Moderator/ica: storm_raider

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:23 pm

Ja mislim da se danas Odovic nista nije pitao oko toga ko ce biti suspendovan.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:25 pm

Mene niko nije suspendovao ja sam sam otisao
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:26 pm

Povreda ozbiljnija nego se mislilo: Fudbaler Plavih propušta derbi?

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/povr ... rbi/135811
 
MosaLjoze
Postovi: 85
Pridružen/a: uto maj 23, 2017 5:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:26 pm

Eto jos zeca da neki lovac ubije i nema problema vise
Mi smo Željini, Željo je naš
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:27 pm

Ima onaj film, i u njemu neki lik zove se Tom 10 sekundi... zaboravi lik za 10 sekundi sta je bilo prije toga. Tako i neki ovde zaboravili da je bio bojkot i da su kolovodje bili i u strucnom stabu i u ekipi.

I opet stara prica zasto je ovaj suspendovan jer je dobro odigrao...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:28 pm

Krpic
Veselinovic Ivan Jazvic
Saban Vranjes
Pavic Rodin Bakrac Sinisa
Vedran
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:28 pm

U onom sudaru frakturu lobanje dozivio.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:29 pm

storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:28 pm
U onom sudaru frakturu lobanje dozivio.

POJAČANJE NA GRBAVICI! 😆
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:29 pm

storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:17 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:13 pm
@storm A zasto dajemo podrsku treneru kojem 2 igraca juce igraju u prvih 11(iako su jos kod bojkota proglaseni kolovodjama),a danas se ti isti na njegov prijedlog suspenduju? :roll: :roll:
Haj mi samo objasni kako da se tu sad izgradi povjerenje izmedju takvog trenera i ovih preostalih igraca?Kako?
Vidi, meni nema smisla, tebi nema smisla, Ali Odi je imalo. I to je uradio jer je igrao na njihov obraz, naivno misleci da ce se u njima probuditi inat nakon svega i da ce odigrati dobru utakmicu. Opet, naivno. Ja sam za opciju da imamo nekog mangupa na klupi, a da mu Oda bude savjetnik. On je jednostavno takav, dobar covjek i voli Zelju. Ne slazem se, za glavu sam se uhvatio kada sam vidio sastav. Ali, to je tako.
Ok,posteno.Jel onda vrijeme da sad,nakon sto smo kobajagi uklonili sve krivce,njega krivimo za svaki buduci neuspjeh,pocevsi od derbija?

@salle Ako se vec pitas sta je rjesenje i pitas mene,onda pazljivije pocni citati moje postove.Do sad sam barem 3 puta napisao sta treba uraditi,odnosno sta je trebalo,posto su nasi vec donijeli odluku.Ponovicu ti.Po meni je trebalo slijedece:
1.Otjerati 5-6 igraca;
2.Otjerati trenera koji nema nikakve principe,koji nema svoj stav i koji je mislio da ce sa par dobrih rezultata sve zataskati;
3.Imenovati v.d. trenera do zime ili kraja sezone,jasno mu staviti do znanja da je samo v.d.,a u medjuvremnu poraditi na strategiji i viziji djelovanja sportskog segmenta kluba koju bi vec na ljeto trebali poceti primjenjivati;:
4.Sazvati press,sve ovo objasniti navijacima i reci da rezultat ove sezone,zbog svih pomenutih turbulencija,nije u prvom planu.

E ovo se zove rez,plan i rjesenje kakvo su trebali donijeti,a ne ovu smijuriju.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:31 pm

želim mu uspješan ali spor oporavak.
pa da karijeru nastavi kod brace u vrbanjuši taj mu tip igrača treba da ga može šamarati.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:31 pm

Ako nam na derbiju budu krila Jazvic i Veseli, ili ako hocete mozemo reci ako nam na derbiju ne budu krila Zec i Zajmovic mi cemo pobjediti.. Mi igramo prividno sa 10 igraca u polju kada su oni tu, oni ne znaju gdje kad treba da trce, dobro dobro ograniceni e sad nije njihova greska sto su zalutali, al o tom potom.. Klupirati !!!

Veca
Sinisa Rodin Bakrac Pavic
Saban Stojan
Veseli Curjuric Jazvic
Krpic

Zavisno od rez. uveti Ramu, Dacica i Hajdarevica.. uigravati ovo na glavnom terenu do utakmice..
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:31 pm

vrijeme će vrlo brzo reći. ja sam tri godine siguran da neko sabotira. govorio sam to i gdje se pika i "ovako". ali ne znam ko, ili ko sve, znati i sumnjati nije isto. jedino sam za kosorića iz njegovih usta čuo 99% priznanje da je "to to", baš za odu. i ne, nije mi jasno kako oda može juče staviti bogičevića pored živih bakrača i keme, a danas ga uklanjati.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:32 pm

@nezalaganje
sve mogu prohvatiti ali našoj legendi, dokazanoj krpoz čitav svoj život MILOMIRU ODOVIĆU davati raznorazne pogrdne nadimke, vrijeđati...to jok
bez toga mora
taman da zaredamo 10 poraza u isto toliko utakmica, zahvaliti mu se i poželjeti sreću
ne znam koje si godište ali isto pišeš ko da pratiš nogomet od 2000-e pa sve ono što je bilo prije toga je nebitno
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
drenchy69
Postovi: 68
Pridružen/a: ned jul 08, 2018 11:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:32 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
pon okt 29, 2018 6:51 pm
Senad je u jednom obracanju rekao da nece biti problem da ode samo ako se prijavi neko ko je sposobniji i ko ima viziju i znanje,tako da...
Evo ja predlazem PP, ona sve zna i sposoban je cujem. Prati Želju , uuuu jbt , cak od 2006. I nak povede Žuju i Violinu. Cccc, djeco draga....
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:33 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:29 pm
storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:17 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:13 pm
@storm A zasto dajemo podrsku treneru kojem 2 igraca juce igraju u prvih 11(iako su jos kod bojkota proglaseni kolovodjama),a danas se ti isti na njegov prijedlog suspenduju? :roll: :roll:
Haj mi samo objasni kako da se tu sad izgradi povjerenje izmedju takvog trenera i ovih preostalih igraca?Kako?
Vidi, meni nema smisla, tebi nema smisla, Ali Odi je imalo. I to je uradio jer je igrao na njihov obraz, naivno misleci da ce se u njima probuditi inat nakon svega i da ce odigrati dobru utakmicu. Opet, naivno. Ja sam za opciju da imamo nekog mangupa na klupi, a da mu Oda bude savjetnik. On je jednostavno takav, dobar covjek i voli Zelju. Ne slazem se, za glavu sam se uhvatio kada sam vidio sastav. Ali, to je tako.
Ok,posteno.Jel onda vrijeme da sad,nakon sto smo kobajagi uklonili sve krivce,njega krivimo za svaki buduci neuspjeh,pocevsi od derbija?
Ja to ne pisem da bih ga postedio krivice. Kriv je, trener je - kriv je. Vec pisem cisto da se vidi da i ta prica ima dvije strane. Mi zakljucujemo na osnovu nedostatka dokaza obicno, na osnovu onoga sto mi mislimo. Nije to tako, zato se i pisu gluposti da je ovo "lobotomija" i slicno. Ljudi komotno pisu "uprava napolje", u potpisima im stoji isto, i neko ima obraza da ovo naziva "lobotomijom". Sto je najgore, dobicemo derbi 2:0. Ne znam kako, ali eto.. dobicemo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:34 pm

Zajmović i Zec snimljeni kako treniraju individualno

phpBB [video]
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:35 pm

ChWilla je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:31 pm
vrijeme će vrlo brzo reći. ja sam tri godine siguran da neko sabotira. govorio sam to i gdje se pika i "ovako". ali ne znam ko, ili ko sve, znati i sumnjati nije isto. jedino sam za kosorića iz njegovih usta čuo 99% priznanje da je "to to", baš za odu. i ne, nije mi jasno kako oda može juče staviti bogičevića pored živih bakrača i keme, a danas ga uklanjati.
da bi se masa smirila. kao što vidimo dobrano su i uspjeli. već treću godinu govorimo eh to je taj potez..jašta je. k'o da jučer niko nije znao šta bogičević radi, već danas. a ko zna ima li i gorih.. ja sam poprilično siguran da da.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:35 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:22 pm
igla je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:10 pm
Meni je ovo sve *****. Koliko god zelio pozitivan biti. I dalje trulezi ima u ekipi. Sta ocekujete od njih? Sta ocekujete od atmosfere sad u ekipi kad je svjesno selektivno bilo kaznjavanje... Znaci mozes biti cmar ako nemas zamjenu ili ako si previse bitan.

Bjezi ba vise.
Vjerujem brate da ce i oni biti otjerani. Valjda zato jer se nesto pokrenulo, bilo bi pogubno sada stati. Valjda su pametni pa nece.
Ovi cmarovi ne smiju igrati vise iako su ostali vjervatno jer nemamo vise krila u rosteru ako i njih otjeramo.
Slazem se s tobom i ja sam bio da se svi otjeraju ali eto nekako cu opet sacekati do zime. Da li sam lud, naivan ili previse optimistican vidjet cemo.
Evo ok, otjerace na zimu, dovest novih 7 igraca npr.

Ko kaze da nema vanjskog utjecaja na ove igrace? Od tih 7, nek su 2 supci i interesdzije, eto nam novih suspenzija. Mislim da su problemi dublji.

@chwilla
Svaka čast, Bog mi je svjedok koliko sam puta ovdje nešto krenuo napisati ili napisao, pa obrisao, jer sam sebi smiješan sa teorijama zavjere. Ali ako to ne može uprava riješiti, na bilo koji radikalan ili neradikalan način, jebeš i njih onda.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:35 pm

Bez Blagojevica, kakav god da je, mi nemamo sredine terena..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u pon okt 29, 2018 7:37 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 7:37 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:35 pm
Bez Blagojevica, kakv god da je, mi nemamo sredine terena..
Slazem se...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 80 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija