Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 9:59 pm

E moj Zeljo... Sudija nas je debelo ostetio, oni jesu za malo bili bolji, to im niko ne moze oduzeti, ali nas je sudija ostetio. Uz takvu pomoc, mi nismo mogli mnogo.

Idemo dalje, raduje mali Osmanovic, decko izgleda nevjerovatno. Momcino, molim te, samo treniraj, mani se sise i biraj sebi drustvo. Bices ti igracina, ali prolij dosta krvi i znoja na tom putu!

Idemo dobiti Tuzlu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 10:02 pm

storm_raider je napisao/la:
sub nov 03, 2018 9:59 pm
E moj Zeljo... Sudija nas je debelo ostetio, oni jesu za malo bili bolji, to im niko ne moze oduzeti, ali nas je sudija ostetio. Uz takvu pomoc, mi nismo mogli mnogo.

Idemo dalje, raduje mali Osmanovic, decko izgleda nevjerovatno. Momcino, molim te, samo treniraj, mani se sise i biraj sebi drustvo. Bices ti igracina, ali prolij dosta krvi i znoja na tom putu!

Idemo dobiti Tuzlu.
Sta imas protiv sise?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 10:02 pm

Mlad je jos i za to. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 10:04 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 10:04 pm

kokoška je napisao/la:
sub nov 03, 2018 8:03 pm
Platis kartu i onda gledas Peljtu u glavnoj ulozi, sramota je nasa a ne njegova jer smo mi dopustili da nemamo nikoga u sasvezu ustvari nemamo nikakav autoritet da napravi pritisak na savez i da sudije dobro paze kako ce da sude protiv nas a ne da se snama sprda ko god stigne eto na sta smo spali, da nam hladno jedan debilici za minutu pokaze 2 zuta (crveni) a da pritom nema isti kriterij u istim minutama za drugu ekipu.
Nece Miske da napada jerana Begića valja sa drugom u dzamiju!! Nikad zalbu nismo poslali odkad je Miske glavni.
Pametnom dosta....
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 10:13 pm

teatrale36 je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:04 pm
kokoška je napisao/la:
sub nov 03, 2018 8:03 pm
Platis kartu i onda gledas Peljtu u glavnoj ulozi, sramota je nasa a ne njegova jer smo mi dopustili da nemamo nikoga u sasvezu ustvari nemamo nikakav autoritet da napravi pritisak na savez i da sudije dobro paze kako ce da sude protiv nas a ne da se snama sprda ko god stigne eto na sta smo spali, da nam hladno jedan debilici za minutu pokaze 2 zuta (crveni) a da pritom nema isti kriterij u istim minutama za drugu ekipu.
Nece Miske da napada jerana Begića valja sa drugom u dzamiju!! Nikad zalbu nismo poslali odkad je Miske glavni.
Pametnom dosta....
Nije istina, zalbe su se slale u vise navrata, nijedna nije imala pozitivan odgovor. Ovo o dzamiji i slicno, necu komentarisati, a i tebe molim da se sudrzis od takvih insinuacija ovdje. Nas je problem sto nemamo zastitu u sudijskoj organizaciji i to se mora promjeniti. To su strateska mjesta za klub, odnosno nacin na koji je moguce zastiti investiciju. Ne pisem o namjestanju naravno, vec pisem o zastiti. Sramotno je da smo sebi dopustili da nemamo stratesku zastitu u Savezu, koliko god saradjivali sa Savezom oko infrastrukturalnih projekata.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 10:22 pm

storm_raider je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:13 pm
teatrale36 je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:04 pm
kokoška je napisao/la:
sub nov 03, 2018 8:03 pm
Platis kartu i onda gledas Peljtu u glavnoj ulozi, sramota je nasa a ne njegova jer smo mi dopustili da nemamo nikoga u sasvezu ustvari nemamo nikakav autoritet da napravi pritisak na savez i da sudije dobro paze kako ce da sude protiv nas a ne da se snama sprda ko god stigne eto na sta smo spali, da nam hladno jedan debilici za minutu pokaze 2 zuta (crveni) a da pritom nema isti kriterij u istim minutama za drugu ekipu.
Nece Miske da napada jerana Begića valja sa drugom u dzamiju!! Nikad zalbu nismo poslali odkad je Miske glavni.
Pametnom dosta....
Nije istina, zalbe su se slale u vise navrata, nijedna nije imala pozitivan odgovor. Ovo o dzamiji i slicno, necu komentarisati, a i tebe molim da se sudrzis od takvih insinuacija ovdje. Nas je problem sto nemamo zastitu u sudijskoj organizaciji i to se mora promjeniti. To su strateska mjesta za klub, odnosno nacin na koji je moguce zastiti investiciju. Ne pisem o namjestanju naravno, vec pisem o zastiti. Sramotno je da smo sebi dopustili da nemamo stratesku zastitu u Savezu, koliko god saradjivali sa Savezom oko infrastrukturalnih projekata.
Ne znate neke stvari raditi a gurate se, sta vam god neko kaze vi tako uradite, kaze MUP stavi mrežu na istok vi stavite, nemoj kisobrane unositi na tribinau bez krova vi nama koji smo odvojili od usta svoje djece da damo i sagradiimo tribinu zabranite da uneseno. A ovi unose milion petardi i bengalki.
O sportskom segmentu vise nemam snage da pričam kad djeca vise ne mogu ovu patnju gledati.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 10:25 pm

E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 10:27 pm

Kojih bolan 7-8 milja. Jesi li ti normalan kad tako misliš, pišeš. 7-8 stoja je plafon ovima.
Imaš 90 minuta da pokažeš bilo šta, taman da je sa druge strane Barselona ti moraš bar pokazati smisao tvog posla, karijere, života.
Nogomet nije komplikovan sport, 11 protiv 11 gdje se trudiš da više zabiješ golova od protivnika, ili da primiš manje kako ti draže.
Mi za 90 minuta ne pokažemo ništa što čini nogomet nogometom, ja se još čudim kako je moguće biti profesionalac a ne znati dodati prvom slobodnom do sebe, otkriti se, centrirati, skočiti, ošutati po golu. Haj da je 10 minuta pa bih i shvatio, ali 90. Ku-rac si ti profesionalac. Šta treniraš, šta si čitav život radio. Može mi neko prodavati maglu o američkom nogometu, ali o ovom europskom vala i ne može.
I čudimo se gdje su navijači. Mene stid što sam hajcao raju da idu, što sam opet pogazio riječ i otišao i ja. Kome, čemu?
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 10:30 pm

Ma treba biti malo i objektivan i hladne glave pogledati sve.
Sta smo ocekivali od ove sezone? To smo i dobili. Igru bez igre povremeno to simpatixno izgleda povremeno uzasno jer se sve proba nabrzinu.
U sezonu smo usli bez za nas najboljih igraca Zakarica, Voje, Ramovica, Graovca.
Dodas da te razocarao Vranjes, Hajdarevic ne napreduje kako treba.
Zakaricevih 18 golova 11 asistencija nismo uspjeli nadomiriti, Krpic veci kiler od Voje ali fali u igri, Ramovic povrijedjen Cuki tu i tamo ga zamjeni.
Saban je urario ono sto Hajdarevic nije, a to je bilo kakav napredak. Graovca isto nismo namirili. To je puno. Od zadnje pobjede na derbiju nama je ja mislim samo Fejzic igrao. Toliko o tome.
Treba vremena, mora se neko ozbiljnije posvetiti ovome. Koliko god da smo treci ovo je neozbiljno.
Kad pogledas statistiku da ti je Zec drugi strijelac, a prosle sezone covjek je izbacem zbog slabe realizacije, sve treba da vam je jasno.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Schwarz
Postovi: 157
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 10:31 pm

Po meni kljucni trenutak je ne uvodjenje Osmankovica odmah nakon iskljucenja Bakrac. Oni izuzetno dobri u skok igri a mi u tom trenutku imamo samo Rodina kao visokog igraca. To je Oda kriv, a i ne mogu da shvatim izmjenu gdje vadi Curjurica. Mislim da je Zec trebao da izadje i da pokusamo sa nekom formacijom 441
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 10:33 pm

Ali furka bi bila da nas dodje 7000.. Bila bi to jaka poruka.. Ja u zadnje vrijeme idem iz inata.. Nedam da me jadovi otjeraju sa Grbavice..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 10:34 pm

Schwarz je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:31 pm
Po meni kljucni trenutak je ne uvodjenje Osmankovica odmah nakon iskljucenja Bakrac. Oni izuzetno dobri u skok igri a mi u tom trenutku imamo samo Rodina kao visokog igraca. To je Oda kriv, a i ne mogu da shvatim izmjenu gdje vadi Curjurica. Mislim da je Zec trebao da izadje i da pokusamo sa nekom formacijom 441
Dobio bi dva spora igraca Curjuric i Vranjes.
Osmankovic js nas najbolji stoper koliko god pp da ga osporava i ismijava. Ahmetovic ne skace nikad pored njega. Kerla, Bocacini, Kosoric, Bogi, Rodin, Bakrac svima covjek napravi probleme Kemo ga pojede.
Kljucni momenat za nas je vadjenje Vranjesa, od tsd smo stali i igrali ravnopravno sa njima a i malo nas je sudija popustio.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 10:35 pm

Allaha mi ja bi ovoj upravi dao jos 10 godina bez titule halal ali da smo se bar mrvicu pomjerili u sportskom segmentu od njihovog dolaska,recimo da se osjeti neki napredak iz godine u godinu pa makar minimalno.Mi svake godine sve gori i gori,iste greske ponavljamo,do kad vise.Ja stvarno cijenim sve sto su uradili do sad ali nece vam imati ko doci ni na istok ni ju ni na zapad.Halalite titulu kao sto ste i kup,pravite ekipu za sljedecu ssezonu,ovo sto je VRanjes igrao do sad siguran sam da niko od juniora ne bi gore,recimo ono sto Zec igra... ma ne mogu,nek se gone svi u tri lijepe...do boljih vremena
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 10:37 pm

teatrale36 je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:22 pm
storm_raider je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:13 pm
teatrale36 je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:04 pm

Nece Miske da napada jerana Begića valja sa drugom u dzamiju!! Nikad zalbu nismo poslali odkad je Miske glavni.
Pametnom dosta....
Nije istina, zalbe su se slale u vise navrata, nijedna nije imala pozitivan odgovor. Ovo o dzamiji i slicno, necu komentarisati, a i tebe molim da se sudrzis od takvih insinuacija ovdje. Nas je problem sto nemamo zastitu u sudijskoj organizaciji i to se mora promjeniti. To su strateska mjesta za klub, odnosno nacin na koji je moguce zastiti investiciju. Ne pisem o namjestanju naravno, vec pisem o zastiti. Sramotno je da smo sebi dopustili da nemamo stratesku zastitu u Savezu, koliko god saradjivali sa Savezom oko infrastrukturalnih projekata.
Ne znate neke stvari raditi a gurate se, sta vam god neko kaze vi tako uradite, kaze MUP stavi mrežu na istok vi stavite, nemoj kisobrane unositi na tribinau bez krova vi nama koji smo odvojili od usta svoje djece da damo i sagradiimo tribinu zabranite da uneseno. A ovi unose milion petardi i bengalki.
O sportskom segmentu vise nemam snage da pričam kad djeca vise ne mogu ovu patnju gledati.
Ko, mi? Ne mislis valjda da iko sa ovog foruma ima veze sa upravom? To nije istina, i to nikada nece biti istina. Ovaj forum je nezavisan i bice nezavisan, sta god ko nazor zelio da misli. Svako takvo spominjanje, i mijesanje nas sa upravom je laganje i to trpiti necemo. Opet, ovaj forum je nezavisan i da je uprava ikada i pokusala da se mijesa u njegov rad, ja bih prvi to javno napisao i raskrinkao bih ih na sva zvona. To zna svako ko me poznaje. Ja te molim da moderaciju i ovaj forum ne mijesas sa upravom, jer je nama samo interes Zelje bitan, a ne interes uprave. Ovaj forum je trenutno najveca nezavisna forumska otvorena online mreza i ne stajemo ni na ciju stranu, osim na stranu Zelje. To nista i niko promjeniti nece. Sve drugo je jednostavno laz! Podrzacemo svakoga ko radi dobro i kudicemo svakoga ko radi lose za Zelju. Sportski segment i meni smeta kao i tebi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 10:41 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:33 pm
Ali furka bi bila da nas dodje 7000.. Bila bi to jaka poruka.. Ja u zadnje vrijeme idem iz inata.. Nedam da me jadovi otjeraju sa Grbavice..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ma odem iz ljubavi, ali kao sto kazes i iz inata. Hocu da znaju da sam tu. Bio sam kada nas je bilo 400 i kada si svaku facu znao na tribini, nece me ovi polu-igraci otjerati sigurno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 10:42 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:35 pm
Allaha mi ja bi ovoj upravi dao jos 10 godina bez titule halal ali da smo se bar mrvicu pomjerili u sportskom segmentu od njihovog dolaska,recimo da se osjeti neki napredak iz godine u godinu pa makar minimalno.Mi svake godine sve gori i gori,iste greske ponavljamo,do kad vise.Ja stvarno cijenim sve sto su uradili do sad ali nece vam imati ko doci ni na istok ni ju ni na zapad.Halalite titulu kao sto ste i kup,pravite ekipu za sljedecu ssezonu,ovo sto je VRanjes igrao do sad siguran sam da niko od juniora ne bi gore,recimo ono sto Zec igra... ma ne mogu,nek se gone svi u tri lijepe...do boljih vremena
Stara nepalska poslovica kaze
" I pad na nos je let"
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 10:49 pm

cipiripi je napisao/la:
sub nov 03, 2018 9:28 pm
Ocekivano.
Igrali smo ko kur.ac. Mi ljudi u 90 minuta nisml akcije napravili niti suta u okvir uputili.

Nije mi jasam Odovic zasto nije izveo Vranjesa a i srdinu gurnuo Veselinovica, a na krilo Jazvica.

Satajevo je odron zesci, propuh u odbrani a mi im sanse ne stvorimo.

Pored sudija i lakrdije Odin poraz, nema dalje.

Koliko god bili manjina sa juga koja prijeti igracima, raja sa zapada je ipak rekla najvaznije. Aplauz i MI SMO ZELJINI ZELJO JE NAS
Ako je iko imao strpljenja prema njima onda su to navijaci. Oni su nas klub poceli ponizavati svojim postupcima i igrama.
Aplauz? Kome? Gdje god postoji kakvo mjesto gdje vecina kuca drzi krave i kokosi, nama su uzeli tri boda. Tome da aplaudiramo?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 10:51 pm

Ajzea je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:49 pm
cipiripi je napisao/la:
sub nov 03, 2018 9:28 pm
Ocekivano.
Igrali smo ko kur.ac. Mi ljudi u 90 minuta nisml akcije napravili niti suta u okvir uputili.

Nije mi jasam Odovic zasto nije izveo Vranjesa a i srdinu gurnuo Veselinovica, a na krilo Jazvica.

Satajevo je odron zesci, propuh u odbrani a mi im sanse ne stvorimo.

Pored sudija i lakrdije Odin poraz, nema dalje.

Koliko god bili manjina sa juga koja prijeti igracima, raja sa zapada je ipak rekla najvaznije. Aplauz i MI SMO ZELJINI ZELJO JE NAS
Ako je iko imao strpljenja prema njima onda su to navijaci. Oni su nas klub poceli ponizavati svojim postupcima i igrama.
Aplauz? Kome? Gdje god postoji kakvo mjesto gdje vecina kuca drzi krave i kokosi, nama su uzeli tri boda. Tome da aplaudiramo?
Najgori od takvih nas danas pobjedise.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2622
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 10:53 pm

Joj luzerskog mentaliteta, sad nam i sudije krive. Krivi su igrači i stručni štab. Tačka. Amaterčine mrtve. Rijetki su oni koji zaslužuju moje poštovanje i koji zaslužuju nositi Željin dres. Nekad si znao da igrač koji sjedi na klupi Želje vrijedi, danas nisi siguran ni za ove koji igraju. Ista stvar za stručni štab.

Dalje, Uprava je tu dugo i morali su do sada postaviti stvari na svoje mjesto. Data im je podrška kao nikome do sada. Vrijeme je da nam vrate. Samo nas titula zanima. Ako nije tako, izađite u javnost i recite gradimo stadion, rezultati nisu prioritet. Samo što znate da bi tada bili otjerani u roku odmah. Ljudi se šprdaju s nama, to se odavno nije desilo. Radite šta morate da radite, ali ne na način na koji ste do sada radili. Ovo ne funkcionira.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Majestic-12 [Bot] i 116 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija