Moderator/ica: storm_raider

 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:54 pm

Ma sta ce im parola, sve im je receno.
Da idu u karantin i da ih tamo otruju? Odlicna ideja, podrzavam.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:54 pm

I zasto se ne izadje sa imenima o toj famoznoj opozicij koja sabotira klub,jel i dalje violina i co ili neko drugi?
 
teatrale36
Postovi: 1140
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 4:04 pm

E ako je violina opozicija nek sve ide u pm.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 4:18 pm

Temeljito i birano ciscenje, bez ostavljanja i najmanje prljavstine.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 4:20 pm

Vi ne bi dirali Odu, okej...ali moze li mi neki objasniti zasto konsantno igra Bogicevic a Bakrac na klupi?Zasto svaku tekmu igraju ista krila, nije ni cudo sto su Zec i Zaim nonsalantni i boli ih k kad znaju da ce igrati.Zasto se ne proba s nekim drugim idejama i formacijama, mali dacic se krenuo ubacivati i stao odjednom.Zasto se tek sad sjetio Vranjesa i zasto je zapostavljen Arezina? Nema sanse da se moze manje truditi od ovih karina koje igraju prvu postavu uvijek a sto se tice fudbalskog znanja ima ga sigurno vise od pola igraca? Itd, za te stvari je Oda kriv i niko vise.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 4:21 pm

Premier je napisao/la:
pon okt 29, 2018 4:20 pm
Vi ne bi dirali Odu, okej...ali moze li mi neki objasniti zasto konsantno igra Bogicevic a Bakrac na klupi?Zasto svaku tekmu igraju ista krila, nije ni cudo sto su Zec i Zaim nonsalantni i boli ih k kad znaju da ce igrati.Zasto se ne proba s nekim drugim idejama i formacijama, mali dacic se krenuo ubacivati i stao odjednom.Zasto se tek sad sjetio Vranjesa i zasto je zapostavljen Arezina? Nema sanse da se moze manje truditi od ovih karina koje igraju prvu postavu uvijek a sto se tice fudbalskog znanja ima ga sigurno vise od pola igraca? Itd, za te stvari je Oda kriv i niko vise.
Apsolutno
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3879
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 4:26 pm

Vortex je napisao/la:
pon okt 29, 2018 3:49 pm
Eisenbahner1921 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 3:22 pm
O utakmici jučer nema smisla pričati. Ovakve utakmice smo gledali i ova je samo kopija.
Ono što me jako nervira je činjenica da smo ovaj rok doveli dobrih igrača i da je od zadnjih par sezona trenutno najbolji odnos normalni/nenormalni igrači, gdje u prvu skupinu spadaju igrači solidne fudbalske kvalitete, "poštenih osobina" i zadovoljavajućeg karaktera, a u drugu grupu znate već sami ko.
Ne boli poraz koliko boli izdaja.
Ha ha, što me nasmija.
Jesmo postali cirkus od kluba, he he
A npr. da odu Jovan, Bogi, Veca, da Zec i Zajmović nisu glavna krila već dobiju minute ponekad (a možeš računati da i oni odu), ostali (karakterno) ne bi trebali biti problem. Fazon je što nam je trenutno igra protiv klubova koji nam se ne otvore, a to su samo 3 kluba u ligi, katastrofalna (ekipno) i onda su svi na tapeti.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 4:31 pm

vinston.cercil je napisao/la:
pon okt 29, 2018 4:21 pm
Premier je napisao/la:
pon okt 29, 2018 4:20 pm
Vi ne bi dirali Odu, okej...ali moze li mi neki objasniti zasto konsantno igra Bogicevic a Bakrac na klupi?Zasto svaku tekmu igraju ista krila, nije ni cudo sto su Zec i Zaim nonsalantni i boli ih k kad znaju da ce igrati.Zasto se ne proba s nekim drugim idejama i formacijama, mali dacic se krenuo ubacivati i stao odjednom.Zasto se tek sad sjetio Vranjesa i zasto je zapostavljen Arezina? Nema sanse da se moze manje truditi od ovih karina koje igraju prvu postavu uvijek a sto se tice fudbalskog znanja ima ga sigurno vise od pola igraca? Itd, za te stvari je Oda kriv i niko vise.
Apsolutno
Tako je,al nemojte Odu,fin,voli Zelju.Mi ga eto ne volimo. :roll:
Pomenu covjek i formaciju...Sta je to?Zar postoji u fudbalu neka druga formacija van 4-5-1 sa dva defanzivna vezna koja ne znaju prenijeti loptu na protivnicku polovicu? :rofl:
Nesto kontam jesmo li poslije rata ikad igrali nesto izvan ove formacije? :rofl:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 4:31 pm

Pa mi nemamo bolja krila od ovih, kakav crni Jazvic ne moze meda a Veseli nije spreman, svi sve znaju a tuga je sto je ovo najbolja postava koja moze trenutno igrati, samo ne znam za Bakraca sta je u pitanju a ovo ostalo kad pogledas jad i tuga.
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 4:32 pm

Ka'će bijeli dim? :D
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 4:35 pm

kokoška je napisao/la:
pon okt 29, 2018 4:31 pm
Pa mi nemamo bolja krila od ovih, kakav crni Jazvic ne moze meda a Veseli nije spreman, svi sve znaju a tuga je sto je ovo najbolja postava koja moze trenutno igrati, samo ne znam za Bakraca sta je u pitanju a ovo ostalo kad pogledas jad i tuga.
A de mi reci kako znas da je Jazvic los?Samo mi to objasni.Em je covjek bio povrijedjen(plus pogresna dijagnoza nasih vrlih doktora),em nije nijednu utakmicu odigrao svih 90min ako me sjecanje sluzi.Jel to ti imas neko strucno znanje koje mi ostali nemamo??
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 4:41 pm

promjene unutar ekipe uz promjenu trenera nece rezultirati dobrim.
poenta je da trener kojem su radili o glavi, ili kojeg nisu slusali, ili kojeg su omalovazavali napravi rezove kako misli ta treba. to je napredak.

sve ostalo nas uvodi u novi ciklus ponavljanja istih gresaka.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 4:42 pm

voltron30 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 4:32 pm
Ka'će bijeli dim? :D
Boga pitaj i ima li te sjednice... I da je bude nemojte da puno očekujemo.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 4:44 pm

Nekako mi se cini da njihova transparentnost pada u vodu kada lose ide.
 
abuzenze
Postovi: 268
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 4:45 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
pon okt 29, 2018 4:31 pm
vinston.cercil je napisao/la:
pon okt 29, 2018 4:21 pm
Premier je napisao/la:
pon okt 29, 2018 4:20 pm
Vi ne bi dirali Odu, okej...ali moze li mi neki objasniti zasto konsantno igra Bogicevic a Bakrac na klupi?Zasto svaku tekmu igraju ista krila, nije ni cudo sto su Zec i Zaim nonsalantni i boli ih k kad znaju da ce igrati.Zasto se ne proba s nekim drugim idejama i formacijama, mali dacic se krenuo ubacivati i stao odjednom.Zasto se tek sad sjetio Vranjesa i zasto je zapostavljen Arezina? Nema sanse da se moze manje truditi od ovih karina koje igraju prvu postavu uvijek a sto se tice fudbalskog znanja ima ga sigurno vise od pola igraca? Itd, za te stvari je Oda kriv i niko vise.
Apsolutno
Tako je,al nemojte Odu,fin,voli Zelju.Mi ga eto ne volimo. :roll:
Pomenu covjek i formaciju...Sta je to?Zar postoji u fudbalu neka druga formacija van 4-5-1 sa dva defanzivna vezna koja ne znaju prenijeti loptu na protivnicku polovicu? :rofl:
Nesto kontam jesmo li poslije rata ikad igrali nesto izvan ove formacije? :rofl:
Bolja je kosticeva 4-4-2 sa cetiri spica 😁😁 svaki trener ima svoju formaciju koju forsira, tako i oda. Krila su bila povrijedjena duze vrijeme i tesko ih je ocekivati od prve minute. Vranjes je bio zapostavljen svi znamo zasto i svi su pljuvali po njemu.Jedino se slazem sto se tice Arezine, kakve god bubice da ima, treba mu dati vise sanse.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 4:48 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
pon okt 29, 2018 1:05 pm
Zvaka72 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 1:01 pm
Hahahaha majke mi ne znam ko je gori. Mi navijači, igrači ili uprava i sš. Zaslužujemo jedni druge.
Sta je tacno problem sa navijacima?
Jel me to stvarno pitaš?
Prije godinu Adžemu sve po spisku što igra Zec , u proljeće opet Adžemu sve po spisku al što Zec ne igra. LJetos sve po spisku Što igra Vranješ na jesen sve po spisku što ne igra. itd, itd, za svakog igrača sem Krpića i Pavića. 😂😂😂😂😂😂
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 4:55 pm

Brate generalizujes, uostalom o tim pitanjima se navijaci nista ne pitaju.Po meni ja se divim da na Grbavici ikako publike ima i nemam obraza nista reci na tih 2 milje zaludjenika.Izdvajiti 10 km za 2 sata maltretiranja i jos sedam dana nevjerice da si gledo to sto si gledo,ja skidam kapu svakom navijacu FKZ. Da ne govorim da su balerine opet imale podrsku iako se ocekivalo psovanje,pokusavalo se sa sjevera da se dignu igraci dati im malo volje ali karine druzee. Pljuvati navijace u ovakvoj situaciji je grehota.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 4:56 pm

@Zvaka 100% si upravu.Evo lagano opet ide pricao sto relikt od igraca aka Arezina ne dobije priliku!? :rofl1:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 5:00 pm

https://fkzeljeznicar.ba/saopstenje-fk- ... car/34507/

Saopštenje FK Željezničar

Upravni odbor FK Željezničar je na današnjoj sjednici dao maksimalnu podršku šefu stručnog štaba Milomiru Odoviću, od kojeg se očekuje da zajedno sa stručnim štabom konsoliduje stanje u ekipi do kraja prvog dijela sezone i ostvari takmičarske ciljeve.
Nakon konsultacija sa šefom stručnog štaba Milomira Odovića, odlučeno je da se, umjesto dosadašnjeg prvog pomoćnika Zajka Zebe na tu poziciju se imenuje Ismet Štilić, dok će dužnosti trenera golmana, umjesto Elvisa Karića obavljati Irfan Fejzić.

Kada je u pitanju igrački kadar, stručni štab u nastavku sezone neće računati na igrače Jadranka Bogičevića i Jovana Blagojevića.

Ostatak ekipe ima zadatak da do kraja prvog dijela sezone časno i pošteno nosi dres Željezničara i ostavi “srce na terenu” za grb i boje Kluba.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 5:01 pm

Hajde i ovo je nesto ali blago, barem ova dva smrada vise necemo gledati.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 57 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija