Moderator/ica: storm_raider

 
amerosm
Postovi: 81
Pridružen/a: pon feb 29, 2016 1:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:06 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:53 pm
ima li kakvih zasjedanja kvazi upravnog odbora danas?
koliko belaja imamo svake sedmice blok čas zasjedanja uprave.
Boli njih qurac...Tri člana uprave sjede u jednom kafiću (firma jednog člana uprave je zastupnik tog kafića za BiH) u centru grada i dobro su raspoloženi...

Ukoliko danas ne bude nekih posljedica onda argumenti kako bi se ova uprava odbranila su svedeni na minimum.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:07 pm

Ajzea je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:10 am
Tuzna vijest jutros dolazi sa Grbavice, naime, igraci Zeljeznicara su pronadjeni zivi u svojim stanovima.

Krepaj marvo !
:klanjase2:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:09 pm

igla je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:40 pm
Ma Krčmarević je veliki gospodin. Vidio s ČIM ima posla i otišao.

Pa evo ti sad Zeca pitaj šta on misli o svojoj igri, ako ne bude u superlativima pričao ubij me. Frajer sinoć promašio 1 na 1, pao na šupak kad je šutao sa 10 m sam samcat, a njegovi promašaji te vrste su česti. Sad se smijem kladiti da nema ni trunke samokritičnosti i da misli da može u klub Lige prvaka ako se malo poklope stvari.
Pa Zec najveci nemir u svlacionici unosi, sa svakim trenerom se zakacio ako ne igra prvu, on najvise od svih gleda licni interes i njega Zeljo ne zanima ni sekunde, njegova ti familija dodje i gleda utakmicu do kad on igra kad ga zamijeni oni se pokupe i razlaz e tako ti i njega Zeljo interesuje.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:10 pm

amerosm je napisao/la:
pon okt 29, 2018 3:06 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:53 pm
ima li kakvih zasjedanja kvazi upravnog odbora danas?
koliko belaja imamo svake sedmice blok čas zasjedanja uprave.
Boli njih qurac...Tri člana uprave sjede u jednom kafiću (firma jednog člana uprave je zastupnik tog kafića za BiH) u centru grada i dobro su raspoloženi...

Ukoliko danas ne bude nekih posljedica onda argumenti kako bi se ova uprava odbranila su svedeni na minimum.
ma smrde i oni opasno.. u svakom smislu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:11 pm

Ipak se nadam da ce do kraja dana biti nesto.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:13 pm

“Dogovor između Željezničara i AEK-a je praktično postignut, uskoro dolazim s Anelom u Atinu da dogovaramo lične uvjete transfera. Moja je velika želja da on postane član AEK-a, to je klub u kojem sam proveo najduži period, čak pet godina. U Željezničaru i Crvenoj zvezdi sam igrao četiri godine. Svi znaju što sam dao atinskom timu i koliko sam se borio za AEK. Dao sam sve. Mogao sam igrati u nekom drugom klubu u inozemstvu, ali bio sam u pravu kad sam došao u AEK”, ističe Refik Šabanadžović.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:15 pm

storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 3:11 pm
Ipak se nadam da ce do kraja dana biti nesto.
Ne znam bilo bi mi zao da Odu nogiraju, covjek je pogrijesio to stoji ali niko novi nece to promjeniti.
JEdnostavno makni iz prve ekipe luzere, ubaci da popunis fond igraca iz mladog tima nek osjete malo i do zime cemo izgurati.
Na zimu ako se za koga moze sta uzeti onda uzeti, ako ne moze napraviti najbezbolniju varijantu.
Određeni igrači nisu TIM i nema nikakav valjan razlog da budu tu.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:15 pm

Ramovic usao i skolski dao dva zadnja pasa koja ja od pocetka sezona nisam vidio, covjek majstor veliko pojacanje je sto se on oporavio jos kad se spremi imamo pravog igraca.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:16 pm

Greska bi bila sada tjerati Odovica... prije svega odstraniti te uhalaze,skinuti pritisak sa titule i dati mladjima sansu,probati sacuvati taj prikljucak i na zimu ce biti vremena za neke radikalnije promjene.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:18 pm

hardwell je napisao/la:
pon okt 29, 2018 2:22 pm
Dva sata, a još niko nije otjeran od igrača
Drug moj, pisao sam vec jednom. Ove gnjide od igraca mozda nemaju lijepih ljudskih i sportskih kvaliteta, ali zato imaju one manje lijepe. Vecini njih je Zeljo vrhunac karijere, imaju odlicne plate za nase uslove, mislis da ce ih se lahko odreci?? Pa advokati su vec angazovani za prethodne i naredne akcije kluba protiv njih.Jedino sto mi ko navijaci mozemo je da im se najebemo matere, da im demoliramo vozilice i da pravimo sacekuse. Pa nek tuze onda mater svoju...
Zadnja izmjena: Kospa, dana/u pon okt 29, 2018 3:19 pm, ukupno mijenjano 1 put.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:18 pm

UO u u 16 sati. Hebena situVacija. Predvidjam jedino odlazak ekipe u karantin od srijede a za prave cistke valja sacekati decembar.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:20 pm

LARSSON je napisao/la:
pon okt 29, 2018 3:13 pm
“Dogovor između Željezničara i AEK-a je praktično postignut, uskoro dolazim s Anelom u Atinu da dogovaramo lične uvjete transfera. Moja je velika želja da on postane član AEK-a, to je klub u kojem sam proveo najduži period, čak pet godina. U Željezničaru i Crvenoj zvezdi sam igrao četiri godine. Svi znaju što sam dao atinskom timu i koliko sam se borio za AEK. Dao sam sve. Mogao sam igrati u nekom drugom klubu u inozemstvu, ali bio sam u pravu kad sam došao u AEK”, ističe Refik Šabanadžović.
Barem nesto lijepo da se cuje.

Ma ja Odu ne bih dirao jer nemamo sad za sad boljeg. Sa Odom barem vidim dodavanje i mislim da se treba probati sa njim barem do kraja sezone, nakon prelaznog, ako zaseremo zaseremo, ali neka Ode, ove poslat na tribine do isteka ugovora, dovesti po 1 top igraca u svaku liniju i ganjaj vrh, pa dokle stignes.
Zadnja izmjena: azbaha, dana/u pon okt 29, 2018 3:21 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:21 pm

Mi o treneru nemamo sta pricati dok je ovaj sljam tu. Trener, ko god da je na klupi sada, je trenutno najmanji problem.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:22 pm

O utakmici jučer nema smisla pričati. Ovakve utakmice smo gledali i ova je samo kopija.
Ono što me jako nervira je činjenica da smo ovaj rok doveli dobrih igrača i da je od zadnjih par sezona trenutno najbolji odnos normalni/nenormalni igrači, gdje u prvu skupinu spadaju igrači solidne fudbalske kvalitete, "poštenih osobina" i zadovoljavajućeg karaktera, a u drugu grupu znate već sami ko.
Ne boli poraz koliko boli izdaja.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:47 pm

Miske rastjeraj nepodobne!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:48 pm

Ovaj kancer odstranit iz prvog tima,ma sta iz prvog,iz svakog.Na tribine i zdra'o.
Odbit od plate,sve sto se odbit moze,maximalno.
Izgurat do zime s ovim sto se ima.
Dovest nekoliko pojacanja,odradit kvalitetne pripreme (planina),nista more,antalija,hercegovina.
I zivio
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:49 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 3:22 pm
O utakmici jučer nema smisla pričati. Ovakve utakmice smo gledali i ova je samo kopija.
Ono što me jako nervira je činjenica da smo ovaj rok doveli dobrih igrača i da je od zadnjih par sezona trenutno najbolji odnos normalni/nenormalni igrači, gdje u prvu skupinu spadaju igrači solidne fudbalske kvalitete, "poštenih osobina" i zadovoljavajućeg karaktera, a u drugu grupu znate već sami ko.
Ne boli poraz koliko boli izdaja.
Ha ha, što me nasmija.
Jesmo postali cirkus od kluba, he he
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:50 pm

Cuj karantin?!
Pa nek im neko i uspavanke cita da ljepse zaspu, yebo li vas karantin.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:52 pm

Pitam se zasto nije bilo parole sa juga igracima,zasto se ne okaci nesto na pomocnom terenu da gledaju svaki dan,ispred kuca crtati sarati grafite,prozivati picke na svakom koraku da im bude neugodno kada izadju do granapa.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 3:53 pm

Uvijek ce biti opozicija jer ako ih nema onda nema ni pritiska i kvalitetnog rada samo sto je nasa opozicija sve go lesinar i gledaju samo kako se rastaliti i razgrabiti sve sebi e to je ono sto je najgore u ovoj situaciji sto se ovdje tjera Misimovic a nemamo bolje rjesenje.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 56 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija