Moderator/ica: storm_raider

 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:35 pm

nek hvataju zadnji voz iduce kolo..jer u Mostaru ce biti 1x 90 posto..probat na 5-6 prici..a od ovog ne moze gore svakako..ove dvije smradine igraju i kup..a to je pojebeno za nase standarde bar...tako da udri jbg
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:36 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:17 pm
Vortex je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:12 pm
Mislim da je u velikoj mjeri problem i u nama samim navijačima. Veliki smo mi nekad govnari, dakle sigurno da nismo zlatni. ZAto nam se i dešavaju neke stvari koje se dešavaju. Mogu svašta nešto razumjeti i gnjev i razočarenje i bijes ( isti sam nekad takav) al brate valjati tolike gluposti i reći da Oda nema poma može izvaliti totalni nepoznavalac fudbalske igre. Pa Oda je u 2 mandata prije ovog sa prosječnom ekipom prošetao ligom i igrao stvarno na oko lijep ali najvažnije efektivan fudbal. To što je sad situacija takva nije kriv Oda. Greška je bila što kad je doveden trebalo mu je reći : Oda, zaboravi rezultat, napravi ekipu, rastjeraj govna odnosno bar ih identifikuj i nastavi raditi. Čovjek je došao u svlačionicu u kojoj su metastaze poganluka kad je odnos prema klubu u završnoj fazi, Naivan je svako ko misli da se to sredi za mjesec dana tek tako. Trošimo trenere bezveze, i ispadamo neozbiljni. Bespotrebno su otjerani Petrović i Adžem, pa možda čak i Sablja. Moraju se ovdje istjerati stvari na čistac pa koliko god bilo bolno. Pitarluk i zrinjski su trenutno ispred nas jedino zbog trenera koji su u tim klubovima par sezona pa su imali vremena da poslože stvari. Ovi levati iz uprave nemaju nekog pojma u sportskom dijelu, ok nemaju, kad je u pitanju infrastrutura prekucali ljudi.
Al što onda mi navijači ispadamo levati. Mi da se pitamo mijenjali bi trenere svako 15 dana, pa kritikujemo upravu zbog neznanja a mi 3x veći levati. Ni pitarluk nigdje nije bio 3 sezone, sad su proigrali ( plus štele ) jer su istrpili Husrefa. Ovako je kako je trenutno a onda na pauzi sjesti i vidjeti šta i kako, gdje i kuda¨!
Stano ba ne kontam kako da budemo pri sebi kada kuci izgubimo od GOSK i Zvijezde a pri tome jos ne dobijes Slobodu kuci. Znaci od maksimalno 9 bodova ti izvuces 1 kuci. Kako se nadati necemu nakon ovoga.
Prebolovo sve, bio uništen par dana, počelo mi uticati na zdravlje, nisam bio ok nikako. Sad bih išao do kraja. Istjero bih stvari na čistac. MA da je neznam koja cijena. Ko nas je zavalio prošle godine u Krupi poslije prvog poluvremena, ko je sabotiro utakmicu slijedeće kolo na koševu, ko je prošle sezone ( ove god kalendarski) sabotiro 0:3 kod zrinjskog kad je sve krenulo nizbrdo, pa makar mi to bilo zadnje u životu, da je ne znam koja cijena. Ko? igrači, "opposite side", menageri, kako god počistiti govna jer njihova je najjača strategija da će svi koji vole Želju ići linijom manjeg otpora zbog rezultata.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:39 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:32 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:23 pm
sahmat je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:21 pm
Nažalost većina navijača pada pod uticaj medija, dušmana, klošara.
Tjeranjem ove uprave rade direkt na štetu fkŽ, jer su se dušmani skupili, i udaraju po upravi svim silama, da ih otjeraju!
Da imamo rezultate niko ne bi spomenuo upravu ali ovako svi se prozivaju.
Ma ko kaze da ne bi?
Prosle godine smo bili prvi, i polufinalisti kupa. Pa se spominjao OP kao neznalice vrati Dogana, a mi u tom periodu lp igrali. Sad kad smo prvi u OP za prvi tim su neznalice. Kad je sve iole normalno funkcionisalo za teren su krivi jer kao savez ga zajebo kad se uredjivao pred Belgiju, na istoku se voda nakuplja. Razna i razna sranja koja su se mogla svaliti, svaljena su na njih od samog pocetka. Koji su ciljevi tih ljudi ne znam stvarno.
Kamo srece da su njihovi prethodnici upola posla uradili kao oni, sad bi se brinuli za zapad i dodatne terene pored kampa,skauting sluzbu u Brazilu.
Ko god smatra prosle uprave uspjesnim za bilo sta dovedite ih u kucu,firme pa nek vam vode poslove i nek vam donose "titule" koje cete kad tad iskihat.
Ja mislim da se na ovu upravu pljuje iz razloga sto Amar nije tu, da je Amar trener i da su ovakvi rezultati svi bi sutili. Ja mislim da jedino Amar od BiH trenera moze ovu grupu igraca dovesti u red ali takodjer mislim da ne bi ni blizu imao rezultate kao ranije.

Sto se tice stadiona niko nema pravo da ovoj upravi kaze bilo sta. Sjetimo se famoznog snijega na zapadu pa do toga da nema vode u wc na poluvremenu pa sve do toga da su svlacionice bile potoljene od malo jace kise. Samo sta trenutno steka jeste sportski dio gdje se brukamo ali eto ide polusezona i da vidimo kako ce se to ispraviti.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:41 pm

Koliko god da nam je tesko priznati za nas je titula izgubljena stvar. Moze se naravno, ali uz nasu ludu formu i srecu.
Ovde srece nema.
Pocet praviti ekipu za sljedecu sezonu, na pauzi dovest kvalitetno ono sto se mora.
Prvi tim nek igraju Veca Pavic Kemo Rodin Sinisa Osmanovic Saban Curjuric Veseli Jazvic Krpa, dovesti krilo bolje od svih koje imamo, Ramovica spremiti, napadaca nekog ko moze Krpica zamjeniti..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:42 pm

Na stranu Oda, mene samo interesuje kako neki definiraju pojam istrpiti trenera? To ono on sv3 dobro radi, a mi fulamo sa metar :D
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:42 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:39 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:32 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:23 pm


Da imamo rezultate niko ne bi spomenuo upravu ali ovako svi se prozivaju.
Ma ko kaze da ne bi?
Prosle godine smo bili prvi, i polufinalisti kupa. Pa se spominjao OP kao neznalice vrati Dogana, a mi u tom periodu lp igrali. Sad kad smo prvi u OP za prvi tim su neznalice. Kad je sve iole normalno funkcionisalo za teren su krivi jer kao savez ga zajebo kad se uredjivao pred Belgiju, na istoku se voda nakuplja. Razna i razna sranja koja su se mogla svaliti, svaljena su na njih od samog pocetka. Koji su ciljevi tih ljudi ne znam stvarno.
Kamo srece da su njihovi prethodnici upola posla uradili kao oni, sad bi se brinuli za zapad i dodatne terene pored kampa,skauting sluzbu u Brazilu.
Ko god smatra prosle uprave uspjesnim za bilo sta dovedite ih u kucu,firme pa nek vam vode poslove i nek vam donose "titule" koje cete kad tad iskihat.
Ja mislim da se na ovu upravu pljuje iz razloga sto Amar nije tu, da je Amar trener i da su ovakvi rezultati svi bi sutili. Ja mislim da jedino Amar od BiH trenera moze ovu grupu igraca dovesti u red ali takodjer mislim da ne bi ni blizu imao rezultate kao ranije.

Sto se tice stadiona niko nema pravo da ovoj upravi kaze bilo sta. Sjetimo se famoznog snijega na zapadu pa do toga da nema vode u wc na poluvremenu pa sve do toga da su svlacionice bile potoljene od malo jace kise. Samo sta trenutno steka jeste sportski dio gdje se brukamo ali eto ide polusezona i da vidimo kako ce se to ispraviti.
Svaku vecer dovim da se taj covjek vrati tamo gdje mu je mjesto.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:46 pm

Vortex je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:12 pm
Mislim da je u velikoj mjeri problem i u nama samim navijačima. Veliki smo mi nekad govnari, dakle sigurno da nismo zlatni. ZAto nam se i dešavaju neke stvari koje se dešavaju. Mogu svašta nešto razumjeti i gnjev i razočarenje i bijes ( isti sam nekad takav) al brate valjati tolike gluposti i reći da Oda nema poma može izvaliti totalni nepoznavalac fudbalske igre. Pa Oda je u 2 mandata prije ovog sa prosječnom ekipom prošetao ligom i igrao stvarno na oko lijep ali najvažnije efektivan fudbal. To što je sad situacija takva nije kriv Oda. Greška je bila što kad je doveden trebalo mu je reći : Oda, zaboravi rezultat, napravi ekipu, rastjeraj govna odnosno bar ih identifikuj i nastavi raditi. Čovjek je došao u svlačionicu u kojoj su metastaze poganluka kad je odnos prema klubu u završnoj fazi, Naivan je svako ko misli da se to sredi za mjesec dana tek tako. Trošimo trenere bezveze, i ispadamo neozbiljni. Bespotrebno su otjerani Petrović i Adžem, pa možda čak i Sablja. Moraju se ovdje istjerati stvari na čistac pa koliko god bilo bolno. Pitarluk i zrinjski su trenutno ispred nas jedino zbog trenera koji su u tim klubovima par sezona pa su imali vremena da poslože stvari. Ovi levati iz uprave nemaju nekog pojma u sportskom dijelu, ok nemaju, kad je u pitanju infrastrutura prekucali ljudi.
Al što onda mi navijači ispadamo levati. Mi da se pitamo mijenjali bi trenere svako 15 dana, pa kritikujemo upravu zbog neznanja a mi 3x veći levati. Ni pitarluk nigdje nije bio 3 sezone, sad su proigrali ( plus štele ) jer su istrpili Husrefa. Ovako je kako je trenutno a onda na pauzi sjesti i vidjeti šta i kako, gdje i kuda¨!
Brate Adzem i Sablja ne da nisu treneri za Zelje, nego nisu ni za Decica ili gdje je vec Mulalic trener, a Adzema nit ko zeli nit on to moze...slavko je opet svoja prica neka imao je dobrih poteza ali i cudnih, ali generalno pogledaj gdje su sad svi treneri sto su nas trenirali do sada i biti ce sve kristalno jasno.Potreban nam je dobar i kvalitetan trener sa autoritetom i znanjem, i lutamo u tom izboru jos od Amara.Nasa ekipa uz 3 dobra pojacanja na zimu ce biti podjednake kvalitete kao i zrinja i sarajevo ali koliko ce oda to moci pozitivno odraditi vidjeti cemo.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:50 pm

Mulalić je legenda. Sa Rudarom Pljevlja od 14 mečeva u ligi 7 ih je završio sa 0-0, a ima ukupno 9 remija.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:53 pm

Nama treba Richmond Boaci, samo za dzaba.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:53 pm

BlwD je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:31 pm
Brkoo je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:22 pm
BlwD je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:01 pm
Kao da bi otkaz Odovicu bio rjesenje, samo bi pogorsali stanje.

Zasluzuje svoju sansu, svoj prelazni rok. I onako je sezona na niskim granama. Nek radi najbolje sto moze, a ako se obrukaju neka svi kolektivno podnesu ostavke.
Ako ostane Odovic i evropa je upitna. Ne zasluzuje sansu, pokazao je da ne zna, kao pomocnik moze, kao sef NE. U zadnjih par godina nikad nismo imali normalnog trenera. To su bili ili pocetnici ili ljudi koji kao imaju neko iskustvo ali u biti nemaju nista. Jos je gore sto ljudi u upravi misle da se sa takvim trenerima moze nesto osvojiti..
Nije pokazao sta smo ocekivali ali sta ces i ako mu das otkaz?
Pokrenule su se ove "akcije" protiv igraca, tjeranjem bi im samo dao dodatni motiv.
Novog trenera ne bi lagano nasao, NIKO ne bi dosao za bilo koje pare raditi u klub u ovakvom stanju, a kamo li za ovaj nas slabasan buđet u odnosu na inostranstvo.
A i da nađes nekog, samo bi zavrsio jedan krug i krenuo u novi iste staze.

Zato kazem, sezona je takva kakva je, ako se obrukaju na kraju do tog nivoa da nista pozitivno ne mozemo izvaditi iz nje, neka preuzmu odgovornost i svi se pokupe.
Potpuni reset, od igraca, strucnog staba pa do ovih najvecih pozicija.
Cuj pitanja sta ces i ako mu das otkaz. Pa dovesti nekog boljeg da se spasi sto se spasiti moze, nekog ko ima kvalitet, autoritet, nekog ko je dosljedan, da nije ulizica, pickica itd.

Ako ljudi iz uprave ne mogu dovesti boljeg od Odovica nek podnesu i oni ostavke. Sportski segment je najvazniji segment kluba. I drugi segmenti su vazni ali ovaj je najvazniji, to je nesto sto je najvidljivije golim okom. Nece nijedan simpatizer doci na stadion zbog toga sto mi poslujemo po zakonu, sto su plate za igrace redovne ili sto placamo porez, ljudi dolaze na stadion da bi vidjeli fudbal. Dobar trener, dobri igraci, rezultat, pun stadion sve bi to uticalo i na ostale segmente..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:55 pm

mozda nismo u dobroj poziciji, formi.... ali ne vidim niti jedan razlog zasto bi vec sad otpisao eventualnu titulu!?

danasnjih 8 boba prednosti vec za vikend moze biti 5 boba... to nisu ni dvije utakmice.

kao navijaci smo postali odvratni.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:56 pm

Premier je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:46 pm
Vortex je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:12 pm
Mislim da je u velikoj mjeri problem i u nama samim navijačima. Veliki smo mi nekad govnari, dakle sigurno da nismo zlatni. ZAto nam se i dešavaju neke stvari koje se dešavaju. Mogu svašta nešto razumjeti i gnjev i razočarenje i bijes ( isti sam nekad takav) al brate valjati tolike gluposti i reći da Oda nema poma može izvaliti totalni nepoznavalac fudbalske igre. Pa Oda je u 2 mandata prije ovog sa prosječnom ekipom prošetao ligom i igrao stvarno na oko lijep ali najvažnije efektivan fudbal. To što je sad situacija takva nije kriv Oda. Greška je bila što kad je doveden trebalo mu je reći : Oda, zaboravi rezultat, napravi ekipu, rastjeraj govna odnosno bar ih identifikuj i nastavi raditi. Čovjek je došao u svlačionicu u kojoj su metastaze poganluka kad je odnos prema klubu u završnoj fazi, Naivan je svako ko misli da se to sredi za mjesec dana tek tako. Trošimo trenere bezveze, i ispadamo neozbiljni. Bespotrebno su otjerani Petrović i Adžem, pa možda čak i Sablja. Moraju se ovdje istjerati stvari na čistac pa koliko god bilo bolno. Pitarluk i zrinjski su trenutno ispred nas jedino zbog trenera koji su u tim klubovima par sezona pa su imali vremena da poslože stvari. Ovi levati iz uprave nemaju nekog pojma u sportskom dijelu, ok nemaju, kad je u pitanju infrastrutura prekucali ljudi.
Al što onda mi navijači ispadamo levati. Mi da se pitamo mijenjali bi trenere svako 15 dana, pa kritikujemo upravu zbog neznanja a mi 3x veći levati. Ni pitarluk nigdje nije bio 3 sezone, sad su proigrali ( plus štele ) jer su istrpili Husrefa. Ovako je kako je trenutno a onda na pauzi sjesti i vidjeti šta i kako, gdje i kuda¨!
Brate Adzem i Sablja ne da nisu treneri za Zelje, nego nisu ni za Decica ili gdje je vec Mulalic trener, a Adzema nit ko zeli nit on to moze...slavko je opet svoja prica neka imao je dobrih poteza ali i cudnih, ali generalno pogledaj gdje su sad svi treneri sto su nas trenirali do sada i biti ce sve kristalno jasno.Potreban nam je dobar i kvalitetan trener sa autoritetom i znanjem, i lutamo u tom izboru jos od Amara.Nasa ekipa uz 3 dobra pojacanja na zimu ce biti podjednake kvalitete kao i zrinja i sarajevo ali koliko ce oda to moci pozitivno odraditi vidjeti cemo.
Oda se tesko nosi da pritiskom i to se vidi iz aviona. Svaku press on krivi nekoga od igraca a nikada nije rekao da on preuzima odgovornost itd. Znaci ako ti ne mozes drzati sve igrace na okupu onda ti nisi vise trener.

Ja da sam Misimovic na polusezoni bi pozvao Amara zadnji put i trazio bi da vidim sta to on hoce a sta Zelji treba i pokusao naci s njim zajednicki jezik.

Povratkom Amara ja mislim da bi posjeta bila 300% veca nego trenutna i misli da bi se igraci ponasali puno puno drugacije.

Za nekog stranog trenera (ovi sto spominju Keka) mi nemamo njemu za premije a ne za neki dugogodisnji ugovor.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 8:57 pm

Nama treba vezni igrač normalna verzija Blagojevica, jedno top krilo i napadač. Plus ono glavno da su ti sto igraju makar malo normalni ljudi. Bez toga ne mozemo nista.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 9:06 pm

Sjećam se kao da je bilo danas kad se Amar Osim kao trener lično osvrnu po tribinama i izbroja 800 ljudi na stadionu protiv Gradine iz Srebrenika,a sad se ovdje predstavlja da 10.000 ljudi samo čeka da se on vrati pa da počnu dolaziti svaku utakmicu. Manite se šuplje priče,isto bi ga pljuckali kao sad Odu,kojeg ste do prije 3 mjeseca prizivali. Sve i da ima rezultate nešto bi vam smetalo...govorna mana,velika glava,stomak...nešto bi bilo sigurno
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 9:07 pm

Zelim da napisem par recenica, danas-sutra da me Bog pita ili rodjeno dijete zasto nisam.
Tice se Senada Misimovica o kojem kruze raznorazne price. Ja cu napisati ono sto drugim ljudima direktno govorim: moje iskustvo sa SM.

Osoba sam koja je bila na konkursu u Megamixu neke 2008. i to sto me je covjek licno odbio nakon uzeg kruga izbora kandidata mi nikad nije izgledalo nepravedno. Naprotiv, danas sam svjestan da za jednog covjeka koji trazi tu vrstu odnosa prema poslu ni ne bih mogao raditi.
Ovaj uvod pisem da postavim suprotnu tezu: jednog drugog forumasa SM je odbio u slicnoj situaciji i lik je danas njegov gorljivi protivnik.

Opet razumijem svakog kome otac, majka, amidza, daidzinca, tetka i tetak, rodjak, stranka i prijatelj i lijepa veza, kupovina posla, nisu donijeli ono sto zele za sebe.

Ponavljam, zadrzavam se na onom sto znam.
SM je x puta podijelio humanitarnu pomoc ljudima koji su vam prve komsije. Nasim povratnicima. To su mali uspjesi jednog covjeka o kojima niko nikad ne prica.

Imao sam prijateljicu. Iz Sandzaka. Znate kako ide zaposljavanje stranih drzavljana... ili drzavljanki. 5 godina braka minimum za drzavljanstvo. Puno odbijenica za posao, jer ni nas svijet ga nema.
I dobila je posao u MM. Dvije godine nakon toga prekrasnu curicu. Oko godinu dana nakon toga i rak dojke.
Koji ce za koju godinu metastazirati na rak jetre.
Nikada nije bila otpustena s posla. Ni kad je ugovor na odredjeno isticao. Pretvoren je u na neodredjeno. U svijetu ovo nije cudo. Kod nas jeste. I kad nam je za pretrage i lijekove trebalo vremena, SM je "sprijecavao" potrebe za akcijama prikupljanja novca. Desetine hiljada KM su u pitanju.
Ona je umrla.

Ja ni od koga nisam cuo da je lopov, kriminalac. Osim pitara.
Al se sad o tome sve vise pise (na ss forumu i FB).
Simptomaticno... Lici mi na obecanje Avde iz Bordo prijatelja da ce nas sjeb maksimalno.

Mozda je SM nesposoban voditi Zelju. Mozda nije za Zelje.
Ono sto je sigurno je da je govnar svako ko ga optuzuje za lopovluk bez dokaza. Valja pred Boga o vi na stelu zaposleni, na budzetskoj sisi, neostvarenih ambicija malogradjani...

Maliciozni ce shvatit sve ko patetiku. Ja mislim da je ponekad potrebno stititi nase. Odoh sad jos jednom na kasiku kod Misketa (i to se uspjelo izmisliti), pa da se pozdravim s jos jednim potrosenim Zeljinim dobronamjernikom.

P.S. Izvolite me uvjeriti da je takav covjek mogao ikada imati lose namjere.

2015. kada smo zaglavili za licencu, trebao je reci nemam ko i ostali. Da ne dobijemo licencu i da se mozda stavi kljuc u bravu.

Kad bi zivci dadnu napisat cu i jedan ovakav o Odi.
Zadnja izmjena: Fanzi, dana/u ned nov 04, 2018 9:10 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 9:10 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:56 pm
Premier je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:46 pm
Vortex je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:12 pm
Mislim da je u velikoj mjeri problem i u nama samim navijačima. Veliki smo mi nekad govnari, dakle sigurno da nismo zlatni. ZAto nam se i dešavaju neke stvari koje se dešavaju. Mogu svašta nešto razumjeti i gnjev i razočarenje i bijes ( isti sam nekad takav) al brate valjati tolike gluposti i reći da Oda nema poma može izvaliti totalni nepoznavalac fudbalske igre. Pa Oda je u 2 mandata prije ovog sa prosječnom ekipom prošetao ligom i igrao stvarno na oko lijep ali najvažnije efektivan fudbal. To što je sad situacija takva nije kriv Oda. Greška je bila što kad je doveden trebalo mu je reći : Oda, zaboravi rezultat, napravi ekipu, rastjeraj govna odnosno bar ih identifikuj i nastavi raditi. Čovjek je došao u svlačionicu u kojoj su metastaze poganluka kad je odnos prema klubu u završnoj fazi, Naivan je svako ko misli da se to sredi za mjesec dana tek tako. Trošimo trenere bezveze, i ispadamo neozbiljni. Bespotrebno su otjerani Petrović i Adžem, pa možda čak i Sablja. Moraju se ovdje istjerati stvari na čistac pa koliko god bilo bolno. Pitarluk i zrinjski su trenutno ispred nas jedino zbog trenera koji su u tim klubovima par sezona pa su imali vremena da poslože stvari. Ovi levati iz uprave nemaju nekog pojma u sportskom dijelu, ok nemaju, kad je u pitanju infrastrutura prekucali ljudi.
Al što onda mi navijači ispadamo levati. Mi da se pitamo mijenjali bi trenere svako 15 dana, pa kritikujemo upravu zbog neznanja a mi 3x veći levati. Ni pitarluk nigdje nije bio 3 sezone, sad su proigrali ( plus štele ) jer su istrpili Husrefa. Ovako je kako je trenutno a onda na pauzi sjesti i vidjeti šta i kako, gdje i kuda¨!
Brate Adzem i Sablja ne da nisu treneri za Zelje, nego nisu ni za Decica ili gdje je vec Mulalic trener, a Adzema nit ko zeli nit on to moze...slavko je opet svoja prica neka imao je dobrih poteza ali i cudnih, ali generalno pogledaj gdje su sad svi treneri sto su nas trenirali do sada i biti ce sve kristalno jasno.Potreban nam je dobar i kvalitetan trener sa autoritetom i znanjem, i lutamo u tom izboru jos od Amara.Nasa ekipa uz 3 dobra pojacanja na zimu ce biti podjednake kvalitete kao i zrinja i sarajevo ali koliko ce oda to moci pozitivno odraditi vidjeti cemo.
Oda se tesko nosi da pritiskom i to se vidi iz aviona. Svaku press on krivi nekoga od igraca a nikada nije rekao da on preuzima odgovornost itd. Znaci ako ti ne mozes drzati sve igrace na okupu onda ti nisi vise trener.

Ja da sam Misimovic na polusezoni bi pozvao Amara zadnji put i trazio bi da vidim sta to on hoce a sta Zelji treba i pokusao naci s njim zajednicki jezik.

Povratkom Amara ja mislim da bi posjeta bila 300% veca nego trenutna i misli da bi se igraci ponasali puno puno drugacije.

Za nekog stranog trenera (ovi sto spominju Keka) mi nemamo njemu za premije a ne za neki dugogodisnji ugovor.
Ma apsolutno, cist primjer ima u francuskoj ligi.Nantes je bio u kqrcu kao i Monaco al Monaco ima duplo bolji tim, ali eto doveli su dobrog trenera i eto ih vec u sredini dok je Monaco doveo henrija i opet su karina jer je covjek los trener.Cist primjer sta trener dobar znaci, mi trebamo dati pare za dobrog trenera kao nikad prije i graditi tim za buducnost a ne kratkorocno...ako vec od Amara nema nista kao sto svi kazu
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 9:10 pm

bogi je napisao/la:
ned nov 04, 2018 8:04 pm
Samo da kažem, sramite se pojedinci, dopustili ste da napravite razdor među plavom porodicom. Mi moramo da se držimo svi zajedno makar svako različito razmišljao. Za život cijeli !
+1
Trebamo se svi skupiti!

Željo je iznad svega!
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 9:11 pm

Oda je zadnji koji treba da ide iz kluba.
Ima ih pun kufer prije njega.
Pita se od govana ne pravi. Ko je govna doveo neka odgovara. I neka namiri stetu klubu.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 9:13 pm

kremenko je napisao/la:
ned nov 04, 2018 9:11 pm
Oda je zadnji koji treba da ide iz kluba.
Ima ih pun kufer prije njega.
Pita se od govana ne pravi. Ko je govna doveo neka odgovara. I neka namiri stetu klubu.
A ko je to po tebi buraz prvi u redu da ode?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 9:16 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned nov 04, 2018 9:13 pm
kremenko je napisao/la:
ned nov 04, 2018 9:11 pm
Oda je zadnji koji treba da ide iz kluba.
Ima ih pun kufer prije njega.
Pita se od govana ne pravi. Ko je govna doveo neka odgovara. I neka namiri stetu klubu.
A ko je to po tebi buraz prvi u redu da ode?
Adis Hadzic.
Ono sto je njemu vrh u zivotu, Želji je dno.
Onda mogu redom i ostali, kako se dogovore.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 251 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija