Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 12:50 pm

Brkoo je napisao/la:
sri nov 07, 2018 11:45 am
Al cuj ti ovo "budimo zadovoljni Odovicem i molimo Boga da on sam ne podnese ostavku. Boljeg trenera ne mozemo naci. Nije on kriv zbog ovakve situacije" :shock: :placeodsmijeha: :klanjase2: :doktor: :doktor:
Al tacno ovakve izjave povuku za jezik pa bi svasta rekao ali necu zbog Ode, nije covjek zasluzio pljuvanje nikad. Jednostavno treba ga gledati kao nasu legendu, velikog gospodina i dobrog covjeka i smjestiti ga na zapad pored Hadziabdica, Smajlovica, Dizdarevica i ostalih velikana.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 1:17 pm

Budi Željo je napisao/la:
sri nov 07, 2018 12:50 pm
Brkoo je napisao/la:
sri nov 07, 2018 11:45 am
Al cuj ti ovo "budimo zadovoljni Odovicem i molimo Boga da on sam ne podnese ostavku. Boljeg trenera ne mozemo naci. Nije on kriv zbog ovakve situacije" :shock: :placeodsmijeha: :klanjase2: :doktor: :doktor:
Al tacno ovakve izjave povuku za jezik pa bi svasta rekao ali necu zbog Ode, nije covjek zasluzio pljuvanje nikad. Jednostavno treba ga gledati kao nasu legendu, velikog gospodina i dobrog covjeka i smjestiti ga na zapad pored Hadziabdica, Smajlovica, Dizdarevica i ostalih velikana.
I dovesti koga za novce koje mi trenutno imamo?? A da nije Amar jer od toga nema ništa...
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 1:28 pm

Pa da mozemo ili znamo dovesti boljeg doveli bi..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 1:31 pm

teteac8684 je napisao/la:
sri nov 07, 2018 1:17 pm
Budi Željo je napisao/la:
sri nov 07, 2018 12:50 pm
Brkoo je napisao/la:
sri nov 07, 2018 11:45 am
Al cuj ti ovo "budimo zadovoljni Odovicem i molimo Boga da on sam ne podnese ostavku. Boljeg trenera ne mozemo naci. Nije on kriv zbog ovakve situacije" :shock: :placeodsmijeha: :klanjase2: :doktor: :doktor:
Al tacno ovakve izjave povuku za jezik pa bi svasta rekao ali necu zbog Ode, nije covjek zasluzio pljuvanje nikad. Jednostavno treba ga gledati kao nasu legendu, velikog gospodina i dobrog covjeka i smjestiti ga na zapad pored Hadziabdica, Smajlovica, Dizdarevica i ostalih velikana.
I dovesti koga za novce koje mi trenutno imamo?? A da nije Amar jer od toga nema ništa...
Sto rece kolega iznad da znamo doveli bi. Ali govoriti da je Oda najbolje rjesenje za Zelju je smijesno.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 1:32 pm

Problem je u igracima, ne treneru. Oda je sa losijim igracima imao bolju igru
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 1:34 pm

MrkiMedo je napisao/la:
sri nov 07, 2018 1:32 pm
Problem je u igracima, ne treneru. Oda je sa losijim igracima imao bolju igru
Ok nek dovede onda losije igrace. Za to je svakako majstor.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 1:49 pm

Budi Željo je napisao/la:
sri nov 07, 2018 12:50 pm
Brkoo je napisao/la:
sri nov 07, 2018 11:45 am
Al cuj ti ovo "budimo zadovoljni Odovicem i molimo Boga da on sam ne podnese ostavku. Boljeg trenera ne mozemo naci. Nije on kriv zbog ovakve situacije" :shock: :placeodsmijeha: :klanjase2: :doktor: :doktor:
Al tacno ovakve izjave povuku za jezik pa bi svasta rekao ali necu zbog Ode, nije covjek zasluzio pljuvanje nikad. Jednostavno treba ga gledati kao nasu legendu, velikog gospodina i dobrog covjeka i smjestiti ga na zapad pored Hadziabdica, Smajlovica, Dizdarevica i ostalih velikana.
Ma zasluzio je pljuvanje. Ponasa se poput nekog uhljeba, guzice bi dao da ostane jos malo trener, da primi jos koju platu na racun. Zgadio mi se strasno. Legende kluba nikad ovo ne rade, njima je klub na prvom mjestu. Da je podnio ostavku nakon poraza od Zvijezde i rekao idem iz moralnih razloga, ne mogu vise nista promijeniti, nadam se da ce situacija biti bolja, ja bih rekao svaka cast, pokazao je zasto je legenda, pokazao je da ima obraz. Ovako je ispao picka, on ceka da ga nabiju nogom ko zadnjeg kera, sto je i zasluzio svojim ponasanjem..

Gori od Odovica su neznalice iz kluba koje su ga dovele da bude sef strucnog staba i jos uvijek ga podrzavaju uprkos svemu ( kad ga smijene to ce biti vjerovatno kad bude bas kasno za bilo sta jer nikad nisu povukli neki potez na vrijeme) i oni navijaci koji jos uvijek ne vide da nam je i evropa upitna sa Odovicem i ovom citavom situacijom..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 1:55 pm

Eno red pred stadionom vrhunskih trenera koji su idealni za nas klub i mole da ih zaposlimo.. Ovdje neki imaju previse sukoba sa zdravim razumom a jos se pri tome ponasaju ko nekulturne papcine..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
plavi_sokak
Postovi: 64
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 1:55 pm

Šta bi sa onim pričama, ne mijenjati trenera, neka Odovića, po bilo koju cijenu. Dugo nam je trajao. Ne zaslužujemo bolje.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 2:01 pm

Brkoo je napisao/la:
sri nov 07, 2018 1:49 pm
Budi Željo je napisao/la:
sri nov 07, 2018 12:50 pm
Brkoo je napisao/la:
sri nov 07, 2018 11:45 am
Al cuj ti ovo "budimo zadovoljni Odovicem i molimo Boga da on sam ne podnese ostavku. Boljeg trenera ne mozemo naci. Nije on kriv zbog ovakve situacije" :shock: :placeodsmijeha: :klanjase2: :doktor: :doktor:
Al tacno ovakve izjave povuku za jezik pa bi svasta rekao ali necu zbog Ode, nije covjek zasluzio pljuvanje nikad. Jednostavno treba ga gledati kao nasu legendu, velikog gospodina i dobrog covjeka i smjestiti ga na zapad pored Hadziabdica, Smajlovica, Dizdarevica i ostalih velikana.
Ma zasluzio je pljuvanje. Ponasa se poput nekog uhljeba, guzice bi dao da ostane jos malo trener, da primi jos koju platu na racun. Zgadio mi se strasno. Legende kluba nikad ovo ne rade, njima je klub na prvom mjestu. Da je podnio ostavku nakon poraza od Zvijezde i rekao idem iz moralnih razloga, ne mogu vise nista promijeniti, nadam se da ce situacija biti bolja, ja bih rekao svaka cast, pokazao je zasto je legenda, pokazao je da ima obraz. Ovako je ispao picka, on ceka da ga nabiju nogom ko zadnjeg kera, sto je i zasluzio svojim ponasanjem..

Gori od Odovica su neznalice iz kluba koje su ga dovele da bude sef strucnog staba i jos uvijek ga podrzavaju uprkos svemu ( kad ga smijene to ce biti vjerovatno kad bude bas kasno za bilo sta jer nikad nisu povukli neki potez na vrijeme) i oni navijaci koji jos uvijek ne vide da nam je i evropa upitna sa Odovicem i ovom citavom situacijom..
Neke tvoje navode necu da komentarisem, jer svako ima pravo na misljenje.

Al ono sto mi ne ide u glavu je to, da mi i dalje mislimo da smo mogli dovesti boljeg. Sada cu ponoviti ono sto sam napisao 100 puta do sada. Bolji treneri i igraci ne zele da rade u nasoj ligi, ja stvarno ne shvatam kako to ljudima do sada nije jasno. Nece niko bolji i kvalitetniji da se bori sa ovim fukarama i raspadom od drzave. da se igra po pasnjacima i livada, da ti svaki jado koji je dao 5 KM za kartu je.be majku sa tribine, da slusa nacionalisticke uzvike i psovke. Pri tome se to radis za neke pare koje su smjesne u poredjenu sa evropom ili recimo Slovenijom koja je malo dalja od nas.

Samo neki mazohista to zeli sebi uraditi. Ljudi iz uprave bi voljeli da dodje Anceloti, al jarane nece niko... ti mozes naci nekog budalu koji je spreman da radi zog zelje (kao Krcmarevic), ali onda pored sveg gore navedenog ti moras da se boris sa svojim igracima. Sredina je losa i nije zdrava, niko normalan nece da dodje i radi ovdje.

Nama ostaju igraci koju su dosli da ozive karijere, pa nekada i uspijemo pogoditi, i treneri koji su nizerazredni..

Jednostavno KOLIKO PARA, TOLIKO MUZIKE! PARA NEMA, NEMA NI MUZIKE.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 2:01 pm

Budi Željo je napisao/la:
sri nov 07, 2018 1:34 pm
MrkiMedo je napisao/la:
sri nov 07, 2018 1:32 pm
Problem je u igracima, ne treneru. Oda je sa losijim igracima imao bolju igru
Ok nek dovede onda losije igrace. Za to je svakako majstor.
Pogresno sam se ja izrazio. Igracki su oni mozda bili losiji, nista puno, ali ljudski su sto puta bolji od danasnjih pojedinaca sa kojima necemo daleko dogurati.
Uprava nije trebala gurati nista pod tepih ko sto su uradili i trebali su javno reci kakvo je stanje u svlacionici. Koliko je Odovic dorastao da ih vodi ne znam, ali malo ko bi se mogao boriti sa ovim nasim picicima.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 2:03 pm

Naravno da ne treba mijenjati trenera ako nisi u stanju dovesti nekog provjereno boljeg.. Nekog za koga si siguran da ce se znati nositi sa svim problemima i nekog ko zna praviti igrace i rezultate.. Mjenjati samo da bi mijenjao nista dobro ne moze donijeti.. Da nemamo vec iskustva sa takvim promjenama pa hajde ali ga imamo i opet ko kakve mazge glavom u zid..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 2:06 pm

Smijesno mi je ovo tipa "psuju ti sa tribina". Ljudi vani pisu i pjevaju izuzetno uvredljive (rasisticke, vjerske, nacionalisticke) pjesme igracima i trenerima a kod nas izgovor sto ne mozemo naci boljeg je to sto neko psuje. Apsurd.
1987
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 940
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 2:07 pm

Nije problem Odovica kao licnosti i kao Zeljine legende, niko mu to ne osporava. Naravno i uspjeh koji je imao sa ekipom prije par godina. Ali covjek nije dosljedan jednoj tezi, mijenja pricu svaku tekmu, pogubio se dosta.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 2:08 pm

Jedan Kokot kojeg je Odovic svojevremeno doveo je olicenje ljudskosti i fudbala za 80% ubleha koje danas brukaju nas klub.. Najgore je sto su navijaci dosli u ravan sa ovim ublehama i sa njima dijele titulu najlosijeg segmenta kluba..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 940
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 2:11 pm

I kakva je to priča platiš 5 KM i ocekujes nesto ? To uopce ne treba da boli briga upravu i ne treba da predstavlja neki argument. Oni su odredili cijenu, ja dosao i kraj price. Ne biraju se navijaci po moralnoj vertikali. Ta prica uopce nema smisla. Uprava ima da radi svoj posao, a posao im je da svake godine donesu trofej jer klub kao Zeljeznicar tome i tezi. Igraci koji igraju za Zeljeznicar moraju biti svjesni da igraju za najveci klub u BIH i da moraju da isporuce najbolje svaku tekmu(naravno teske tekme im niko ne zamjeri).
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 2:15 pm

Kad se ne moze dogovoriti sa Amarom neka nam Odovica,sezona je svakako izgubljena.
Trece mjesto mislim da mozemo izganjati cisto jer je Siroki u problemima. Ove price kao ima jos da se igra i te gluposti okacite macku o rep, mislite da ce Sarajevo propustiti ovu sansu da klepi titiulu na ovaj ili onaj nacin?
Nadam se samo da nece nastaviti gurati Zecinu ili Zaimovica ili Vranjesa i da ce se pruziti prilika Sehicima,Osmanovicu,Zilicu i Dacicu. Probati graditi ekipou za sljedecu sezonu.
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 2:18 pm

Ok
Vidjet cemo u dogledno vrijeme da li sam upravu ili ne.
Sve što navodite u vezi njega i lose igre je nedovoljno argumentovano.
Svi vi ste prizeljkivali svaki put smjenu trenera kada ekipa zapadne u krizu. I svaki put ste bili u pravu?
Kada je Oda vodio ekipu prvih par utakmica i kada je zauzeo prvo mjesto bio je najbolji, upoređivali ste ga sa svjetskim trenerima što po izgledu što po filozofiji.
Sada kad je ekipa pala, ne znate šta da kažete pa prvo smjena trenera.
Može li mi neko objasniti šta tačno zamjera Odovicu u vezi taktike ili odabira igrača?
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 2:22 pm

vinston.cercil je napisao/la:
sri nov 07, 2018 2:11 pm
I kakva je to priča platiš 5 KM i ocekujes nesto ? To uopce ne treba da boli briga upravu i ne treba da predstavlja neki argument. Oni su odredili cijenu, ja dosao i kraj price. Ne biraju se navijaci po moralnoj vertikali. Ta prica uopce nema smisla. Uprava ima da radi svoj posao, a posao im je da svake godine donesu trofej jer klub kao Zeljeznicar tome i tezi. Igraci koji igraju za Zeljeznicar moraju biti svjesni da igraju za najveci klub u BIH i da moraju da isporuce najbolje svaku tekmu(naravno teske tekme im niko ne zamjeri).
Ma to je cisto ono da se skine krivica sa uprave a prebaci na navijace, pa i marka je puno za one baletane, dodjes smrznes se ko picka i oni ne pogledaju na go nekoj slobodi, 2 sata nicegaa samo nerviranje kidanje zivaca i dobro je pa nas je i 2 k na stadionu. Dodje ti etno selo cijelih 45 min im ne pogledas na go i kao cudimo se nema raje... Sa igrom i izgaranjem se raja privlaci, sjetimo se koliko nas je pratilo juniore,ono se trazi pa rezultat na kraju i ne bi bio bitan.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 07, 2018 2:23 pm

Nabijem ih na kuraac kurcev kad su zatvorili trening ispred 5 Jadnih penzionera a kojekakvi menageri i fitnes treneri mogu uci... nabijem vas jos jednom

Online

Trenutno korisnika/ca: PlavaDobrinja1921, Sky1 i 40 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija