Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:51 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:45 pm
salle86 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:32 pm
@nezalaganje
sve mogu prohvatiti ali našoj legendi, dokazanoj krpoz čitav svoj život MILOMIRU ODOVIĆU davati raznorazne pogrdne nadimke, vrijeđati...to jok
bez toga mora
taman da zaredamo 10 poraza u isto toliko utakmica, zahvaliti mu se i poželjeti sreću
ne znam koje si godište ali isto pišeš ko da pratiš nogomet od 2000-e pa sve ono što je bilo prije toga je nebitno
Mozda sam i pretjerao tj.sigurno jesam za nazivima za njega,ali su bili u huji.Ne znam da sam ga danas ijednom nazvao pogrdnim imenom.
Ti moras shvatiti da je Zeljo IZNAD svih nas,pa tako i iznad Ode.U prevodu,ako nesto presucujes ili ne smijes da rijesis,a znas sta je u pitanju i imas tu moc,direktno stetis klubu.
Oda je upravo to radio,sve je znao,imao moc u svojim rukama i ponio se naivno.I to ne samo jednom bio "naivan",jer smo mi prodali bodove i protiv GOSKa i protiv Slobode i protiv Krupe i evo sad Zvijezde.I ovi igraci su mu igrali,a sad odjednom ne valjaju? Koliko je to puta on bio "dobricina" i "naivan"?
Pokazao je tu da nema stava,a bez toga ne mozes ici dalje i graditi zdravu sredinu.Pitah i @storma,a evo i tebe cu,kako sad da mu ovi preostali igraci vjeruju,kad i njih sutra moze staviti da igraju,a prekosutra suspendovati,jer uprava rece da je sve uradjeno u saradnji sa njim!?
Koliko prije njega su rješavali interno?
Možda i on hoće.
Možda bi i rekao nešto ali je procijenio da je bolje ovako, tiha voda bregove valja.
A ni mi ne znamo ni pola svega a kontamo da znamo sve u najsitniji detalj...
Zadnja izmjena: salle86, dana/u pon okt 29, 2018 7:52 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:51 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:42 pm
sajo10 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:40 pm
Bogo dragi, ovdje i dalje postoje neki koji placu za celavom ublehom. Pa zemljo otvori se!!
Fazon je sto su ostali vece ublehe od njega..
Nema veze. Makar nisu paraziti kao on.

I on je precijenjen. Odigra jednu dobru utakmicu da bi cetiri sljedeca kola imao qurcobolju i prodavao lopte kao na pijaci.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:52 pm

storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:48 pm
Izgleda da mu je porasla plata, zato i otpustaju druge. :D
ja sam ti još onda rekao ovu cifru. pitajte ga kako je preživio ovaj mjesec sa 60% manje? koliko to izađe? oko 6000-6500.. ganjao vikend akcije u bingu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:52 pm

igla je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:35 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:22 pm
igla je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:10 pm
Meni je ovo sve *****. Koliko god zelio pozitivan biti. I dalje trulezi ima u ekipi. Sta ocekujete od njih? Sta ocekujete od atmosfere sad u ekipi kad je svjesno selektivno bilo kaznjavanje... Znaci mozes biti cmar ako nemas zamjenu ili ako si previse bitan.

Bjezi ba vise.
Vjerujem brate da ce i oni biti otjerani. Valjda zato jer se nesto pokrenulo, bilo bi pogubno sada stati. Valjda su pametni pa nece.
Ovi cmarovi ne smiju igrati vise iako su ostali vjervatno jer nemamo vise krila u rosteru ako i njih otjeramo.
Slazem se s tobom i ja sam bio da se svi otjeraju ali eto nekako cu opet sacekati do zime. Da li sam lud, naivan ili previse optimistican vidjet cemo.
Evo ok, otjerace na zimu, dovest novih 7 igraca npr.

Ko kaze da nema vanjskog utjecaja na ove igrace? Od tih 7, nek su 2 supci i interesdzije, eto nam novih suspenzija. Mislim da su problemi dublji.

@chwilla
Svaka čast, Bog mi je svjedok koliko sam puta ovdje nešto krenuo napisati ili napisao, pa obrisao, jer sam sebi smiješan sa teorijama zavjere. Ali ako to ne može uprava riješiti, na bilo koji radikalan ili neradikalan način, jebeš i njih onda.
Pa sigurno da ima vanjskih uticaja, kako nema. Nisu igraci kapacitet da ovo rade sami od sebe a i zasto bi radili ako gledaju sebe.
Slazem se, ali se opet nadam da ce pravilno birati prije svega ljudske kvalitete. I nekako do znanja dati da ovo vise nece prolaziti. Moraju zastititi klub.
A vanjski uticaja ima i to i jest razlog ovoga.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:52 pm

storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:42 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:41 pm
imamo vranješa..kako ono kažu primjer djeci za tri nule iza broja petnaest.
Podijejeno sa 3.
Svi sve znaju i svi sve komentarišu dobronamjerno, a pominju plate i finansije. Odjednom se amnestira Blagojević i poteže pitanje zašto on, a svi ga tjerali.
Kad bi gledali igračke kvalitete, on bi bio medju zadnjim za tjeranje, ali to sada nije razlog nego njegova kurcobolja i njegovo umišljanje.
A laž je da je Ćelo u Mostaru nešto posebno bio dobar, mali Šaban je bio ubjedljivo najbolji igrač u veznom redu i da je igrao jučer siguran sam da bi pobijedili.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:52 pm

Mogli su i kondicionog otpustiti.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:53 pm

Da nije Zeba odletio sto ga provalise ovdje na forumu kako dobacuje Ivanu da se ne mora vracati a odmah potom Oda veli vracaj se Ivane, sta ces gore!? :D
Mislio sam da Jovan nije medju tim problemima u svlacionici jer ipak je znao lopte i nekako mislim da bi nam jos mogao valjati a za Jadranka, sina Mevludina Helje, mucki ubijenog u Vlasenici 1992 godine mi vala nije zao. Napokon da vidim ledja kiks igracu. Onaj gol u Mostaru mu nikad necu halaliti a sad neka ide makar i u Svinjski.
Poruka je da u decembru moze jos neko dobiti nogu a nadam se da hoce.
 
Forzazeljo123
Postovi: 37
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 3:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:54 pm

Nije Oda perfektan ali mi ne mozemo boljeg naci. Smjenjuju se treneri godinama unazad ko na traci i sad kada treba neko da ostane i pruzi mu se podrska Oda ne valja. Hocemo li se nauciti pameti
 
Bosanski lonac
Postovi: 524
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:54 pm

Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:55 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:49 pm
Simply Blue je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:46 pm
Do skora imao 12, sad 15..dobio povisicu, znaci da klub stoji ko grom
Klub dize kredite da plate pokrije..
Logicno, druze jer ce za 5-6 hefti od Uefa doci oko milion KM. Sta fali se zaduziti prije toga kad sve lagano vratimo. Ne lozi vatru bez razloga.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:55 pm

Jel se to bojite krize rezultata sto je blagojevic suspendovan ?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:56 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:52 pm
storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:48 pm
Izgleda da mu je porasla plata, zato i otpustaju druge. :D
ja sam ti još onda rekao ovu cifru. pitajte ga kako je preživio ovaj mjesec sa 60% manje? koliko to izađe? oko 6000-6500.. ganjao vikend akcije u bingu.
Ja sam ti i tada rekao da nije istina, te te molim da ne siris takve informacije ovdje. Salu na stranu, ali to je laz i nista iza toga. Mozes biti protiv Uprave, ali izmisljati ovdje takve stvari nemoj. Plus sto mu je nedavno smanjena plata nakon razgovora sa njim i menadzerom.

Ode Saban.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:56 pm

ovi sto se pitaju zasto Blagojevic, neka ponovo pogledaju i uporede njegova dva posljedna poluvremena i sve ce im se samo reci.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:57 pm

E pun više ***** igrača-što-bi-mogli- nekad-negdje-u-nekom-periodu-prvenstva-valjat-određeni-broj-utakmica. Gatanja na koju će nogu ustat, hoće li nas povalit, odgovara li mu dezodorans saigrača, frizura ili boja kopački. Nek' se gone više u tri pičke materine.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:58 pm

Premalo ih je otjerano.
Premalo ih je zasluzilo da ostane (u svim strukturama).
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:58 pm

Pojedini bas ciljano unose nemir, pa zar vam vise nije jasno da vam vise nece uspjevati. Puna podrška Upravi i Odoviću! Uvijek nije na odmet ponoviti.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:58 pm

Eto kada su iznervirali Hurmasicu, gdje cete dalje. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:59 pm

19tm87 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:55 pm
Jel se to bojite krize rezultata sto je blagojevic suspendovan ?
Kako se onda zove ovaj period dok je on igrao...
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:59 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:56 pm
ovi sto se pitaju zasto Blagojevic, neka ponovo pogledaju i uporede njegova dva posljedna poluvremena i sve ce im se samo reci.
ja se ne pitam zašto blagojević, uopšte ne. nego ko će prenijeti loptu. ne branim ga ni u kojem pogledu, ali do nas je što nemamo zamjenu istog profila i zadatka. na kraju krajeva, da ima - ne bi ni dobio ovoliko na značaju, ne igra mu se - klupa...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:00 pm

Ma igrace Saban, Ramovic, Curjuric, Vranjes, Hajdar, nije to nista losija sredina od drugih, makar do zime.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 35 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija