Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:14 pm

starigrad je napisao/la:
ned nov 04, 2018 12:04 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
ned nov 04, 2018 11:45 am
I ne kontam zasto vam je bitno sta portali pisu,das petobu i pisace ti svako kako zelis da se pise.Sta i da su portali objavili o kradji pisalo bi juce danas bi bilo zaboravljeno.
slazem se da ne treba na to obracati previse paznju. samo, kazem da se u kritiziranju pisanja i samih portala pristupa selektivno. ponavljam, razlike u pisanju se ogledaju u promilima.
Mi manje vise isto pisemo, i izvini ako sam postupio malo bezobrazno, ni ja nemam dlake na jeziku cesto, pa sam mozda bio previse direktan. Slazem se sa ovim gore, u pravu si vjerovatno.

Mada, ja bih vise paznju obratio na probleme u klubu. Daj Boze da su nama mediji jedini problem.

Sta bi ti predlozio konkretno da se ovo rijesi u klubu?

Sta bi uradio da si u UO?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:20 pm

Dekretom zabraniti našim igračima da "igraju" odbranu sa obje ruke na leđima. Tako se igra šota, moravac, žikino...odbrana jok sve vam je-bem strašljivo.
Hoće li iko napasti igrača sa loptom ili se mora svaki čekati da ubaci pa onda šta Bog da
:psujem:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
MU'MIN T.M.
Postovi: 271
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:20 pm

Mi imamo puno nesređenih problema počevši od utakmice u kupu protiv širokog.Tad smo bili prvi ili u bod,dva.Pa nikakvo izdanje i nikom nista, poslije one utakmice sa krupom, mladosti, slobodom...sve gora od gore...pa vrhunac gluposti GOŠK i zvijezda ( Zrinjski je samo ugasio pozar).Davno, davno se trebalo reagirati, a Oda se pogubio, ne zna šta se dešava sa ekipom 2 mjeseca, uprava svako kolo druge suspenduje, pa Arežina i sl.uglavnom svi su pogubili kompas i to davno. Izgubiti derbi, u usporedbi sa našim problemima, nikakva tragedija. Pitari su nikakva ekipa i najgora koja je trenutno prva u zadnjih pet godina (a još mislit kakvi smo tek mi). U svakom slučaju odgovornost SVIH na sunce, pa da idemo dalje.
VOLIM TE ŽELJO.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:22 pm

salle86 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 12:20 pm
Dekretom zabraniti našim igračima da "igraju" odbranu sa obje ruke na leđima. Tako se igra šota, moravac, žikino...odbrana jok sve vam je-bem strašljivo.
Hoće li iko napasti igrača sa loptom ili se mora svaki čekati da ubaci pa onda šta Bog da
:psujem:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Legendo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:32 pm

Gledam ovaj izvještaj, zar je moguće da Vranješ ispada onoliki amater? Kod prvog gola, lik ga okrenu k'o na ringišpilu. Bakrač takođe, pa da je bar probao uklizati da presječe onaj ubačaj, nego gleda k'o tele. Iduću utakmicu dati od prve minute šansu Osmanoviću i Daciću, 'ebo ba više ove plaćenike.
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:34 pm

Obicno ne pisem analize utakmica i ocjene igre jer nisam fudbalski strucnjak. Rađe čitam analize stručnjaka ali oni nažalost slabo više pišu ovdje. Međutim, danas sam odlučio da napišem par riječi jer vidim da ovi komentari poslije derbija nikako ne opisuju stvarnu situaciju juče na terenu nego su više plod naših razočarenja i bijesa zbog svega lošeg što nam se dešava(lo). Mora se objektivno gledati ono šta su naši igrači pokazali juče na terenu bez obzira jesu li inače pichke, izdajice, bojkoteri... I mora se uzeti u obzir koji su inače limiti tih igrača odnosno nivo cjelokupne lige i tog protivnika s kim igraš. Ne možeš gledati kući ManU - Bournemouth i onda očekivati da to isto vidiš na Koševu. I moraš uzeti u obzir kad imaš igrača manje na terenu. A i razlog zašto smo ostali sa igračem manje je isto bitan jer i on nosi psihološku težinu po cijeli tim.
Juče su naši igrali skroz OK utakmicu. Ono što mi svi od njih najviše očekujemo (ili barem tako kažemo) - borili su se muški cijelo vrijeme. Pritiskali su ih stalno, nekad već na njihovoj polovini a nekad kad oni pređu centar. Išli u duele (Šabanadžović postaje zvijer), presijecali njihove dubinske, stizali "ničije" lopte, dobro pokrivali prostor. Ja Vranješa inače u Želji ne volim jer stoji u mjestu i ne angažuje se, ali juče je pokrivao pola terena, nema gdje ga nije bilo. Fino smo držali sredinu, pokušavali smo po bokovima proći, par puta je uspjelo. Veselinović je majstorski igrao. A i ostali su bili svi na nivou jedne takve utakmice. Nemamo brze igrače u sredini koji mogu pobjeći. Protivnik je brže gradio napad, uigraniji su ali opet je naša odbrana to uglavnom riješavala. Paviću je onaj centrirao ispod noge...jebi ga, desi se, a vamo Bakraču prođe Ahmetović. Dragi Bakrače (a i ti Rodine kod drugog gola), kad ide centaršut, ne možeš samo loptu gledati, moraš pratiti cijelo vrijeme i gdje ti je igrač kojeg čuvaš. Ali dobri ste inače.
Uglavnom bila je borbena igra, ravnopravna s protivnikom, psihološki stabilni dok nije došao punac i istjerao nam štopera. Onda više nismo bili ravnopravni ali smo ostali borbeni i začudo psihološki stabilni. Gol je greška Rodina, nije pazio na Ahmetovića. Kad igraš s igračem manje sve je teže nego inače. Mislim da smo i tih dobro odigrali, koliko je bilo moguće. Bilo je i par šansi iz finih akcija kad smo ih stisli, ali džaba, Ja ne znam šta ljudi više očekuju kad imaš igrača manje na terenu. Odović je objasnio zašto je izveo Ćurketa, a ne Vranješa, vrlo jasno.
Meni je juče najteže pala nepravda, što je neopravdano isključen Bakrač. I suđenje u I pol. je bilo tendenciozno u njihovu korist. Teško je poslije takvog "poraza". Ali optimista sam jer sam vidio igrače kako se bore, kako nisu potonuli poslije crvenog kartona, vidio sam majstora Veselinovića, vidio sam jednog sasvim novog Vranješa, vidio sam Šabana koji se bori kao Puyol, vidio sam opet ekipu s karakterom. trebaju nastaviti fino raditi, a uz par (ali samo par) pojačanja na zimu možemo svašta napraviti na proljeće.

p.s. ove nebuloze oko tjeranja trenera, cijele ekipe i Uprave ne vrijedi ni komentarisati.
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:34 pm

slika
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:35 pm

?
Siniša Zilić Rodin Pavić
Osmanović Šabanadžović
Jazvić Dacić Veselinović
Krpić

Za Tuzlu.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:35 pm

A da je recmoi Kemo odigrao sinoc kao Bakrac,mislim da bi ga razapeli danas.,
 
Blueworld21
Postovi: 338
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:36 pm

Ja da sam u UO Zelje bi ponudio ostavke jer je ocigledno da su se pogubili ko abdest. Ponudio ne znaci da ce biti usvojene ali je vazno da i oni pokazu da prihvataju odgovornost. Na skupsitini kluba koja je izabrana legitimno je da da svoj sud i ako im ne usvoje ostavke makar onda ce znati da i na papiru imaju podrsku. Oda odlazi!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:37 pm

Sjećam se kad smo na početku sezone govorili kako imamo ubjedljivo najjači vezni red u državi, kako će neki neopravdano imati manje minuta na terenu... a sad shvatamo da mi imamo jednog i po veznjaka.

Ako ništa, imamo bekove (iako nemamo zamjene za njih). Dalje, zbog Ode nemamo uigran stoperski tandem, imamo jedno i po krilo, jednog napadača i dva solidna igrača na poziciji polušpica.

Tražiti na zimu pojačanja, riješiti se pola ovih igrača koji su tu sad, malo odriješiti kesu, pa će možda i biti nešto od nas.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:44 pm

starigrad je napisao/la:
ned nov 04, 2018 12:40 pm
storm_raider je napisao/la:
ned nov 04, 2018 12:14 pm
starigrad je napisao/la:
ned nov 04, 2018 12:04 pm


slazem se da ne treba na to obracati previse paznju. samo, kazem da se u kritiziranju pisanja i samih portala pristupa selektivno. ponavljam, razlike u pisanju se ogledaju u promilima.
Mi manje vise isto pisemo, i izvini ako sam postupio malo bezobrazno, ni ja nemam dlake na jeziku cesto, pa sam mozda bio previse direktan. Slazem se sa ovim gore, u pravu si vjerovatno.

Mada, ja bih vise paznju obratio na probleme u klubu. Daj Boze da su nama mediji jedini problem.

Sta bi ti predlozio konkretno da se ovo rijesi u klubu?

Sta bi uradio da si u UO?
da bih davao, bilo kakve, smjernice trebam informacije iznutra. ko s kim, ko protiv koga, ko je smeker, ko zakuhava, ko zabusava, ko je pregorio, ko je preopterecen... nemam pojma ni o cemu navedenom, pa necu ni da palamudim i pravim se pametan, a u stvari nemam pojma.

jednom napisah. moze Zeljo i bez senada i bez amara. bio prije njih, bit ce poslije njih. ima novih senada, amara, vukotica, bajramovica, nikolica, hadziosmanovica... koji ce doci, htjeli mi to ili ne, jer vrijeme i godine svakoga pregaze.

samo je razlika kakav trag neko ostavi iza sebe.
Aferim, nista dodati ni oduzeti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:46 pm

storm_raider je napisao/la:
ned nov 04, 2018 12:03 pm
plavi brat je napisao/la:
ned nov 04, 2018 11:55 am
storm_raider je napisao/la:
ned nov 04, 2018 11:44 am


Nece nikada, po cijenu da ga ugasimo.
Daj Boze da si upravu.
Ja na onaj forum i portal uopste nisam ulazio od dana kad smo makli od tamo(godinama).
I udjem neki dan (kad se cipiripi zalio da mu tamo kopiraju i ismijavaju post) da vidim kakva je to bolest. Ono sto sam procitao,nerazlikuje se mnogo od ovih stvari sto mnogi pisu ovdje u zadnje vrijeme i sve su glasniji
NA HAJR
Pazi, ljudi su ljuti, treba ih razumjeti. Svi smo ljuti. Ja ne mogu da shvatim da pored svih uspjeha pored terena (a njih stvarno ima nerealno puno), mi na samom terenu gubimo glavu. Stvarno ne mogu da shvatim. Nisam nikakav strucnjak, u drugoj sam industriji koja nikakve veze nema sa ovim, ali cini se covjeku da vidi neke stvari bolje.. opet, vjerovatno grijesim.
Razumijem buraz,ljut sam i ja.
I ja sam imao sto-sta reci Odi u toku tekme i Odi i svima.I meni se cini da sve znam i vidim bolje od ikog,ali ipak mi negdje u podsvjesti stoji da je Oda trener,da je on s njima svaki dan i da on najbolje zna sve razloge zasto ko i koliko treba da igra.
Sacekam kraj meca,dodjem kuci,pregledam snimak,prespavam pa tek onda(hladne glave) komentarisem igru i trenera.Recimo,sto se tice ovog,sto Cuki a ne Vranjes izmjena.
Oda je sigurno izmedju ostalog,racunao na njegovu lijevicu,jer je on trenutno jedini igrac koji ima iole dobar sut,pogotovo sa distance.Mozda se bas to i uigravalo.
Jos nesto;kad je objavljeno ko sudi mec,automaCki sr napravio pritisak na nas,ubijanje u pojam,vrijedjanje inteligencije.
Potpuno isti osjecaj sam imao kao pred prosli derbi kad je kaljanac sudio...ocekivao sam remi a potajno se nadao pobjedi...mada sam znao da nemozemo dobit,jer ti nece dopustiti sudija koji je dosao po zadatku,protiv ovakvih stvari se posteno nemoze boriti.Ja bih najsretniji bio kad bi derbije sudio stranac,pa nek bolji pobjedi,nije mi tesko boljem ruku pruzit i cestitati...al ovako...hmmm...mogu se samo nervirat,raspravjat i svadjat s debilima (pitama i "neutralnim") koji se prave naivni i glupi i ćoravi.
Neznam,neznam.......nemoj te me vise...
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:48 pm

black64 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 6:16 am
LeBlue je napisao/la:
ned nov 04, 2018 12:58 am
Ne znam da li je izvodljivo ali bi ja pokusao dovesti Rusmira Cviku da pomogne u tom sportskom dijelu.
Stvarrno mislis ili se salis ?
Ako je moguce da radi sa ovom trenutnom upravom mislim da bi nam mogao pomoci. Covjek je nesto napravio, dok je bio dio kluba sa ostalim ljudima osvajao je, tako da se ne moze reci da nema uspjeh. Veze ga uspjeh a to je bitno. Radio je i u Kini gdje ima internacionalno iskustvo. Bio je igrac, sportski direktor, trener, ima iskustvo sa vise nivoa. Poredi sad njega i rezultate nasih sportskih direktora zadnjih godina. Volio bih da cujem tvoje misljenje normalno?
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:51 pm

Prrvise lose atmosfere,previse losih igraca i previse losih odluka,da bi izvukli nesto vise sinoc od poraza.
Poraz boli kakav god on bio.
Igras protiv ekipe koju je procepilo,koja ima pokretan navalni red i vrsi pritisak. Uglavnom golove daju iz prekida ili iz centarsuteva.
Tako da ne mozes sa manje pokretnom vezom krenuti na njih,jer su sinoc morali igrati Hajdarevic i Ramovic,da bi mi tu neutralisali njihovu veznu liniju. Koja nije kreativna ali je pokretljivija. Ali nisu iz raznozarnih razloga.
Pri tome imas jedno krilo koje je toliko glupo. Ja ne mogu da vjerujem,da covjek ni jednom nije se ubacio naprijed nakon skoka Krpica. Ne mogu da vjerujem da te ustopaju Pidro ili Sabanovic. Sabanovic je imao veliki problema sa Veselim,ali ovog tokmaka Pidro ustopa. Haj sto te ustopa nego nisi se ni potrudio da bude drugacije.
Zajmovic i Zec nezanju osnovne kretnje za krilo.
Tacno je da je sudjenje bilo lose. Bakracev prvi zuti je smijesan. Tatar za ono kad je dobio zuti ,to se hladno daje crveni . Pa onako slicno je Ramos dobio crveni kad je Mesija opalio po nogama.
Bilo je jos materijala.
Ali za ubuduce mi je ovo posebno vazno sto cu istaci.
Sljedece tekme i sljedeci derbiji. Fino bi im pustao ponasanje Amara Rahmanovica,pa bi im pustao pjesmice koje pjevaju po kafanama.
Kad mi njih dobijemo i 3 puta u sezoni,ja ne znam da su nasi radili onakve stvari i one seljakluke. E neka gospodo nasa draga,to vam je za nauk za ubuduce.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u ned nov 04, 2018 12:55 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:52 pm

Sve objašnjeno na kraju izvještaja 1921.ba
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:53 pm

Morzhy je napisao/la:
ned nov 04, 2018 12:52 pm
Sve objašnjeno na kraju izvještaja 1921.ba
:doktor: :placeodsmijeha:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:02 pm

E jesmo se nadali Bakracu ko da je Sergio Ramos, i jeba nas Bakrac za sva vremena, ko djuru krsta.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:05 pm

Jos niko odgovornost za ovo stanje preuzeo nije...
1921-1987-2007
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 1:09 pm

bistrikboy je napisao/la:
ned nov 04, 2018 1:05 pm
Jos niko odgovornost za ovo stanje preuzeo nije...
Je li vakat za neke promjene i u upravljackim strukturama?
1987

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 185 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija