Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 11:25 am

Mene Odović nervira jer je pravi alibi trener. Pa eto ja kažem igračima ovo, oni urade ono, znate neki igrači ono, i dođe pitanje koji igrači, on odgovori sa neću da kažem ili znaju oni ko su. :lol:

Odluči se, ili ćeš biti na strani igrača i riješavati probleme interno, ili ćeš fino iznijeti ko i šta opstruira i kako se i šta radi. Nemoj polovično jer ispadaš *****
1987
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 11:29 am

shzna je napisao/la:
ned nov 04, 2018 11:25 am
Mene Odović nervira jer je pravi alibi trener. Pa eto ja kažem igračima ovo, oni urade ono, znate neki igrači ono, i dođe pitanje koji igrači, on odgovori sa neću da kažem. :lol:
Svi smo ga prizeljkivali.. i opet se prica isto kao i drugi put kada je otisao. Ne znam, nisam pametan. Ja bih volio da vidim Odovica u strucnom stabu, a nekoga jaceg karakterno na mjestu glavnog trenera. Oda je previse dobar, i plasim se da ga ne potrosimo. A hocemo...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 11:34 am

Neka je kurvama malim danas slobodno,zasluzili su, izgubili su samo jednim golom razlike...
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 11:37 am

storm_raider je napisao/la:
ned nov 04, 2018 11:29 am
shzna je napisao/la:
ned nov 04, 2018 11:25 am
Mene Odović nervira jer je pravi alibi trener. Pa eto ja kažem igračima ovo, oni urade ono, znate neki igrači ono, i dođe pitanje koji igrači, on odgovori sa neću da kažem. :lol:
Svi smo ga prizeljkivali.. i opet se prica isto kao i drugi put kada je otisao. Ne znam, nisam pametan. Ja bih volio da vidim Odovica u strucnom stabu, a nekoga jaceg karakterno na mjestu glavnog trenera. Oda je previse dobar, i plasim se da ga ne potrosimo. A hocemo...
Nismo mi merhamet,dobar slavko dobar oda,dobar sam i ja ko hljeb vjeruj mi pa ne mogu biti trener FKZ.
I sta ako smo ga prizeljkivali,mi kao navijaci mozemo prizeljkivati koga hocemo ali valjda bi u klububtrebala biti strucna osoba ili visse njih koji znaju odabrati i trenera i igraca bez da se prisluskuje glas navijaca.
Gdje je i sta radi Mirsad Beslija ?
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 11:37 am

Imali su priliku da presjeku,uradili su to polovično kao i sve dosad što su uradili. Nakon silnih sastanaka,odluka,rezanja plata,suspenzija epilog je nula osvojenih bodova...nula bodova. Kao da bi nekom ovdje bilo krivo da je ekipa u kojoj je Dženo Osmanović jedan od iskusnijih osvojila nula bodova...ne bi nikome,ali opet smo gledali međusobno pičkaranje igrača,svađu i čuvanje nogu. Sudija je pokvario sve crvenim kartonom jer im je dao alibi pa mi mislimo da bi 11 na 11 bilo drugačije...bilo bi,primili bi još dva jer su pitari gladni uspjeha,a naši su mrtvalji koji ne znaju zašto se bave sportom kojim se bave i zašto su u klubu u kojem jesu. Mrtvalji. I opet nisu krivi,trebali su biti na tribini,a mi da gledamo bilo kakvu borbu na terenu...bilo kakvu...nešto
Mi smo u drugom dijelu ovog prvog dijela sezone zreli za ispadanja, mislim da smo bolji samo od Krupe na Vrbasu...i kao takvi treći na tabeli...od prvog favorita za titulu postadosmo kanta za napucavanje. FK Polovični
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 11:38 am

Charlie Sheen je napisao/la:
ned nov 04, 2018 11:37 am
storm_raider je napisao/la:
ned nov 04, 2018 11:29 am
shzna je napisao/la:
ned nov 04, 2018 11:25 am
Mene Odović nervira jer je pravi alibi trener. Pa eto ja kažem igračima ovo, oni urade ono, znate neki igrači ono, i dođe pitanje koji igrači, on odgovori sa neću da kažem. :lol:
Svi smo ga prizeljkivali.. i opet se prica isto kao i drugi put kada je otisao. Ne znam, nisam pametan. Ja bih volio da vidim Odovica u strucnom stabu, a nekoga jaceg karakterno na mjestu glavnog trenera. Oda je previse dobar, i plasim se da ga ne potrosimo. A hocemo...
Nismo mi merhamet,dobar slavko dobar oda, dobar sam i ja ko hljeb vjeruj mi pa ne mogu biti trener FKZ.
I sta ako smo ga prizeljkivali,mi kao navijaci mozemo prizeljkivati koga hocemo ali valjda bi u klububtrebala biti strucna osoba ili visse njih koji znaju odabrati i trenera i igraca bez da se prisluskuje glas navijaca.
Gdje je i sta radi Mirsad Beslija ?
:rofl:
Dobra poenta, ali nisi shvatio. Kazem da je previse dobar za ovu poziciju (nije fakin, mangup.., kako hoces), tako da se slazemo. Ostalo si takodjer u pravu. Mirso nestao.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Blueworld21
Postovi: 339
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 11:39 am

Ma medijski partner je sve a samo nije medijski. Pitarsko urednistvo koje drka na sve sto ima veze sa Sarajevom pushe karine da budu i njima al ne mogu da ulete od onih ss smetljara al zato smo mi poletili. Ja se slazem da je najbolje da svi predjemo na 1921 prvo bicemo zasticeni od laznih nikova i trolova jer svaki pitar se moze ovdje registrovat i pretvarat da je manijak.... Odovic evo vec tri mjeseca nije uspio da nadje prvih 11 a najcesce promjene je radio u zadnjoj liniji zato i izgledamo presmjesno nazad jer se ne mogu stoperi uigrat. Oda odlazi!!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 11:42 am

Ako ne pobjedimo sve 3 preostale tekme ovaj forum ce postati identican onom tamo,bez imalo razlike.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 11:43 am

Što je najgore ovo je još jedna uzalud potrošena godina. Da smo bar stvorili ekipu, ugrali nešto pa da se na nekim pozicijama malo pojačamo i krenemo napokon kako treba sljedeće godine...
A ovako, ne znaš hoćeš li tražiti novog trenera, treba ti 10 novih igrača, otjeraj pola ekipe, raskidi ugovora, jebavanja i slično.
Eh sad, ako je već u planu ostanak Odovića na duži period onda ovu sezonu treba iskoristiti maksimalno.
Prvo što mislim je uigravanje jebene odbrane: Stevanović, Bakrač, Rodin, Pavić. Može se vala napraviti beton odbrana ako se iskoristi ovo vrijeme za uigravanje, a ima ga i previše. Nadam se da Odović nije toliko glup pa da Bakrač zbog onog sinoć završi svoju epizodu ovdje. Ja da sam na njegovom mjestu prva stvar koju bih radio je uigravanje te četvorke (naravno i Osmankovića sa njima) za sljedeću sezonu. Nek im kaže šta želi od njih, kako, zašto, šta moraju izbaciti, popraviti i fakat se može napraviti beton odbrana.
Onda, može se dosta toga iz ove sezone vidjeti šta mogu juniori. Šehići, Osmanović, Dacić, Zubanović...
Vidjeti ko može, koliko može da se ne dovode bespotrebno neki nepoznati, a imaš u ekipi možda bolje igrače samo što ti to ne znaš.
Dalje, ostaviti Ramovića da se potpuno oporavi, ne uništavati momka. Nek bude na 100% i nek u drugom dijelu sezone zaigra. I onda i sa njim vidjeti šta može i koliko može jer vjerovatno neće biti onaj stari... Nije mi jasno zašto se Daciću ne daje prilika. I to se treba iskoristiti pa da bude spreman i da stekne to neko iskustvo za sljedeću godinu.
Stalne promjene igrača i trenera ne vode nigdje. i Sarajevo dok nije jednom presjeklo pa ostavilo i uigralo nije moglo ništa. E zato i govorim da treba ovu sezonu iskoristiti za uigravanje i vidjeti ko šta može pa u skladu sa tim dovoditi pojačanja.
Što se mene tiče ja bih se na zimu riješio: Bogičević, Blagojević, Zec, Arežina, Fejzića u penziju nek trenira omladinu, Vranješ. Šabanadžović će biti prodan, Kjosevskog ako bi mogli kome uvaliti, ako ne nek grije klupu, a dovesti golmana.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 11:44 am

plavi brat je napisao/la:
ned nov 04, 2018 11:42 am
Ako ne pobjedimo sve 3 preostale tekme ovaj forum ce postati identican onom tamo,bez imalo razlike.
Nece nikada, po cijenu da ga ugasimo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 11:45 am

I ne kontam zasto vam je bitno sta portali pisu,das petobu i pisace ti svako kako zelis da se pise.Sta i da su portali objavili o kradji pisalo bi juce danas bi bilo zaboravljeno.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 11:50 am

VIDEO/ FOTO: FK Sarajevo – FK Željezničar 2:1

http://1921.ba/video-foto-fk-sarajevo-f ... ar-21-5227
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 11:51 am

Charlie Sheen je napisao/la:
ned nov 04, 2018 11:45 am
I ne kontam zasto vam je bitno sta portali pisu,das petobu i pisace ti svako kako zelis da se pise.Sta i da su portali objavili o kradji pisalo bi juce danas bi bilo zaboravljeno.
Ni meni, ali svakom svoje. Ja stvarno podrzavam napor ove Uprave, to svi znate, ali za ovu situaciju svi su krivi, ukljucujuci i njih. Neka rjesavaju kako znaju i mogu. Ili neka traze bolje od sebe.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 11:55 am

storm_raider je napisao/la:
ned nov 04, 2018 11:44 am
plavi brat je napisao/la:
ned nov 04, 2018 11:42 am
Ako ne pobjedimo sve 3 preostale tekme ovaj forum ce postati identican onom tamo,bez imalo razlike.
Nece nikada, po cijenu da ga ugasimo.
Daj Boze da si upravu.
Ja na onaj forum i portal uopste nisam ulazio od dana kad smo makli od tamo(godinama).
I udjem neki dan (kad se cipiripi zalio da mu tamo kopiraju i ismijavaju post) da vidim kakva je to bolest. Ono sto sam procitao,nerazlikuje se mnogo od ovih stvari sto mnogi pisu ovdje u zadnje vrijeme i sve su glasniji
NA HAJR
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:03 pm

plavi brat je napisao/la:
ned nov 04, 2018 11:55 am
storm_raider je napisao/la:
ned nov 04, 2018 11:44 am
plavi brat je napisao/la:
ned nov 04, 2018 11:42 am
Ako ne pobjedimo sve 3 preostale tekme ovaj forum ce postati identican onom tamo,bez imalo razlike.
Nece nikada, po cijenu da ga ugasimo.
Daj Boze da si upravu.
Ja na onaj forum i portal uopste nisam ulazio od dana kad smo makli od tamo(godinama).
I udjem neki dan (kad se cipiripi zalio da mu tamo kopiraju i ismijavaju post) da vidim kakva je to bolest. Ono sto sam procitao,nerazlikuje se mnogo od ovih stvari sto mnogi pisu ovdje u zadnje vrijeme i sve su glasniji
NA HAJR
Pazi, ljudi su ljuti, treba ih razumjeti. Svi smo ljuti. Ja ne mogu da shvatim da pored svih uspjeha pored terena (a njih stvarno ima nerealno puno), mi na samom terenu gubimo glavu. Stvarno ne mogu da shvatim. Nisam nikakav strucnjak, u drugoj sam industriji koja nikakve veze nema sa ovim, ali cini se covjeku da vidi neke stvari bolje.. opet, vjerovatno grijesim.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:04 pm

Blueworld21 je napisao/la:
ned nov 04, 2018 11:39 am
Ma medijski partner je sve a samo nije medijski. Pitarsko urednistvo koje drka na sve sto ima veze sa Sarajevom pushe karine da budu i njima al ne mogu da ulete od onih ss smetljara al zato smo mi poletili. Ja se slazem da je najbolje da svi predjemo na 1921 prvo bicemo zasticeni od laznih nikova i trolova jer svaki pitar se moze ovdje registrovat i pretvarat da je manijak.... Odovic evo vec tri mjeseca nije uspio da nadje prvih 11 a najcesce promjene je radio u zadnjoj liniji zato i izgledamo presmjesno nazad jer se ne mogu stoperi uigrat. Oda odlazi!!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ljudi koji rade na ovom portalu bi se sutra pet svojih plata odrekli da se mi ugasimo. Takvi ljudi jednostavno, zadojeni pitari. Nista lose i ja sam takav Zeljovac, ali ne znam ko ih uze za medijskog partnera.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:04 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
ned nov 04, 2018 11:34 am
Neka je kurvama malim danas slobodno,zasluzili su, izgubili su samo jednim golom razlike...
E cuj slobodno :rofl1: .
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:06 pm

samo_plavo je napisao/la:
ned nov 04, 2018 11:43 am
Što je najgore ovo je još jedna uzalud potrošena godina. Da smo bar stvorili ekipu, ugrali nešto pa da se na nekim pozicijama malo pojačamo i krenemo napokon kako treba sljedeće godine...
A ovako, ne znaš hoćeš li tražiti novog trenera, treba ti 10 novih igrača, otjeraj pola ekipe, raskidi ugovora, jebavanja i slično.
Eh sad, ako je već u planu ostanak Odovića na duži period onda ovu sezonu treba iskoristiti maksimalno.
Prvo što mislim je uigravanje jebene odbrane: Stevanović, Bakrač, Rodin, Pavić. Može se vala napraviti beton odbrana ako se iskoristi ovo vrijeme za uigravanje, a ima ga i previše. Nadam se da Odović nije toliko glup pa da Bakrač zbog onog sinoć završi svoju epizodu ovdje. Ja da sam na njegovom mjestu prva stvar koju bih radio je uigravanje te četvorke (naravno i Osmankovića sa njima) za sljedeću sezonu. Nek im kaže šta želi od njih, kako, zašto, šta moraju izbaciti, popraviti i fakat se može napraviti beton odbrana.
Onda, može se dosta toga iz ove sezone vidjeti šta mogu juniori. Šehići, Osmanović, Dacić, Zubanović...
Vidjeti ko može, koliko može da se ne dovode bespotrebno neki nepoznati, a imaš u ekipi možda bolje igrače samo što ti to ne znaš.
Dalje, ostaviti Ramovića da se potpuno oporavi, ne uništavati momka. Nek bude na 100% i nek u drugom dijelu sezone zaigra. I onda i sa njim vidjeti šta može i koliko može jer vjerovatno neće biti onaj stari... Nije mi jasno zašto se Daciću ne daje prilika. I to se treba iskoristiti pa da bude spreman i da stekne to neko iskustvo za sljedeću godinu.
Stalne promjene igrača i trenera ne vode nigdje. i Sarajevo dok nije jednom presjeklo pa ostavilo i uigralo nije moglo ništa. E zato i govorim da treba ovu sezonu iskoristiti za uigravanje i vidjeti ko šta može pa u skladu sa tim dovoditi pojačanja.
Što se mene tiče ja bih se na zimu riješio: Bogičević, Blagojević, Zec, Arežina, Fejzića u penziju nek trenira omladinu, Vranješ. Šabanadžović će biti prodan, Kjosevskog ako bi mogli kome uvaliti, ako ne nek grije klupu, a dovesti golmana.
Upravo to. Reci da smo halalili borbu za titulu i da je plan za narednu godinu takav i takav, Napraviti kostur i dovoditi malo ali kvalitetnije. Ostaviti Odu ne zato sto je najbolji trener vec zato sto se treba napraviti neki plan i drzati ga se, a mjenjanjem trenera svaki cas se to ne moze uraditi. Sta rade nasi SD/skauti? Ok nema love dovesti prave provjerene igrace, ajde brate trci po bosni od kluba do kluba snimaj ne moze biti da nema mogucih talenata, plus u OP malo ozbiljnije poraditi na momcima koji obecavaju, malo im pojacati individualne treninge, dovesti ih ponekad i na trening prvog tima ( lupam ali nesto malo pomaknuti od ustaljenog tretmana).
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:06 pm

Uprava podhitno mora naci prava rjesenja inace ce i oni brzo da odu iz kluba. Mislim da ce i navijaci izgubiti i strpljenje, mislim svaka cast na svemu sto su uradili sto se tice infrastrukture, ali evo vec u zadnje tri godine nit imamo igre, nit imamo igrace, a bogami ni trenera.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 04, 2018 12:08 pm

Ma mismo izgubili ovaj derbi sa posljednjim sudijskim zvizdukom protiv Zvijezda 09.
Pogubili smo konce i nikad nisam napadao ovu upravu ali da ocigledno nemaju pojma sta rade to je vise nego ocito.
Suspenduju Vranesa i Arezinu (za Arezinu glavni razlog suspenzije kolko se sjecam zato sto je u svom svijetu) pa suspenduju
Vedrana oduzmu traku kapitensku, u tom vrate Vranjesa (bez ikakvog objasnjenja zasto su ga vratili i sto su ga suspendovali) vrate Vedrana na gol, zuspenduju Blagojevica, Bogicevica, Zebu...
Nesto je trulo u drzavi Danskoj a i bolesno

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 34 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija