Moderator/ica: storm_raider

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: R0e: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:21 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned nov 11, 2018 7:20 pm
Elegant je napisao/la:
ned nov 11, 2018 7:15 pm
Nakon skupstine cemo znati sta i kako dalje, sa ovim ljudima ili novim ! Ali jedno je sigurno remont svih remonta sportskog segmenta je potreban.
Skupstina mora biti pod hitno ako je moguce sutra :)
Klub nam je dotakao dno, ovako vise ne ide.
Trebamo jednom za sva vremena ocistiti klub i okolo kluba.
U decembru je sigurno.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:21 pm

Evo ja ću ostati doslijedan onom svom kad je došao Odović što sam rekao da kad/ako dođe vrijeme da neko ide, nek to budu prvo ONI. Iako ni Odino "maslo nije za ramazana" dosta je više mijenjanja svega i svačega
Uprava nije samo Senad Misimović. Ako jeste, ako jesmo djl onda Miske zbogom. Moje mišljenje je da nismo.
Što se mene lično tiče izgubili su sve do sad stečeno. Ako ne znaju pronaći krivce sad u svojim redovima a nisu svi krivi, ako ne znaju odstraniti svoje truhle jabuke ... e onda nek idu svi.
Prvo oni.
Zadnja izmjena: salle86, dana/u ned nov 11, 2018 7:23 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:22 pm

i nedi turkovicu posaljem veliko govno
klosarcina
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: R0e: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:22 pm

Elegant je napisao/la:
ned nov 11, 2018 7:21 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned nov 11, 2018 7:20 pm
Elegant je napisao/la:
ned nov 11, 2018 7:15 pm
Nakon skupstine cemo znati sta i kako dalje, sa ovim ljudima ili novim ! Ali jedno je sigurno remont svih remonta sportskog segmenta je potreban.
Skupstina mora biti pod hitno ako je moguce sutra :)
Klub nam je dotakao dno, ovako vise ne ide.
Trebamo jednom za sva vremena ocistiti klub i okolo kluba.
U decembru je sigurno.
Željezničar je poražen na svom terenu od Tuzla Cityja rezultatom 2:3 u posljednjem susretu 17. kola Premijer lige BiH, a na Grbavici je hitno sazvana vanredna sjednica.

Imas na SC
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: R0e: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:23 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned nov 11, 2018 7:22 pm
Željezničar je poražen na svom terenu od Tuzla Cityja rezultatom 2:3 u posljednjem susretu 17. kola Premijer lige BiH, a na Grbavici je hitno sazvana vanredna sjednica.
Hajde da vidimo sta ce biti, ja se nadam da nije najgore jer cemo sa konja na magarca.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:23 pm

fuj, dno smo dotakli
oda osavka
uprava napolje!!!
MIRZA RASCIC
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:24 pm

Brkoo je napisao/la:
ned nov 11, 2018 7:20 pm
IlProfessore je napisao/la:
ned nov 11, 2018 7:05 pm
Strah me da balave pubertetlije ne budu vođene psihologijom mase, pa pošto je adžo krenuo tjerati upravu nakon kašnjenja plate oni budu najkorisniji idioti u cijelom ovom procesu. Treba nekako staviti do znanja da se vjeruje Misketu i Upravi, nekom cyber kampanjom posebno jer se tu najviše kreiraju mišljenja. Nećemo valjda dopustiti da nam odu najbolji ljudi ikad koji su vodili našeg Želju. A masu je teško obuzdati...
Za ovo gore sto si napisao je kriva uprava. Za konstantno reketiranje kluba ubacivanjem baklji je kriva uprava. Da su oni napravili zabranu ulaska na stadion svakome ko je zapalio baklju, baklji na stadionu ne bi bilo. Imas kamere na stadionu i umjesto da reaguju oni sute, dok se svaku utakmicu izbijaju pare klubu zbog baklji. Djilda se okrece u grobu zbog balavaca koji unistavaju svoj stadion.

Uprava ako se se ne dogovori sa Amarom, nek i oni idu, kratko i jasno. Stalno izmisljali toplu vodu, dovodili trenere koji ni u snovima ne bi mogli trenirati Zelju i onda se cude ovakvim rezultatima. Dovedes Amara, imas rezultat, rezultat proizvodi novac, novac mozes uloziti u jos bolje igrace i infrastrukturu, jos veci iskorak kluba itd. Ako to ne konta ova uprava onda hvala vam od srca za sve sto ste uradili za klub ali dalje vise ne ide..
Sve se slazemo,pa i ovo za Amara,ali pod jednim uvjetom:Da je on spreman raditi postujuci hijerarhiju u klubu.Da li je on spreman na to?Ako nije,on onda nije odgovor.Mene kao navijaca ne zanimaju kratkorocni uspjesi i eventualna titula u ovoj jadnoj ligi,ako se ne pokaze napredak i priblizavanje EVROSPKOM funkcionisanju kluba.To treba i mora biti cilj!!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:25 pm

Ma neke promjene moraju bit, ovako vise ne ide. Odovic mora ic, vidi se po njegovim izmjenama da on ne yna sta rad. Ako mi moze neko objasniti koja je svrha izmjene Saban- Hajdar
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:26 pm

ISB87 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 7:23 pm
fuj, dno smo dotakli
oda osavka
uprava napolje!!!
Nemam nista sa ovom upravom, ali jesam klanjao istiharu i ako nas ova uprava napusti, samo ce biti gore. A istihara nikad ne laze.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:26 pm

Vizacki nemozes polagati prije 18, na izbore nemozes prije 18, al zato se mozes derati uprava napolje, iako kunem se ne znaju ni sta to znaci. A oni sto sute i podsmjehuju se po kaficima ***** kevaru
Zadnja izmjena: alombardo, dana/u ned nov 11, 2018 7:27 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
The Desert Fox
Postovi: 187
Pridružen/a: pet feb 26, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:26 pm

Nedi Turkovicu se najebem mame, mrs kolosaru jedan !!!

UPRAVA OSTANI ! NI MILIMETRA !!!

JUG napolje, nemojte se vise nikada ni vracati, klosari jedni.
Zadnja izmjena: The Desert Fox, dana/u ned nov 11, 2018 7:27 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Željezničar über alles !

Deutsche Afrikakorps !
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:27 pm

Debiliiii oooo debili oooooo

Uprava napolje!
1921-1987-2007
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:27 pm

Uprava OSTANI
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:29 pm

sastrane je napisao/la:
ned nov 11, 2018 7:21 pm
fcz je napisao/la:
ned nov 11, 2018 7:02 pm
Gase nam klub a niko nista. Ne znam jesu li mrtvi pitari ili opozicija, ali neko ocito radi na totalnom unistenju svega. Ne desi li se neko cudo otici cemo u historiju i to uskoro.
sta ti je pasa moja..
Kakve veze opozicija ili pitari imaju sa nasim igracima sto ne znaju ili sa strucnim stabom ili sa nasom skaut sluzbom tj beslijom koji ne znam da je obisao i jednu drugu tekmu u nasoj ligi da nekog gleda...????
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:30 pm

Nadam se da ce uprava imati pameti i ostati, klošari nek idu bacati baklje kući!
Prebaci odgovornost za sportski dio na prave ljude, daj im adekvatan novac, s druge strane zavrsi svoje planove i odgovaraj za svoj dio posla...
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:31 pm

Kako je moguce od onakve igre doziviti ovo? Sve je krenulo od skidanja plata, **** li vam bojkoti majku
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:31 pm

Kamere na jug Miske molim te!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:31 pm

Evidentno je da postoji jos jedna struja koja vlada igracima i jugom.

Uprava mora ostati mi stariji sa sjevera i istoka smo veceras rekli sta mislimo.

Jug je mrtav i neka ih je stid na rodjenu kucu bacati baklje i unistavati
Alea iacta est!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:32 pm

Ja se nadam da ce veceras biti sljedece:

Oda - bivsi a umjesto njega Amar i s tim da ova uprava ostaje.

Halaliti ova 2 kola do kraja da vidi cime raspolaze i onda na zimu u shopping i raskide. Jest da je trosak ali ce biti duplo vise dobra za klub.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 7:32 pm

Tuga...navijaci unistavaju nasu imovinu, tuku se medjusobno, na terenu katastrofa, trener pogubljen, uprava isto tako...steta, u isto vrijeme ove godine izgledalo je da cemo samo rasti.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 21 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija