Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1137
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 7:20 pm

ChWilla je napisao/la:
uto okt 30, 2018 6:55 pm
više sam mislio na ekipu nego na nas.
Jasno, skonto sam ali mi smo kao narod takvi, nista nam ne valja, niko nije dovoljno dobar i gotovo svi misle da znaju sve i bolje.
Ne volimo i ne prihvatamo promjene pogotovo kada treba vise reda, sistema.
Zato smo tu gdje jesmo i cini mi se da cemo zadugo i biti.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 7:22 pm

AsharaK je napisao/la:
uto okt 30, 2018 7:18 pm
E jebiga druze
Ma zezam se od muke malo..ali gdje mi nece biti sumnjivo..dvojica suspendovana..a ova druga dvojica bas povrijedjeni obojica...eto Kjosevski pogotovo..ali jbg ne cudi me nista vise
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 7:28 pm

gavran je napisao/la:
uto okt 30, 2018 6:59 pm
Mirek11 je napisao/la:
uto okt 30, 2018 4:24 pm
Zna li sta je sa Vedranom, kakva je povreda u pitanju?
Boli ga qrac
Kratko i jasno hahaha
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 7:36 pm

Brkoo je napisao/la:
uto okt 30, 2018 3:57 pm
Evo sad, kad bi Sabanadzovicu i Hajdarevicu dao sansu da pucaju 10 puta na prazan gol sa 25 metara, da im kazes ne smije po sredini, pucaj u neku stranu, Hajdarevic ne bi ni 1 pogodio, Sabanadzovic mozda jednom i to ogromno mozda, Blagojevic mozda 3, Vranjes mozda i vise od Jovana ali ne bi na utakmici ni dosao u poziciju da moze sutati. To je ogroman problem, jer veza uopste ne sudjeluje u fazi napada, to je rijetkost u fudbalu.
uz to još imaš samo jednog napadača koji više sudjeluje u vezi nego u napadu
braco gumena glaa jeste možda cirkusant ali ona njegova da "igrač koji ne puca i ne može dati gol" itekako ima smisla kad se gleda sa ove distance
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 7:38 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto okt 30, 2018 6:58 pm
Dobar komentar Nikole Nikica na gg
A ''još bolji'' komentar ispod teksta :rofl:
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 7:44 pm

salle86 je napisao/la:
uto okt 30, 2018 7:36 pm
Brkoo je napisao/la:
uto okt 30, 2018 3:57 pm
Evo sad, kad bi Sabanadzovicu i Hajdarevicu dao sansu da pucaju 10 puta na prazan gol sa 25 metara, da im kazes ne smije po sredini, pucaj u neku stranu, Hajdarevic ne bi ni 1 pogodio, Sabanadzovic mozda jednom i to ogromno mozda, Blagojevic mozda 3, Vranjes mozda i vise od Jovana ali ne bi na utakmici ni dosao u poziciju da moze sutati. To je ogroman problem, jer veza uopste ne sudjeluje u fazi napada, to je rijetkost u fudbalu.
uz to još imaš samo jednog napadača koji više sudjeluje u vezi nego u napadu
braco gumena glaa jeste možda cirkusant ali ona njegova da "igrač koji ne puca i ne može dati gol" itekako ima smisla kad se gleda sa ove distance
Sad bi tek do izrazaja dosla ona legenda vezana za njega "ako je tako dobar vodi ga u Manchester" kad bi mu neki menadzer preporucio ove nase pulene (ili bar neke pojedince koji misle da su prekucali ligu)...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 7:47 pm

ko pošalje sliku zajmovića iz bolnice nagrada gajba pive.
hvala!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 7:48 pm

LARSSON je napisao/la:
uto okt 30, 2018 7:08 pm
Minjore, lakše ti je napiši ko je čitav ostao poslije utakmice :D

@bosanac

to neko košarkaš?
Nije,on je igrac iz omladinskog pogona Sirokog Brijega, trenutno je na posudbi u Neretvancu u Hrvatskoj. Bio je prije par sezona u pregovorima sa SD-om naseg kluba i poslat je upit ali tadasnji sportski direktor ga je racunao za prvi tim Sirokog,no medjutim dolaskom ovog novog poslali su ga na posudbu. Poznaje momak dosta situaciju u nasem klubu jer je prijatelj recimo sa Memijom i kompanijom iz generacije jer se znaju sa utakmica mladjih kategorija a i sa okupljanja reprezentacije BiH. https://www.instagram.com/p/BedXwaBDNQG/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 7:52 pm

Bergeron je napisao/la:
uto okt 30, 2018 7:44 pm
salle86 je napisao/la:
uto okt 30, 2018 7:36 pm
Brkoo je napisao/la:
uto okt 30, 2018 3:57 pm
Evo sad, kad bi Sabanadzovicu i Hajdarevicu dao sansu da pucaju 10 puta na prazan gol sa 25 metara, da im kazes ne smije po sredini, pucaj u neku stranu, Hajdarevic ne bi ni 1 pogodio, Sabanadzovic mozda jednom i to ogromno mozda, Blagojevic mozda 3, Vranjes mozda i vise od Jovana ali ne bi na utakmici ni dosao u poziciju da moze sutati. To je ogroman problem, jer veza uopste ne sudjeluje u fazi napada, to je rijetkost u fudbalu.
uz to još imaš samo jednog napadača koji više sudjeluje u vezi nego u napadu
braco gumena glaa jeste možda cirkusant ali ona njegova da "igrač koji ne puca i ne može dati gol" itekako ima smisla kad se gleda sa ove distance
Sad bi tek do izrazaja dosla ona legenda vezana za njega "ako je tako dobar vodi ga u Manchester" kad bi mu neki menadzer preporucio ove nase pulene (ili bar neke pojedince koji misle da su prekucali ligu)...
Vjerovatno će me mnogi pogrešno skontati ali nas je-be želja za uštedama. Neću se napinjati da dokažem da je to tako, već samo moje mišljenje. Dođe menadžer kaže imam odličnog igrača za 10 milja, ovakvog kao njega inače ne možeš naći ni za 15. Naš pregovarač kaže eto može li 8, ovaj pristane i svi sretni. Menadžer jer je uvalio ublehu a naš jer konta da je odradio dobar posao. Još na to doda da ako mi nećemo za 8 on je imao i ponudu Zrinjskog/Sarajeva za 12 ali igrač želi u Želju zbog stadiona, navijača (nabrajaj po želji). I onda imaš to što imaš, igrače koji imaju svojih kvaliteta ali nije to to.
Plus još što vjerujem da svi ovi koji su dolazili u zadnje vrijeme nisu vidjeli sebe tu do kraja ugovora već su poučeni iskustvom onih prije njih mislili da će ili eksplodirati pa se otisnuti dalje, ili će dobiti raskid ugovora na prvom prelaznom roku...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 7:55 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto okt 30, 2018 7:47 pm
ko pošalje sliku zajmovića iz bolnice nagrada gajba pive.
hvala!
Kakvog je karaktera ne bi me iznenadilo i da se sam uslika i posalje ti :ganja:
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 7:57 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
uto okt 30, 2018 7:48 pm
LARSSON je napisao/la:
uto okt 30, 2018 7:08 pm
Minjore, lakše ti je napiši ko je čitav ostao poslije utakmice :D

@bosanac

to neko košarkaš?
Nije,on je igrac iz omladinskog pogona Sirokog Brijega, trenutno je na posudbi u Neretvancu u Hrvatskoj. Bio je prije par sezona u pregovorima sa SD-om naseg kluba i poslat je upit ali tadasnji sportski direktor ga je racunao za prvi tim Sirokog,no medjutim dolaskom ovog novog poslali su ga na posudbu. Poznaje momak dosta situaciju u nasem klubu jer je prijatelj recimo sa Memijom i kompanijom iz generacije jer se znaju sa utakmica mladjih kategorija a i sa okupljanja reprezentacije BiH. https://www.instagram.com/p/BedXwaBDNQG/
Pratio sam ga par godina. Odličan pregled igre, dobri slobodnjaci, dobar pas, brz. Mana mu je što je dosta povrijeđen. Evo jedan klip za njega
Spoiler:
Zajebajem se druže, otkud znam. Nisi valjda ozbiljno kontao da mi pratimo sve igrače :D
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 8:22 pm

Ako ima iko pametan u ekipi bar iole..trebaju traziti sansu u onom njihovom jablanu na golu...smotan je ko petobanka..na Grbavici se raspekmezio kad Krpic zabi gol koji je ponisten,a koji bi bio njegova velika greska...glupi zaim ga lobuje glavom iskosa..kod faula kad je isto ponisten gol ispade mu cista lopta...znaci Curjuric i Stojke nek tuku po golu kad god mogu...
 
Avatar
roger_bannister4
Postovi: 110
Pridružen/a: ned jul 24, 2016 1:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 8:26 pm

Samo bih kratko da izrazim žal i zabrinutost nivoom limitiranosti dobrog dijela naših navijača koji pale baklje protiv (napisao bih koji uoće pale baklje i petarde, al nejse) MRTVE ZVIJEZDE i kao ulijeću u teren, k'o nekog bi i pretukli, šta već... Jako, jako mi je žao što smo spali na to, jer nam svake sedmice izbije pokojeg željovca sa tribine, i pokoju milju iz kase. Il' je to odraz stanja na terenu pa je tako...
1921
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 8:33 pm

roger_bannister4 je napisao/la:
uto okt 30, 2018 8:26 pm
Samo bih kratko da izrazim žal i zabrinutost nivoom limitiranosti dobrog dijela naših navijača koji pale baklje protiv (napisao bih koji uoće pale baklje i petarde, al nejse) MRTVE ZVIJEZDE i kao ulijeću u teren, k'o nekog bi i pretukli, šta već... Jako, jako mi je žao što smo spali na to, jer nam svake sedmice izbije pokojeg željovca sa tribine, i pokoju milju iz kase. Il' je to odraz stanja na terenu pa je tako...
I svemu tome kumuje i uprava koje nece da "talasa".Stadion je pod video nadzorom,identifikuj pojedince u saradnji s MUPom i kazne proslijedi na njihovu adresu,kao sto to Dinamo ucini.Pa da vidimo ko ce paliti!?
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 8:40 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
uto okt 30, 2018 8:33 pm
roger_bannister4 je napisao/la:
uto okt 30, 2018 8:26 pm
Samo bih kratko da izrazim žal i zabrinutost nivoom limitiranosti dobrog dijela naših navijača koji pale baklje protiv (napisao bih koji uoće pale baklje i petarde, al nejse) MRTVE ZVIJEZDE i kao ulijeću u teren, k'o nekog bi i pretukli, šta već... Jako, jako mi je žao što smo spali na to, jer nam svake sedmice izbije pokojeg željovca sa tribine, i pokoju milju iz kase. Il' je to odraz stanja na terenu pa je tako...
I svemu tome kumuje i uprava koje nece da "talasa".Stadion je pod video nadzorom,identifikuj pojedince u saradnji s MUPom i kazne proslijedi na njihovu adresu,kao sto to Dinamo ucini.Pa da vidimo ko ce paliti!?
A kako to Dinamo ucini ? Ko ima zelju, taj ce je zapaliti da ide kamera od reda do reda i snima. Druga je stvar sto se ne razmislja o tome da klub i nije u stanju svake sedmice placati kazne
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 8:47 pm

roger_bannister4 je napisao/la:
uto okt 30, 2018 8:26 pm
Samo bih kratko da izrazim žal i zabrinutost nivoom limitiranosti dobrog dijela naših navijača koji pale baklje protiv (napisao bih koji uoće pale baklje i petarde, al nejse) MRTVE ZVIJEZDE i kao ulijeću u teren, k'o nekog bi i pretukli, šta već... Jako, jako mi je žao što smo spali na to, jer nam svake sedmice izbije pokojeg željovca sa tribine, i pokoju milju iz kase. Il' je to odraz stanja na terenu pa je tako...
jok, treba doći i navijati a kad se popišaju po tebi samo otići...pa opet doći za 7 dana
a ono što voliš svi redom zapišavaju i niko ni mukajet...logika

EDIT: protiv baklji sam 100% ... taman i u derbiju
Zadnja izmjena: salle86, dana/u uto okt 30, 2018 8:48 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 8:48 pm

cipiripi je napisao/la:
uto okt 30, 2018 10:30 am
Plakat cemo mi za ovim ljudima ako odu na zimu, kao sto vec godinama placemo za Amarom.

Svi bi nesto uradili, predlagali mijenjali i ulagali, a adresa kluba je Zvornicka i uvijek je otvoren za nove i konstruktivne ideje i prijedloge, al jok lakse je bosnji sjediti i s.rati nego li doci na neku utakmicu.

Brzo ste zaboravili vremena, Landze, Behmena, Džumhura i Žuje. Brzo ste zaboravili Litekse, Makabije kada su nas kantali, brzo ste zaboravili sumu iznad juga i korov na bivsem istoku, brzo ste zaboravili srusen zapad i blagodet kao i kaljuzu na kojoj smo igrali.

Ljudi moji poslije j.ebanja nema kajanaja, a mi smo vec j.ebali ove ljude ako odu, ostaje samo jos da se pocnemo kajati

Ako je nekome preca neka kanta u vidu trofeja nego uredjen i stabilan i profesionalno organizovan Klub, neka onda gleda i navija za Real, Juventus, Čelzi i ostale VELIKE klube. Ljudi ovo je Željo, ovo je Bosna i bez dobre organizacije nema ni stabilnosti, pa vi razmislite

Neka nam je sa srecom.
👍to je to,procitati...vise puta!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 8:52 pm

pa otprilike, kao što se sa amarom stekao utisak da titule dolaze same, da je to lako i da je čak postalo monotono, sad se stiče utisak da travnjak, krov i drugi radovi idu sami. a naravno da nijedno nije zaista tako.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 9:09 pm

Smatrati bilo koga uspjesnim iz bivsih trofejnih uprava je vrijedjanje svakog zdravog razuma. Klub koji "propadne" nakon odlaska nekog covjeka,ne znaci da je on dobar nego bas suprotno los "menadzer".
Kratkorocno su nam donijeli trofeje, a dugorocno imamo jos dugove koji nam ne daju napredak, fule sa igracima tipa Gojak, Hodzic, Hajradinovic, stadion koji se sekunde nije unapredio i lazni projekti. (Ne smatram Amara Osima odgovornim jer ga gledam kao trenera. U istoj mjeri je za te stvari odgovoran kao i Misimovic za sportski "uspijeh")
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 9:12 pm

Ne moze se porediti liga, (ne)kvalitet lige, timova, sam nacin takmicenja, osvajanja lige danas i u Amarovo vrijeme.

Kao i za uprave klubova, ljude (ne)sposobne i predane (ne)radu.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u uto okt 30, 2018 9:13 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], salle86 i 96 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija