Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 9:59 pm

Ne mogu da vjerujem da Zec nije unosio nemir i gledao samo svoju guzicu samo to ne mogu da vjerujem pa nije moguce da su samo ova dvojica odstranjeni a da ce hinjavac i dalje da glumi igracinu u prvih 11.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:12 pm

Za ove sto tvrde da bez Jovana necemo moci izaci na teren protiv bilo koje ekipe, jedno pitanje. Kako ostali klubovi u nasoj ligi pobjedjuju bez Jovana? Kako Zvijezda i Gosk odnesu 3 boda sa Grbavice bez Jovana, jos gore, imali velikog Jovana protiv sebe?

Bez svakog se moze, pa makar nam Kemo igrao na zadnjem veznom opet. Ivan je puno bolji u organizaciji napada od Jovana. Defanzivno nije kao Jovan ali tu je Saban, a nadam se i Sinan koji presingom dosta toga napravi. Barcelona ne ovisi o Messiju, da mi ovisimo o celavoj ublehi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:12 pm

Pa nije niko ni rekao da je Zeba nesto radio protiv kluba. Sklonjen je sa ove pozicije jer je Odovic tako zelio. Pretpostavljam da mu treba neko iskusniji tu pored. Nije rekao da mu je radio o glavi.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:14 pm

amar92 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 10:12 pm
Za ove sto tvrde da bez Jovana necemo moci izaci na teren protiv bilo koje ekipe, jedno pitanje. Kako ostali klubovi u nasoj ligi pobjedjuju bez Jovana? Kako Zvijezda i Gosk odnesu 3 boda sa Grbavice bez Jovana, jos gore, imali velikog Jovana protiv sebe?
zato jer nemaju zeca, zajima, bogičevića :D
zajeb-ajem se

Budi Željo je napisao/la:
pon okt 29, 2018 10:12 pm
Pa nije niko ni rekao da je Zeba nesto radio protiv kluba. Sklonjen je sa ove pozicije jer je Odovic tako zelio. Pretpostavljam da mu treba neko iskusniji tu pored. Nije rekao da mu je radio o glavi.
ima ih koji su pisali hinja ovo hinja ono, sapunjao dasku i sl.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Forzazeljo123
Postovi: 37
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 3:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:15 pm

Zec, Arezina, Vranjes su imali licne probleme sa trenerima jer im nesto nije svidjalo kod njih. Dok su Blagojevic, Bogicevic organizovano radili protiv kluba navodeci i ostale da to cine sto je ogromna razlika. U tome je sustinska razlika sto su ova dvojica suspendovana a ostali nisu.
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:16 pm

Sve bi promijenila pobjeda juce. Derbi bi imao odredjenu dozu naboja. Mi protiv Sarajeva za prvo mjesto.
Al se desio kiks koji je srusio sve. Dzaba pobjeda protiv favorita i kiks protiv nazovi seljackih ekipa. Raja hoce titulu. Hoce pisanje po ligi. Pozelila da isprskamo svakog protivnika.
I to je to.
Ima onih sto su skromniji i gleda im se samo fudbal.
Znam da ce se ljudima kad tad prigovorit udaljavanje Bogija i Blagoje. Jer ce nam trebat. Nismo se odrekli Husica ili Elsnera. Odrekli smo se momaka koji su bili redovni prvotimci.
Doci cemo mi u tu situaciju. Ko sto bismo dosli da je Oda stao protiv igraca. Bilo bi prvi kiks da nema kontrolu nad svlacionicom jer im je okrenuo ledja.

Nama ne treba autoritet u svlacionici. Treba nam medju navijacima. Amar je takav. Ovi sto nam dodju sa strane i pojma nemamo kakvi su takvi. To sto ih ne znamo pomalo nas plasi i damo im puno vise respekta nego ga zasluzuju...

Blizu smo factory reseta....
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:19 pm

salle86 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 10:14 pm
amar92 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 10:12 pm
Za ove sto tvrde da bez Jovana necemo moci izaci na teren protiv bilo koje ekipe, jedno pitanje. Kako ostali klubovi u nasoj ligi pobjedjuju bez Jovana? Kako Zvijezda i Gosk odnesu 3 boda sa Grbavice bez Jovana, jos gore, imali velikog Jovana protiv sebe?
zato jer nemaju zeca, zajima, bogičevića :D
zajeb-ajem se

Budi Željo je napisao/la:
pon okt 29, 2018 10:12 pm
Pa nije niko ni rekao da je Zeba nesto radio protiv kluba. Sklonjen je sa ove pozicije jer je Odovic tako zelio. Pretpostavljam da mu treba neko iskusniji tu pored. Nije rekao da mu je radio o glavi.
ima ih koji su pisali hinja ovo hinja ono, sapunjao dasku i sl.
Mislim ne branim Zebu ali sta on ima sapunjat dasku, covjek nema ni licence da moze trener biti. Ovo mu je golemo iskustvo za buducnost. I znam da je dosta ucinio da nas neki igraci pojacaju sad ljetos i bio je u nekim razgovorima, tacnije nagovaranjima i za zimu za neke igrace. Ne znam hoce li se sad ovim to promijeniti.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:29 pm

Ljudi iskreno sta mislite hoce li ova danasnja odluka da smiri strasti u svlacionici ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:38 pm

salle86 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 9:20 pm
Sjećam se ko juče da je bilo. Nisam balavac ili takav lik da ganjam igrače da se slikam sa njima, taman da Mesi ili Ronaldo stoji pored mene ne bih mu tražio sliku.
Darovanje krvi pred derbi, ležim na onom hastalu, krv ide kroz cijevčicu ulazi Zajko da se pozdravi sa svima. Sumnjam da je morao, prije da je ono od srca. Bar ja tako mislim, mislio sam i misliću.
Pošto nisam bio sam (usput naišao pa sam bio u društvu supruge i djeteta), moja plaha hanuma ga nafata i eto Zajke da mi pruži ruku i da se slika. Nije da mi nije bilo drago.
Sad, da vjerujem da takav jedan lik radi protiv kluba namjerno. Mora me baš neko dobro ubijediti da je to tako, a ne samo piskaranje po forumu ovih koji bi sve živo tjerali a godina nemaju da mogu mačku sa praga otjerati, ili su stadion vidjeli prije 10 godina....i sl.
Nije niko cvjećka, to znam. Ali da se pravio klan kako neki govore i da je takav lik bio u njemu...ne znam. Halalite ali mozak mi ne vari to. Jbg
na forumu se konstatno povlaci prica o nekom sracunatom i namjernom djelovanju pojedinaca udruzenih u neki klan a na stetu kluba.
ne mogu to tvrditi ali mislim da to kod nas nije slucaj. odnosno, ne radi se tu ni o kakvoj sracunatoj organizaciji udruzenoj u neki klan.
po mom misljenju rijec je o par pojedinaca koji jednostavno svojim ponasanjem kvare kolektiv. narusavaju i ljuljaju atmosferu. stvaraju nepovjerenje itd. sa druge strane, ta njihova ogorcenost "na "malu platu", "vecu platu kod kolege", "trenera ublehu", "misketa" itd. jednostavno mijenja njihov **** na igru. losi rezultati se odrazavaju na atmosferu u kolektivu.
tu je njihova krivica. po mom misljenju to je ono sto popularno zovemo "klan"
ne zelim vjerovati da npr. kladionice imaju umjesane prste ili neka "opozicija" koja bi da minira Senada. mislim da to igraci ne rade.
to rade nek drugi tipovi na druge nacine ali se i to djelovanje indirektno odrazava na ponasanje igraca a posljedicno i na atmosferu u kolektivu.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:42 pm

Sta mislite ko sad ulijece u prvih 11 umjesto Blagojevica...ne vjerujem da ce igrati skupa Hajdar i Saban..mozda Vranjes
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:46 pm

Vranjes, Cuki i Rama
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:48 pm

Elegant je napisao/la:
pon okt 29, 2018 10:29 pm
Ljudi iskreno sta mislite hoce li ova danasnja odluka da smiri strasti u svlacionici ?
Za derbi hoce, na neke duze staze nece. Strah je i njih sada malo jer ipak se pocelo nesto desavati i ljudi su se poceli odstranjivati. Da li pravedno ili ne nije ni bitno u njihovim glavama, jer mislim da ce poceti razmisljati da ih uprava sa odstranjivanjem ovog dvojca navlaci da pokusaju nesto pa da i oni ispadnu iz svih prica. Jbg, jedno je traziti vise, a drugo je ostati bez icega sto se realno moze desiti i sto ce ih vjerujem biti makar u par narednih kola strah. Dalje, vidjeli su da i navijaci nemaju strpljenje i da bi ih neko mogao u gradu makar poniziti pred porodicom i prijateljima, ako ne i udariti bez razmisljanja. A za duze staze ne vjerujem, jer mislim da ce se olahko navici na sve ovo i krenuti ispocetka. Moje je misljenje da svi akteri nisu odstranjeni i da ce se sada pritajiti i opet poceti kada se smire strasti svih strana - saigraca, uprave i navijaca.

Kako su pobijedili sve jace protivnike ove sezone, cak i na gostovanjima, tako mogu i Sarajevo bez problema. Ocigledno je da mogu kada hoce ili kada jednostavno moraju. I mislim da im je trenutno takva situacija, da moraju necim se povratiti i smiriti ili ako nista kupiti sebi vrijeme.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:50 pm

najprije da će tako biti.
gradi željo boli te *****
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:53 pm

Sarajevo, Tuzla, Krupa, Siroki ... :D

Krupa najteza utakmica definitivno.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:54 pm

Lijepo @salle napisa, svasta mogu Zebi prisiti, ali da je rovario protiv kluba, sabotirao, to me niko ubijediti ne moze. Imao je i on svojih bubica, ali mu je godinama pred kraj karjere zelja bila da je zavrsi u Zelji i da ostane u klubu i sve je podredio tome. I sad kad mu se zelja ostvarila da radi nesto protiv kluba, ne vjerujem.

Mada u danasnje vrijeme ne moze covjek garantovat za najrodjenijeg, tako da je ovo samo moje misljenje.
 
Avatar
ono.na
Postovi: 572
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:54 pm

JebAo vas Blagojevic vise da vas jebAo. Jucer je 4 puta mogao sutirati sa 17-22 metra i vracao je lopte. Odovic je prije 2 mjeseca rekao da mu gusi novog igraca, igraca koji ima 2 najljepse asistencije do sad i pokrece vezni red.

Dugo je tu i dosta je bilo. Nijednu titulu nije donio. Zasto za Tomicem niste cmizdrili ovako?

Bogicevic? Morao je igrati radi sindikata, ma koliko to smijesno bilo.

Kjosevski? Najmladji je u klanu, pa se najmanje krivi. Reprezentacija, traka, 1na1, eto zasto je ostao. Radi transfera.

Zeba? Nismo mogli ni sanjati, ali hajde da vratimo film od zadnjeg dolaska da igra, pa utakmice gubljenja titule, pa nastavak farse u svlacionici gdje je imao i neki autoritet donekle. Hvala ti, pozz.

Odovic? Bilo bi i mene strah da sam razapet izmedju covjeka koji mi moze opet dati otkaz (a imam znanje i ljubav prema Zelji) i s druge strane igraca koje imam, trebaju mi, boljih nemam, a u dobrim sam odnosima s njima dok u isto vrijeme oni nisu u dobrim odnosima sa upravom. Razapet i trudi se da svima ugodi. Zasto ne lupi sakom? Pa noga mu je onda. Izgubice jos 2 utakmice za redom i to je to.

Zec, Zajmovic? Naivni pod uticajem one trojke-cetvorke, kad im dodje konkurencija na zimu, bice tu zapinjanja za prvi tim.

I zasto sada Amar, kad svi znamo da ce se sjesti na kafu (Bogicevic, Zeba, Amar, Bekric) i kovati ce se plan kako da se unaprijedi proces skidanja uprave jer su trenutno nejaki sa galamdzijom sa zapada.

Pa cemo zasjesti u upravu i na klupu, donijeti titulu u ligi gdje Gosk ubija dvije ekipe sa vrha i naravno prestati graditi jer samo znamo da krademo.

MA NE DAM NA UPRAVU, NE DAM NA MISIMOVICA!
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 10:59 pm

Evo pise Govno Govno Zaima nema do pocetka iduce polusezone povreda hvalim te boze jos jedna divna vjest
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 11:07 pm

Fraktura jagodicne kosti. I doktori ga vrate na utakmicu. Ja ne mogu da vjerujem, ovo se nikada nije prije desavalo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 11:08 pm

exbabilon je napisao/la:
pon okt 29, 2018 10:54 pm
Lijepo @salle napisa, svasta mogu Zebi prisiti, ali da je rovario protiv kluba, sabotirao, to me niko ubijediti ne moze. Imao je i on svojih bubica, ali mu je godinama pred kraj karjere zelja bila da je zavrsi u Zelji i da ostane u klubu i sve je podredio tome. I sad kad mu se zelja ostvarila da radi nesto protiv kluba, ne vjerujem.

Mada u danasnje vrijeme ne moze covjek garantovat za najrodjenijeg, tako da je ovo samo moje misljenje.
Al treba i ovako sagledati. Jel Zeba mogao jos ovu sezonu odigrati recimo kod Azmira ili onih Turaka u Celiku i uzeti neku cifru. Sigurno da jeste. On je u dogovoru sa upravom odlucio da ostane i oni su mu ponudili mjesto u strucnom stabu. Nije proslo ni pola godine, Zeba vise nije potreban. Sta da onda pomisli neko u buducnosti. Kad mu se nesto obeca. Eto i onaj Stana kojem yebem sve, kao ponudjeno mu trenersko mjesto kod nas poslije zavrsetka karijere. Boga mi vrlo moguce da bi ga nogirali i prije tog kraja karijere. Nadam se da ce se Zajki naci neko mjesto makar u omladinskom.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 11:09 pm

još smo psovali čovjeku šta se valjaš ne vodiš :D
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Diverzant, Google [Bot] i 30 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija