Moderator/ica: storm_raider

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 4:00 pm

Ja mislim da cemo sad na zimu ježa u leđa da izvinete, kako dovesti nove igrace, ove neke trenutne otpustiti, to ce biti sizifov posao.

Sta ce uprava i Mirsad Beslija da urade, zajedno sa Odovicem. Kako i od kojih para prije svega.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 4:01 pm

amar92 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 3:49 pm
Najlakse napisati “dovedite nam takvog”. Skauting je malo skupa igracka za nas. Jedino naci nekog menadzera koji ce ti dovoditi svoje igrace, ali haj znaj hoce ti igraci biti pogodak ili flopovi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
A Gorica je inace PSG balkana, razbacuju se sa parama. 2 momka sa bazom podataka iz FM a bi radila bolji posao od nase "skauting" sluzbe, makar bi imali vise motiva i zelje za dokazivanjem od Beslije kojem sigurno nije vrhunac karijere biti glavni skaut FK Zeljeznicar
Pa bolan raja sa foruma, Leon cini mi se, je spominjao Rodina puno prije neg je potpisao za Zrinjski. Glumimo neki profesionalizam ali cini mi se da je to u dosta primjera samo jeftina fasada. Oganizaciono i sustinski nismo mi puno odmakli...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 4:03 pm

nikson je napisao/la:
ned nov 04, 2018 3:58 pm
Ma sve je nama skupo, a nije nam skupo gubiti pare od titule, gubiti pare od neigranja lp itd itd...sta je ba skupo **** ga dan vise. Daj meni 10 000 i odoh u Brazil mjesec dana. Naci cu 5 sirotana sto bosi igraju a od Zeca su bolji devet puta, pristat ce za Zelju da igraju za marku jer tamo nemaju ni to a jos cu pored toga pojebat koju brazilku. I kaze skupo je to nama....
Za isto vrijeme i triput manje para nego nam primaju igraci sa klupe
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 4:05 pm

zna li iko od vas pricu vezanu za Goricu ili se samo onako naprdjuje!?
kakva kurceva skaut sluzba Gorice!?!?!?!? za godinu idu putem Rudesa.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 4:05 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
ned nov 04, 2018 3:51 pm
Premier je napisao/la:
ned nov 04, 2018 3:43 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
ned nov 04, 2018 3:36 pm


imamo takvog, Ramovic. :kafa:
Kaze komentator da su odbili 1.3 mil eura za crnju🤔drzimo se mi ipak ramovica, dacica, sehica, osmanovica i sredine tabele, isplativije je
jel to neko mjerilo kvalitete odnosno potvrda da je bolji igrac od Ramovica!?!
Normalno da mjerilo kvalitete, vidjet cemo kad ga prodaju na kraju za koliko ce to biti, uostalom i da nije bolji igrac nije to poenta nego da je sinan solidno povrijeden a i veci i bolji igraci od njega se od nekih povreda nikada nisu oporavili, pa je tesko pouzdati se samo u sinana.Ali takav tip igraca kao sinan i crnjo nam trebaju..
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 4:07 pm

Il moze i ovako :
Misimovic : "Dobar dan gospodine Jovicu, cujem dobro vam ide u Angoli, osvajate titule"
Jovic : "Tako je uvazeni milimetru, kako vam mogu pomoci, bice mi zadovoljstvo
Misimovic : " Trebaju mi trojica camuga, da mogu trcat ko antilope a malo se kontaju i u fudbal, da ne znaju nikakav jezik da ne bi mogli bojkotovat. A ako se bas i ne pokazu na terenu, prebacit cu ih u magacin u Megamixu nek slazu palete. Naravno bit ce te finansijski ukljuceni u sve to, klub ce da vas pripazi koliko moze"
Jovic : "Postovani Senade, saljem vam prvom turom trojicu a o detaljima njihovih plata i moje zarade zbog posredovanja cemo po ustaljenim procedurama"

Al ovo ne moze kod naseg Misketa, jer nama igrace moraju dovoditi menadzeri kriminalci, kabadahije, lopovi itd itd
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 4:10 pm

nikson je napisao/la:
ned nov 04, 2018 4:07 pm
Il moze i ovako :
Misimovic : "Dobar dan gospodine Jovicu, cujem dobro vam ide u Angoli, osvajate titule"
Jovic : "Tako je uvazeni milimetru, kako vam mogu pomoci, bice mi zadovoljstvo
Misimovic : " Trebaju mi trojica camuga, da mogu trcat ko antilope a malo se kontaju i u fudbal, da ne znaju nikakav jezik da ne bi mogli bojkotovat. A ako se bas i ne pokazu na terenu, prebacit cu ih u magacin u Megamixu nek slazu palete. Naravno bit ce te finansijski ukljuceni u sve to, klub ce da vas pripazi koliko moze"
Jovic : "Postovani Senade, saljem vam prvom turom trojicu a o detaljima njihovih plata i moje zarade zbog posredovanja cemo po ustaljenim procedurama"

Al ovo ne moze kod naseg Misketa, jer nama igrace moraju dovoditi menadzeri kriminalci, kabadahije, lopovi itd itd
mi i jesmo ovdje zato sto se upravo tako radi, a ne treba tako.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 4:10 pm

Ma nama treba neki crni razbijac na zadnjeg veznog i neka gazela na krilu.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 4:11 pm

Sta se furate pogresno, cuj molim te daj mu 10.000 KM da dovede siromahe iz Brazila ? :lol: Nisam vas prepoznao menađeri, dovođenje crnaca, latino igraca, stranaca. :lol:
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u ned nov 04, 2018 4:12 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 4:12 pm

Premier je napisao/la:
ned nov 04, 2018 4:05 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
ned nov 04, 2018 3:51 pm
Premier je napisao/la:
ned nov 04, 2018 3:43 pm


Kaze komentator da su odbili 1.3 mil eura za crnju🤔drzimo se mi ipak ramovica, dacica, sehica, osmanovica i sredine tabele, isplativije je
jel to neko mjerilo kvalitete odnosno potvrda da je bolji igrac od Ramovica!?!
Normalno da mjerilo kvalitete, vidjet cemo kad ga prodaju na kraju za koliko ce to biti, uostalom i da nije bolji igrac nije to poenta nego da je sinan solidno povrijeden a i veci i bolji igraci od njega se od nekih povreda nikada nisu oporavili, pa je tesko pouzdati se samo u sinana.Ali takav tip igraca kao sinan i crnjo nam trebaju..
slazem se sa poentom.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 4:12 pm

Kolektivno ludilo
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 4:13 pm

Elegant je napisao/la:
ned nov 04, 2018 4:11 pm
Sta se furate pogresno, cuj molim te daj mu 10.000 KM da dovede siromahe iz Brazila ? :lol: Nisam vas prepoznao menađeri, dovođenje crnaca, latino igraca, stranaca. :lol:
Ma bolje je dovoditi polovnjake iz Srbije. :ne:
Zadnja izmjena: Ljoze_9, dana/u ned nov 04, 2018 4:15 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 4:14 pm

Elegant je napisao/la:
ned nov 04, 2018 4:11 pm
Sta se furate pogresno, cuj molim te daj mu 10.000 KM da dovede siromahe iz Brazila ? :lol: Nisam vas prepoznao menađeri, dovođenje crnaca, latino igraca, stranaca. :lol:

Ako ne kontas poentu, nisi trebao ni komentarisati :) Obidji me pametnjakovicu, idi drkaj na Misketa...meni je vise pun ***** polovnjaka iz Srbije i Hrvatske koji imaju vise nego odlicne plate
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 4:15 pm

LeBlue je napisao/la:
ned nov 04, 2018 12:48 pm
black64 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 6:16 am
LeBlue je napisao/la:
ned nov 04, 2018 12:58 am
Ne znam da li je izvodljivo ali bi ja pokusao dovesti Rusmira Cviku da pomogne u tom sportskom dijelu.
Stvarrno mislis ili se salis ?
Ako je moguce da radi sa ovom trenutnom upravom mislim da bi nam mogao pomoci. Covjek je nesto napravio, dok je bio dio kluba sa ostalim ljudima osvajao je, tako da se ne moze reci da nema uspjeh. Veze ga uspjeh a to je bitno. Radio je i u Kini gdje ima internacionalno iskustvo. Bio je igrac, sportski direktor, trener, ima iskustvo sa vise nivoa. Poredi sad njega i rezultate nasih sportskih direktora zadnjih godina. Volio bih da cujem tvoje misljenje normalno?
Prvo cu da se osvrnem na tu famozni kinesku ligu.Covjek je bio trener u drugoj kineskoj ligi i bukvalno je najuren iz zadnja dva kluba.Rezultat rada u nasem klubu se sveo na to da smo bili pred gasenjem zbog raznih imahinacija licno njega i njemu slicnih.Preporucio bi ti da na wikipediji pogledas sta je sebi covjek nakitio i ako je pola od toga tacno nek ga odma dovedu.A znas onu ko laze taj i krade.Ima toga jos nebi u sitna crevca.O kahvama u zadnje vrijeme sa Zebom i Karicem i tako dalje i tako blize.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 4:20 pm

Pisite "Uprava napolje" ili nemojte - ne interesuje me, ali se jedni prema drugima ponasajte sa minimalnim postovanjem makar. To je osnova foruma.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 4:21 pm

black64 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 4:15 pm
LeBlue je napisao/la:
ned nov 04, 2018 12:48 pm
black64 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 6:16 am


Stvarrno mislis ili se salis ?
Ako je moguce da radi sa ovom trenutnom upravom mislim da bi nam mogao pomoci. Covjek je nesto napravio, dok je bio dio kluba sa ostalim ljudima osvajao je, tako da se ne moze reci da nema uspjeh. Veze ga uspjeh a to je bitno. Radio je i u Kini gdje ima internacionalno iskustvo. Bio je igrac, sportski direktor, trener, ima iskustvo sa vise nivoa. Poredi sad njega i rezultate nasih sportskih direktora zadnjih godina. Volio bih da cujem tvoje misljenje normalno?
Prvo cu da se osvrnem na tu famozni kinesku ligu.Covjek je bio trener u drugoj kineskoj ligi i bukvalno je najuren iz zadnja dva kluba.Rezultat rada u nasem klubu se sveo na to da smo bili pred gasenjem zbog raznih imahinacija licno njega i njemu slicnih.Preporucio bi ti da na wikipediji pogledas sta je sebi covjek nakitio i ako je pola od toga tacno nek ga odma dovedu.A znas onu ko laze taj i krade.Ima toga jos nebi u sitna crevca.O kahvama u zadnje vrijeme sa Zebom i Karicem i tako dalje i tako blize.
Kakav Cviko, budite ozbiljni...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 4:30 pm

Pa realno ako su neki od ciljeva uprave samoodrziv profesionalan klub,zdravi temelji klupske organizacije za sve naredne garniture, i poslovanje po ps u ne mozemo raditi polovicno ove stvari.
Ne mozemo furati transparentnost i placanje doprinosa, i imati visoke zahtjeve za profesionalnost, a imati za panjeve "sportskog direktora" pomocnog trenera, trenera golmana, doktorski tim itd.
To nisu volonterske pozicije... ti ljudi su placeni za obavljanje svog posla i realno je ocekivati izvrsnost u pristupu.
Ljudi se trebaju konstantno dokazivati na poslu... vojnika kluba mi je pun qrac
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
SarajlijaTM
Postovi: 277
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 4:30 pm

Sjećam se jednog treninga... Nakon neriješene utakmice na Grbavici,protiv nekih levata.
Svi stoje u vrsti ispred zapada,jedan pimpla loptu ispred zapada i povremeno je nabija u zid,pa pita ostale: Ko ovdje najbolje puca slobodnjake? Niko ništa,tajac,sagnute glave. Onda on kaže JAA. Opet pimplanje lopte i nabijanje,pa pitanje:Ko ovdje najbolje izvodi kornere? Tajac,pa opet cuješ od istog JAA...
Naravno ciklus sa sličnim pitanjima i upadicama o nesposobnosti i idiotluku ovih u vrsti se nastavio 45 minuta,bez riječi i pomjeranja. Nakon toga mali predah,pa u krug oko terena sat vremena. Tad su reflektori znali goriti do kasno u noć poslje tekme,aklanovi su bili misaona imenica
To je bila jesen,a već na sljedeće ljeto smo uzeli duplu.
Takodjer treba reći da su ovi u vrsti već bili šampioni i isvajaci kupa par puta prije toga,a nisu se kur.cili

Znači svi znamo,šta je potrebno,ovo do sada je prosipanje iz šupljeg u prazno. I kod Slavke,Ade,Edisa,Krčme,Slovenca se govorilo da je to to,a u stvari go qrc,pa tako i Oda. Hvala na svemu,ali nisi za nas trenutno i ako je referanca voli Želju i Željin vojnik i ja sam isto i mnogi koje poznajem,pa nisam za trenera.

Ne interesuje me ko treba ostati bez posla da bi AMAR došao nazad,niko mi nije drazi od ŽELJE!!!


p.s.- Kad se već karte prodaju po ulazima numerisane,onda ne prodaješ iz jednog bunta sve nego iz svakog po malo,da se ne desi da nas 50 stoji na jednom ulazu i kisne,a na ostala 4 nema nikoga. I kad vidim "kupikartu" pitare na vratima,zapitam se ko je ovdje lud? Nismo mi svi na stadionu huligani,ima nas mnogo poštenih i fakultetski obrazovanih,a bgm i naše djece bez posla,koji bi to mnogo pametnije i kulturnije radili.

Pozz svoj raji ovdje,ne pišem dugo,ali čitam,a ova sad situacija nas je baš natjerala na svašta ;)
Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 4:33 pm

Raja, spustite loptu. Znam, loše nam je palo ovih mjesec i po, ovo nije naš Željo, ali ga svi volimo i bit ćemo uz njega. Derbi ko derbi, pogotovo u ovim okolnostima, nikad se ne zna ali ovaj derbi smo baš imali hendikepa i očekivano je ovo. Žalim samo za utakmicama kući, tu smo prosuli i prednost i doveli do zaostatka. Skupit se, izgurati do kraja polusezone, i definitivno rastjerat što treba, i dovesti ciljana pojačanja i ono najvažnije platiti te igrače.

Od mene podrška, ali fakat je vakat za promjenu kursa.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 4:42 pm

black64 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 4:15 pm
LeBlue je napisao/la:
ned nov 04, 2018 12:48 pm
black64 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 6:16 am


Stvarrno mislis ili se salis ?
Ako je moguce da radi sa ovom trenutnom upravom mislim da bi nam mogao pomoci. Covjek je nesto napravio, dok je bio dio kluba sa ostalim ljudima osvajao je, tako da se ne moze reci da nema uspjeh. Veze ga uspjeh a to je bitno. Radio je i u Kini gdje ima internacionalno iskustvo. Bio je igrac, sportski direktor, trener, ima iskustvo sa vise nivoa. Poredi sad njega i rezultate nasih sportskih direktora zadnjih godina. Volio bih da cujem tvoje misljenje normalno?
Prvo cu da se osvrnem na tu famozni kinesku ligu.Covjek je bio trener u drugoj kineskoj ligi i bukvalno je najuren iz zadnja dva kluba.Rezultat rada u nasem klubu se sveo na to da smo bili pred gasenjem zbog raznih imahinacija licno njega i njemu slicnih.Preporucio bi ti da na wikipediji pogledas sta je sebi covjek nakitio i ako je pola od toga tacno nek ga odma dovedu.A znas onu ko laze taj i krade.Ima toga jos nebi u sitna crevca.O kahvama u zadnje vrijeme sa Zebom i Karicem i tako dalje i tako blize.
Da se razumijemo ne poznajem covjeka, ni ti bilo koga ko je bio nesto u Zelji ili ko je trenutno. Znam da se radi o drugoj ligi Kine. Liga koja je jaca od nase po svim parametrima, od trenera, igraca, infrastrukture. Po svim aspektima velesila. Sam sam imao priliku da posjetim tu drzavu. Koji je drugi BiH djelatnik poslije rata otisao vani i nesto napravio? Osim Amara niko. To je taj crnjak ali to je fakta. Umjesto da se da kredit covjeku, sto ode u drugu drzavu, skroz druga kultura, i nesto napravi i profilise sebe to se kod nas smatra necim negativnim. Bolje je i vise reci o sebi, sebe pozicionirati na trzistu, nego da te nigdje nema. Isto ako je neko ostetio klub, u sto i ja vjerujem, sto se vise nesto ne dokaze sudskim postupcima i slicno. Moja teorija je ta da se vise trosilo nego sto se moglo u nadi da ce taj sportski iskorak koji smo tad i imali, da ce on privuci nove ulagace u vidu sponzora. To nije uspjelo.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 75 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija