Moderator/ica: storm_raider

 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 3:49 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sri nov 07, 2018 3:48 pm
Prema jucasnjem treningu ja bih ovako Fejzic, Sinisa, Zilic, Rodin, Pavic, Osmanovic, Arezina, Ramovic, Jazvic, Veselinovic, Krpic..
Uh ovo izgleda solidno.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 3:50 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sri nov 07, 2018 3:48 pm
Prema jucasnjem treningu ja bih ovako Fejzic, Sinisa, Zilic, Rodin, Pavic, Osmanovic, Arezina, Ramovic, Jazvic, Veselinovic, Krpic..
Može
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 3:52 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sri nov 07, 2018 2:53 pm
Brkoo je napisao/la:
sri nov 07, 2018 2:27 pm
Mi nismo nikad mijenjali trenere na nacin da poslije jednog taj drugi bude bolji, nego je taj drugi ili u rangu ovog prvog ili jos gori. Da smo poslije Odovica doveli dobrog trenera sad se ne bi opet zajebavali sa Odovicem kojeg su kao kec iz rukava izvukli kako bi smirili navijace jer svi su "slabi" na ljude poput Odovica. I onda ide prica smjene trenera ne donose nista, sta smo dobili smjenama. Sta smo to u biti i mogli dobiti kad si dovodio isti kvalitet trenera. Nijedan nije imao kvalitet da bude trener u klubu kakav je Zeljo a lafo hocemo titulu..
Mozda i jesmo dovodili bolje ali ih nismo pustili da rade dovoljno dugo da bi ti treneri mogli uspostaviti neki sistem i nacin rada.. Otkaz Petrovicu na onaj nacin i u onom trenutku je bila greska koja mi je dokazala da ljudi u upravi nemaju pojma sta rade.. Razlog bio los rezultat u evropi u sta moze samo debil povjerovati.. Covjek krojio i spremao ekipu po svom a onda dan pred prvenstvo mijenjaj sistem.. Kako ju je spremio pokazala je polusezona posle otkaza u kojoj su se neke druge ublehe poput profe kitile tudjim perjem a posle ekipu doveo u situaciju da ti gosk igra presing na tvom terenu na koji nemas odgovor.. Uprava je davala samo deklarativnu podrsku trenerima.. Konkretnu nikad.. Nisu se dovodili igraci koji treneru trebaju, nije se trenerima davala puna sloboda da odlucuju u vezi terena.. Petljali su se trenerima u posao i jos uvijek se petljaju i sa tim stvarima moraju prestati.. Moraju prestati slusati navijace i njihove zelje.. Moraju se rijesiti pogani koja se nakotila oko ekipe i dati treneru u potpunosti odrijesene ruke.. Kakav i ko god da je taj trener veci je strucnjak za teren od onih koji su ga doveli.. Igraci se suspenduju po zeljama navijaca, ignorisuci trenerovu volju i potrebe, bez ikakvih objasnjenja ili sa nebulozama koje su izrekli u vezi Vedranove "suspenzije".. Mozemo mi mijenjati trenere sto godina ali dok "ustaljene procedure" malo ne promijene nacin razmisljanja i djelovanja te promjene trenera nista dobro nece donijeti..
Laž. Dovodili su se igrači u skladu sa mogućnostima, i ni jedan igrač nije doveden bez pristanka trenera. Jedino Lendrića nije zahtjevao/odobrio trener ali Edis nije imao ništa protiv toga da se priključi ekipi. Osim toga i Zaimović je "vraćen" sa posudbe, ali je Adžem rekao da mu to ne smeta, ali da ne računa ozbiljnije na njega.
Osim toga uprava se miješa u sastav i taktiku koju trener izabere. Čak mislim da Uprava previše sluša trenere, pa imamo situaciju da se ne računa na Bogija i Stanu, pa se onda smjenom trenera oni vrate...
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 3:52 pm

Odović ako počne sa Zecom opet, onda znamo da se pogubio.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 3:57 pm

ublehas je napisao/la:
sri nov 07, 2018 3:52 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
sri nov 07, 2018 2:53 pm
Brkoo je napisao/la:
sri nov 07, 2018 2:27 pm
Mi nismo nikad mijenjali trenere na nacin da poslije jednog taj drugi bude bolji, nego je taj drugi ili u rangu ovog prvog ili jos gori. Da smo poslije Odovica doveli dobrog trenera sad se ne bi opet zajebavali sa Odovicem kojeg su kao kec iz rukava izvukli kako bi smirili navijace jer svi su "slabi" na ljude poput Odovica. I onda ide prica smjene trenera ne donose nista, sta smo dobili smjenama. Sta smo to u biti i mogli dobiti kad si dovodio isti kvalitet trenera. Nijedan nije imao kvalitet da bude trener u klubu kakav je Zeljo a lafo hocemo titulu..
Mozda i jesmo dovodili bolje ali ih nismo pustili da rade dovoljno dugo da bi ti treneri mogli uspostaviti neki sistem i nacin rada.. Otkaz Petrovicu na onaj nacin i u onom trenutku je bila greska koja mi je dokazala da ljudi u upravi nemaju pojma sta rade.. Razlog bio los rezultat u evropi u sta moze samo debil povjerovati.. Covjek krojio i spremao ekipu po svom a onda dan pred prvenstvo mijenjaj sistem.. Kako ju je spremio pokazala je polusezona posle otkaza u kojoj su se neke druge ublehe poput profe kitile tudjim perjem a posle ekipu doveo u situaciju da ti gosk igra presing na tvom terenu na koji nemas odgovor.. Uprava je davala samo deklarativnu podrsku trenerima.. Konkretnu nikad.. Nisu se dovodili igraci koji treneru trebaju, nije se trenerima davala puna sloboda da odlucuju u vezi terena.. Petljali su se trenerima u posao i jos uvijek se petljaju i sa tim stvarima moraju prestati.. Moraju prestati slusati navijace i njihove zelje.. Moraju se rijesiti pogani koja se nakotila oko ekipe i dati treneru u potpunosti odrijesene ruke.. Kakav i ko god da je taj trener veci je strucnjak za teren od onih koji su ga doveli.. Igraci se suspenduju po zeljama navijaca, ignorisuci trenerovu volju i potrebe, bez ikakvih objasnjenja ili sa nebulozama koje su izrekli u vezi Vedranove "suspenzije".. Mozemo mi mijenjati trenere sto godina ali dok "ustaljene procedure" malo ne promijene nacin razmisljanja i djelovanja te promjene trenera nista dobro nece donijeti..
Laž. Dovodili su se igrači u skladu sa mogućnostima, i ni jedan igrač nije doveden bez pristanka trenera. Jedino Lendrića nije zahtjevao/odobrio trener ali Edis nije imao ništa protiv toga da se priključi ekipi. Osim toga i Zaimović je "vraćen" sa posudbe, ali je Adžem rekao da mu to ne smeta, ali da ne računa ozbiljnije na njega.
Osim toga uprava se miješa u sastav i taktiku koju trener izabere. Čak mislim da Uprava previše sluša trenere, pa imamo situaciju da se ne računa na Bogija i Stanu, pa se onda smjenom trenera oni vrate...
Onda nek i ambicije budu u skladu sa mogucnostima.. Neka se onda prestane sa ublemama o titulama.. Ni jedan trener nije bio zadovoljan igrackim kadrom.. Zato su i ostajali bez posla.. Oda ce mozda ostati do zime a onda ce i njemu noga kada bude izrazio zelju za kvalitetnijim igracima..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 4:04 pm

Rijetkost je klub u kojem su navijaci najpametniji na svijetu... uzimaju sebi za pravo da seru o finasijama, menadzerima, urotama, bojkotima...treba ovo, treba ono... I jos rijedja uprava koja to sve uzima za ozbiljno i kao osnovu za neke svoje postupke.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 4:05 pm

vinston.cercil je napisao/la:
sri nov 07, 2018 3:50 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
sri nov 07, 2018 3:48 pm
Prema jucasnjem treningu ja bih ovako Fejzic, Sinisa, Zilic, Rodin, Pavic, Osmanovic, Arezina, Ramovic, Jazvic, Veselinovic, Krpic..
Može
Anel IN Arezina OUTOUTOUT
Ker IN Jazva OUT
Po danasnjem.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 4:42 pm

AdmirA je napisao/la:
sri nov 07, 2018 3:49 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
sri nov 07, 2018 3:48 pm
Prema jucasnjem treningu ja bih ovako Fejzic, Sinisa, Zilic, Rodin, Pavic, Osmanovic, Arezina, Ramovic, Jazvic, Veselinovic, Krpic..
Uh ovo izgleda solidno.
Ovo bi bilo interesantno, malo.promjene da vidimo arezinu, zilica, osmanovica pa i jazvica da malo duze odigraju
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 4:45 pm

Dan ga yebo je li fakat samo Odović vidi da smrad Zec daje neki doprinos u igri? Je li moguće da je lik nezamjenjiv? Ili ja toliko pojma nemam o fudbalu... Nabijem ga više na onu stvar. Papčina! Jedva čekam da mu vidim leđa.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 4:52 pm

E jeb*te Zec više, koji kuraac on više mora igrati. Svi su izbačeni, suspendovani, a on ni na klupu još uvijek..
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 4:54 pm

Ako stavi zeca i ispušimo neće mi ga biti žao i da ga otjeraju
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 4:57 pm

Al' fakat evo, misli li iko ovdje da on treba igrati?
Ja ne vidim uopšte šta je njegova uloga na terenu, šta radi, koju poziciju igra.
Lik ne može da predribla nikog, ne može nikog da prođe, pretrči, sjebe nam svaku dobru šansu, ma samo smeta debil.
Jesmo li fakat do tog nivoa pali da nam je ovakav igrač nezamjenjiv?
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 5:00 pm

Ovo sa Amarom me podsjeca na ono kad te ostavi treba a ti je bas volio pa onda je u svakoj novoj trazis, al nijedna nije ko ona. A ti naravno kokuz, ne vozis mecku, nemas love da nadjes neku bolju od te za kojom patis. :rofl1:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Meskoni
Postovi: 11
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 5:11 pm

Danas na treningu igrali šareni protiv žutih.
Za šarene igrali :
Fejzić
Stevanović - Zilić - Rodin - Pavić
Šabanadžović - Osmanović
Ramović
Zec - Krpić - Veselinović
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 5:14 pm

Sad kad dugousko dane dva komada citiju
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 5:28 pm

Meskoni je napisao/la:
sri nov 07, 2018 5:11 pm
Danas na treningu igrali šareni protiv žutih.
Za šarene igrali :
Fejzić
Stevanović - Zilić - Rodin - Pavić
Šabanadžović - Osmanović
Ramović
Zec - Krpić - Veselinović
Kakvi su bili ?
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 5:28 pm

nookey je napisao/la:
sri nov 07, 2018 5:14 pm
Sad kad dugousko dane dva komada citiju
I nek umre odma
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 5:31 pm

Danas nisam bio ali juce je Zec bio nevidljiv a sa Osmanovicem i Sabanom u sredini ne vidim kako mozemo kreirati neki napad.. Bice tu vjerovatno ili Ivan ili Stojan ako vec Arezini ne daju..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk


Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 5:34 pm

Opet zečić, što neko napisa u slučaju nepovoljnog ishoda a još jedne loše partije zečića neće mi biti žao ni Ode..
Sam sebi skače u stomak, a na razgovorima Zec mu jedan od onih koji ga miniraju, **** lud zbunjenog :zid:
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 5:43 pm

Minjore je napisao/la:
sri nov 07, 2018 5:28 pm
nookey je napisao/la:
sri nov 07, 2018 5:14 pm
Sad kad dugousko dane dva komada citiju
I nek umre odma
Ne. Nek ide u torpedo!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], ghamaz, Google [Bot] i 127 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija