiti.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:35 pm

Anketa za igraca utakmice:

viewtopic.php?f=91&t=823
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:37 pm

Budi Željo je napisao/la:
Tryg je napisao/la:
ned nov 11, 2018 7:31 pm
Kamere na jug Miske molim te!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kamere su odavno tu...zbog ulaska u teren protiv Zvijezde je bio poprilican broj plavih koverti na adresu.
e pa ako je to tacno, onda moze biti da je ovo isto jedan od razloga.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:38 pm

cipiripi je napisao/la:
ned nov 11, 2018 7:31 pm
Evidentno je da postoji jos jedna struja koja vlada igracima i jugom.

Uprava mora ostati mi stariji sa sjevera i istoka smo veceras rekli sta mislimo.
Ma sjever je rekao sta misli, ali bacanje baklji na svoj dom je za svaku osudu. Sramota!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6727
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:38 pm

Evo strucnjaka izgleda nasao je krivca, pa kakav ublehas.

Željezničar jeste institucija, ali vidite malo kako igraju igrači. Rodin najperspektivniji igrač koliko je lopti dao njima. Dva beka, najiskusniji.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:38 pm

Ja bih iskreno volio da Uprava da ostavku. Ne zato što ja želim da odu, nego što ovo više nema smisla. Sutra da Guardiolu potpišu mi bi opet gubili od etno sela i mjesnih zajednica. Toliko se negativnosti skupilo i kakvo god da se rješenje nađe, koje nije Amar, neće dati rezultate. Ovako neka daju mandate na raspolaganje, pa neka dođu bolju ako ih ima. Ovo trenutno ne vodi ničemu. Idemo samo u još goru dubiozu, sportske rezultate više ionako nemamo.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:39 pm

Koliko je Osmanović dobar, Hajdarević je loš

Šta se dešava sa momkom
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:42 pm

Dijelim mišljenje, ako već želimo da idu, onda neka idu. Jedva čekam da prodišemo kad ovi ljudi odu i Željo postane šampion.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 447
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:43 pm

Enio Zilić
Igra a nema ugovora. I to kako igra. Tih 5-6 cm visine što mu fale kao stoperu se danas nisu vidjele. Ima srce a vidi se i znanje. Samo ga izbrusiti još malo. Upravo ! ako ništa drugo možete barem platiti tu cifru Čeliku za taj period što je tamo bio. Otkupiti ga i dati mu Ugovor. Zaslužio je.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:44 pm

Ima li iko da je sad "online" a da je bio veceras u kopu
Htio bih nesto pitati
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:44 pm

Danas je Jug dotakao dno. Ne zbog skandiranja upravi, to je najmanji problem bio. Porazno ljudi,porazno je bilo cuti kako momci sa Juga skandiraju istoku i sjeveru da im yebu majku.. Pa to su ljudi koji su tu dva-tri puta duze od njih. Mogu im ocevi, dede biti. Ja sam mladja generacija, pa kakvo god da je zlo, ni na kraj pameti mi ne bi bilo nesto ruzno reci nekom nasem starijem navijacu! Na desetine puta su ti stariji ljudi skupljali i davali pare za kazne tim momcima, i to im je hvala?! Uzas!!! Jos nesto, ruke vam se osusile ko god je bacio baklje i petarde na plavu travu. Ima nas kojima je Grbavica svetinja smradovi! 95% onih iz kopa rat nisu osjetili i kako je to kad ti ruse nesto sto volis vise od sebe. Zalosno je na sta su doveli daleko najjacu navijacku skupinu u BiH, a postovanu i sire!!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:45 pm

Occasionally je napisao/la:
ned nov 11, 2018 7:43 pm
Enio Zilić
Igra a nema ugovora. I to kako igra. Tih 5-6 cm visine što mu fale kao stoperu se danas nisu vidjele. Ima srce a vidi se i znanje. Samo ga izbrusiti još malo. Upravo ! ako ništa drugo možete barem platiti tu cifru Čeliku za taj period što je tamo bio. Otkupiti ga i dati mu Ugovor. Zaslužio je.
Odlicna partija, kako Enia tako i Dzenana, sjajni su bili veceras.

Jug napolje.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u ned nov 11, 2018 7:45 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:45 pm

Occasionally je napisao/la:
ned nov 11, 2018 7:43 pm
Enio Zilić
Igra a nema ugovora. I to kako igra. Tih 5-6 cm visine što mu fale kao stoperu se danas nisu vidjele. Ima srce a vidi se i znanje. Samo ga izbrusiti još malo. Upravo ! ako ništa drugo možete barem platiti tu cifru Čeliku za taj period što je tamo bio. Otkupiti ga i dati mu Ugovor. Zaslužio je.
Definitivno,kakvi BOgicevici kakvi Bakraci.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:46 pm

Occasionally je napisao/la:
ned nov 11, 2018 7:43 pm
Enio Zilić
Igra a nema ugovora. I to kako igra. Tih 5-6 cm visine što mu fale kao stoperu se danas nisu vidjele. Ima srce a vidi se i znanje. Samo ga izbrusiti još malo. Upravo ! ako ništa drugo možete barem platiti tu cifru Čeliku za taj period što je tamo bio. Otkupiti ga i dati mu Ugovor. Zaslužio je.
Mislim da ima neki amaterski ugovor. Vjerujem da će se potpisati, većina ovih igrača što su potpisali sada su bili po raznim omladinskim. Eldar je u sarajevu i olimpiku igrao, Hajdarevic u olimpiku. Sehic A. isto mislim u sarajevu kao i Krsic

Osmanović doktor
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:46 pm

prezivili smo i gore!


kad dodju teski dani
i kada ti lose krene
digni pogled ka tribini
ugledat ces tamo mene!

:zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5128
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:47 pm

MI SMO ŽELJINI - ŽELJO JE NAŠ !!!
Nekad bilo, sad se spominjalo...
Razumijem da se ide u korak sa europom, ali ovo je klub nas navijača prije svega, bar je tako bilo i tako se govorilo.
Danas se samo gleda koliko će biti prihod od karti, sponzora i čega već ne. OK je i to, ali mora postojati i neka fleksibilnost prema onima koji svoje živote ostavljaju u Zvorničkoj 27 već decenijama.
Pada snijeg, mećava ljudima ne daju kišobrane kažu policija neda. Pa budi pametan objavi to na zvaničnoj, nabavi 500 kabanica podijeli onima koji su došli sa kišobranom a ne daš im da ga unesu.
Pusti djecu džabe, evo sad raspad sistema ti opet gledaš da zaradiš. Prihod danas sumnjam da je puno viši od 5 hiljada KM. Šta je to klubu kao što je Željo ? Ako ćemo zbog toga propasti, odma daj da stavimo ključ u bravu da se ne patimo. Objavi na zvaničnoj kako "klub želi da se zahvali navijačima koji su uvijek tu, koji su najbolji igrač kluba, koji sve daju a ništa ne dobijaju od kluba, i zato je ulaz naredni meč džabe. Karte plaćaju igrači." Jok, ti gledaj da zaradiš sa 5 hiljada, slijedeći ćeš već 3...
Milion je još primjera kako su navijači od toga da su "vlasnici kluba" postali "kolateralna šteta" i neko ko ako neće platiti može ga duvati.
Mislio sam da će biti lakše ako ne gledam uživo...ali isti kur-ac
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cipiripi, g 1, Google [Bot], salle86 i 161 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija